Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość wanessaa
nigdy nie słyszałam o takich tabletkach. Teraz stosuję sobie zieloną kawę slimgreen i całkiem dobrze działa. Ale zaczęłam też ćwiczyć, chodzę 2 razy w tyg. na siłownię. Siłownia jest super bo rzeźbi sylwetkę - bardzo polecam. Niby zajmuje czas, ale dziewczyny trzeba mieć coś dla siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazzzychick
używam cidrex plus w 2 tyg 3kg - największa ich zaleta, że zmniejszają głód - nie chce się jeść, nie myśli o podjadaniu - dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiapuchatek
Hej, ja używałam capsiplex. Moja znajoma z Anglii mi o tym powiedziała. Biorę trzeci tydzień i już 3 kilo mniej, szok. Tam jest jakiś wyciąg z pieprzu czerwonego. Ja kupowałam na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek Bytom
Sciema na maxa i gwarancja zwrotu pieniedzy tez , firma ta co kilka miesiecy zmienia nazwe z powodow reklamacyjnych , uwazam ze wiekszosc komentarzy to wpisywane przez nich samych , stosowalem ten preparat idealnie z zalaczona ulotka ile schudlem ? cwiczac na silowni 5x w tygodniu schudlem 0,3 kg smiech na sali . Nie dajcie zwiesc sie pozorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanessaa
"cwiczac na silowni 5x w tygodniu schudlem 0,3 kg smiech na sali . Nie dajcie zwiesc sie pozorom" Jacku schudłeś tylko 0,3 kg ćwicząc 5 razy w tygodni? A może to kwestia spaleni tłuszczu i rozrostu mięśni, które są cięższe od tkanki tłuszczowej stąd ta waga. Bo nawet jeśli nie brałbyś żadnych suplementów to i tak po takiej ilości ćwiczeń tłuszczyk powinien się spalać... chyba, że jesz bardzo dużo... Ja z siłowni jestem bardzo zadowolona, widzę poprawę w sprężystości i mam mniej zwisów. Bardzo ją polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowo się odżywiać i gotowe
Ludzie są naprawdę naiwni, uświadomcie sobie, że nie ma tabletek, które zrobią za was całą robotę, niektóre są ok, ale one i tak tylko powodują trochę szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, same was nie odchudzą. Zacznijcie mniej żreć przetworzonych produktów, fast foodów, słodyczy itp, najlepiej maksymalnie ograniczyć i jeść bardzo rzadko, wszystko z umiarem jest dobre, ale głównie skupcie się na naturalnych, zdrowych i pełnowartościowych produktach jak ryż brązowy, jaja, chude mięsa, warzywa na parze, kasze, ryby, migdały, orzechy, niektóre owoce które można mieszać z różnymi rzeczami i mieć pyszne dania :), jakieś jogurty naturalne itd. Od tego schudniecie na zawsze, szybko i zdrowo. Ważne, by produkty były o niskim IG, jak najmniej przetworzone. Ważne też, żeby jeść 5 posiłków, a nie 3 duże jak wszyscy od czego się tyje. Ze wspomagaczy jeśli ktoś koniecznie chce to polecam te naturalne - http://schudnij.miejcel.pl/skuteczne-tabletki-na-odchudzanie/ unikać chemicznych środków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirav
Cześć dziewczyny, ja miałam problem z nadwagą, po ciąży przybyło mi kilka zbędnych kilo ale szybko je zwalczyłam (w ciągu 3 mies. schudłam 9 kg). Zaczęłam stosować dietę Allevo, poleciła mi tą dietę farmaceutka w aptece, natomiast kupiłam w aptece on-line bo bylo znacznie taniej http://www.efarm24.pl/category/273,dieta-allevo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka brała przez 2 miesiace te tabletki i schudła 10 kg. Ja 17 miesiecy temu urodziłam córke ,teraz waze 66 kg ale chciałabym schudnac z 10 ;) mam tabletki ,kupiłam je sobie wczesniej. Narazie karmie piersią ,ale jak tylko odstawie mała od cycka ,zaczynam brać . Jednym to pomaga innym nie. Każdy ma swój rozum i robi to co uwaza za stosowne. Dodam,ze kolezanka wazyła 85 kg a wazy 75 i odchudzała sie w Wakacje czyli prawie rok temu . Efektu jojo nie ma, czuła sie dobrze i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikittax
też polecam slimgreen. Biorę od niedawna, ale schudłam 3kg, jak dla mnie to super wynik. Dużo też piję, aby zatkać żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimp sport nutrition
jesli cwiczysz to polecam l-carnitine 1500mg od Olimp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimp sport nutrition
L-karnityna jest kluczowym elementem ostatniego etapu procesu rozkładu tłuszczów. Transportuje ona wolne kwasy tłuszczowe do miejsc ich ostatecznego utleniania, które odbywa się w komórkowych centrach energetycznych - mitochondriach. Proces ten dostarcza ogromnych ilości energii, przez co znacznie podnosi zdolności wysiłkowe organizmu. Efektywne zarządzanie przebiegiem wewnątrzkomórkowego utleniania wolnych kwasów tłuszczowych gwarantuje, iż nie będą one ponownie zmagazynowane w formie trójglicerydów, na nowo zwiększając objętość tkanki tłuszczowej. L-CARNITINE 1500 Extreme MEGA CAPS to skoncentrowany suplement uzupełniający dietę o wysoką porcję L-karnityny. L-karnityna stanowi również istotny element profilaktyki schorzeń układu krążenia i zaburzeń pracy mięśnia sercowego, a jej niedobór zwiększa ryzyko wystąpienia takich chorób jak arytmia, zbyt mała siła skurczu mięśnia sercowego, jego niedotlenienie, czy migotanie przedsionków. Badania kliniczne dowodzą, iż przyjmowanie suplementów diety, z dużą zawartością L-karnityny, w sposób kompleksowy zabezpiecza prawidłową pracę układu sercowo-naczyniowego. L-CARNITINE 1500 Extreme MEGA CAPS suplement diety zawierający skoncentrowaną dawkę najczystszej, farmakologicznej postaci winianu L-karnityny, o optymalnym stopniu mikronizacji. Każda kapsułka produktu, dzięki zastosowaniu technologii MEGA CAPS zawiera aż 1000 mg czystej L-karnityny. Gwarantuje to efektywny przebieg szlaków metabolicznych wytwarzania energii z kwasów tłuszczowych, a tym samym skuteczne zachodzenie procesu redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej i kontroli wagi ciała. L-CARNITINE 1500 Extreme MEGA CAPS - SKUTECZNA OCHRONA ORGANIZMU PRZED REAKTYWNYMI FORMAMI TLENU! Kiedy najlepiej przyjmować L-CARNITINE 1500 Extreme? We wspomaganiu odchudzania, w dni treningowe: przed i po treningu. Najlepiej wtedy łączyć ten doskonały suplement, przed treningiem, z produktem dodatkowo aktywującym metabolizm, takim jak Thermo Speed Extreme MEGA CAPS, Thermo Stim lub którymkolwiek z produktów serii Therm Line . W dni bez treningu oraz we wspomaganiu pracy układu sercowo-naczyniowego dobrze jest przyjmować L-CARNITINE 1500 Extreme MEGA CAPS 2 razy dziennie pomiędzy posiłkami. Komu dedykowany jest L-CARNITINE 1500 Extreme ? Ten doskonały suplement uzupełniający dietę w skuteczna dawkę L-karnityny dedykowany jest wszystkim aktywnym fizycznie osobom dorosłym, dążących do redukcji poziomu podskórnej tkanki tłuszczowej, czy też chcącym utrzymać wagę ciała na pożądanym poziomie , jak również każdemu, kto prewencyjnie pragnie wspomóc pracę układu sercowo-naczyniowego, oddalając tym samym ryzyko wystąpienia choroby niedokrwiennej serca czy innych schorzeń układu krążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila warszawa
Foreverslim - prawie 10 kg w dwa miesiącu i jeszcze ponad miesiąc kuracji przede mną. Zostały mi jeszcze 2 kilogramy do zrzucenia, ale nawet gdybym pozostała przy tej wadze, to byłabym zadowolona. Na pewno cieszę się z tego, że udaje mi się eliminować kiepskie jedzenie z diety. Oby tak dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa-slimgreen
a ja sobie biorę zieloną kawę i bardzo dobrze sie po niej czułam. Schudłam 4kg, ale ona dodaje energii mimo, że nie ma kofeiny. Bardzo fajne działanie, polecam dla tych, których zmogla wiosna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iikka
Zrozumiałam, że to zielona herbata :) Nie wiem, ale ja już tyle tych specyfików wypróbowałam i nic na mnie tak skutecznie nie zadziałało jak therm line forte. Jak zaczęła brać je regularnie, przed śniadaniem i drugi raz przed ćwiczeniami to dopiero zaczęłam chudnąć dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChudnacaIzka
Kupilam jakis czas temu polecane tutaj BTL Medica SLIM i przynioslo fajny efekt. Najlepiej na mnie dzialala Meridia, ale wiadomo, ze juz jest nielegalna i nie mozna kupic jej w PL, dlatego kupilam ta BTL Medice. Stracilam juz 12kg i jeszcze mam polowe ostatniego opakowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka76
A ja wlasnie zamówilam sobie tabletki odchudzające.....I w nosie mam co inni gadaja -chce je wypróbowac dla przekonania...i moze na przekur wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folenka
A jakie sobie zamówiłaś? Ja kupiłam Therm Line Forte, słyszałam , że są bardzo skuteczne i też chcę się o tym przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honeytrapper
Zapraszam na strone www.honeytrapper.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy małym dziecku jedzenie regularne, cwiczenia i dieta cud niestety nie jest mozliwa. Jem wtedy kedy mam na to czas i z cwiczeniami jest podobnie. A Ty jezdzij sobie na rowerku, pracuj i zajmij sie zwoim pieknym ciałem. A jak urodzisz dziecko i całe zycie Ci sie odmieni to wtedy wypowiadaj się na ten temat - cakowicie si z tob zgadzam ja kupiam sobie te tabletki ale niestety nie mog ich bra poniewa karmi dziecko a przy karmieniu piersia sa one nie wskazane ;/ ale jeli tylko skoncze karmici to zaczne je brac :) napewno powiem Wam o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbbelek
Ja polecam Adipex ,schudłam na nim 10 kilo w niecałe 2 miesiące bez szczególnych wyrzeczeń,mogę odsprzedać lek kupuję w aptece czeskiej na recepte u nas niedostępny.Miesięczna kuracja 30tabl 100 zł,a50tabl 150 zł wrocław tel792662943 zamawiam jutro więc jak ktoś jest zainteresowany musi szybko dać mi znać zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona swojego męża (nie węża)
Czytam te posty i oczy przecieram ze zdumienia. Same wynalazki albo trucizny. Czy żadna z was nie czyta składu produktu? Czy żadna nie sprawdza kto produktuje tabletki? Zanim zdecydowałam się na zakup przeanalizowałm składy produktów, sprawdziłam strony producentów a na koniec opinie o produkcie. Wynik był tylko jeden - NOVOSLIM styczeń 2013 - 78 kg, 166 cm luty 2013 - 74 kg, 166 cm marzec 2013 - 69 kg, 166 cm kwiecień 2013 - 65 kg, 166 cm czy muszę coś dodawać do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenikaa
Godny polecenia suplement diety, który jako jedyny faktycznie się u mnie sprawdził to novoslim. Przez trzy miesiące zazywania, naturalnie w połączeniu z dietą i ćwiczeniami, zrzuciłam 8,5 kg. Poleciła mi je kolezanka, która nie mogła się go nachwalić, szczególnie jeśli chodzi o zahamowanie apetytu. Mam to samo, zawsze miałam problem z "ochotą na coś słodkiego" , od kiedy włączyłam novoslim dużo łatwiej jest mi się powstrzymywać przed podjadaniem. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena Poplin
Ja na początku marcu kupiłam Foreverslim pod koniec maja kończę kurację z wynikiem 10 kg w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margotttka
taak, ja właśnie czytam, analizuję, sprawdzam. I po tym wszystkim wyszło mi, że na diecie najłatwiej wytrwać wtedy, gdy się posiłkuje hoodią - nic innego nie jest potrzebne, bo ten kaktus swietnie radzi sobie z apetytem, a co za tym idzie łatwo zmienic i sposób odzywiania i styl życia, polecam wszystkim, ktorzy maja z tym problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielka_123
Ja schudłam wspomagając się Hoodia. Co prawda nie były to tabletki tylko kropelki, bo taka forma jest dla mnie do zaakceptowania. Dokładnie to takie http://nutrina.pl/3,hoodia-chaser.html. Przez jakieś 2 miesiące schudłam 8,5 kilo bez głodowania. Po prostu nie chciało mi się jeść :-) Teraz znów wróciłam do ich stosowania, bo chcę jeszcze zejść do 12-15 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielka_123
Ja schudłam wspomagając się Hoodia. Co prawda nie były to tabletki tylko kropelki, bo taka forma jest dla mnie do zaakceptowania. Dokładnie to takie http://nutrina.pl/3,hoodia-chaser.html. Przez jakieś 2 miesiące schudłam 8,5 kilo bez głodowania. Po prostu nie chciało mi się jeść :-) Teraz znów wróciłam do ich stosowania, bo chcę jeszcze zejść do 12-15 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaArt
Czy mogłby ktoś z Was napisać mi więcej o "kuracji" novoslimem???proszeeee, warto to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgatkaW
Ja mogę polecić Foreverslim wprawdzie brałam je niecałe dwa miesiące ale udało mi się schudnąć 6 kg musiałam przerwać bo zaszłam w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmaryn78
Ja brałam Foreverslim wprawdzie nie dokończyłam kuracji ale przez niecałe dwa miesiące schudłam 12 kg.Musiałam przerwać branie bo zaszłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×