Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość Gosciuta
Mi znajoma Pani Dietetyk polecila BTL Medica SLIM i powiem szczerze, ze jestem bardzo zadowollona:) 16kg stracilam w 3 miesiace a na allegro kosztowalo to tylko 130zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izumelka53
Podstawa to mądrze podejść do odchudzania, stosowanie diet wiąże się z tym, że często się głodzimy i przez to niszczymy nasz organizm. Ja osobiście miałam nadwagę 14 kg, postawiłam na regularne spożywanie 5 posiłków dziennie w mniejszych porcjach, dodatkowo raz w tygodniu starałam się wyjść na basen bądź fitness w zależności od chęci, ponadto stosowałam jagodę acai, którą kupiłam ze strony http://jagodyacai.net.pl dzięki czemu udało mi się zrzucić 12 kg w niecałe 3 miesiące bez większych problemów i co istotne efekt jojo się nie pojawił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe, same reklamy , nie dowiesz sie niczego pewnego od forumowiczki, bo wszedzie wciskaja q..wa reklamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia700212
swego czasu przeprowadziłam z moim mężem eksperyment! Ponieważ oboje cierpieliśmy na nadwagę (ważyłam o 20 kg za dużo, mój mąż zmagał się z 40 kg nadwagą) czytałam wiele o suplementach diety, w teorii znałam każdy z nich losowo wybrałam jeden z nich, znalazłam go na www.asdieta.pl i zaczęłam go stosować o dziwo, byłam zaskoczona!! po 2 miesiącach wróciłam do idealnej wagi a mój mąż stracił 10 kg, ( lubi on jednak dobrze zjeść i się nie oszczędzał ) najważniejsze, że preparat działa!! POLECAM WAM GO DZIEWCZĘTA!! czekam na komentarze jak z postępami w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaria
Rewelacyjnym środkiem jest Foreverslim.Tabletki działają szybko i skutecznie.Pierwsze efekty widoczne już w drugim tygodniu brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 94
Wakacje się skończyły a ja schudłam 7 kg! :) Przed wakacjami na forum znalazłam informację o systemie naturalnym Nowaka z książki Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Znalazłam ksiązkę i kupiłam na stronie Empiku za chyba 7 czy 8 złotych. To najmniejsze i najlepiej wydane pieniądze na odchudzanie w życiu. Tam jest napisane co i jak robić w zgodzie z naturą, są wzory, wykresy i mnóstwo faktów. Rewelacja jestem super zadowolona, że trafiłam na tą książkę. Ciągle chudnę, nie biorę żadnych tabletek i świetnie się czuję.Skończyły się wszystkie problemy z zaparciami, lepiej funkcjonuje no i ten wygląd. Superrr! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattt
Dziewczyny te tabletki działają bardziej przeczyszczająco niz odchudzająco..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green Coffee 1000 zielona kawa w kapsułkach-skuteczne odchudzanie!!! Tysiące zadowolonych klientów. Sprawdź sama na: www.sklep-vitality.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Zdrowe Odchudzanie. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM, Meridia i itp- trucizny. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną metodę odchudzania. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, najważniejsze jest zdrowe odchudzanie bez specjalnych wyrzeczeń , wystarczy tylko czysty 100% błonnik np Jeliton i nie musimy katować się dietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23konasinski
Halo jeśli rozmyslasz nad decyzją o zakupieniu specyfików zdrowotnych www.vitamarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka87
Jeżeli będę musiał się odchudzać jeszcze raz to bez wahania po raz kolejny sięgnę po Foreverslim.Kupowałam ten suplement na stronie www.slim24.pl .Opłaca się kupić trzy opakowania dodatkowo wtedy dostaje się jedno opakowanie gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooolina27
Od kiedy spróbowałam, dla mnie istnieje tylko jeden środek na odchudzanie- keton malinowy. Zamówiłam tabletki z nim z ketonymalin.pl i to była najlepsza decyzja związana z odchudzaniem w moim życiu- w dwa miesiące straciłam 14kg. Ograniczają apetyt i świetnie spalają tłuszcz. Szkoda tylko, że trzeba było je brać tak długo, bo w drugim miesiącu, ciężko było mi pamiętać, żeby brać codziennie tabletkę i musiałam sobie ustawić przypominacz na telefonie, żeby zażywać regularnie... Ale ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie stosuje żadnych tabletek, tylko niemiecki środek do picia o nazwie drslym i przede wszystkim jestem aktywna fizycznie, głównie bieganie i basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lapis29
Ja skutecznie schudłam dzięki tabletką które można kupić na www.foreverslim.pl.Ja z efektów jestem bardzo zadowolona.Wiadomo same tabletki to nie wszystko do tego zdrowa dieta trochę ruchu i na prawdę można schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotta123
Z tego co widzę, miałam sporo szczęścia- ja od razu trafiłam na takie tabletki, które zadziałały. Co ciekawe, to dzięki skąpstwu- tabletki, które zamówiłam (Raspberry Bio 5) już po tygodniu pozwoliły poczuć mi się pewniej, a teraz to już nawet nie myślę, o tym żeby brać jakieś tabletki- tylko ruch i zdrowe jedzenie i już nigdy nie będę gruba, nie ma mowy. Piękne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adek34
Ja stosuję od kilku tygodni tabletki GO!SLIM (http://www.go-slim.pl) i powiem wam, że są widoczne efekty. Rozpiera mnie energia i mam ogromną motywację do dalszych działań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoO
świetna nazwa :] swoją drogą jest tego tyle na pułkach że ciężko coś wybrać Siostra brała kiedyś jakiś ziołowy suplement Novoslim ( chyba zamawiała w internecie w sklepach go nie widziałam) i była zadowolona z efektów. Wprawdzie utratę kg przypisuje jedynie sobie ale pochwalała działanie tych tabletek szybszą przemianę materii i mniejszy apetyt. Jak będzie tani to może spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januaryy
po wielu pozytywnych opiniach spróbowałam tych tabletek Co tu dużo gadać super produkt. stosowałam go łącznie z siłownia i jestem o 10 kg lżejsza :) idealnie sprawdza się przy diecie i ćwiczeniach bo dadaje powera jak człowiek opada z sił i ma już dość.. to jedyny skuteczny suplement jaki brałam oprócz błonnika a o odchudzaniu nic nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta antro
coś słyszałam o tym novoslimie ale opinie podzielone.. ciężko stwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzę od 2 tygodni na foreverslim, tj. biorę te tabletki. Siedzenie jest trochę złym określeniem. Czy to coś daje? Myślałam, że nie, bo pierwszy tydzień nie dał kompletnie nic, ale już w drugim tygodniu straciłam 2 kg. Jeszcze 10 nadwagi mi pozostało. Będę bardziej aktywna. Liczę, że to przyniesie fajne efekty, chociaż... zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę Slimcea - w 2 miesiące schudłam 8kg bez żadnego dodatkowego wysiłku ;). trzeba być cierpliwym ponieważ efekty pokazują się po pierwszym miesiącu stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam wielu ale najlepsze efekty daję Novoslim. Naprawdę skuteczne tabletki stosowałam ja, ojciec i mama a ich przemiana materii i nawyki żywieniowe to beton ;p Po drugim opakowaniu zlatują kilogramy a pierwsze to jakby okres przygotowawczy. Nie dajcie się zwieść reklamom każde obiecują złote góry ale Novoslim choć mało popularny robi swoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranta
Również wprowadziłam sobie właśnie foreverslim - wczoraj. Mam 11 kg nadwagi, czyli teoretycznie nie tak dużo, na spokojnie do stracenia. Sama jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie. Fajnie by było wrócić do ciuchów z czasów studiów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellas
Warto spróbować dietę kapuścianą w tabletkach. Jest to bezpieczny i skuteczny środek na szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów bez stosowania drakońskich ćwiczeń i diet. Informacje znajdziecie na http://www.magickaps.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny zakupiony w czeskiej aptece (mieszkam niedaleko granicy). Wysyłka z opcją sprawdzenia zawartości. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sudafet na katar działa super nie chce sie jeść :) wiec po co adipex który jest groźniejszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomba222
Mi udało się schudnąć dzięki Foreverslimowi.Ale same tabletki to nie wszystko do tego stosowałam dietę.Efekt jo-jo nie wystąpił więc mogę go szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×