Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość Candy936

Witam! Mam pytanie czy ktoś zna tabletki o nazwie ODCHUDZANIE? Są to tabletki odchudzające, podobno rewelacja. Czy ktoś z Was brał takie tabletki lub zna kogoś kto brał? Jeśli tak czy, to czy faktycznie wspomagają odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessa1992
Cześć. Ja biore te tabletki już tydzień jak narazie czuje sie dobrze. Mam wrażenie że chudne, niemam takiego apetytu jak przed tabletkami. Sama jestem ciekawa jak to zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy936
Ja dzisiaj biore drugi dzien. Princessa1992- trzymam za Ciebie kciuki. Dieta slim fast- u niektórych dieta rusz d..e nie pomaga. Gdybym wazyla 59kg to bym siedziala prze tv i jadla chipsy i popijala cola hehe. u mnie to jest zbyt duzo kg, wiec mam nadzieje ze te tabletki mi pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy936
Ja nie twierdzę że tabletki mnie odchudza. Ale wierze że pomogą w odchudzaniu. Dieta, ćwiczenia plus tabletki. Liczę że pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recinto
Matko, w XXI wieku są jeszcze tak głupi ludzie, że wierzą w odchudzające tabletki? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Candy jakbys wazyla jak ja 2mies temu 59 kg I wdupczala chipsy przed tv to wazylabys tyle ile wazysz :) 59 kg to moze idealna waga ale mialam 101 cm w biodrach I Az 59 cm w udach wiec filigranowa nie bylam Trenuje codziennie!! Do pracy jezdze na rowerze I nie Jem chipsow Waze 52 kg Wytepilam cellulit Mam jedrne cialo ktore nie trzesie sie juz jak galareta ! Biodra 89 cm :) uda 49.5 cm Cwiczenia nie dzialaja tylko na tych ktorzy ich nie wykonuja-proste jak jebanie :) Tableteczki sa dla leniwcow ! Przeczysci ci jelita pozbedziesz sie zlogow I wody nabawisz wrzodow :) Jesli jakims cudem schudniesz do Mojej wagi to bedziesz miala wstretne obwisle cialo Ale twoj wybor Jesli ktos sie odchudza I krytykuje aktywnosc fizyczna to jest kretynem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otylym sie wydaje ze jak ktos sie odchudza startujac z wagi ok 55 -60 kg to jest anorektykiem :) Ja wierze ze jak ktos wazy 80 kg to 50 kg jest dla Niego szczytem marzen I abstrakcja Ale nam dziewczynom z 60 -kilowa masa ciala nie chodzi o wskazowki na wadze tylko o jedrne sportowe ciala :) bez obwislych tylkow ,boczkow I cellulitu Dziwna byla ta twoja uwaga -jadlabym chipsy :P to Jedz :) nikt ci nie zabroni ale swiadczy to tylko o twoim poziomie swiadomosci :) I wiedzy na temat zdrowego stylu zycia Moze lepiej zostan sobie gruba bo jak schudniesz na swoich super tabsach to znowu wskoczysz na kanape z cola I chipsami :P wiec po co masz sie meczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha osobom z prawidlowym bmi chudnie sie gorzej :) wolniej a mi sie jakis dzieki cwiczeniom udaje Ogranicz jedzenie o 1/3 dotychczasowej porcji I cwicz 3 razy w tyg aeroby (ok godziny) Zdziwisz sie jak cwiczenia dzialaja chociaz twierdzisz ze na grubasow nie dzialaja :P Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko to ja juz dawno urodzilam :P przed porodem waga ok 52 kg ok 18 kg na plusie w ciazy po porodzie schudlam jak ktos nie ma czasu na cwiczenia i uwielbia jesc to sie dzieckiem zaslania tak tak a to twoje dziecko to ma adhd ze nie sypia? sa kobiety ktore pociazowe kilogramy maja przez 10 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra powiedz ile teraz wazysz i kiedy rodzilas ps jestem polozna :) wiem ile waza wody plodowe itp widzialam setki kobiet ciezarnych od 6 tygodnia ciazy do dnia porodu jak rowniez i kilka miesiecy po porodzie moze 2-3 na 10 nie rzucily ciazowych kilogramow reszta potrafila kochana ja mam taka talie ze bys w zyciu nie powiedziala ze rodzilam:P przestan juz moze zaslaniac sie hormonami-bo wszystkie w ciazy mialysmy ich podwyzszony poziom---no chyba ze chorujesz na cos ale wtedy bys tym dowiedziala sie juz w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym forum jest wiele odchudzajacych sie mamusiek z dobrym skutkiem biora rower przypinaja fotelik i jezdza z dziecmi ---fajnie co? hormony im nie przszkadzaja gotuja dla dziecka i meza osobno i dla siebie dietetyczne dania---i maja czas na to ba! nawet to jedza :P niektore maja 2 dzieci inne 3 :) jakas lewa jestes skoro nie potrafisz sobie zorganizowac dnia zeby zjesc piec posilkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weac
A co myślisz że ty jedna urodziłaś dziecko:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy936
To ciesz się ta swoją figura i bedzie gitara profesorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy936
Ok. Skoro ty taka wyuczona jesteś to może podaj jakaś dieta konkretną, ćwiczenia. Cos by pomogło spaść z wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehaaaeaa
Proszę, lektura, bardziej niż wystarczająca do ustalenia podstaw mądrego odchudzania: http://www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81opatologicznie%2C_czyli_odpowiedzi_na_najcz%C4%99%C5%9Bciej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjfjjfjsls
Po co brac jakies tabletki . Odchudzanie nie polega na tym ze dochodzimy do upragnionej wagi i wracamy do starych nawykow zywieniowych. To proces gdzie zmieniamy styl zycia, nasze nawyki staja sie inne, po co sie truc tabletkami ? To dziala jak placebo. Lepiej inwestowac w duzo warzyw i owocow i karnet na silownie/basen w zamiast jakies tabletki cud ;) Pozdrawiam i Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Candy a czemu niby mialabym ci poddawac diete konkretna I cwiczenia hehe Wygoogluj sobie zajmie ci to pol godziny :) Na topiku SChudnac 7 kilo Wkleilam podstawy odchudzania :) ile jesc co jesc itp A cwiczenia? Aeroby I silowe :) Nie moge ci powiedziec masz jesc na sniadanie jajko a nie platki--Jedz co lubisz tylko dowiedz sie w jakich proporcjach wegle ,bialka a w jakich tluszcze :) Oleg tabletki!!! Dasz rade bez nich ! Mniej jesc I wiecej cwiczyc! Wazysz 60 kg, 80 kg a moze 90kg ?! Niewazne !!! Dziala na wszystkich :) Zmiana zywienia I cwiczenia :) Powodzenia Ci zycze :) To nie jest trudne!! Tylko z niektorych produktow nalezy zrezygnowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki mogą wspomóc odchudzanie ale najważniejszy jest ruch i dieta. Nie schudnie się leżąc i takie są fakty. Ja bym nie kupowała jakiś preparatów o nazwie "odchudzanie". Lepiej kup sobie błonnik i jakieś witaminy jeśli już chcesz coś brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1212
Ja stosuję preparat ForeverSlim. Schudłam na nim 15 kg w 2 miesiące. Wiadomo, że aby schudnąć trzeba jeść mniej, mniej kalorycznie i wzmocnić spalanie. Żaden cudowny środek tego sam za nas nie zrobi. Gwarantuję, że w połaczeniu z odrobiną ruchu (ale systematycznie!) mozna dośc szybko osiagnąc fantastyczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkw
ja kocham wpierdalać wszystko co kaloryczne, ważę 62kg przy 178cm wzrostu. Koleżanki zazdroszczą mi wagi, a i tak od czasu kiedy zaczęłam pracować na dziale mięsnym przytyłam w rok 4 kg, niby nie tragedia, ale ciuchy miałam zawsze na 36 rozmiar a teraz 38. Ruszam się cholernie dużo, skrzynie po 40kg dźwigam, do pracy z rana jak idę zlatuje na przystanek do którego mam kawałek, idąc na po południe tę samą trasę pokonuje tylko, że pod górę. Mam dziecko roczne, które ciągle dźwigam i latam za nim po mieszkaniu, mam tyle ruchu kurwa i nawet kiedy chce zjeść dietetycznie nie mogę, bo po prostu przy tej ilości spalanych kalorii jestem głodna po gotowanym żarciu i warzywkach. Muszę zjeść konkret np. 3 kotlety schabowe a do tego z 3 pączki, potrafię zjeść całą blachę ciasta i to nie małych rozmiarów. Biorę tabsy antykoncepty i od czasu jak urodziłam i zaczęłam pracować na mięsnym trzyma mi się ta jebana waga 62 i kurwa nie mogę się tego gówna pozbyć i jak ja mam schudnąć co? wystarczy mi 5 kg, bmi mam prawidłowe, więc ciężko te kg schodzą, a jeszcze te tabsy cilest mi trzyma 61-62 czyli tyle kg ile miałam jak zaszłam, poniżej 60 mogłam się kochać z mężem 365 dni w roku bez zabezpieczeń i nic! pod koniec ciąży ważyłam 72, po ciąży 65, na macierzyńskim zeszło do 57 w 4 msc, ale wtedy nie było aż tyle wysiłku udawało mi się ograniczyć jedzenie, tym bardziej, że kiedyś cierpiałam na anoreksję i jakoś doszłam do wagi 49 kg, ale nigdy nie potrzebowałam aż takiego zapasu energii a teraz nawet kiedy nie chcę jeść to muszę kurwa bo zaraz robi mi się słabo a na taki stan nie mogę sobie pozwolić przy roczniaku i przy pracy, w której muszę mieć siłę. Mięśnie mam, tłuszczu mało, ale pierdole te mięśnie, chce mieć mniejszą wagę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkw
ps: najlepsza dieta jaką stosowałam, ale to kiedy miałam jakieś 19 lat i nie było dziecka, a praca przy sprzątaniu,więc ruch też był. Browar, feta, sex (z moim obecnym mężem i ojcem mojego dziecka - bo już trochę jesteśmy ze sobą i razem pracowaliśmy ;)) z jedną kanapkę dziennie, kefir na rano, żeby kaca nie mieć, jakieś tam warzywka np. ja jadłam pomidorki i z 60 kg na 49 zeszłam w kilka miesięcy - jakieś 3-4. Praca sprzyjająca, dziecka nie było, wiek jeszcze dobry... Dało się, dało! a teraz ni chuja. Cilest też robi swoje ;/ a wysterylizować lekarz mnie nie chce. Jestem przed 30stką, za młoda niby a po za tym nie ma wskazań ku temu, jedno dziecko, zero chorób układu etc etc. to łykam te tabletki, bo wystarczy mi jeden szkrab kochany :) a jak dorośnie to mama sobie wtedy inną dietę zastosuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WKW
i na ile to cudo starcza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pani wszechwiedzącej: ćwiczenia nie każdemu pomogą. Taka jest prawda. ja od ćwiczeń tyję wagowo, a objętościowo nic się nie zmienia. Próbowałam już wielokrotnie, orbitrek 45 min co drugi dzień +2kg w ciągu 2 miesięcy, zero zmian w obwodach. Co pół roku wpadam na genialny pomysł aerobików, orbitreków chujów mujów i kończy się tak samo. Uprzedzę: nie jem więcej niż normalnie więc chyba powinnam schudnąć coś tam spalając, co nie? Poza tym mam kilka chorób autoimmunprologicznych w tym niedoczynność gruczołu tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elcia25
Witam, zakupiłam tabletki ODCHUDZANIE, pomyślałam że spróbuje, bo naprawdę z moją wagą jest już żle, waże 102 kg. Mam nadczynność tarczycy. Stosuje je od 3 dni. ale już widze efekty. Mianowicie przytyłam jeszcze kilogram. Zobaczymy za mniej więcej 2 tygodnie. Jeśli waga dalej będzie się podwyższać to chyba już zwarjuje :-) Jedno jest pewne czuje się po nich jakoś inaczej, jakby więcej energii mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mój narzeczony stosował te tabletki. Nie było żadnego efektu. Myślę, że to po prostu naciągactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thinspiration.
Witam chcialam zapytac pań czy te tabletki wstrzymuja okres ? bo bralam juz rozne tabletki i mialam z tym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa...ja..
Xiyouji qingzhi jest na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×