Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość gość
Odchudzanie z Foreverslimem dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 11kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie skutecznie schudnąć bez efektu jo-jo, to polecam sprawdzone przeze mnie tabletki z ekstraktem z młodego zielonego jęczmienia Green Barley Slim, które w połączeniu z dietą i ćwiczeniami, dołączonymi do tabletek, dają rewelacyjne efekty. Ja schudłam już 12 kilogramów a jeszcze nie zakończyłam kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już teraz kiedy mozesz juz stosować diete polecam oparta na gotowych produktach. Moim zdaniem własnie jest zdecydowanie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam skutecznego ale i zdrowego. Było to dla mnie bardzo ważne dlatego sprawdzałam składy i odrzucałam te które miały nie naturalne składniki. Wybrałam w końcu slimcea. Podziałały. Pozwoliły mi schudnąć bezpiecznie i skutecznie :) 12kg wynik to było i jest coś z czego jestem bardzo dumna i zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszyszka
Zawsze miałam problem z utrzymaniem diety ,nigdy nie starczyło mi silnej woli .Podjadanie było moim największym grzechem,do czasu aż spróbowałam Foreverslimu.Teraz dietę utrzymuję bez problemu a co za tym idzie waga też się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre miejsce, aby kupić Xenical lek na receptę, który działa świetnie. Nie musisz poprzedniej recepty (ich internetowe konsultacje lekarza jest łatwe) http://www.europetabs.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się pochwalę swoją opinią i efektem 6,8kg w 20 dni dzięki belight + plus - chyba już go dystrybuują w polsce , rewelacyjny środek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTolka
Miesiąc temu skończyłam brać Foreverslim.O prócz tego że rzeczywiście pozbyłam się niechcianych kilogramów ,to z ud i pośladków zginął cellulit .Te tabletki to dwa w jednym.Spalają niechcianą tkankę tłuszczową i likwidują cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers12384
Witam, zostało mi opakowanie meizi czerwonego po kuracji, jakby ktoś był chętne proszę o kontakt na snickers12384 wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie świetnie zadziałały be slim 3. Mają naturalny skład, wystarczy do tego jakaś dobra dieta i efekty można zobaczyć bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, be slim 3, zdrowa dieta i nieco ruchu i u mnie jest juz -13kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne tabletki na odchudzanie ci nie pomogą. Podstawą jest dobrze zbilansowana dieta i regularny wysiłek fizyczny. Odstaw słodycze, fastfoody, białe pieczywo, kolorowe napoje i zacznij się wreszcie zdrowo odżywiać. Efekty zobaczysz bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLuka
Ja akurat sotosowałm Foreverslim, który w 100% jest wyprodukowany z naturalnych składników. Kupiłam go na Allegro, gdzie ma bardzo dobre opinie w komentarzach, a są one dla mnie dużym odnośnikiem faktycznych opinii na temat danego produktu. W każdym razie ja jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje slimcea problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam Slimcea koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Slimcea to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgorczyca
Owszem znam .Najlepsze tabletki jakie tylko istnieją na polskim rynku to amerykańskie tabletki Foreverslim.Odchudzanie z pomoca tych tabletek jest naprawdę zdecydowanie łatwiejsze.Dla mnie te tabletki to nr 1 jeżeli chodzi o odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w doborze tabletek na odchudzanie kierowałam się opiniami oraz składem. Dobrałam tak slimcea do mojej diety i kuracji i pomogło. Zrzuciłam 14kg, czyli całą ciążową nadwagę jakiej się nabawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionazfora
Cześć dziewczyny! :D Ja to też kierowałam sie przy wyborze tabletek ich składam szukałam koniecznie czegoś z zieloną kawką no i udało mi się dotrzeć do amerykańskich tableteczek iq green które obniżają łaknienie podobnież. Czekam na efekciki a wam moje drogie dam jeszcze znac co i jak ;D Teraz układam dietę niebawem się podzielę. PAPA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmina00
ja właśnie jestem podczas kuracji z iqgreen, oczywiście do tego dieta i ćwiczenia. mija już 2 tydzień i czuję się zdecydowanie lżej i przede wszystkim samopoczucie mam o niebo lepsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionazfora
Fakt samopoczucie mam lepsze wiem tez że iq green wspomagają mój raczkujący metabolizm. Tak jak pisałam moja droga dam znać jak z efektami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksantypa1
Ja zdecydowałam się na Foreverslim,preparat spisała się super trochę mu pomogłam zmieniając dietę więcej się ruszając.Jedno czego żałuję to tego że osiem miesięcy temu kupowałam tabletki w o wiele większej cenie niż są teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Green Barely Slim. Zawiera naturalny ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia, chrom biotynę i cynk. Fajnie wspomaga odchudzanie, dobrze wpływa na metabolizm i ma dużo składników odżywczych. Działa też dobrze na cerę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuteczne odchudzanie ze slimcea miałam, rewelacyjny środek. Nabrałam sporo do wakacji i myślałam że lipa z wyjazdem. 2 miesiące slimcea i jeszcze zdążę gdzieś pojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka schudła stosując slimcea wiec teraz ja zaczynam kuracje pod jej okiem. jedynie co miała dodatkowego to prostą diete i schudła ponad 10kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacoladaa
na wcześniejszej stronie koleżanka pisała coś o tabletkach iq green czy mogłabyś mi coś więcej na ich temat powiedzieć dość mi zależy na takim właśnie działaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktawiabud
Co najważniejsze w iq green to to , że mają naturalny skład składają się z zielonej kawy i kwasy z cga ;D Taaaaka mądra jestem bo sonie przeczytałam ty tez bys mogla xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×