Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość pinacoladaa
No właśnie znalazłam pare informacji o iq green. Chciałam też zapytać czy któraś z was miała z nimi do czynienia lepiej wiecie mieć informacje ze sprawdzonego źródła. Ja problem mam ogólnie z podjadaniem wieczorami i dlatego właśnie zaczęłam szukać takich preparatów jak iq green, może akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonikra
No to chyba dobrze trafiłaś z tego co wiem iq green składają się głównie z zielonej kawy oraz kwasu z yerba mate więc są to składniki sprawdzone obniżające łaknienie czyli apetyt i podjadanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacoladaa
Chyba się już przekonałam i zamówię jedno opakowanie na próbę no nie ma co się czaić tylko działać tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre miejsce, aby kupic Xenical lek na recepte, który dziala swietnie. Nie musisz poprzedniej recepty (ich internetowe konsultacje lekarza jest latwe) http://www.europetablets.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonikra
Życzę powodzenia! Napisz czy iq green spełniły Twoje oczekiwania dla mnie były na prawdę OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie motywowałam z koleżanką jak byłam na kuracji ze Slimcea. Ja schudłam 15kg a koleżanka 14kg w 3 miesiące :) bez motywowania siebie było by cieżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka85
Na waszym miejscu zrezygnowałabym z tabletek.Stosowałam i skończyło się u mnie na uszkodzonej wątrobie.Lepiej wziąć zacząć ćwiczyć ewentualnie zastosować odpowiednia dietę.Aby odpowiednio dobrać zarówno jedno jak i drugie warto wykonać badanie GeneticLab.Dzięki temu badaniu ma się pewność,ze nic nie zaszkodzi naszemu zdrowiu a waga naprawdę będzie spadać (oczywiście jeśli dostosuje się do zaleceń).Szczegółowe informacje na temat badania pod adresem geneticlab.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPralina
Bardzo się cieszę żę dałam się namówić na stosowanie tabletek Foreverslim.Długo się broniłam bo twierdziłam że tabletki nie mogą pomóc.A tu takie miłe zaskoczenie nie tylko zmniejszyły apetyt ale także waga spada znacznie szybciej.Teraz jak ktoś mi się pyta co robię że tak chudną odpowiadam Foreverslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pt kończe kurację ze slimcea. Cała kuracja bardzo udana. Potwierdzam działanie i polecam każdej która z innymi rozwiązaniami nie dawała rady schudnąć tyle ile sobie założyła. Ze slimcea powinno być dużo łatwiej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam po 2 ciążach i myślałam że nigdy nie wróce do starej sylwetki. Pomogła mi slimcea. Schudłam 12kg i odzyskałam starą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatala
Będę namawiała każdego kto sie jeszcze waha.Foreverslim warto go kupić i czy jest w promocji czy nie to nie ma się nad czym zastanawiać.Dzieki tym tabletką można schudnąć bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danella
Polecam Go!Slim, zresztą po prostu przeczytajcie czemu: go-slim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNil
Ja w swojej diecie nie musiałam zmieniać za wiele zmniejszyłam tylko porcje i jadłam częściej.Ale gdyby nie Foreverslim nie dała bym rady chodziłabym wiecznie głodna i zła na cały świat.A tak w krótkim czasie udało mi się schudnąć,bez męczącej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta997
Ja do swojej diety dołączyłam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i dzięki niemu udało mi się zgubić 16kg w 2 miesiące dla mnie to efekt cudowny, wcześniej nie udawało mi się zgubić nawet 3 kg w ciągu miesiąca;/ a teraz po prostu idę jak burza do swojej wymarzonej sylwetki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja polecam Wam produkt Get Slim Morning&Night .Nigdy nie wiedziałam tak fajnie opracowanego składu który naprawdę przynosi efekty. Uczucie głody zdecydowanie mniejsze, kilka kilogramów zeszło razem z uczuciem opuchlizny i ciężkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Foreverslimem ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marci737
Ja również jestem z siebie dumna bo dzięki swojemu zaparciu oraz African Mango http://afrikanmango.pl udało mi się zrzucić mój nadmiar kilogramów a było ich sporo bo aż 25kg! 5 miesięcy i z grubej kobiety zrobiła się zgrabna, piękna kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja przy tej diecie sie poddałam i postanowiłam jednak przed wiosną spróbowac takiej diety w oparciu o produkty od Noble Health, dla mnie najlepszy okazał się produkt Morning & Night.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie również najlepszym suplementem okazał się Morning & Night, polecam każdemu kto chce pozbyć się zbędnych kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy któraś z Was stosowała produkt Fit Body Control?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam właśnie ten suplement Fit Body Control i jestem pod dużym wrażeniem,zrzuciłam 5 kg w trzy tygodnie . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywistość jest taka że żaden suplement nam nie pomoże jeżeli sami nie wprowadzimy zmian w swoim życiu.Foreverslim jest skuteczny ale żeby schudnąć potrzeba jeszcze przejść na dietę i się ruszać.To daje 100% pewność że nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów jest suplement Morning & Nihgt od Noble Health

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama_33
Nie słyszałam o takiej nazwie tabletek. Udało mi się pozbyć 10 kg ale dzięki diecie Sandruni. Zmieniłam swoje odżywianie na zdrowsze. Zaczęłam więcej się ruszać i efekty widoczne :) i czuje się też lepiej :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę IQacai i polecam, dobrze sie czuję :)) bez kitu zniknęło mi kilka ładnych kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie tabletki Foreverslim to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała.Dzięki tym tabletką w końcu udało mi się pozbyć oponek które szpeciły mój wygląd.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×