Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość gość
ja także stosuje slimcea. Jest dobrym srodkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filenla
Ja natomiast szukałam talbetek które mają w sobie zieloną kawę o i znalazłam coś takiego jak iq green. Słyszałyście coś o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuteczny suplement który odkryłam to slimcea ale widzę że większość też go poleca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje slimcea problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam Slimcea koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Slimcea to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi się schudnąć.Z nadwagą męczyłam się bardzo długo bo ok 8 lat.Jedne diety pomagały inne nie.I dopiero po odkryci Foreverslimu pozbyłam się całej nadwagi,zmieniłam praktycznie wiele w swoim życiu.Teraz jestem zdrowa szczęśliwa i w końcu chudsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaKasia38
www.acetomale.pl - według mnie najskuteczniejszy preparat na odchudzanie! Naprawdę działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRoksi
Widzę, że nie tylko ja jestem zadowolona z tabletek acetomale. Dowiedziałam się o nich ze strony www.acetomale.pl Pisali sensownie więc postanowiłam spróbować. Nie zawiodłam się. Efektem jest -7kg na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea pozwoliła mi zrzucić 12kg w standardowym okresie kuracji, czyli 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLigawa
Każdy może schudnąć.Wystarczą nie duże zmiany i dobre tabletki odchudzające.Tak było w moim przypadku.Dieta i Foreverslim.w końcu mi się udało.I nie było to wcale aż tak bardzo męczące.Więc jeżeli mi się udało to każdej innej osobie też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek1990
filenla moja siostra odchudzała się z nimi po urodzeniu dziecka. schudła 12 kg w 2 miesiące, a teraz wagę utrzymuje bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara019
odchudzam sie iqgreen juz drugi miesiac i ubylo mnie 8 kg poki co, jestem bardzo zadowolona z tego jak te tabletki wspomagaja odchudzanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można schudnąć,mi się udało dzięki Therm Line Fast zrzucić 8 kilo w półtora miesiąca.Do tego doszło zdrowsze odżywianie i dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam po 2 ciążach i myślałam że nigdy nie wróce do starej sylwetki. Pomogła mi slimcea. Schudłam 12kg i odzyskałam starą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAntonówka
Ja przez trzy miesiące brania Foreverslimu nauczyłam się jeść zdrowiej i mniej.Teraz jak już nie biorę tabletek nadal tak jem jak w trakcie kuracji.Nie przytyłam i głodna też nie chodzę więc wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystałam z suplementu slimcea i pomógł mi świetnie pohamować głód / łaknienie. Świetna sprawa przy stosowaniu jakiś diet. Schudłam łatwo i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anchela13467
uwaga !!! laski właśnie się dowiedziałam że nawet zwykłe tabletki antykoncepcyjne mają także działanie poronne o czym się z przyczyn marketingowych nie mówi, nie wierzycie to wpiszcie to w wyszukiwarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukiwania diety cud mogą nie dać efektów, bo zwyczajnie kupiony środek nie działa. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019379,title,32-latka-sprzedawala-podrobione-tabletki-na-potencje-i-odchudzanie-Juz-1200-osob-oszukanych,wid,17725372,wiadomosc.html?ticaid=1154d1 Teraz w kolejce do prokuratora będą stały te osoby, które to kupiły. Dostaną wezwanie z policji. Nie kupujcie przez internet. Odchudzamy się zdrowo z profesjonalnymi dietetykami http://dietomat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzie polecam suplement slimcea. Na mnie jedyny który zadziałał i pomógł mi w walce z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifkakrk
ja schudłam dzięki tabletkom iqgreen 12 kg w 2 miesiące. da sie? oczywiście, że się da tylko trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na mnie działa np Novoslim nieźle, czytałąm różne opinie ale postanowiłam spróbować bo akurat była promocja i nie żałuje bo waga ładnie co miesiąc jest coraz mniejsza daje sobie czas do września żeby schudnąć -10 kg i myślę że bez problemu mi się to uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś cieżko było mi uwierzyć że takie środki działają. Teraz wiem że tak jest. Sama stosowałam Slimcea. Nie mam od tej pory problemów z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea dobrze zadziałała na moją siostre. SChudła 5kg w 1 miesiąc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg Novoslim numer jeden sporo przetestowałam na swojej skórze ale tylko na tym schudłam i to nie mało bo 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mimo stosownej diety i ćwiczeń nie schudłam za dużo dopiero po rozmowie z znajomą zdecydowałam się na zakup Foreverslimu.Podkreślam że nie stosuje ich jako tabletek na odchudzanie tylko jako wspomaganie diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowałam Foreverslim i również jestem z niego zadowolona, w pełni spełniał swoje funkcję co rzadko się zdarza ale wiadomo bez pracy nie ma kołaczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta oraz slimcea to mój sposób na odchudzanie. Schudłam tak około 4-5 kg miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×