Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość gość
do swojej diety szukałam jakiegoś wsparcia. Głównie szukałam najlepszego środka w kwestii hamowania łaknienia. Jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ mimo silnej woli często łamałam się i podjadałam co skutkowało efektem jojo. Teraz dzięki Slimcea nie mam tego problemu i waga ciągle spada. Slimcea jest warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim reklama tabletki nie zastąpi konieczności zmiany menu, sposobu życia - czy zastanawiałyście jak długo będziecie wydawać pieniądze na specyfiki hamujące łaknienie? Nie tędy droga, proponuję coś zmienić w jadłospisie, a nie ufać reklamom. Jeżeli potrzebujecie pomocy, to zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam slimcea. Zauważyłam sporą zmianę w przemianie materii czy zmniejszonej chęci do podjadania. Jestem bardzo zadowolona ponieważ w krótkim czasie (około 3 miesięcy) schudłam 11kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBaskijka
Rzeczywiście po Foreverslimie przemiana materii znacznie przyspieszyła.Głód również między posiłkami nie daje o sobie znać.Pierwsze ważenia bardzo pozytywne.Jeżeli uda mi się schudnąć dzięki tym tabletką to będzie to mój wielki sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas stosowania tabletek Slimcea miałam zwyczajną diete. Nic szczególnego. Ograniczyłam posiłki które według mojej wiedzy są nie zdrowe. Nie jadłam kolacji. Waga spadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MURCIAA
Na poważnie kochane. Afrikan Mango to dobry suplement diety. Pomaga w dużym stopniu utrzymać dietę poprzez blokowanie łaknienia oraz przyśpieszoną przemianę materii. Mają dodatkowo właściwości spalania nagromadzonego tłuszczyki. Stosuje je 3 miesiąc. Nie miałam żadnego skutku ubocznego, który jest wymysłem nie wiem kogo. Spadek wagi jest znaczący i bezpieczny. ŁĄCZNIE 11kg. Sam suplement jest z naturalnych składników, tutaj można go nabyć : http://nplink.net/btkjP7vM Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w momencie gdy uświadomiłam sobie że pora się za siebie wziąć sięgnęłam po tabletki raspberrybio5 i od razu poczułam różnicę. Bardzo szybko powróciłam do formy i przestałam mieć problemy z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogły w odchudzaniu tabletki figurena slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z własnego doświadczenia mogę wam polecić tabletki z młodego jęczmienia Green Barley Slim, producent nie mydli oczu, że to cudowny suplement, ale sam zachęca do zastosowania diety i ćwiczeń i nawet dołącza zestaw ćwiczeń i dietę do tabletek. Ja stosuję trzy tygodnie i schudłam 5 kg. Więc szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNNNKA
Ja osobiście sceptycznie podchodziłam do jakichkolwiek suplementów diety, uważając, że to sama chemia. Wolałam męczyć się na siłowni niż truć. Jednak namawiana i kuszona reklamami zawsze coś kupiłam, ale efekty były niewielkie a czasem nawet zaostrzały mój apetyt i moja waga zamiast maleć- wzrastała. Ale czego się nie robi żeby przyśpieszyć efekty. W końcu trafiłam na Afrikan Mango, naturalny suplement diety. Dla mnie super, sprawdźcie sami: http://nplink.net/btkjP7vM Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eksperymentowałam już z różnymi środkami i suplementami. Ketony malinowe używam niecałe 2 miesiące. http://www.e-odchudzanie.com.pl/raspberry-ketone.html Schudłam 5 kg. Przy żadnym suplemencie nie schudłam jeszcze tyle w przeciągu tak krótkiego czasu. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam różnych środków ale tylko niektóre faktycznie działały. Na pewno mogę polecić acai oraz Slimcea. Z tym że Slimcea nawet zadziałała lepiej. Dużo skuteczniej hamowała łaknienie więc dieta była prosta w utrzymaniu. Schudłam 10kg w 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre efekty prznosi korzystanie z tabletek Foreverslim gdy je brałam miałam bardzo dobre samopoczucie, a gdy skończyłam kuracje żadnych efektów ubocznych w ciągu 3 miesięcy zrzuciłam 9 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie będę inna. Stosuje Slimcea .. waga leci po tygodniu stosowania. Jak mamy dobrą dietę to efekty widać bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonuss
Hej, stosowałam pokrzywę indyjską przez jakiś czas gdy się odchudzałam i muszę powiedzieć, że przy regularnych ćwiczeniach można naprawdę dużo zrzucić! Tutaj nalazłam artykuł, który dokładnie opisuje jej działanie, podrzucam - do poczytania :) http://www.swiatkobiet.com.pl/forskolin-czyli-pokrzywa-indyjska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonuss
Hej, zaczęłam niedawno stosować algi morskie na odchudzanie. Nie są to tabletki jak każde inne - zawierają bardzo dużo żelaza, zmniejszają zakwaszenie organizmu, dlatego polecam je wszystkim osobom, które chcą prowadzić zdrowy tryb życia, nie tylko schudnąć :) Znalazłam nawet ciekawy artykuł na ten temat, podrzucam do poczytania: http://www.e-odchudzanie.com.pl/spirulina.html :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam spory czas temu Slimcea i pamietam że z dostepnych na rynku był to jeden ze skuteczniejszych środków. Stosowałam bodajże 3 miesiące i w tym czasie uporałaam się z problemem nadmiernej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea stosuje tydzień. Jest OK na razie. Zero skutków ubocznych. Pierwsze spadki wagi są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ciąży stosowałam chyba większość z możliwych środków na odchudzanie i niestety nie przynosiły żadnych efektów a miałam do zrzucenia 12 kg Na tabletki African Mango skusiłam się po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i bardzo dobrze zrobiłam że zamówiłam je od producenta http://nplink.net/btkjP7vM gdyż naprawdę schudłam 7kg po miesiącu stosowania :) nie mogłam uwierzyć że w końcu coś działa na moją wagę :) Kapsułki stosuję w dalszym ciągu i czekam na kolejne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea również polecam koleżankom które mają sporo do zrzucenia bo wakacje już tuż tuz :) dacie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowałam się na Novoslim po opiniach koleżanek i jak narazie jestem bardzo zadowlona póki co minął miesiąc rozpoczęłam drugie opakowanie i już 4 kg mniej postanowiłam schudnąć minimum 9 kg imyślę że bez problemu mi się to uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBajm
Faktycznie Foreverslim jest godny polecania. Brałam 2 miesiące. Dieta to taka zwykła bez gotowych rozwiązań od dietetyka czy z internetu. Udało się zrzucić 8kg co było i jest dla mnie mega rezultatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea jest skuteczna.. tydzień i 2 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×