Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość gość
Ja z kolei zażywałam Lidę i działało. Nie chciało mi się jeść, tzn jadłam normalnie, z tym że dietka 1000 kalorii, i więcej nie musiałam, bo nie miałam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga bidulka
Gosc przedemna..od kogo masz lide...ktora dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze bardzo polecam tabletki Slimcea. efekt po 2 miesiącach jest bardzo ciekawy. nie zrażać się na pierwszych tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sensowne porównanie tabletek - porownaj-tabletki pl Podstawowe zasady - tabletki muszą być dopuszczone do sprzedaży w Polsce to raz, druga sprawa - nie kupujemy tabletek na bazarze. To głupota, przecież nie macie pojęcia co tak na prawdę ten ktoś wam sprzedaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malyna79
Faktycznie nie wszystkie tabletki mają sensowny skład, ja spędziłam masę czasu szukając odpowiednich tabletek, wybrałam linea 30+ ma wyciąg z zielonej herbaty, garcynia cambogia, pokrzywa i chlorella (te oczyszczają). Basen raz w tygodniu, raz nordic walking i trochę mniejsze porcje jedzenia. Fajnie waga ruszyła i z 70 zeszłam do 65, ale to nie koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki niestety nigdy nie beda tak skuteczne i bezpieczne jak cwiczenia i dieta pod okiem specjalisty. moim zdaniem powinnas udac sie do dietetyka i na jakas silownie moze z trenerem? dietetyka moge Ci polecic w medicoverze http://www.odchudzanie.medicover.pl/ silowni juz kilka przerobilam i jezcze nie znalazlam swojej ulubionej. w kazdym razie polecam dobra diete i zdrowa i troche ruchu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdził się suplement AcaiBerry900. Wcześniej próbowałam innych ale mizerne efekty. Tym razem 9kg w dwa miesiące oczywiście ruch to podstawa no i trzeba ograniczyć jedzenie bo jakoś trzeba spalać z tłuszczowego magazynu. Dla zainteresowanych suplement kupiłam na http://www.najlepsze-suplementy24.pl/33-2 polecam bo to pewne źródło gdzie dostaniesz 100% oryginalny suplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś próbowałam tej zielonej kawy. Jest okrutna w smaku, nie mogłam jej przełknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpilinePartner
Rewelacja na którą czekali chyba wszyscy chcący szybko , zdrowo i naturalnie pozbyć: 1. Fałdek na brzuchu 2. Złego stanu cery 3. Zbędnej tkanki tłuszczowej 4. Złego samopoczucia 5. Obaw ze produkt nie zadziała To rewelacja na Polskim rynku produkt robi furorę ogólnoświatową. 100% zadowolonych klientów nie przegapcie tej okazji jeżeli zamówicie raz na pewno zamówicie więcej To pierwszy NATURALNY ŚRODEK na Polskim rynku Sprawdźcie wspaniałą ofertę pod adresem: ! Sprawdź ofertę tutaj ! Masakra ludzie to co jest na górze napisane to prawda zamowilam opakowanie za 170 zl i pozbylam sie prawie 20 kilo i niemam zadnych faldek na brzuchu a co najlepsze niemam efektu jojo :D:D czuję się swietnie to jakies algi sa czy cos polecam bo kazda z was szukala czegos takiego zycze extra efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpilinePartner
http://spiline.com?aff=b6d767d2f8ed5d21a44b0e5886680cb9 tu to wszystko kupilam Masakierra jest dziewczyny :D :D :D to cudo pokazal mi chłopak na poczatku go opieprzylam ze mi jakies bombki na odchudzanie wciska , ale kupilam po namowie i nie wierzę do teraz gdy budze sie obok niego i nie podnoszę 10 kilo brzucha :D:D tylko fajniutki brzusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpilinePartner
ale jestem podjarana :D:D a tu macie jeszcze kontakt z takim fajnym kolesiem co to sprowadzil z Hiszpanii on wam opisze co to takiego jak macie pytania i wątpliwości łapcie dziołchy xD (to polak) espaniol@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteranka87
Już mam za sobą pare "specyfików" na odchudzanie, i średnio jakikolwiek na mnie działał, do czasu aż trzy miesiące temu trafiłam na slimcea. Namówiło mnie to że w jak nielicznych tabletkach tego typu ich skład został podany, i dobrze że nie porzuciałam wiary w suplementy zanim zakupiłam właśnie slimcea bo inaczejnie trafiłabym na nią. Nie będe opisywac poszczególnie ile w miesiącu chudłam, wystraczy że podam efekt końcowy który sprawia że produkt ten jest naprawdę godny polecenia, a dokładniej to udało mi się zejść z wskazówką wagi aż o 15 kilogramów i to w zaledwie 3 miesięcy. Dziewczyny naprawdę jest możliwe żebyśmy schudły, tzn ja na szczęście mam już to za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteranka87
Już mam za sobą pare "specyfików" na odchudzanie, i średnio jakikolwiek na mnie działał, do czasu aż trzy miesiące temu trafiłam na slimcea. Namówiło mnie to że w jak nielicznych tabletkach tego typu ich skład został podany, i dobrze że nie porzuciałam wiary w suplementy zanim zakupiłam właśnie slimcea bo inaczejnie trafiłabym na nią. Nie będe opisywac poszczególnie ile w miesiącu chudłam, wystraczy że podam efekt końcowy który sprawia że produkt ten jest naprawdę godny polecenia, a dokładniej to udało mi się zejść z wskazówką wagi aż o 15 kilogramów i to w zaledwie 3 miesięcy. Dziewczyny naprawdę jest możliwe żebyśmy schudły, tzn ja na szczęście mam już to za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrwigroszka
Też biorę slimcea, polecam każdej która chce się pozbyć pare kilogramów i nie mieć żadnych efektów ubocznych, co nie obrażając reszty tego typu suplementów zdarza się bardzo często ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellla wspaniała
Ja ze swojej strony mogę polecić Foreverslim.Nie stosowałam wcześniej żadnych innych podobnych specyfików ale ten okazał się strzałem w dziesiątkę.Wydaje mi się że spadek wagi o 14 kg w trzy miesiące to jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CostaBrava
No 14 kilo fajnie, ale sama po długich namysłach wybrałam slimcea z powodu podanego składu preparatu. Z nią udało mi się schudnąc porównywalnie bo 13 kilogramów, dla mnie super bo więcej nawet już nie potrzebuje :) Ważne jest też to, że brak jakichkolwiek skutków ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkatul
Schudłam dzięki Foreverslimowi bez jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu.W składzie nie ma nic podejrzanego same składniki pochodzenia naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garażowy
Dzięki slimcea udało mi się schudnąć 10 kilogramów, teraz żona mówi mi że jakoś wyglądam, tak faceci też mogą schudnąć i nie musimy się wstydzić tego że bierzemy jakieś suplementy na to. Jeżeli macie taki sam problem jak ja miałem polecam wam diete i slimcea, osobiście kupiłem ją na piekna24.pl <--- dla zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja już nie próbowałam na aby chociaż trochę schudnąć... zbytnio nie wierzyłam w acai berry 900 sądziłam, że to kolejny cud specyfik... przez pierwsze 2 tygodnie stosowania nic nie schudłam ale że miałam 2 opakowania kapsułek stosowałam dalej i po 2 miesiącach udało mi się schudnąć 7 kg:) jednak coś na mnie działa więc nadal będę stosować i zamawiać od producenta http://track.acaiberry900.pl/product/AcaiBerry-900/?uid=2186&pid=129&bid=advandec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponaglaa
Oczywiście że dieta i ćwiczenia to podtawa, ale warto je także czymś wspomagać, ja osobiście do tego wybrałam slimcea, i nie żałujetego wyboru, przyniósł mi taki efekt jakiego się nie spodziewałam a tm bardziej nie uzyskałabym bez jego stosowania, schudłam 12 kilogramów w przeciągu 3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Preperka
Jakoś nie ufam tym wszystkim rankingom, jakoś tak śmierdzą troszke, zaufałam za to slimcea, bo miała podany skład, a to już samo mówi za siebie, że nie może być szkodliwa, no i okazało się że rzeczywiście sie po niej dobrze czułam i rzeczywiście gubiłam kilogramy, jestem już 2 miesiące po skończonej kuracji i żadnego efektu jojo a zgubiłam 13 kilogramów w czasie kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam o takich tabletkach … generalnie przy suplementacji wszelkich odzywek/spalaczy to radzę wpierw mieć zaufane źródło i dawkowac tak jak zaleca trener, lub osoba która się na tym zna. Mój brat jest kulturysta i trochę mnie wyedukował w tym wszystkim:) sama prowadze aktywny tryb zycia i zdarza się ze kupuje jakies suplementy diety, najczęściej w http://www.elitesportfood.pl/#start .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne że nie słyszałas, bo to chyba jeden z najpopularniejszych :) sama stosowałam slimcea, i daje naprawdę porządne efekty, osobiście schudłam 11 kilogramów w 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie najlepiej sprawdzać skład produktów. Ja sprawdziłam Figurin Slim i ma naturalne składniki (algi brunatne i opuncję), które ograniczają wchłanianie tłuszczów z pożywienia i wspomagają wiązanie i wydalanie niewchłoniętego tłuszczu. Dla mnie to idealny suplement, w dodatku bezpieczny w stosowaniu, bo przebadany. Każdy musi znaleźć coś dla siebie. Trzymam kciuki i za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście korzystałam z slimcea i polecam spróbować tego suplementu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkuś
dokładnie, ja też polecam slimcea, może nie schudniesz z nią 30 kilo w miesiąc jak obiecuje konkurencja, i co jest nie możliwe do spełnienie, ale relane 5 kilogramów miesięczne z wysiłkiem i dietą jest do osiągniecia, mi właśnie udało się z nią schudnąć 14 kilogramów w okresie pełnej 3 miesięcznej kuracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze te jeszcze lepiej mogą wpłynąc na nasze samopoczucie i tracenie kilogramow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea, to idealny suplement na odchudzanie,w ogóle mi nie zaszkodził, i schudłam znim 12 kilogramów, żadnego efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj z tym slimcea , już żygać się chce, co za dekiel!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×