Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość Zikuśka
Slimcea jest bardzoskutecznym suplementem na odchudzanie, stosowałam go i każdej osobie biorącej go mogę zagwarantować satysfakcję :) schudłam dzięki niemu 11 kilogramów, nie obyło się oczywiście bez diety i ćwiczeń ale się opłacało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnacudownaPiękna
Mniejsza o działanie innych, nie wiem nie stosowałam! wiem za to jak działa slimcea! super sprawa, teraz faceci jak mnie widzą nucą sobie tytyrytyty :) schudłam dzięki niemu 12 kilogramów i to w 3 miesiące :) :) teraz moge powiedzieć że hasam jak gumiś po soku z gumi jagód, tak lekko się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre sa ketony malin na odchudzanie, i zdrowe przede wszystkim, raspberry bio 5, moje kolezanki zachwalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre sa ketony malin na odchudzanie, i zdrowe przede wszystkim, raspberry bio 5, moje kolezanki zachwalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre sa ketony malin na odchudzanie, i zdrowe przede wszystkim, raspberry bio 5, moje kolezanki zachwalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habitataka
U mnie skuteczna okazała się slimcea, żadnego efektu jojo, jeszcze do stosowania tabletek dołożyłam oczywiście diete i *******le wyszłam na tym bardzo dobrze bo schudłam ponad 10 kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalkaUjarka
o jaki fajny komentarz :) mega wiarygodność tylko jedna kwestia się nie zgadza, bo korzystałam z slimcea i mogę poświadczyć o jej skutecznośći tak jak wiele innych osób :) żadnego efektu jojo i przyzwoite efekty gubienia kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Novoslim, zamówione przez internet, sporo pozytywnych opinii i mnie też pozytywnie zaskoczyły:) przed tym jeszcze oczyściłam się wg Moritza i teraz jestem nie do poznania :) i cera bardzo mi się poprawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim osobistym zdaniem najskuteczniejsza jest slimcea i koniec kropka tyle w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też polecam Novoslim , stosowałam wcześniej therme line i acai beryy i zero skutków a po Novoslimie widać gołym okiem po miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kieliszka
Nie mam w ogóle pojęcia o tych preparatach które opisujecie, dla mnie najlepsza okazała się slimcea, i to z niej jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacerka
ale ile czasu ci zajelo? dlugo? ja dostalam od mojego meza farmaceuty specyfik... az dziwne ze nie przyniosl po tanoisci z apteki a zamowil na internecie. ale najwyrazniej te z apteki badziewia nie dzialaja jak to :) makkadi sth, biore od miesiaca, i nie dosc ze mam wrazenie ze bardziej napieta skora, to widocznie mam mniej tego tluszczu glownie na posladkach, i cellulit znika :) podobno tez dziala na meskie libido i na dobry humor u kobitek :) wiec kto wie czy moj maz nie zacznie mi tego podjadac;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z działania takich suplementów http://sklep.noblehealth.com/produkt/get-slim Trafiłam na nie przez moja kosmetyczkę i jesli chodzi o dzialania to naprawde jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam slimcea, traktujecie sobie tak jak reklame leje na to, wyrażam swoje zdanie, pomogła mi schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE ! Nie trujcie się tą chemią ! Jak już chcecie spróbować tabletek odchudzających to kupujcie naturalne produkty, sprawdzone. Moja ciocia kiedyś zamówiła sobie z internetu tabletki, po których NIC nie jadła, tylko piła wodę. Po jakimś czasie czyta gazetę - patrzy a tu artykuł o jej tabletkach! Okazało się, że zawierał w sobie narkotyk i dlatego nie spała i nie jadła !! Później kupiła sobie sprawdzony produkt. Z tego co pamiętam to były te tabletki: http://www.tiens24.com/pl/p71,kapsaicyna-capsilite.html Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunatna
ozesz Ty w morde! nei wierze, ze takie rzeczy wsadzaja w suplementacje. Ciekawe swoja droga czy tylko w ta odchudzajaca, a nie te na porost wlosow czy upiekszanie twarzy. Przeanalizowalam wasze suplementy i pogrzebalam w internecie bo juz mnie nosi zeby cos kupic. Pacerka, mysle ze masz kompletna racje z tym co bierzesz. A maz farmaceuta juz z pewnoscia to przeanalizowal, zonie by nie pozwolil brac chemii :) to pewniaczek. He, a wiedzialas ze to ma te wszystkie kurde, no oj te decyzje europy? EFSA czy jakos tak. No bo podobno niektore nie maja tych europejskich norm zywieniowych zachowane. Takiego czegos do buzi bym nie wziela. Moze smiesznie to brzmi :D jak jakas sexistka przeczyta;p ale serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja biore ketony z www.ketonymalin.pl i jestem bardzo dowolona z dzialania. moze nie schudlam 14 kg odrazu ale po 3 tygodniach waze 4 kg mniej :-) takze polecam jesli lubicie naturalne spalacze tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyskoczdoTEGO
Coś w tym jest, właśnietak wybrałam slimcea, jest naturalana w stu procentach i ma jawny skład dzięki czemu możemy to sprawdzić, zamówiłam ją i sie nie przejechałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w_bert
Najwięcej pozytywnych opinni slyszałam o Novoslimie więc zamówiłam jestem po piewrszym opakowaniu narazie się jeszcze nie ważyłam ale czuję się po nim dużo lepiej tnz. mniejsze uczucie głodu i lepsza przemiana materii a co za tym idzie samopoczucie oby przełożyło się to na kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacerka
wiesz, czasem te opinie o d**e potluc. Ja tam wyszlam z zalozenia ze trzeba samemu przepatrzec i sklad i co kazdy ze skladnikow robi i na co dziala. Takie opinie byle jakie o na jakiej stronce albo forum, to albo czesto oplacone albo jeszcze niewiadomo co. Ja to na szczescie zostalam postawiona przed faktem dokonanym i po prostu bralam makkadi, ale wybor okazal sie bardzo prawidlowy. Ja moge z opakowania przepisac co to jest: skład: ekstrakt z nasion świerzbca właściwego, ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej, ekstrakt ze skórki owoców tamaryndowca malabarskiego, stearynian magnezu, pikolinian chromu, żelatyna No i niech kazda sobie sprawdzi, ja sprawdzilam i bosko. Wazne ze czlowiek sie zwęża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy szukaniu naprawdę najlepszy tabletek na odchudzanie nie ma lepszej opcji niż zapoznanie się z wynikami rankingów typu http://sylwetkowy.pl/test/tabletki-na-odchudzanie.html . Tylko wtedy mamy pewność, że kupione tabletki odchudzające będą naprawdę najlepsze na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam postawiłam na slimcea i jestem zadowolona, wbijam w komentarze wiem co jest skuteczne a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś stosowałam thermaline ale pomimo zapewnien trenera nic nie zrzuciłam.. teraz czekam na opakowanie Novoslimu ponoć niezawodny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziewczyny mogę polecić Slimette ze sklepu vitalab.pl mnie przekonały ich naturalne składniki takie jak wyciąg z zielonej herbaty, zawierają też jagodę Acai, guaranę itp, więc lepiej brać takie tabletki niż jakieś z niewiadomym składem, bo to nie chodzi o to, żeby sobie zaszkodzić, ja jetem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa pakiet już ja znam te pakiety oczyszczające za 300złm kiedyś w akcie desperacji spróbowałam ale teraz wiem że to wszystko strata pieniędzy odpowiednia dieta dobrana indywidualnie ( lepiej zapłacić za wizytę u dietetyka) ćwiczenia i EWENTUALNIE suplement ze swojej strony mogę polecić Novoslim ze względu na skład i konkurencyjną cenę, dobrze wspomaga spalanie ale bez odpowiedniej motywacji i pracy to można sobie pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie ja tez siegnełam po ten błonnik i po tygodniu juz zauwazyłam rewelacyjne działanie na moje jelita.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najpewniej jest sięgnąć po slimcea, i to ją mogę śmiało polecić, zaleta to naturalny skład, no i oczywiście jawny, więc sami możemy go sobie sprawdzić, dzięki niej udało mi się schudnąć 11 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa 24
Dziewczyny! Ja dzięki African Mango ze sklepu africanmango.pl chudłam przez 3 miesiące 12 kg ;) to mój duży sukces, bo z nadwagą walczę od dwóch lat, ale w końcu waga idzie w dół. Warto też odstawić niezdrowe jedzenie i zacząć się ruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×