Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Samotna kobieta im bliżej 30 tym gorzej

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia & 27
Dust - czas juz wlasnie pokazuje. Nie jestes z nia tylko siedzisz na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
no podobno tu tez albo psychologia albo coś, bo robi jakieś podyplomowe w tym czasie.. nie wiem..siadło jej mocno na głowę ze ja tak potraktował... jak obiekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
ja zostanę przy normalnych relacjach może się ludzie znudzą gra i staną i powiedzą.. to co będziemy fer, szczerzy? poznamy się po ludzku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna - chyba nie sądziłaś, że jak dzisiaj są półfinały to ja z dziewczyną bede się zabawiał. Włączam tv a w międzyczasie coś tam na Kafe nabazgram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dust - czas juz wlasnie pokazuje. Nie jestes z nia tylko siedzisz na kafe." no bo przecież na kafe wszyscy piszą prawdę, samą prawdę i tylko prawdę. a szczególnie ci którzy się tu na jakichś "guru" kreują i opowiadają o sobie rozmaite bajeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
to se programuj po debilnemu może nie będzie działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
01:06 [zgłoś do usunięcia] !offerma "Offerma - a przeciez sam kiedys pisales , ze czytales tego typu literature. " ta, ciekawe. a co to w ogóle znaczy "tego typu literatura"? Nie chce mi sie teraz przekopywac kafe i szukac Twoich dawnych postow, w koncu nie o tym jest temat. Ale pamietam kilka tematow miedzy innymi o PUA gdzie podkreslales , ze Ty nie jestes goloslowny bo wlasnie zainteresowales sie, przeczytales literature wiec wiesz o czym mowisz. Zalewales wtedy czy teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie o co Ci chodzi? Człowiek szcześliwy, zadowolony, spełniony nie potrzebuje prowokować dyskusji by roztrząsać takie rzeczy. Oferma, no ba, cała prawda całą dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
mi przykro patrzeć jak koleś guru ma zonk bo laska życia nie da mu sie nigdy zbliżyć do siebie... wystąpiła o sadowy zakaz zbliżania.. nie założyła mu sprawy bo nie było o co nie ma jak udowodnić... ale była jazda bez trzymanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
a teraz zraniona będzie uczyć kobiety jak się bronic przed NLP.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja zostanę przy normalnych relacjach może się ludzie znudzą gra i staną i powiedzą.. to co będziemy fer, szczerzy? poznamy się po ludzku?" Mnie gra nigdy nie bawiła a najlepszy tekst na podryw ? " cześć...pomyślałem że albo podejde do Ciebie i Cię poznam albo bede ostatnią ofermą co boi się zagadać do fajnej dziewczyny....jestem Dust, "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
jak już się zaczną kursy będę tu reklamować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor to stary buc
dobra Autorze i dlatego jestes wciaz SAM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
no tak ale ja po tym czego się nasłuchałam jak ktoś walnął text mówmy szczerze co myślimy bądźmy fer miałam kartkę z uwagami przed oczyma cały czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku jak tu zajrzałem to myślałem że kolega dust... się tak wygłupia i że ta jego stopka to taki żart. no ale teraz wygląda że nie. ja nie wiem jak inni ludzie ale jakby "w realu" zafundował mi tekst taki jak umieścił w tej swojej stopce to bym mu się w twarz roześmiał. no i każdy kto wykracza poza poziom egzaltowanej panienki zaczytującej się harlequinami raczej też. jak można w ogóle takie bzdety wypisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
a i tak zaufałam i hehhehe jak tylko zaufałam się pożegnał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
nie jak się obronić przed tym skurwielem który stosuje takie techniki! bo taka osoba nie będzie już normalna, nigdy bym nie chciała miec z kimś takim dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor to stary buc
wydaje sie mu, ze jakas nawina sie zalapie nastopke:D dlatego na necie tyle manipulantow, latwiej im sciemniac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
bo jak się facet koncentruje na mowie ciała, gestach, tonie głosu to nie słucha i się nie wczuwa... tamten koleś wyjechał z textem ze nie pamięta pierwszych 3 miesięcy związku bo był skupiony na poznawaniu jej reakcji czy costam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
01:15 [zgłoś do usunięcia] życie.... a i tak zaufałam i hehhehe jak tylko zaufałam się pożegnał... Bo na tym wlasnie polega gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!Offerma "ja nie wiem jak inni ludzie ale jakby "w realu" zafundował mi tekst taki jak umieścił w tej swojej stopce to bym mu się w twarz roześmiał. no i każdy kto wykracza poza poziom egzaltowanej panienki zaczytującej się harlequinami raczej też. jak można w ogóle takie bzdety wypisywać?" Poważnie chcesz dyskutować o treści mojej stopki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
brzydzę się wami ćwoki.... dla mnie można przeczytać aby nie być ciota ale celowa manipulacja to już przesada..na czym później budować związek.. u nich na koniec ciuchy i sprzed przez okna leciał.... a on chciał być szczery i wyznać prawdę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie pamięta pierwszych 3 miesięcy związku bo był skupiony na poznawaniu jej reakcji czy costam..." :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
no.... ja nie wiedzialam które pocieszać.... bo załamali się oboje... ale wina jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dyskusji z tobą to w ogóle nie ma mowy. właśnie zajrzałem na pierwszą stronę i zobaczyłem jakie dyrdymały wypisujesz. to po prostu słów szkoda. takiej prostackiej autokreacji to dawno nie widziałem na kafeterii. tylko najgłupsze z najgłupszych się mogą na coś takiego nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
grunt ze mniej kursów w 3miescie... jego.. bo jej rusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
tak więc ludzie weźcie może pomyślcie czy warto się tak zapędzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×