Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Samotna kobieta im bliżej 30 tym gorzej

Polecane posty

Dust.in.the.wind-> Mam rozumieć że kobieta 20 letnia musi brać byle co, byle szybciej żeby nie została sama? Ja mam 25 lat i nie uważam się za odszczepieńca z charakteru jestem dobra i z wyglądu też (opinia facetów z którymi się umawiałam), zerwałam te znajomości bo używki były ważniejsze od mojej osoby...w związku z tym jestem odszczepieńcem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przemyśleniu stwierdzam ,że
Nie przyszło Ci Autorze do głowy, że ja nie szukam nikogo,bo samej jest mi dobrze. Nie zamierzam z nikim być.Nie potrzebuję faceta do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3012930213
Wytłumacz mi zjawisko gdzie ładna, zadbana, atrakcyjna dziewczyna w wieku 30 lat nie może znaleź sobie faceta. ale dlaczego akładasz, że babka jest sama, bo nie moze sobie znalezc faceta??? Wyobraz sobe,że sa babki, zwłaszcza po nieudanych wziązkach, co ani myslą o znajdowaniu faceta. Ja mam 34 lata, roziodłam się, od 5 lat jestem sama, ani razu nie umówiłam się z nikim, i ani myślę to kiedykolwiek zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Czesc Madrala. Duuuzo prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się przyczepiliście tego wieku...powtarzam jeszcze raz "25 średnio od tego wieku kobieta zaczyna fiksować. Może to być 26, 27, nie wiem ... średnio poznawałem kobiety w przedziale 25-30 i łączyły je cechy wskazane powyżej. Były też wyjątki, ale inne względy zadecydowały, że coś nie wychodziło. 2 sprawa o tych różnicach społecznych. Ok jak pracujesz w dużej firmie, trzepiesz pieniądz to ogarnij się i nie przesłuchuj faceta jak go poznajesz bo kopnie cię w dupe i tyle po waszej znajomości. Pewnie, że nie spotykałbym się z biedroniarą ale wolałbym najpierw spytać się o imię i zainteresowania zanim przejde to tzw. "konkretów" Ps. najczęściej laski, które prześwietlały mój status zawodowy były zawodowo niżej, więc wpadły we własne sidła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wyobraz sobe,że sa babki, zwłaszcza po nieudanych wziązkach, co ani myslą o znajdowaniu faceta. Ja mam 34 lata, roziodłam się, od 5 lat jestem sama, ani razu nie umówiłam się z nikim, i ani myślę to kiedykolwiek zrobic." Dziewczyny z odzysku (lub z dziećmi) mnie nie interesują i szybko kończę znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3012930213
Ja sądze, że najwięcej, w starszym wieku, jest pofiksowanych facetów, tak że prawie nie da sie w Polsce znalezc normalnego goscia powyzej 30 lat... Dlaczego? Dlatego że kobiety bardziej dążą do związków, i wbrew pozorozm, jak facet jest chocby w miarę normalny to zawsze jakaś go zechce. Więc faceci sa cholernie ze tak powiem, przebrani. A co do kobiet- mam koleznak dobrze po 30 co naprawde mają normalny, fajny charakter. Nie sa moze z wyglądu miss, ale jakimis strasznymi brzydulami zdecydowanie nie. Jedna jest cholernie nieśmiała.... Inna wycofana od zawsze, najcześciej siedzi w ksiazkach, nie lubi imprez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Dust - zaczales fajnie ale teraz zaczynasz troche jechac. Emocje Ci sie udzielily ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3012930213
Dziewczyny z odzysku (lub z dziećmi) mnie nie interesują i szybko kończę znajomość ale co ma piernik do wiatraka? Założyłes topik zeby znalezc dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiłuje sobie udowodnic
ze baby sa jakies inne, a pan macho wspaniały nie szuka dupiary , bo znalazł taką , co nie kłapie japą ,,,, zapewne z desperacji, co by go nie utracić buhahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedna jest cholernie nieśmiała.... Inna wycofana od zawsze, najcześciej siedzi w ksiazkach, nie lubi imprez" To niby jak normalny facet ma ją poznać. Weź Ty je kopnij w dupę i wygnaj do ludzi. Impreza taneczna to znakomite miejsce gdzie można poznać drugą osobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przemyśleniu stwierdzam ,że
"Jedna jest cholernie nieśmiała.... Inna wycofana od zawsze, najcześciej siedzi w ksiazkach, nie lubi imprez" To niby jak normalny facet ma ją poznać. Weź Ty je kopnij w d**ę i wygnaj do ludzi. Impreza taneczna to znakomite miejsce gdzie można poznać drugą osobę... Czy tylko na takich imprezach poznaja sie ludzie? A moze ta kobieta nie lubi takich miejsc? Nie pomyslałes o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Dust - impreza taneczna to miejsce , ktore faceci unikaja jak ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Orange - przeginasz. Ja akurat jestem sama i wiem dokladnie wszystko na ten temat. On ma duzo racji w tym co pisze. Nie ma sie o co unosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3012930213
Z wiekiem się ludzie zmieniają, to prawda, nie tylko kobiety, ty autorze tez się zmieniasz. Jest prawdą, że te najlepsze sztuki sa odławiane najszybciej, ale to dotyczyc najbardziej facetów. No i pozostaja osoby np. chororbliwie niesmiałe, które mimo pozytywnych cech moga byc same. W ludziach w wiekiem znika romantyzm, i robią się nieco wyrachowani, ale tego niestety z czasem uczy zycie... MAm wrazenie, że sma nie dajesz rady nikogo znalezc, i zeby poczuc się lepiej zwalasz na babki, że to one sa wybrakowane. Ale jaki sam jesteś? Bo piszesz o sobie w superlatywach, jakim cudem jesteś zatem sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przemyśleniu stwierdzam ,że
Nikt się nie unosi, tylko nigdy nie wrzuca się wszystkich do jednego worka, bo takie uogólnianie jest błędne. Idę stąd , bo temat jest nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy tylko na takich imprezach poznaja sie ludzie? A moze ta kobieta nie lubi takich miejsc? Nie pomyslałes o tym? " Pomyślałem. Zostają randki internetowe, jakieś koła zainteresowania (np. szkoła tańca). Impreza to miejsce, gdzie facet może swobodnie podejść do dziewczyny, poprosić do tańca i nawiązać znajomość. Na środku chodnika to już tylko tacy starzy wyjadacze jak ja :-) "impreza taneczna to miejsce , ktore faceci unikaja jak ognia" No coś Ty...gdzie Ty mieszkasz, że los Cię tak dotkliwie skrzywdził, że na imprezach same dziewczyny? Zaraz je zareklamuje w odpowiedni sposób :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przemyśleniu stwierdzam ,że
Ps: podejść może również w sklepie, w bibliotece, i wielu innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przemyśleniu stwierdzam ,że
ja chodzę po to, żeby się pobawić, a nie po to ,żeby kogoś złowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Dust - nie wyglupiaj sie. bardzo malo facetow tanczy. Duzo mniej niz kobiet. Facet co tanczy jest na wage zlota i jest natychmiast rozchwytywany. Wiem cos o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jest prawdą, że te najlepsze sztuki sa odławiane najszybciej, ale to dotyczyc najbardziej facetów. " No ja jestem facetem i myśle na odwrót no ale nie ma miary, która to zmierzy "No i pozostaja osoby np. chororbliwie niesmiałe, które mimo pozytywnych cech moga byc same." Bardzo poważna dysfunkcja u wielu kobiet. Może trzeba nad sobą popracować a nie się udręczać... W ludziach w wiekiem znika romantyzm, i robią się nieco wyrachowani, ale tego niestety z czasem uczy zycie... No to jest właśnie to co mnie najbardzie odpycha od kobiet starszych. Trafiłaś w 10. MAm wrazenie, że sma nie dajesz rady nikogo znalezc, i zeby poczuc się lepiej zwalasz na babki, że to one sa wybrakowane. Ale jaki sam jesteś? Bo piszesz o sobie w superlatywach, jakim cudem jesteś zatem sam? W dyskusji wspominałem, że mam dziewczynę 24 lata. Spotykamy sie dop. od kilku tygodni ale przyznaje pomimo dużej pewności siebie i całkowitego braku nieśmiałości, poznać właśnie taką romantyczke to jak złowić złotą rybkę. Prawie same takie wyrachowane poznawałem a to mnie bardzo odpycha :-( Cholera gdzie tu miejsce na miłość i budowanie więzi,,,,???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dust - nie wyglupiaj sie. bardzo malo facetow tanczy. Duzo mniej niz kobiet. Facet co tanczy jest na wage zlota i jest natychmiast rozchwytywany. " Słońce - tańczę od lat i nie ma kobiet, które nie umieją tańczyć. Są takie, które tańczą troche gorzej, są takie co to czują bardzo dobrze, ale z partnerem, który umie poprowadzić, każda może poczuć się jak w tańcu z gwiazdami. Prawdą jest, że ta umiejętnośc bardzo ułatwia nawiązanie znajomości z kobietami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×