Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Samotna kobieta im bliżej 30 tym gorzej

Polecane posty

wartościowy człowiek z dostępem do uczuć i pragnień, który przepracował stratę, wyciągnął wnioski sobie ułoży. Nie ważne czy kobieta ma 25 czy 27 czy 30 to samo tyczy faceta. Jak bardzo chcesz to szukasz starasz sie i masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie tydzień po rozstaniu jak większość psychicznych desperatek, bo ze stratą i bólem trzeba trochę pomieszkać poczuć pocierpieć... A tego sie nie chce kobietom robić, wolą lecieć do 1 lepszego i zapchać dziurę w sercu czymkolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dust robisz tu sobie reklamę? bo tak to wygląda... najpierw dojechałeś kobiety a teraz robisz z siebie księcia..." Pozbawiam niektórych wątpliwości, że mogę mieć jakiekolwiek problemy z poznaniem dziewczyny. No już tak nie wrzucam kobietom, przyznaje wjechałem w jednym momecie na jedną, ale przyznałem się do błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3012930213
Poznanie to jedno, a utrzymanie to drugie... :p A z drugim masz problemy widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
19:17 [zgłoś do usunięcia] Dust.in.the.wind poznać właśnie taką romantyczke to jak złowić złotą rybkę. /.../Cholera gdzie tu miejsce na miłość i budowanie więzi,,,,??? Zaraz zaraz .. a na czym - Twoim zdaniem - tak konkretnie polega ta "romantycznosc" , "milosc" i "budowanie wiezi" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poznanie to jedno, a utrzymanie to drugie... A z drugim masz problemy widocznie" ba, myślisz, że nie wiem :-p Jak na razie jest ok ale cholera wie jak bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak kobieta chce to tez podejdzie, zapyta, ułatwi poznanie jej... wiec nie opowiadaj tu bzdur" To podejdź do faceta i tak zrób! Osobiście odradzam... "Zaraz zaraz .. a na czym - Twoim zdaniem - tak konkretnie polega ta "romantycznosc" , "milosc" i "budowanie wiezi" ?" Na pewno nie na takim wyrachowanym przesłuchaniu, którego często byłem częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
I wolisz te mlodsze... OK to ja juz chyba wiem o co chodzi. No coz. Kazdy orze jak moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Dust - szacunek niektorych facetow jest akurat gowno wart jesli ma niesc w cenie samotnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel85.
Blondyneczka 85-umow sie z autorem tematu bo od razu widac ze nie masz chlopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś ciota i boisz się starszych.... nie jesteś dojrzały jak na swój wiek i nie masz nic do zaoferowania tej starszej... a i podejść i zagadać odradzasz...heheheh lol ku...a lol! ale z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Dust - hasla propagandowe to chyba kazdy zna na pamiec. Tylko czasami warto wiedziec co sie tak naprawde za nimi kryje. Zeby nie zostac na lodzie za dwa trzy lata albo nie zostac wymieniona na nowszy model. 22 - 24 jeszcze sobie moze na to pozwolic. Starsze juz raczej wola tego uniknac. I ta 22-24 sie moze nie polapie o co tak naprawde idzie ten bajer. Starsza juz raczej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka 85 nie jesteś ciota i boisz się starszych.... nie jesteś dojrzały jak na swój wiek i nie masz nic do zaoferowania tej starszej... Emocje Ci się wdały. Słownikowo to się nazywa "suczy napad" a i podejść i zagadać odradzasz...heheheh lol ku...a lol! ale z Ciebie no kto? pawel85. Blondyneczka 85-umow sie z autorem tematu bo od razu widac ze nie masz chlopa Blondyneczka85 ... nie mam ochoty jestem po 5 minutowej rozmowie z byłym ... furia to mało powiedziane... niektórzy nigdy nie dojrzewają tylko rosną... Autor postu jest obecnie niedostepny dla żadnej kobiety innej niż jego obecna. Poza tym Blondyneczka85 ma niedokończone sprawy ze swoim eks a takie kobiety nie są i nigdy nie były w obszarze zainteresowań autora postu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuio45
Ruchacze już was nie chcą, a dla porządnych już jesteście przeruchane więc zostaniecie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Dust - ktory facet nie chcialby mlodych , niezobowiazujaco i najlepiej w duzych ilosciach. Nic orginalnego nie wymysliles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dust - hasla propagandowe to chyba kazdy zna na pamiec. Tylko czasami warto wiedziec co sie tak naprawde za nimi kryje" Zuzanna ja dobrze wiem co się kryja za tymi hasłami, dlatego kobieta, która jest ze mną ma nieprzeciętne szczęście :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
20:05 [zgłoś do usunięcia] Dust.in.the.wind Zuzanna ja dobrze wiem co się kryja za tymi hasłami, dlatego kobieta, która jest ze mną ma nieprzeciętne szczęście ... ze ma dopiero 24 i ze tak bardzo nie przezyje rozczarowania jak otworzy oczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dust - ktory facet nie chcialby mlodych , niezobowiazujaco i najlepiej w duzych ilosciach. Nic orginalnego nie wymysliles." No widzisz faceci w moim wieku już raczej dążą do jakości a nie ilości. Niemal lażdy facet osiąga taki wiek, że chce jedną dziewczynę tak już na stałe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Pogadamy na ten temat jak juz sie oswiadczysz i ustalisz date slubu - o ile nie bedzie to data w niezmiernie odleglym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suczy napad- można go dostać jak się przeczyta twoja listę argumentów... 1„- kobiety po 25 roku życia najczęściej mają już prace i są samowystarczalne. Uważają, że jak mają dobrą posadę to równoważny partner dla niej bedzie taki, który albo zarabia tyle co ona albo ma zarabiać więcej. „ Jak zarabia mniej to po czasie wychodzi to jak mu to przeszkadza. Facet nie chce być czyimś utrzymankiem, być gorszy Doświadczona kobieta wie, że ten problem wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„- kobiety po 25 roku życia zanim poznają faceta kategoryzują pod względem społecznym. Często zanim spytają nowopoznanego faceta jak ma na imię chcą wiedzieć czym się zajmuje. Z mojej strony przykre jest jak staram się zaprezentować dziewczynie z jak najlepszej strony a ona mi przerywa i drąży temat pracy i mojego stanowiska (prace mam dobrą i nie mam czego się wstydzić). Z takim podejściem odechciewa mi się kontynuować tą znajomość. Jak widzisz np. kobietę wykształconą, na stanowisku np. prawnika, księgowej i pracownika fizycznego? Myślisz że maja szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facirooo
tak jak kolega napisal, jestescie przeruchane, bo dajecie dupy i potem nikt was nie chce bo dla ruchaczy za stare, a dla normalnego goscia do zwiazku za duzy przebieg, luzy w cipie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„- kobiety po 25 roku życia są mniej wesołe i widać ogólne symptomy depresji i niezadowolenia z życia (czesty przypadek) „- kobiety po 25 są bardziej skłonne do manipulacji i nieczystych zagrań. Zamiast starać się pogłębiać relację z facetem próbują trików żywcem wyciągnietym z książki "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy". Odkąd ta książka wyszła przeczytała ją chyba połowa bab w tym kraju. Poradnik feministki jak zostać samotną manipulantką. Najpierw przeczytaj później krytykuj bo tym się poniżasz książka uczy aby kobieta nie stawała się rzepem, nie rezygnowała z siebie bo po Ew stracie partnera zostaje sama, bez pracy, znajomych paski i wtedy może mieć skłonność do depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×