Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Samotna kobieta im bliżej 30 tym gorzej

Polecane posty

Blondi, bez urazy, ale wyżal się w jednym temacie czy coś bo faktycznie nie czytałam jeszcze postu w którym byś nei pisała o sobie, o tym co Cię spotkało itd. Może zdecyduj się na psychoterapię skoro ewidentnie nie możesz sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
22:26 [zgłoś do usunięcia] Dust.in.the.wind Kobieta po przejściach to kobieta po przejściach. Często wrak emocjonalny z którym nie można nawiązać zdrowych relacji, bo zawwsze pozostała rana po poprzednim związku. Dokladnie to samo mozna napisac o facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor to stary buc
"Zeby było w ogóle warto pracować. " Czlowieku ty masz chory leb, zacznij porzadnie nad soba pracowac, to gadasz takie bzdury, ze to juz jest ponizej wszelkiego poziomu. Zastanow sie gleboko nad soba i swoja postawa roszczeniowo-egoistyczna. Zajmij sie poprawianiem SIEBIE, nie innych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę sobie,że...
Autor to stary buc, wlasnie widac po wypowiedzi mysle sobie jak juz bredzisz, to podawaj fakty a nie swoje chore urojenia podkryte frustracja z powodu olania przez laske ja nie bredzę i poza tym jestem kobietą i nie olała mnie żadna laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net mi szwankuje, sory a powtórki. Autorze, oczekujesz romantyczności, uśmiechu. A tutaj twardo racjonalizujesz taka kobieta niebo pewnie wrak itd. Ty szukasz krowy rozpłodowej i osoby z którą miło przy okazji spędzisz czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
22:26 [zgłoś do usunięcia] Dust.in.the.wind Kobieta po przejściach to kobieta po przejściach. Często wrak emocjonalny z którym nie można nawiązać zdrowych relacji, bo zawwsze pozostała rana po poprzednim związku Dokladnie to samo mozna napisac o facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net mi szwankuje, sory Blondyna za powtórki. Chyba już nie popiszę. Ale na koniec. Autorze, oczekujesz romantyczności, uśmiechu. A tutaj twardo racjonalizujesz taka kobieta niebo pewnie wrak itd. Ty szukasz krowy rozpłodowej i osoby z którą miło przy okazji spędzisz czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę sobie,że...
Autor to stary buc wlasnie widac po wypowiedzi mysle sobie jak juz bredzisz, to podawaj fakty a nie swoje chore urojenia podkryte frustracja z powodu olania przez laske niczego nie bredzę, poza tym jestem kobietą i nie olała mnie żadna laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor to stary buc
"Zeby było w ogóle warto pracować." Czlowieku ty pracuj nad soba, a nie dywagujesz czy warto nad kims. Skup sie na swoich klopotach z mysleniem, nastawieniem, skostnialych schematach, brakiem szacunku wobec kobiet, bo twoje wypowiedzi sa chore. Zacznij leczyc innych, a nie deprecjonowac i leczyc (wedle panicza wybiorczego wyboru) innych:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor to stary buc
mysle sobie.. to bylo do Autora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę sobie,że...
dwa razy mi się wkleiło. Chyba coś z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę sobie,że...
to miło ,ze nie do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor to stary buc
mysle sobie.. to bylo do Autora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FamasfromParis
O fuck... Bajzel informacyjny do potęgi n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
22:30 [zgłoś do usunięcia] Kulturka Autorze, oczekujesz romantyczności, uśmiechu. A tutaj twardo racjonalizujesz taka kobieta niebo pewnie wrak itd. Ty szukasz krowy rozpłodowej i osoby z którą miło przy okazji spędzisz czas? Nie. To jest bajer pseudomatrymonialny , na ktory nabierze sie mloda glupia naina , taka wlasnie 22-24. Domniemana obietnica malzenstwa po wielkiej milosci z wielkim seksem przed slubem. takie wlasnie zostaja z brzuchem na lodzie a teksty autora powinny byc obowiazkowa lektura dla panienek jak elementarz bo sa naprawde bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor to stary buc
ZACZNIJ LECZYC SIEBIE AUTORZE I TO PREDKO:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w zeszlym roku bylem na slubie kuzyna i matka panny mlodej byla w mojej opinii oraz opinii mojego ojca bardziej atrakcyjna niz ona" Bo atrakcyjność to nie tylko młodość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor to stary buc
ale sie powieszalo, chyba juz dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, wypowiadam się o całokształcie Twoich wypowiedzi. Widać jednak za mało Cię jebie skoro wysiliłaś się by to mi wkleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie. To jest bajer pseudomatrymonialny , na ktory nabierze sie mloda glupia naina , taka wlasnie 22-24. Domniemana obietnica malzenstwa po wielkiej milosci z wielkim seksem przed slubem. takie wlasnie zostaja z brzuchem na lodzie a teksty autora powinny byc obowiazkowa lektura dla panienek jak elementarz bo sa naprawde bardzo dobre." Czy takie bardzo dobre to nie wiem. Zaufam Twojemu doświadczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera mam prawo nie brać pod uwagę kobiet, które mają dzieci nie ze mną. Takie podejście ma znaczna część mężczyzn ale to autor postu jest całym złem. Tak..pracuję nad sobą. Im więcej pracuję nad sobą i więcej poznaje kobiet, tym coraz bardziej utwierdzam się w swoich przekonaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor to stary buc
oj oj prawda w oczy kole Autrorze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera mam prawo nie brać pod uwagę kobiet, które mają dzieci nie ze mną. Takie podejście ma znaczna część mężczyzn ale to autor postu jest całym złem. Tak..pracuję nad sobą. Im więcej pracuję nad sobą i więcej poznaje kobiet, tym coraz bardziej utwierdzam się w swoich przekonaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie. To jest bajer pseudomatrymonialny , na ktory nabierze sie mloda glupia naina , taka wlasnie 22-24. Domniemana obietnica malzenstwa po wielkiej milosci z wielkim seksem przed slubem. takie wlasnie zostaja z brzuchem na lodzie a teksty autora powinny byc obowiazkowa lektura dla panienek jak elementarz bo sa naprawde bardzo dobre." Czy takie bardzo dobre to nie wiem. Zaufam Twojemu doświadczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
No i co ? Koniec dyskusji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera mam prawo nie brać pod uwagę kobiet, które mają dzieci nie ze mną. Takie podejście ma znaczna część mężczyzn ale to autor postu jest całym złem. Tak..pracuję nad sobą. Im więcej pracuję nad sobą i więcej poznaje kobiet, tym coraz bardziej utwierdzam się w swoich przekonaniach. Ps. Uspokujcie się w swoim syczeniu na autora postu bo aż Kafe się zawiesza :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
22:43 [zgłoś do usunięcia] Dust.in.the.wind Tak..pracuję nad sobą. Im więcej pracuję nad sobą i więcej poznaje kobiet, tym coraz bardziej utwierdzam się w swoich przekonaniach. Jak dla mnie to mozesz miec przekonania jakie chcesz. Zebys tylko za soba nieszczesliwych mlodych kobiet ze zmarnowanym zyciem nie zostawial. Reszte da sie jakos przetrawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja zapytałam prosto. Kreślisz obraz wyniszczonych, smutnych, ponurych kobiet, wyrachowanych o roszczeniowej postawie. A Ty jaki jesteś? Bardzo często innych widzimy przez swój własny pryzmat, zwracamy uwagę na cechy których sami jesteśmy posiadaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×