Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Samotna kobieta im bliżej 30 tym gorzej

Polecane posty

Gość FamasfromParis
ciekawe kto wygra i strzeli gola. Pasuje tu i tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Madrala - mowilam , ze mam dar jasnowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się komp wali, net wali, kafe wali więc nawet nie wiem co za które problemy odpowiada konkretnie:P Wszystko się wali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna... Facet z klasą umie rozstawać się z klasą. Co rok na urodziny dostaje życzenia od moich byłych z info ile dla nich znaczyłem. Nie jest ze mną tak źle jakby się to niektórym wydawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor to stary manipulator po
kursie uwodzenia :O jak typowa pipka nie facet co wczesniej nie mial brania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kursie uwodzenia jak typowa pipka nie facet co wczesniej nie mial brania" - jakim kursie? Co Ty pleciesz. Zawsze miałem branie... w młodości nieco mniejsze z braku doświadczenia - z upływem czasu coraz większe. Co do takich kursów to raczej uczą na nich jak właśnie nie dać się manipulowąć wam kobietom, a to jak ktoś wykorzystuje te umiejętności to jego sprawa.... Ja takie umiejętności wykorzystuje w calu poznania jak największej ilości kobiet i oddzielenia ziarna od plewu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor to stary manipulator po
sam o tym pisales i wygadales manipulancie, a teraz poc sie tu dalej nieudaczniku na damskim forum:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
23:18 [zgłoś do usunięcia] Dust.in.the.wind Ja takie umiejętności wykorzystuje w calu poznania jak największej ilości kobiet i oddzielenia ziarna od plewu Nie mam co do tego nawet najmniejszych watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"- kobiety po 25 są bardziej skłonne do manipulacji i nieczystych zagrań. Zamiast starać się pogłębiać relację z facetem próbują trików żywcem wyciągnietym z książki "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy". Odkąd ta książka wyszła przeczytała ją chyba połowa bab w tym kraju. Poradnik feministki jak zostać samotną manipulantką." żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki temu, że jakaś część kobiet stosuje tricki uczniowie PUA mogą działać. Bo tam uczą schematów właśnie i odpowiadania na schematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka85 Jak ten Twój chłop wytrzymuje z Tobą przy Twoich wachaniach emmocjonalnych. Ja bym się bał czy mi w nocy jaj nie odgryziesz w zemście, że Twoją przyjaciółkę rzucił facet. Zaparz sobie meliski albo walnij sete - nie wiem co Ci pomaga:-) Nie wspominałem, że brałem jakikolwiek kurs i nie zachęcałem do udziału w takim kursie. Wspominałem, że warto zapoznać się z tą tematyką bo wy kobiety manipulacje macie w genach. Zwykłe fochy i obrażanie się to najprostrze zabiegi brania poczciwych facetów na litość. To jest właśnie manipulacja moje drogie... Wpiszcie sobie w googlach "sposoby manipulacji kobiet" i wyskoczy wam cała lista tematów. A jak już jakiś facet nie daje się na to nabrać to już jest manipulatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zal ty nawę ze zrozumieniem czytać nie potrafisz... odwróciłeś fakty... i tak mam melisę przed sobą :) ale nie napisze kolejny raz o sobie bo się kultura dowali ze pisze o sobie na widok 1 post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka85 No ale spójrz po swoich postach. Pocżatki miałaś w miare na kulturalnym poziomie. 5 minut rozmowy ze swoim ex i zaczęłaś syczeć na lewo i prawo. To jakie ja mam mieć zdanie na Twój temat. Bomba emocjonalna z opóźnionym zapłonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannajegojedyna
a co to jest "wachania emocjonalne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, wyraziłam swoje zdanie. Skoro masz je w dupie to pisz co chcesz. Naj, a wiesz, ze nawet chciałam przeczytać. Ale wątpię bym była w stanie. Ogólnie trochę poszperałam po tych poradnikach dla mężczyzn, zasadach itd no fajne jest to przełamywanie strachu, wyzbywanie się zakompleksienia, ale cała reszta... Staram się być sobą i lubię gdy ludzie mi się tym samym odwdzięczają. Jedyne "gierki" jakich się dopuszczam wynikają z mojego specyficznego poczucia humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor to stary buc
to taki wachlarz , raz zawachluje w jedna strone raz w druga:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor to stary buc
autor to manipulant i jeszcze dziwi sie, ze starsze nienaiwne dziewczyny go olewaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturka Ja tego nie czytalem, ale mam od roku na tapecie, bo mi polecil ktos kogo cenie i wiem ze byle czego by mi nie pozyczal. Generalnie warto kobiecie poczytac taka ksiazke, mysle ze wiecej sie mozna dowiedziec o psychice faceta niz z tych bzdurnych ksiazek pt. "Dlaczego faceci kochaja zolzy" itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie to czytam i nie wier
nie wierzę że autor ma dopiero 30 stkę i myśli w ten sposób :( No chyba że jest ogranioczony bardzo i dlatego trzyma się zawzięcie swoich teorii. Ja mam lat 28 i uważam że moje życie się dopiero zaczyna, w żaden sposób nie utożsamiam się z tym co autor piosze o kobietach 25+. To jakieś chore zamknąć się w takich schematach i byc głuchym i ślepym na inne możliwości. Otóż powiem ci jedno, ile ludzi tyle możliwości, tyle teorii. Także zyczę ci otwartości umysłu. O ile jeszcze warto w twoim przypadku coś zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytam takowych poradników. Nawet Sekretu nie przebrnęłam a co dopiero jakieś marsjańskie czy inne bzdety :D Szczerze boję się, że ta książka bardziej mnie przerazi niż cokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do książki "Gra" czytałem, ale nie powiedziałbym, że są tam metody jak wyrywać laski. To raczej opis jak żyje społeczność uwodzicieli i jakimi kierują się wartościami. Żeby nie było techniki owych bohaterów zostały przeniesione na wiele e-booków i stanowią materiał instruktorski jak zaliczać panienki. W mojej opini nijak to się ma do rynku naszych kobiet. Weź pod uwagę, że społeczeństwo amerykańskie (a tam się toczy historia "Gry") jest wychowane na kulturze, gdzie piosenki są o dupczeniu, filmy są o dupczeniu, wszystko toczy się wokół dupczenia. Społeczeństwo polskie natomiast jest jeszcze w bardzo dużym stopniu pod wpływem wartości katolickich a to jest sprzeczne z pop-tandetą. Wniosek - jak będziesz chciał przenieść te metody na polskie dziewczyny - nic nie zwojujesz. W sumie ja nie widzę przyjemności i dogadzaniu swojego ego w zaliczaniu panienek. Nie pakuję się do łóżka kobiecie do której nie czuję pożądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Ja bym powiedziala ze tamtymi metodami wlasnie bardzo duzo "zwojujesz" Sa nowe na polskim rynku. Przy odpowiednim zaadoptowaniu moga zdzialac cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×