Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość żałosne....
No tylko współczuć temu dziecku dla którego gośka bedzie może macochą. nie dość , ze ma popapranego ojca to jeszcze taka macocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ze wg Ciebie zostawil ja bez powodu? Tak sobie wylosowal tego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 a on wie o tym,że wybrałąs gop nei ze wzgledu na miłosc do niego,tylko miłosc do jego kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia już napisała
może uległ grom takich lafirynd jak ty? "zrób z niej wariatkę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne....
I goska wróciła do początku czyli: Wybrał lepszą, widocznie nie byłas dla niego dobra, jesteś żałosna , szanuj się itd itd Zasłaniasz się dziećmi , ogarnij się bo nie masz honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj goska- No wlasnie czekalam na to pytanie:) Widzisz, ale to nie jest tak, ze tylko biednych sie kocha, bo ja kochalam kiedys faceta, ktory mial malo. Wyobraz sobie, ze to, ze ktos ma pieniadze, ze musi oznaczac, ze ja tego faceta nie kocham. Lecisz schematem- jest z facetem, ktory ma kase = jest z nim wylacznie dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 A jak myslsiz,dlaczego twój teraźniejszy porzucił dla ciebie żone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalosne- Rozumiem, ze wg Ciebie jej maz zostawil ja bez zadnej przczynyny? I wszystkie te kobiety z tamtego tematu ich mezowie zostawili je rowniez bez zadnej przyczyny? Tak sobie dla jaj? Wola placic alimenty niz byc z nimi tez dla jaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 Gośka ty najpierw zakochałaś sie w jego kasie.teraz moze go kochasz,ale jakby nagle stracił pracę i nie mógł zarobic dobrze,to na pewno byś go zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj goska- Bo widzi, ze mi na nim zalezy, ze sie staram, ze jestem dla niego wyrozumiala, ze moze porozmawiac ze mna o wszystkim i o niczym. Dobrze sie ze mna czuje. I jest iskra miedzy nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj goska- W pewnych fachach nawet jak sie straci prace, to sie zlapie inna. Na tym polegaja uroki posiadania dobrego zawodu. Ale nie wnikajmy w to, bo ja sama zadnego nie mam:) Posluchaj, ale o co Tobie chodzi? Masz do mnie zal, ze nie zwiazalam sie z kims zarabiajacym najnizsza krajowa? Pochodze z baaardzo ubogiej rodziny i nie mam zamiaru tego powielac na kolejne pokolenia. I nic Ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra.......................
załóżmy że go skrzywdziła, ale co z dziećmi? powinien je potraktowaź jak ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
goska jestes poasozytem bez srca i rozumu. zaslepiona zlotowkami zrobi wszystko dla kasy. wez sie za robote nierobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra- Nadal nie rozumiesz. Ja nikogo nie bronie. Dla mnie ten jej facet to ostatni fiut i moim glownym celem zyciowym staloby sie zniszczenie tego czlowieka. Nie rozumiem jego postepowania wobec dzieci, zapewne to jakis prymitywny czlowiek, ktory mozliwe, ze nie zdaje sobie sprawy co sie wokol niego dzieje. Nie stawiaj mnie po zadnej stronie, ze jak pisze ze nie odszedl bez powodu, to znaczy ze pochwalam zostawienie kobiety w ciazy bez srodkow do zycia. Sa rozne odcienie szarosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 nie,nie ma do ciebie zalu,bo to wasze zycie. Po prostu uwazam,ze nigdy go nie kochałas i jakby cos takeigo wynikło,ze marne grosz eby zarabiał,to bys go opusciła. Ale czy on wie,że gdyby nie jego kasa,to nie byąłbys z nim,nie byąłbys taka wyrozumiała etc.?Czy on jest tego swiadom? Psiałas,ze on ma 35 lat,wiec stary nie jest,wiec chyba coś z nim nei tak,jezeli nie domysla sie jak ty naparwde jestes,ze na 1 miejscu kasa,a potem człowiek,ze bez kasy nie liczył bys ie dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 chcesz byc pewna jego miłosci,to daj mu przeczytac to co piszesz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra...................
niby nie bronisz, a ją oskarżasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gossska- Wszystkie te rzeczy, ktore wymienilas sa wylacznie Twoim wymyslem, wiec nie moge sie do nich odnosic. Oczywiscie, ze zdaje sobie sprawe, ze skoro ja nie pracuje i w najblizszej przyszlosci, biorac pod uwage planowane dziecko, pracowac nie zamierzam, to pieniadze sa wazne. Wierz mi, ze u nas o pieniadzach sie nie rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj goska- Niedoczekanie Twoje:) Forum to forum, czasami sie za duzo napisze. A zycie to zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra- Chlodna analiza rzeczywistosci nie jest oskarzaniem. Niech wszystkie kobiety z tamtego tematu odpowiedza sobie na pytanie dlaczego odszedl ode mnie maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra...................
bo omotała go taka jak ty? a może ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra- To jest najprostsze i najwygodniejsze wytlumaczenie:) Ale w porzadku, juz nie zagladam na tamten temat. Jesli chca zyc w takim przekonaniu i jest im tak latwiej to ogarniac, to niech tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra..........
wczoraj tam byłaś... pisałaś pod innym nikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 nic nie ejst moim wymysłem.Po prostu stwierdzam fakty,ze dla ciebie kasa jest na 1 miejscu ,przeczytawszy twoje wpisy na róznych tematach i do tego jestes potwornym tchorzem,bo boisz sie ze jakby sie wydało,ze jakby ten twoj teraźniejszy kasy nie maił,to nie zainteresowałabys sie nim w ogole,a jakbys go przypadkowo poznała,to nawet jakby miał dobry charakter,to olałabys go. Dlatego siedzisz potulnie,przytakujesz mu(sama napsiałas,ze meżczyźnie trzeba przytakiwac,nawet jak racji nie ma)i czekasz az zaciazysz i zaobrączkujesz sie.Mozliwie,ze wtedy trochę schardziejsz i nie bedziesz juz taka potulna dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj goska- Ale on ma dobry charakter:) A pieniadze to on dopiero zaczyna zarabiac:) Aha i wierz mi, ze jestem bardzo "harda", kiedy trzeba, tylko do faceta trzeba umiec sposobem, a nie wchodzic z nim w otwarty konflikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:02 [zgłoś do usunięcia] ojjj gośka goska287 Prosiąłbym cie o naprawde szczerą odp.Czy jakby twój teraźniejszy facet nie zarabiał całkiem dobrze,tylko najniższa krajową,to walczyłabys o niego i vbyłabys z nim? 14:03 [zgłoś do usunięcia] goska287 oj goska- Szczera odpowiedz: nie, bo mnie na to nie stac. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:45 [zgłoś do usunięcia] goska287 ojj goska- Ale on ma dobry charakter A pieniadze to on dopiero zaczyna zarabiac Aha i wierz mi, ze jestem bardzo "harda", kiedy trzeba, tylko do faceta trzeba umiec sposobem, a nie wchodzic z nim w otwarty konflikt. sposobem :O jesoo, jakie to wszystko .... brudne.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×