Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość Załosne....
Nie wiem co takiego ma z głową ale wolałabym kogos takiego nie spotkać na swojej drodze. Biedna ta żona doktorka, miała strasznego pecha ,ze takie coś pojawiło sie obok niej. życie jest przewrotne- przecina droge zycia z kimś takim i już pozamiatane, nie miała żadnych szans z tą wyrachowaną s.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosi
o jeden za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez urazy, ale bede pisac, gdzie bede chciala. Jak bedzie cos ciekawego u starych bab, to skomentuje. Poki co nie ma nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosi
oj pisz, można się pośmiać, stara lafiryndo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
gocha ty tez młodziutka to nie jestes,a co u ciebie lata stoja w miejscu?z takim przebiegiem za 10lat bedziesz wygladac jak .........;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goska
hahahhahaahhahahahhahahhahahhahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goska
kogo męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goska
hahaha jasne, gdy gubią porfel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska 287
jestem pomaranczowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska 287
tak uwielbiam meskie porflete zapelnione banknocikami. to najwieksza wartosc w ludzkim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalne
Czytając wasze wypowiedzi doszłam do wniosku, ze wy nie atakujące Goski za to co zrobiła, tylko atakujecie ja, bo jest kochanka i możecie wylac teraz wszystkie frustracje i cala złość. Nieświadomie obwoniacie ja o działania innych kobiet. Macie możliwość bezpośrednie porozmawiać z kochanka, to wylewacie na nią cała złość. Za inne kobiety, na które spojrzał mąż/chłopak. Za inne kobiety, które podrywaly waszego biednego (bezmozgiego) misia. Bo nie sam fakt działań Goski was wkurzył :D Wiem, ze zaraz odpiszecie, ze nie mam racji, ze nie widzę jak podle sie ona zachowała. Darujcie sobie, bo sie tylko osmieszycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shuma
Goska - pytanie, i nie jest to atak! Nie boisz się czasem, że Twój facet od Ciebie odejdzie? Że w myśl zasady, skoro raz zdradzał i oszukiwał, może się to powtórzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalne
Sorry! Chodziło mi o to, ze byłaś i inne atakują Cię, za te kobiety, na które spojrzał ich mąż. Za te kobiety, z którymi ich zdradzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shuma- Nie jestem glupia i oczywiscie biore pod uwage. Ale poki co nic na to nie wskazuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienormalne- Mozliwe, az tak doglebnie tego nie analizowalam:) W kazdym razie jestem zaskoczona skala agresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shuma
Goska - ja też mam faceta, który dla mnie zostawił kobietę, i mimo wszystko często się boję, że faktycznie los może mi kiedyś oddać i że skoro potrafił kłamać i oszukiwać to nadal potrafi i zrobi to samo ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Gośka zycze Ci szczescia :) a żony ktore tu jada po Gosce-obwiniajcie swoich mężów nie ich kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shuma- Nie Ciebie oszukiwal:) Po drugie jednak odszedl od zony, czyli wykazal sie odwaga i pokazal, ze mu na Tobie zalezy:) Smieszne jest, ze byle zony bronia swoich mezow i tolerowalyby gdyby do nich wrocil i nadal byl z nimi, nawet oszukujac je, niz to ze zwyczajnie wybral inna kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shuma
goska - no akurat w moim przypadku od niedoszłej żony, ale nie ukrywam mam obawy i to duże. I wiem, że zaraz mnie kafeteryjna większość zakrzyczy, ale rzeczywiście czasem jestem zabobonna i boję się, że historia się powtórzy i ja zostanę porzucona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
zaraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie no znowu
Moim zdaniem cala Goska sama zalozyla ten temat i wiele postow pomaranczowych tez napisala, zeby podbijac temat. to nie jest normalne, zeby tyle czasu na forum spedzac. Dziwie sie, ze jeszcze ktokolwiek jej odpisuje-temat stal sie nudny jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak kochanki po jakimś czasie stają się dla eks żon nudne jak flaki z olejem....to samo co stało się z Gośką tu.....na początku jest gniew a potem każdy ma za przeproszeniem w dupie eks mężusia i tą jego Gośkę.....takie Gośki z reguły stają się nikim w oczach eks żony.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×