Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Niedoczekanie Twoje. Ja zawsze spadam na 4 lapy:) A w realu jestem bardzo mila i ukladna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgj,nhjk,,
kurwa!!!!!!!!!!! nie karmcie tego trola pierdolonego!!! 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahhh
jestem bardzo mila i ukladna ' o tak ty umiesz sie ulozyc pod innej kobiety mezem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejołomoj
goska287 ty i relane życie :-) a gdzie je niby masz te realne zycie jak ty ciagle na kafe :-) nawet jak niby skądś wrócisz,to od razu na kafe piszesz :-) ciebie chyba nie tylko znajomi niezbyt lubia,ale także yten twój doktorek tez za toba nie przepada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Małgorzaty Izabeli
ładnie Cię ignorują na rozwódkach (zmądrzały) nie masz pojęcia o życiu, zachowujesz się jakbyś miała 16 lat uważasz się za rozsądną... hahahaha wyrachowana su.ka dobra, pozdrawiam Cię, Izko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kim jest "Izka", a rady bede dawac nawet jak beda mnie ignrowac, bo przeciez rad sie slucha, a nie z nimi dyskutuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kim jest "Izka", a rady bede dawac (oczywiscie glownie na tym temacie) nawet jak beda mnie ignorowac, bo rad sie slucha, a nie z nimi dyskutuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Małgorzaty Izabeli
taaak, na pewno ktoś CIEBIE (hahahahhahha) posłucha, troliczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
GOCHA przeciez ty nie jestes goska tylko jakis facet na sto:)a twoj weekend wygladal tak ze siedziales - tak siedziales - na kafe i obserwowales wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
w koncu napisales cos madrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
prawda,prawda. piszesz jak emeryt ktory nie ma co robic bo ma za duzo wolnego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjelam Twoja opinie do wiadomosci:) Bylam juz na tym temacie 60 letnim emerytem, gimnazjalistka, a nawet czlonkiem zespolu kafeterii i kilkoma innymi osobami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
dla mnie jestes facetem i zdania nie zmienie i skoro na tym temacie byles juz emerytem to cos w tym musi byc:) milego wieczoru prosze Pana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumiem, przyjelam do wiadomosci, ale to kim dla Ciebie jestem nie ma dla mnie zadnego znaczenia:) Dla mnie Ty mozesz byc ufoludkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
hehe:D ok prosze Pana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ile dziś już drinków wypiłaś? bo tak jakoś wydaje mi się, że sobie drinkujesz przy kompie...no ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Chociaz od czasu do czasu lubie sobie wypic gin z tonicem i cytrynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawało mi się że częściej lubisz sobie wypić, ale co mnie to obchodzi to Twoja sprawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicenumer1
Co tam dziewczyny?Jak wasi faceci? Przeczytalam pare ostatnich stron tego tematu i nic tylko wzajemne obrazanie, moze wywalimy jakos tych wariatow, co mysla,ze sa madrzejsi od telewizora? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Dlaczego dziwna? kotwica1- U mnie wszystko w porzadku:) A co do forum, to niestety chamstwa nie da sie uniknac, bo to miejsce otwarte, wiec sila rzeczy spotykaja sie tu przedstawiciele roznych klas spolecznych, takze ludzie z nizin, ktorzy wyladowuja swoje zyciowe frustracje i niepowodzenia. Tak czy siak starajmy sie dbac o mila i kulturalna atmosfere. Wszak to miejsce, w ktorym staramy pomagac sie kochankom,a nie jakies pole bitwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×