Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość z gilem
ananasek3 napisała : goska287 skąd u Ciebie te wszystkie mądrości? z doopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
ananasek3 nie pochlebiaj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gośka nie znasz życia wcale, chyba że tylko kafeterię masz super rozpracowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życia Gosiu, to czasami niespodzianka i to wielka czasami....nic nie jest "na zawsze" nam dane Gosiu tu na ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Zawsze w zyciu liczylam wylacznie na siebie i poki co nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
ktoś już tu wyraził swoją opinię na temat Twojej inteligencji, bardzo trafną zresztą :) ja przemilczę co myślę, ponieważ jestem dobrze wychowana i nie obrażam ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gilem mam gdzieś twoje poglądy na temat mojej inteligencji, też nie powiem ci co myślę o twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
i gitara :) bo nie jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gilem to sobie zagraj na fujarze a nie na gitarze dobrze ci radzę, bo jesteś ordynarna, wulgarna nie wiadomo kto facet lub kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze to może się pomyliłam gośka, nic lecę teraz gdzieś wpadnę tu dzis wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki
gośka hipokryzja bije z ciebie na kilometr szmato. Rozwalasz komuś życie, włazisz w małżeństwo, instruujesz kochanki jak najskuteczniej rozbic cudze małzeństwo, jak skutecznie wykorzystac bezsilnosc kobiety, która dowiaduje się, ze mąż ją zdradza, a na koniec udzielasz rad kobietom po rozwodzie. Kobietom, które przeżyły piekło z powodu takich kurewek jak ty. Jestes obrzydliwa. Mam nadzieję, że dostaniesz od życia dokładnie o samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej do gośki, nie przejmuj się tak rozwódkami...pewnie że przeżyły piekło, ale tak naprawdę to powinny podziękować takim jak Gosia bo uwolniły je od bardzo często, facetów kompletnie nie nadających się do życia...rozwódki, to powinny dziękować takim jak Gośka, za wolność którą dzięki niej mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
ananasek3 miałam już z Tobą nie dyskutować... ale jeszcze do Twojej wiadomości- dostosowałam poziom do topiku, bo mam taki kaprys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Instruuje kochanki, bo to takie same kobiety jak inne i maja prawo do szczesliwego zwiazku z facetem, ktorego kochaja, ktory im sie podoba, czy ktorego po prostu chca z tego czy innego powodu. Kobietom po rozwodzie udzielam rad, bo to rowniez takie same kobiety jak inne i maja prawo do szczescia i ulozenia sobie zycia takze po rozwodzie. Przezyly pieklo nie z powodu "takich jak ja", tylko z powodu facetow, ktorych sobie wybraly i za ktorych wyszly. Wiem, ze ciezko przyznac sie do wlasnego bledu i najlatwiej zwalic wine na kogos innego, ale tak wlasnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gośka masz rację, jak się tak wybiera źle to tak się właśnie kończy, tu się akurat z Tobą zgodzę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
goska287 napisała : Przezyly pieklo nie z powodu "takich jak ja", tylko z powodu facetow, ktorych sobie wybraly a Ty kogo sobie wybrałaś ? ten obecnie Twój doktorek co wcześniej był mężem swojej pierwszej żony teraz jest kimś innym ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gilem- Tak, tylko, ze dla mnie zmiana partnera w przypadku nieudanego zwiazku jest czyms normalnym i oczywistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
gośka odpowiedz na pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska ale sie dalas.
Czyli tym samym nieuczciwym czlowiekiem:) Przeciez postepowal niuczciwie majac przez rok kochanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
ja mam Ci tłumaczyć coś co wcześniej sama napisałaś ??? no wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. z gilem- Ale jedno z drugim ma tylko pozorny zwiazek. Przezyly "pieklo" bo zostaly porzucone, a nie dlatego, ze ich maz byl zlym czlowiekiem. Oczywiscie nie mowie tu przypadkach kiedy byly bite, wyzywane czy byl alkohol, bo wtedy to oczywiscie jest zly czlowiek i z tego powodu przezyly pieklo. Ja mowie tu o samym fakcie odejscia od zony przez normalnego, ulozonego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×