Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość do gośki
owszem,przeżyły piekło z powodu swoich facetów, ale napewno nie miały pojęcia, ze wyszły za mąż z miernoty i kretynów, które dały się omotac takim szmatom jak ty. Żaden myślący facet nie da się wciągnąc w takie gierki jakimi się ty posłużyłas by go zdobyc. Zaden myślący facet nie pozwoli zrobic wariatki z matki swoich dzieci, myślący facet nie pozwoli by kochanka podejmowała z niego decyzji i co ważniejsze nie pozwoli sobie wmówic, że to wyłącznie jego decyzja. Jestes hipokrytką i manipulantką, a twój kochanek to skończony dureń bez mózgu. Mam nadzieję, że on trafi na swojej drodze na jeszcze lepszą, bardziej sprytną manipulantkę niż ty, może wtedy poczujesz wszystko to co czuła jego żona i dzieci. Skąd się biorą takie babsztyle jak ty, psychopatki bez odrobiny empatii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
konfabuluj gosia dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki
normalny i ułożony człowiek nie robi piekła z zycia swojej żony i dzieci. Gocha ten twój kochanek to taki sam psychol jak i ty. Jesteście siebie warci. Może to szczęście, że ta żona uwolniła się od kretyna i łajdaka bo normalny człowiek nie chciałby miec z tobą nic do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Jak to nie mialy pojecia za kogo wyszly? To skoro nie mialy pojecia za kogo wyszly to tym bardziej stawia je to w negatywnym swietle. Naprawde uwazasz, ze facet to idiota, ktorym mozna tak po prostu nmanipulowac. Zrozum, ze ich mezowie po porostu podjeli decyzje o zostawieniu ich. Mozna pewne rzeczy przyspieszyc, zaaranzowac, odsunac zone, postawic ja w negatywnym swietle, ale ostateczna koncowa decyzje i tak podejmuje dany facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Samo odejscie od zony nie jest "zrobieniem piekla" i lajdactwem. To po prostu wybor zyciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A z ciekawosci ?
w jakim wieku jest dziecko twojego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Widze pomiedzy nami 2 glowne roznice. Pierwsza jest taka, ze ty jestes kobieta naiwna i z waskim postrzeganiem rzeczywistosci. Ja natomiast nie jestem naiwna i mam troszke szersze postrzeganie rzeczywistosci. To sie czesto laczy z madroscia zyciowa, ktorej wiekszosci kobiet z tamtego tematu zwyczajnie brakuje. Druga roznica miedzy nami jest taka, ze mamy inne podejscie do instytucji malzenstwa. Ty ja strasznie idealizujesz. Wg Ciebie po slubie obie strony staja sie swoimi wlasnosciami, juz na zawsze, do smierci, cokolwiek sie wydarzy itd. itp. Dla mnie to po prostu umowa miedzy dwojgiem doroslych ludzi, ktora zabezpiecza kobiete i jej dziecko w przypadku nierozwaznego postepowania meza w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki
Tak nie miały pojęcia za kogo wyszły. Kochały i ufały, a facet okazał się zwykłym oszustem , łajdakiem i zdrajcą. Niejedna z tych kobiet gdyby miała wiedzę jak zachowa się jej mąż po poznaniu takiej gosi jak ty napewno nie chciałaby go znac, a tym bardziej wyjsc z niego. Owszem, uważam, że ten twój facet to zwyczajny idiota, którego zwyczajnie zmanipulowałaś. W skrócie psychol taki jak ty. Normalny facet nie chciałby miec z tobą nic do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- No widzisz wg Ciebie zaden normalny facet nie chcialby ze mna miec do czynienia, a ja jakos nigdy na brak powodzenia nie narzekalam. A od kogo odszedl maz? Od Ciebie. Psikus co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki
między nami nie są tylko 2 różnice. Między nami są tylko i wyłącznie różnice. W skrócie: ja jestem człowiekiem, czuję, myślę, potrafię wspólodczuwac. Ty może z wyglądu przypominasz człowieka, wewnątrz hipokryzja, wyrachowanie, jak się ustawic kosztem innych, po trupach do celu. zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niejedna z tych kobiet gdyby miała wiedzę jak zachowa się jej mąż po poznaniu takiej gosi jak ty napewno nie chciałaby go znac, a tym bardziej wyjsc z niego" - To troche dziwne w kontekscie tego, ze spora grupa kobiet z tamtego forum do chwili obecnej liczy na to, ze ich byly maz do nich wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka, kobiety z forum rozwódki chcą żeby eks mężowie, którzy ich zdradzili, do nich wrócili? naprawdę tak chcą? przecież to jest chore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Nie wszystkie, ale kilka tak. Kilka z kolei zwleka z pozwem rozwodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo one chcą
ojców dla swoich dzieci, myślę, że przyjęłyby ale na max miesiąc i wyrzuciłyby z domów niby chcą, ale tak naprawdęnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goska287
to które chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo one chca- One sprawiaja wrazenie jakby same nie wiedzialy czego chca. do goski- Nie pamietam juz dokladnie tych nickow. Na pewno MamaSama. Zaja1 napisala z kolei, ze nadal go kocha. Wiele tam bylo podobnych tekstow, prosze sobie sprawdzic samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goska287
ale dlaczego chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goska287
a nie argumentowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goska287
to może potrzebują czasu i staną na nogi, potem zrozumieją, co dla nich lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka może ich nadal kochają, nie można ich za to obwiniać że tak myślą....ale to jest poniżenie dla kobiety, chcieć żyć z mężczyzną który zdradził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Dla mnie to oczywiste. Ale zdecydujmy sie, bo raz piszemy o milosci, raz o zgotowanym piekle, a nastepnie prawie w tym samym zdaniu o mozliwosci przyjecia delikwenta z powrotem. Dla mnie to troche sprzeczne wszystko ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska a nie ponizajace ,
było spanie przez rok w trojkacie ??? Razem z facetem i jego zona ? Nie chore ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo gośka287 kobietami w takich momentach targają różne sprzeczne emocje........ale najgorszym rozwiązaniem jest przyjęcie mężczyzny do domu po takim czymś....lepiej odejść od kogoś takiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska a nie ponizajace- Ja do tego tak nie podchodzilam. Poza tym to jest swiadomy wybor, gdy zostajesz kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Pisalam im dokladnie to samo co Ty mowisz. Zeby pogodzily sie z losem, patrzyly pozytywnie w przyszlosc i ukladaly sobie nowe zycie. Zareagowaly agresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×