Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

aha........bo na pewno chodzi o dzieci, nie tak jak o mężów, bo ich już po tym co wiedzą co zrobili na pewno już nie kochają.......chcą żeby dzieci miały ojców itd. o nic więcej....są po prostu wyrachowane......tak samo jak kochanki........na pewno nie chodzi o jakąś wielką miłość z ich strony, bo jak można kochać kogoś kto zdradził??? każda nie wyrachowana kobieta, po zdradzie rozstałaby się z mężem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec tego filozofowania Gosiu pewnie znajdą tu się też jakieś doradczynie, co do Twojego związku z panem doktorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Gosia......zauważyłam, że taką spełniasz tu rolę i muszę Ci powiedzieć, że mądra z Ciebie babka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma zamiast
Zamiazst "bawic sie w filozofowanie " poczytac radze troche pozycji z zakresu pszychologi, na temat zdrady ,procesu wybaczania .Czytanie nie boli .A mozna uniknac osmieszania sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma psychologia pisze się przez dwa "i" i nie pszychologia tylko psychologia, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Tak, ale ten temat nie jest o mnie. Poza tym nie lubie slowa "odbila".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma zamiast
i zamiast tez sie piszeTam tez literowka jest .Lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam wypowiedzi do gosi.....jest to osoba tak zarozumiała, uważająca się właściwie za Alfę i Omegę, nadczłowieka zauważyłaś Gośka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka4- Obrazajac innych sama sobie wystawia swiadectwo. Poza tym to jedna z porzuconych zon, wiec nalezy zrozumiec jej gorycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
ananasku, a co ty tak ze skrajnosci w skrajnosc? albo cie goska wkurza albo sie z nia kumasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
tak w ogole to czesc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzucone żony powinny się pogodzić z faktem, że ich małżeństwo po prostu było nieudane i że to już przeszłość i powinny od nowa układać sobie życie, z kimś z kim będą szczęśliwe....szkoda że ludzie tego nie rozumieją:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bufka lubi płakać no cześć.... hi hi nie wiem, czy to nie jest jakiś siecioholizm, słyszałam że jest tak samo groźny jak narkomania hi hi wiem, że Gośka źle zrobiła bo rok romansowała......ale z drugiej strony zrobiła przysługę tej kobiecie, która była żoną doktora bo uwolniła ją od niego hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
zabciu,wyglada na to ze jestem gorsza od goski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×