Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość opiopi
Każdy ma prawo do szczęścia, przecież gdyby małżeństwo było szczęśliwe i udane to nikt nie szukałby romansów na boku, porzucone kobiety traktuje się jak ofiary a to jest przecież wspólna wina małżonków za rozpad związku no chyba że facet okaże się wyjątkowym skurwysynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opiopi, żal można mieć, ale tu chodzi o to, że to jakiś chory topik, gdzie kur-gośka daje instrukcje jakiejś młodej kur....ze.... jak zbałamucić faceta. Niektóre z nas próbują jej uświadomić,że niezależnie co myślimy o TAKIM facecie, to wypowiadamy sie też co myślimy o takiej desperatce - poczytaj poprzednie strony, to się dowiesz, co ta gośka wypisuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:08 [zgłoś do usunięcia] goska287 Cokolwiek. Badz jak najwiecej w jego zyciu, pisz, dzwon. Na poczatku spokojnie. Po jakims czasie mozesz sie z nim gdzies umowic. Jeden, drugi raz. Pozniej zapros go do siebie. Co do zony musisz postepowac spokojnie i metodycznie, stopniowo odsuwajac ja od niego. Wykorzystuj wszystkie spiecia miedzy nimi, pocieszaj go. Albo po prostu zrob z niej wariatke. Jak bedzie mial jej dosc to zacznij rozmawiac o wspolnej przyszlosci. Opiopi, skomentuj to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka, kochanka nieżonatego faceta, to co innego niż kur...ew, która rozwala rodzinę z małoletnimi dziećmi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:08 [zgłoś do usunięcia] goska287 Cokolwiek. Badz jak najwiecej w jego zyciu, pisz, dzwon. Na poczatku spokojnie. Po jakims czasie mozesz sie z nim gdzies umowic. Jeden, drugi raz. Pozniej zapros go do siebie. Co do zony musisz postepowac spokojnie i metodycznie, stopniowo odsuwajac ja od niego. Wykorzystuj wszystkie spiecia miedzy nimi, pocieszaj go. Albo po prostu zrob z niej wariatke. Jak bedzie mial jej dosc to zacznij rozmawiac o wspolnej przyszlosci. zobacz to: Kadarka - normalnie rozwalają mnie takie sucze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:08 [zgłoś do usunięcia] goska287 Cokolwiek. Badz jak najwiecej w jego zyciu, pisz, dzwon. Na poczatku spokojnie. Po jakims czasie mozesz sie z nim gdzies umowic. Jeden, drugi raz. Pozniej zapros go do siebie. Co do zony musisz postepowac spokojnie i metodycznie, stopniowo odsuwajac ja od niego. Wykorzystuj wszystkie spiecia miedzy nimi, pocieszaj go. Albo po prostu zrob z niej wariatke. Jak bedzie mial jej dosc to zacznij rozmawiac o wspolnej przyszlosci. Zrobić z żonę wariatkę stopniowo i metodycznie - tego jej życzę /czyli tylko tego, co ona robi komuś, niech pozna smak tego zjawiska z drugiej strony/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
Dobrze zgadzam sie ale i tak uważam że jaka by nie była napastliwa i natrętna to dobry facet powinien ją pogonić ze swojego życia a nie wiązać sie z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo za czasów TWA czyli połączonych sił Sposobu Zdradzanych Żon i Kochanek, najbardziej kvrwami w powietrze rzucali ci, co najwięcej brudu mięli za uszami. Gośka pisze zimno, bez emocji i to najbardziej wkurza :P Naprawdę myślisz, że jak po raz enty napiszesz jej, że jest kvrwą to coś to zmieni w jej zyciu lub w życiu tego dziecka, pozbawionego ojca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
To jego małżeństwo, związek i on decyduje co z nim zrobi. Więc tak jak mówię, dziewczyna zdeterminowana, po trupach do celu a facet jej na to pozwolił. Mógł odmówić, zerwać kontakt i znajomość - gdyby nie chciał, chyba że jest bezwolnym idiotą tak jak wcześniej wspomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
wiecie co...a mnie jest w sumie żal tej Gośki, strasznie musi być nieszczęśliwą kobitą. No same powiedzcie, przecież ta sytuacja jest totalnie odrażająca... Rok gostka obrabiała, tylko po to, żeby zdecydował się na rozstanie. Jakze kruche są podstawy tego związku. Nie ma tu nic normalnego, żadnej miłosci, jakiś uniesień tylko robienie z tego gostka totalnie bezwolnego bezmózga. Gosiu- Ty widzisz w ogóle w nim mężczyznę, czy po prostu napawasz się, ze Ci się udało "wyrwać" go innej? Napiszesz ile jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli facet nie broni swojej rodziny, swojej żony, jeżeli daje się omotać wyrachowanej suce to znaczy, że oboje są siebie warci. A to oznacza, iż jego odejście jest szczęściem dla owej żony i jej dziecka. Raz zdradził to, co miało być dla niego święte - zrobi to po raz kolejny. Twoje gorączkowanie się tylko Tobie podniesie cisnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciab- Nie obraz sie, ale mam wrazenie, ze masz jakis duzy problem emocjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pozwolił ze swojej żony zrobić wariatkę to z gośki też pozwoli. Ten typ tak ma. Tylko kobiety tego nie chcą widzieć. Wolą karmić się bajką, że tamta była zła, a ja będę tą dobrą. Wszystkie kolejne żony Michała Wiśniewskiego są tego doskonałym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalne
Goska nie słuchaj ich. Życzę Wam szczęścia. Bo facet ma mózg i widocznie chciał sie z nią spotykać i ostatecznie ja wybrał. Przecież go nie uprowadzila. Ale te ślepe cały czas widza w facecie Twoja ofiarę. Nie słuchaj tych bab. Dobrze robisz. Facet jakby kochał żonę, to by za Tova nie poszedł. Mogłabyś codziennie dzwonić po 100 razy a i tak by na nim to wrażenia nie zrobiło. Dotarło do was tepe kurwy obrazajace goske? Zazdrość?? Złość?? Idzcie lepiej pilnowac swojego faceta, bo padnie ofiara jakieś kochanki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowataaa- Wybacz, przeoczylam Twoje pytanie. Pomijajac roczny romans, jestesmy razem blisko rok. Dlaczego nie mialabym widziec w nim mezczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienormalne- Dzieki, ale ja to wiem:) Za duzo zycia przeszlam, zeby nie byc swiadoma takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 4
14:00 [zgłoś do usunięcia] opiopi Dlaczego traktujecie facetów jak bezwolnych idiotów? Gdyby mój facet mnie zostawił i odszedł do innej to żal miałabym przede wszystkim do niego a nie do kochanki, no co jest z wami?? Moze wlasnie dlatego sa zdradzane , ze traktuja swoich mezow jak bezwolnych idiotow ? Kto chce byc traktowany jak bezwolny idiota ? Wtedy na pewno lepiej poszukac kochanke co go potraktuje jak doroslego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosi
ooo!!!a twoj facet znowu dzisiaj ma dyzur?znow sie nudzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalne
Baby nie myślą w ogóle racjonalnie. Tak jak w przedszkolu/podstawówce. Przyjaciółki A i B. Przyszła C i zakompleksiona sie z A. A nie i teresuje sie juz B. B jest zła, bo C zabrała jej przyjaciółkę. Powiedzcie, ze jest inaczej :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalne
Zakolegowala*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
o matko, to ja już sie nie wypowiadam. Rok jesteście razem, a Ty się dziwisz, ze żona sobie życia nie ułożyła, że ma problem, zeby "dać" Wam synka.... Myslę, że trafnosć swojego wyboru będziesz mogła ocenić za parę lat.... Dla mnie smutne jest, że kobieta moze taką krzywdę wyrządzić kobiecie. I tyle ode mnie. Nienormalne- przyhamuj. Dla każdej normalnej kobiety zachowanie Gośki jest nie w porządku. Nie wiem, czego można jej zazdroscić, naprawdę. Tego rocznego upodlenia, niskiego poczucia własnej wartosci? Nie kochana, to nie zazdrośc. To irytacja, że takie kobiety istnieją i nie widzą w swoim zachowaniu nic nagannego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzczxcwe23
I takie są dziś kobiety potrafią wszystko popsuć. Jak pies ogrodnika sam nie zeżre i drugiemu nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedorymuniedotaktu
Jak pies ogrodnika sam nie zeżre i drugiemu nie da! eeeeeeee, a kto jest tym psem ogrodnika??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalne
Mireczkowata ty sie niedzielnej, bo zaprzeczasz sama sobie. Poczytaj swoje wszystkieposty od początku i napisz jeszcze raz, czym dla Ciebie jest zdradza, bo z postu na post zmieniając zdanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalne
Sie nie udzielaj*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaa
nienormalne- ciekawe, ciekawe co piszesz:) Gdzież ja co chwilę zmieniam zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raja_Taro
Witajcie Rozłożę karty Tarot 3 pierwszym osobom Nabyłam ostatnio nowe karty i chcę je "potasować" Pytania wygladają w sposób następujący: Piszecie jaka dziedzina życia was interesuje wasza data ur i imię Pytanie konkretne o przeszłość tej dziedzina i przyszłość Ja rozkładam opisuje, a wy mówicie czy się pokrywa z przeszłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
powiem tak : chwalebne to nie jest ze sie jakiejs kobiecie meza odbilo, ale zycie to nie bajka i nikt nigdy nie powiedzial ze malzenstwo bedzie trwac wiecznie! A wina nigdy nie lezy po jednej stronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×