Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość TAMISKA
No patrz, jest ojcem!, a myślał o tym gdy szedł z Toba do łózka, czy biedulek zapomniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
i co i myślisz że o złość tu chodzi ?? ja bym sobie nie życzyła żeby moje kochane i tak już skrzywdzone przez tatusia dziecko musiało patrzeć jak tatuś szmaci się z jakąś przybłędą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laro w karmelu - Nie wiem komu co ta kobieta robi na zlosc, ale szkodzi glownie sobie i dziecku. To jest takie walenie na oslep spowodowane zalem i gorycza. A dzieko ominie fajny wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
LARO NIE PISZ WIĘCEJ PRZYKRO TO CZYTAĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
noooo zajebiście fajny wyjazd żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbb
NIE NIE KAZDY FACET MYSLI FIUTEM BO NIE KAZDY FACET GO MA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
Z GILEM BRAWO!!! BINGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
ale to nadal jego tatuś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
to niech weźmie dziecko i jedzie z nim solo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
Tamiska - ja Cię nie oceniam, dzięki takim osobom dyskusje robią się ciekawsze :) tylko wyłącz caps locka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbb
A GDZIE PODZIALA SIE AUTORKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
Gosiu w tym wieku dalej jesteś panienką????? Nikt Cie nie chciał?? Z powodu tego , że jesteś głupia czy brzydka? A moze jedno i drugie , taki mix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż to nie własność gawrancja
Takiego faceta najłatwiej uwieść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
Ależ autorka jest ciągle z nami. To Gośka, która zadaje prowokujace pytania i sama na nie odpowiada. Czyż NIE???? Gosiu marzyć dobra rzecz ale nawet , żeby złapać żonatego faceta trzeba coś w sobie mieć- przynajmniej trochę urody . No niestety- tego ci kochana brak, ale pomarz sobie, za to nie ma kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
Ależ autorka jest ciągle z nami. To Gośka, która zadaje prowokujace pytania i sama na nie odpowiada. Czyż NIE???? Gosiu marzyć dobra rzecz ale nawet , żeby złapać żonatego faceta trzeba coś w sobie mieć- przynajmniej trochę urody . No niestety- tego ci kochana brak, ale pomarz sobie, za to nie ma kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato prszyszlo lato
Dzieciaki nudza sie :) Znowu wysyp debilnych tematów .Jak co roku .Tylko brakuje jeszcze .Pierwsza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany - Nie jestem autorka tematu. A czemu jestem panna, to nie twoja sprawa, nie kazda wychodzi za maz w wieku 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
Tak, tak. Gośka siedzi całymi dniami w internecie i opisuje swoje marzenia. Może czas zejść na ziemię- bo Gosiu pojawi sie następna chętna i zakreci sie koło Twojego ukochanego (tego ze snów). Weż sie do roboty bo jeszcze długo nie zmienisz stanu cywilnego-a moze nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
Tak, tak. Gośka siedzi całymi dniami w internecie i opisuje swoje marzenia. Może czas zejść na ziemię- bo Gosiu pojawi sie następna chętna i zakreci sie koło Twojego ukochanego (tego ze snów). Weż sie do roboty bo jeszcze długo nie zmienisz stanu cywilnego-a moze nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
o rany - Nie jestem autorka tematu. A czemu jestem panna, to nie twoja sprawa, nie kazda wychodzi za maz w wieku 20 lat. no tylko te atrakcyjniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka rokitka
jakiego faceta najlepiej uwiesc bo nie jestem w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
A co - zostali sami żonaci desperatko? Zegar tyka???? Trzeba było wczesniej o tym pomyśleć. A moze myślałaś tylko nie było chętnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
To do Gośki. Marzy jej się żonaty facet - ale chyba na marzeniach sie skończy. No i na fantazjowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
na pewno nie wyrachowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato przyszło lato
opalac sie ,nad wode wyjsc .Co tam nie ma strumyka nawet ? Dupe w troki i zapierdzielac ,pare kilometrow .Korzystac z wolnosci z młodosci .A nie co on powiedzial ,jak sie popatrzyl .Tracicie czas,umyka Wam przez palce .A na plazy kiedy wy w bikini ,zawsze moze cos sie zdarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gilem- No widzisz, a spora czesc z nich juz po rozwodach. Sama wiesz cos o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
do o rany czy fantazjuje, czy prawdę tu zapodaje w sumie nie ma znaczenia wobec tego co pisze bo jakim to trzeba być zgniłym człowiekiem żeby tak świat widzieć, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
Gosiu - chyba dawno juz nie masz 20 lat. Pewnie po 30 - no i trzeba coś z tym zrobić- czyż nie?????? Zostaja tyllko zonaci bo ilu jest kawalerów w tym wieku? Próbuj, próbuj- może sie uda. Tylko , żebyś nie oberwała od jakieś wkurzonej zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×