Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość laro w karmelu
z gilem - może swój swego znajduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany- Wybacz, ale nie mam w zwyczaju karmic trolli, wiec koncze z toba rozmowe. I ochlon troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
tamiska - mój nie miał żony ani dzieci, był zaręczony. ja byłam bezdzietną mężatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
i od samego początku mówię - każdy ma wolną wolę, ale co by nie gadać - nie można upraszczać, w żadną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamiska- Jezeli to bylo mlode malzenstwo, to rozwod jest stosunkowo bezbolesny jesli chodzi o sprawy finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato przyszło lato
Gosia zal mi ciebie :) Co to za zycie z kochankiem od czasu do czasu . Nie lepiej z partnerem zawsze i wszedzie ? I nie mow ze tak nie da rady .Bo naprawde tak mozna ;) Współczuje Wam sirotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
nikogo ie można przywiązać łańcuchem - wystarczy zachowywać się tak, żeby druga osoba nie szukała wrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato przyszlo lato- Jako ze nie mam zwyczaju karmic trolli, z Toba rowniez koncze rozmowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
ale tu nie o sprawy finansowe chodzi ,ja bym nie chciała sie użerać z byłą zoną ktora przychodzi do pracy, pisze smsy, obraża, tylu fajnych mądrych i WOLNYCH to po co Ci ten bagaż?rajcuje to czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamiska- No wlasnie z tymi fajnymi, wolnymi, o ktorych piszesz to tak do konca nie jest. Nie wiem o jakich smsach i przychodzeniu do pracy mowisz. Kobieta ktora tak sie poniza sama sobie wystawia swiadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
TAMISKA - ja nie mam żony (byłej) na karku, więc bagażu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
Gośka skazana jest na żonatego faceta. Zagapiła się a moze nie było chętnego a teraz wszyscy zajęci. Widać mysli , że teraz jej sznase wzrosły- trzeba tylko wykorzystać moment kłótni w małżeństwie czy jakieś problemy. Sama opisuje jak to wykorzystać i jak faceta przkonać o tym, że żona jest be a dzieci tylko są przeszkodą w drodze do szczęścia - oczyswiscie dzieci innej kobiety. Wszak jedynym celem w zyciu jest szczęście - oczywiście Gośki no i tego faceta- przynajmniej należy mu to wkladać do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
laro eeee to zmienia postać rzeczy, ja jestem przeciwna takim tikom w przypadku dzieci, ale jesli tak to zupełnie inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
TAMISKA - mój był "tylko" zaręczony, co nie zmienia faktu, że przez większość jestem oceniania tak samo, w myśl zasady "zajętego się nie rusza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
ja o tym bagazu do goski pisałam goska, to miałs szczescie powiem Ci ja miałam taka sytuacje w pracy a pracuje w banku, do mojej kolezanki przyszła żona jej kochanka i był cyrk ale nie bylo mi jej żal dostała to na co zasłużyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
Tamiska - a dla mnie taka żona / była dziewczyna / była narzeczona jeszcze się poniża. Co to jest ten facet - szczeniaczek którego powinnam jej "oddać" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
Przeze mnie nie, ja uważam ze nie wolno rozbijać RODZINY!!bo cierpią dzieci, uwazam ze lepiej ze zerwał zaręczyny niż miałby się rozwodzic za kilka lati niszczyć dzieciom dzieciństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamiska- Mysle, ze to tamta kobieta bardziej sie skompromitowala. Pokazala brak klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
Gosiu - a tak lubisz szydzić z innych. Prawda Ci nie pasuje? A tak lubisz innych pouczać i uswiadamiać ich jacy są beznadziejni. Coś Ci nie pasuje? Pisać moze każdy wszak to forum publiczne- zawsze to podkreślasz jak Cię proszą abyś dała spokój i nie wchodziła wszędzie ze swoimi madrościami życiowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
do gośki ale dziwisz się ze walczyła, ja tez walczylabym, może tylko dla dzieci ale walczyłabym.Moją przyjaciółke zostawił mąż dla innej i nie zapomnę i nie bede opowiadac co robił ich syn i jak bardzo to przeżył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
Tamiska - z jednej strony zgoda, szanuję Twoją opinię. Z drugiej sama chowałam się w rodzinie, gdzie już jako nastolatka bardzo chciałam, żeby rodzice się w końcu rozstali, bo nie mogłam patrzeć na to jak sobą pogardzają. Nie zawsze utrzymanie małżeństwa za wszelką cenę jest dla dobra rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
Gosiu- brak klasy? A co Ty mozesz o tym wiedzieć? Nie wiesz i pewnie nigdy się o tym nie dowiesz co to jest mieć klasę. Chyba masz ten brak klasy wrodzony, nic na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
Gosiu- brak klasy? A co Ty mozesz o tym wiedzieć? Nie wiesz i pewnie nigdy się o tym nie dowiesz co to jest mieć klasę. Chyba masz ten brak klasy wrodzony, nic na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamiska- Walczyc mozna, w koncu ja tez walczylam, ale trzeba wiedziec kiedy sie poddac, bo w pewnym momencie czlowiek staje sie zalosny. Kobieta ktora publicznie poniza sie w ten sposob jest niestety zalosna. I to jest nawet przykre. Mi by bylo jej szczerze zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
nie chodzi kiedy się poddać, ale kiedy walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
W pewnym momencie człowiek staje sie załosny- Tak Gosiu, jesteś tego przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak na kogoś kto jest szczęśliwy, to dość dużo czasu spędza w necie :D ja myślę,że ty gosiu chcesz zabić wyrzuty sumienia i nie umiesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
Myślę ze o kazdą rodzinę warto walczyć ,isc na terapię, bo te zdrady a potem związki z kochanką to czasem taki krzyk rozpaczy ,że jest źle,I powiem Ci jeszcze jedno każdy ten baran który zamienia żonę na kochankę jest pewien ze teraz bedzie lepiej, a w rezultacie jak przychodzą kłopoty i proza zycia okazuje się ze tez jest dupa i co szukać następnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciab- Dziekuje za troske, ale nie mam wyrzutow sumienia. A siedze bo i tak nie mam obecnie nic innego do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamiska, bo to na zasadzie: u sąsiada trawa jest bardziej zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×