Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość Mąż to nie własność gawrancja
Do Gosi... Wiem o czym piszesz... Dla mnie jesteś prawdziwa!! Niestety drogie żony!! Chciałam może podświadomie poznać schemat zdradzacza!! Co odkryłam!! Masakra!! Wkręciłam się w to gówno i wykręcić bym się chciała!! Facet tak zbajeruje kobietę, że masakra!! Możesz mu przeglądać komórki!! Możesz się zesrać, jak nie masz instynktu i JESTEŚ GŁUPIA!! Nie masz szans wiedzieć, że twój mąż ma romans, który ciągnie się miesiącami, ba latami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbuuuuuuuuu
Słuchajcie dziewczyny. Jedna kurwa zabrała mi męża,był rozwód,bo szanuję się i jeżeli wybrał inną to niech idzie swoją drogą i będzie szczęśliwy. Parę dni temu dostałam sms od tej szmaty,że bardzo mnie za wszystko przeprasza,że zrozumiała swój błąd i mi go oddaje A dlaczego??? Jest taki typ kobiet dla których atrakcyjny jest tylko żonaty facet,teraz jak jest już wolny to nie pasi :D Zniszczyć czyjąś rodzinę i dzieciństwo dzieciom dla kaprysu? Nigdy tego nie zrozumiem. Niech się ona i wszystkie podobne w piekle smażą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
z gilem- No widzisz, a spora czesc z nich juz po rozwodach. Sama wiesz cos o tym. pomyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
To niestety siła wyższa- z psychiką coś nie tak. W sumie należy współczuć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gilem- A to przepraszam, bo wydawalo mi sie, ze pisalas cos o skrzywdzonym twoim dziecku czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka rokitka
bylam mlodziutka,on tez jego matka nie pozwolila sie nam chodzic ozenil sie ja tez ale z rozsadku,zamieszkalismy oddzielnie by nikt mnie nie rozliczal jednak postanowilam nie rezygnowac z niego,postanowilam odbic go ciagle cos chcialam od niego,dzwonilam do pracy,spotykalismy sie on lubil wypic ,ja tez i tak zaczelismy wracac do siebie spedzalismy czesto ze soba duzo czasu,byl seks,duzo seksu mowilam mu slodko,kadzilam,a on szastal pieniedzmi na lewo i prawo dla mnie bylo mi malo,chcialam byc ta wazna ,naciskalam by wyprowadzil sie od zony zrobil to rok temu dla mnie zona odgraza sie,ciekawe co mi zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
nie ma sensu się przerzucać, co człowiek to historia. Dla mnie też Gosia jest prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato przyszło lato
a co ty goska 24 godziny na dobe pracujesz ? Babo wez sie za siebie .Super pogoda a ty taka mloda :)Skamlecie za facetami jak szczeniaczki za matka :) Znajda sie (nie szczeniaczki buhahaah )Tylko trzeba przestac byc takimi desperatkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
czytaj bez rumieńców to doczytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
lato przyszło lato - pudło :) ja nie muszę, póki co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż to nie własność gawrancja
Podam kilka przykładów!! Wskazówek wręcz dla zdradzanych kobiet, bo sama przecież nią byłam!! Facet mądry!! Ma oczywiście wpisaną kochankę jako jakiś jego przyjaciel lub wróg!! Jak ma mądrą kochankę czeka na jego telefon!! Kupuje te sME PERFUMY ŻONIE CO KOCHANCE!! Wkręca w otoczenie najbliższych!! Dają mu takie alibii, że głowa boli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
żeby wiedzieć o czym się mówi trzeba się trochę zainteresować gosiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
do Mąż to nie własność gawrancja osz kurestwo jebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
Ciekawe kiedy Goska sypia ze swoim facetem ? Kiedy z nim spędza czas? Jak na razie to siedzi dniami i nocami na forum i fantazjuje. Oj Goska - ogarnij się dziewczyno, zajmij sie sobą , skorzystaj z lata póki jesteś młoda. Może poczytaj coś co nie jest romansidłem bo robisz sobie z mózgu sieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
do gośki więc na niego nie wchodź ( na temat, nie na męża- cudzego ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laro w karmelu
z gilem - kto kure...two? wiecej patentów - nie ma wpisanej kochanki w telefon - numer wybiera z pamięci, czysci smsy tylko od kochanki, ale nigdy całą skrzynkę. A najlepiej ma 2 gi telefon z numerem tylko dla kochanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato przyszło lato
Normalni bez obciazen faceci sie znajda :) Tylko zamiast skamlec trza sie rozgladnąć :)Wyjsc do ludzi .A wy nie, buuuuuuu on tylko on .Rozgladnij sie jedna z druga .Czekaja na Was normalni ( nie jakies tam nieuczciwe zdradzacze ) fajni mezczyzni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
do mąż to nie własność Ciekawa jestem po co to wypisujesz. Nikt nie pytał jak rozpoznać czy mąz zdradza, raczej produkuje się tutaj niby kochanka- z naciskiem na niby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
Czyżby? A gdie autorka tematu????? Gosiu- gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
Czyżby? A gdie autorka tematu????? Gosiu- gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
ZAPYTAŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gilem
z gilem - kto kure...two? wiecej patentów - nie ma wpisanej kochanki w telefon - numer wybiera z pamięci, czysci smsy tylko od kochanki, ale nigdy całą skrzynkę. A najlepiej ma 2 gi telefon z numerem tylko dla kochanki i ty teraz jesteś z takim faceto-krętaczem ? no pogratulować wyboru. naprawdę jest się czym chwalić. a może to jest tak że jednak swój swojego zawsze znajdzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
Nie odpowie z wiadomych powodów. Ale Gosiu - marz dalej i zakładaj kolejne tematy. Wszak długa noc przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA
Czesc laski wróciłam ...musiałam zamknąc męża w złotej klatce...:))) mi juz przeszła złośc więc pogadamy spokojnie To nie jest fair i nikt mnie nie przekona ze romanse z zonatymi facetami sa be, krzywdzicie ich dzieci i byc moze te zony też są winne bo nie dbały ,nie okazywały uczuć ,ale powiedzcie mi czy nie lepiej znaleźć sobie faceta bez bagazu byłych żon i dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×