Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Dziękuję dziewczyny, że razem ze mną tak bardzo się cieszycie. Chciałam Wam tylko napisać, że mój mąż chyba oszalał , bo gada jak najęty, chodzi przed lustro w łazience i mi mówi, że jakiś zaj*** tata pojawił się w tym domu . Po prostu nie wyrabiam!; naprawdę zaczynam się o niego martwić ...;-) To było nasze drugie podejście (1sze krio); w provicie. Lunede jak zwykle masz rację ;-), niepotrzebna była ta beta w 8 dniu; dziewczyny nie powielajcie tego samego błędu, bo naprawdę szkoda nerwów. Buziaki dziewczyny. Idę związać męża, bo roznosi nasz domek ;-) Miłego wieczorka. Paaaaa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula No niestety pojawiają sie co chwile ale zaraz lecę z tym do lekarza, dostaje czopki i na chwile mam spokój. Teraz dostałam czopki z wkładem mlekowym i mam je brać raz w tygodniu. Zobaczymy jak to będzie. Lekarz powiedział ze jeżeli zareaguje sie szybko to maluszkowi nic nie grozi. Lunede my dosyć szybko dogadaliśmy się w sprawie imienia ;) Gerwazy jeżeli dojdzie do tego lekkie swedzenie to znaczy ze nie tolerujesz crinone. Powiedz to lekarzowi przy okazji transferu to ci zmienia na globulki utrogest. Jedyny mankament jest taki ze globulki musisz brać ze 3 razy dziennie a crinone tylko raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati10 Niech się chłop cieszy. Mojemu do tej pory tak zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati niech sie cieszy chłopina ;-) Super mam nadzieje, ze tez kiedys doswiaczymy tego szczescia ;-) Pati a jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielotol miłego wylegiwania sie:) x lunede gratuluje chlopczyka:) Najwazniejsze, że wszystko dobrze sie rozwija:) Macie imie?? x pati 10 HURAAAAAA cudna wiadomosc!!! Gratuluje:) Mąz ze szczęscia ma głupawke, ale super, ciesze się razem z Wami:) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny, że tak późno. Pati serdeczne Gratulacje:) Lunede również Gratuluję synka. Mój M by oszalał :) Justynka. Ja byłam w klinice chwilę przed tobą:) A teraz wam moje drogie panie napiszę, co się dzisiaj dowiedziałam. Lewy jajnik mało pracuje i ma tylko 4 pęcherzyki. Za to prawy w piątek miał 5, a dziś 9 dużych pęcherzy:) W środę punkcja a w piątek lub sobotę transfer. I najważniejsze: Ostatni zastrzyk mam już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc, juz juz jestes nastepna w kolejce do cieszenia sie sukcesem, to juz niedlugo. Jeszcze tylko aneczka, diana i berbla beda nam tutaj z radosci skakac, potem Gerwazy i Justynka, ktora tez pieknie hoduje jajka,a potem Ty :) i oczywiscie inne dziewczyny :) izkabelka, Aliket, yassmin, Madziulka i tygrysek, wszystkim sie Wam uda, raczej predzej niz pozniej..uff na pewno pominelam kogos, ale trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny Xxx Pati, smielam sie z mezam z Twojego meza zajebistego Taty przed lustrem, hahah Xxx Izkabelka, na razie nie mamy imienia, bedziemy sie zastanawiac :) Xxx Nielotek, wiosanka, Miki, robicie jakies cwiczenia na kregoslup? Ja sie bede zapisywac na aerobik w wodzie dla ciezarnych, bo coraz gorzej z plecami moimi.. Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc, juz juz jestes nastepna w kolejce do cieszenia sie sukcesem, to juz niedlugo. Jeszcze tylko aneczka, diana i berbla beda nam tutaj z radosci skakac, potem Gerwazy i Justynka, ktora tez pieknie hoduje jajka,a potem Ty :) i oczywiscie inne dziewczyny :) izkabelka, Aliket, yassmin, Madziulka i tygrysek, wszystkim sie Wam uda, raczej predzej niz pozniej..uff na pewno pominelam kogos, ale trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny Xxx Pati, smielam sie z mezam z Twojego meza zajebistego Taty przed lustrem, hahah Xxx Izkabelka, na razie nie mamy imienia, bedziemy sie zastanawiac :) Xxx Nielotek, wiosanka, Miki, robicie jakies cwiczenia na kregoslup? Ja sie bede zapisywac na aerobik w wodzie dla ciezarnych, bo coraz gorzej z plecami moimi.. Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunede dzięki zawsze potrafisz pocieszyć życzę miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku. Przed visanne robiły mi się torbiele. Jak na razie wszystko dobrze, a jak u Ciebie postępy? Na stymulację też jak widać dobrze zareagowałam. Nielotol. Podróż nie byłaby taka zła, gdybym latała sama. Niestety mam towarzysza 2,8 kg(York). I jej mi najbardziej szkoda. Przez ten najdłuższy lot z Frankfurtu-pozdrawiam Gerwazego- :) musi wytrzymać 16 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati10 Mega gratulacjie a mowilam ze sie uda czasami dobrze posluchac starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale tutaj powiało optymizmem:-) Super:-) x Aliket to z Ciebie też niezła nioska, masz niewiele mniej pęcherzyków ode mnie:-D Ciekawa jestem, może nawet spotkałyśmy się na korytarzu nie wiedząc o tym :-) Bardzo jestem ciekawa:-) Ja mam się zgłosić jutro i zadecydujemy kiedy punkcja, może piątek, sobota lub poniedziałek, ale to sie dowiem jutro. No i transfer po dwóch dniach. Ja dostałam jeszcze na wczoraj i dziś gonapeptyl 1/2 ampułki i gonal 150 j. Mam nadzieję że to już będzie koniec leków. Trzymam mocno kciuki za Twoją punkcję i bardzo Cie proszę żebyś mi dała znać jak to będzie wyglądać, czy trzeba mieć szlafrok i piżamkę, być na czczo itp. Co klinika to zasady a tak będę miała info z najlepszego źródła:-D x Pati niech się chłopak cieszy!!! Ma z czego! x Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, milego dnia! Wczoraj zapomnialam wymiec nasza Helenke, ktora ma teraz przerwe, ale to tylko cisza przed burza :) oraz oczywiscie nasz Czarny i Basza, ktorzy rowniez dzialaja sobie cichutko i juz sie do Was zbliza macierzynstwo wielkimi krokami :) Xxx Z tego co widze przez oknk to nas calkiem zasypalo sniegiem! Wow, ale zima..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fania
Pati, gratulacje! Oby beta rosla w oszalamiajacym tempie i dzidzius sie rozwijal zdrowo! Tak cos czulam ze bedzie dobrze :) Lunede, gratuluje synka i ciesze sie ze zdrowo rosnie. Synek mojej szwagierki do konca siodmego miesiaca ukrywal susiaka, takze mial juz sporo sukienek a tu nagle zmiana :) Aliket, nachpdowalas pecherzykow co nie miara, super! Oby tak dalej. Daiewczyny jestem z wami, obserwuje i pisze jak jestem w stanie cos pomoc, jednak w zwiazku z tym, że ja caly czas na wyciszaniu jajamikow i leczeniu bakerii, to mniej sie udzielam, bo wiele z was ma teraz bardziej intensywny okres. Trzymam za wszystkie kciuki i ciesze sie waszymi sukcesami, ktore tez mńie napawaja nadzieja na nasze powodzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek33
Cześć dziewczyny :) aliket U mnie zaczeły się znowu robić torbiele niestety i lekarz podejżewa że mam endometriozę wewnętrzną :( Już bym chciała zacząć stymulację ale się obawiam że zaczną rosnąć torbiele. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket o kurde to sie wygniecie maluch. Ale na pokladzie jest z Toba? Bo na luk bagazowy to chyba za maly co? No my tez podrozujemy z piesiem, ale autem,wiec bez porownania. xx Lunka ja osobisie nic na razie nie robie, zadnych cwiczen, ale zaczelam chodzic na basen, czytalam ze duzo trzeba plywac na plecach. Mam nadzieje, ze pomoze. Zamowilam mojej niuni wczoraj super spodenki i sweterek, nie moglam sie powstrzymac i kupilam piekne buciki takie tyci tyci. :) Moj m juz sie nawet nic nie odyzwa ;) xx Pati ale sie usmialam hehehhe :) No tak, duma rozpiera chlopa. Dobrze, dobrze :) xx Tygrysek kurde i u Ciebie endometrioza. Skad te g....o sie bierze. A kyyysz! Milego dziewuszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LunaDe, a jak Ci sie podoba imie Noah? Jak ten z arki Noego? Lubie tez Sam (od Samuel), Tom, Tim. Wole takie proste, lekkie imiona, ktore dzieciom nie wkladaja za duzo ciezaru na barki :) x Aliket, wyprodukowalas wrecz idealna liczbe pechrzykow: 14. Mowil mi lekarz, ze ich celem jest zeby po stymulacji bylo miedzy 8 a 14 pecherzykow. U mnie to nierealne i cieszylam sie jak glupek do slonca, ze mam chociaz 4 ale 14 byloby zdecydowanie lepiej. Wiecej zaplodnionych komorek, wiecej szans, ze bedzie co wyslac na zimowisko, wiecej szasn ze bedzie wsrod nich ta jedna naprawde dobra! x Gdzie Ty lecisz, ze z Frankfurtu masz jeszcze 16 godzin lotu? Do San Francisco czy jak? ;) Yorki sa starsznie milutkie stworzonka. Domyslam sie, ze leci z Toba w kabinie bo jest wystarczajaco maly? Moj kumpel, ktory co miesiac do Nowego Yorku do pracy musi leciec zawsze bierze ze soba swojego malego jamnika :-D Ma taka kapitalna torbe do trasnportu w samolocie: http://sturdiproducts.com/products/sturdibag-whimsical Jamnik wchodzi, skreca sie w koleczko i idzie sobie spac! x U mnie kolejny dzien nerwow i czekania na rozmowe z biologiem jutro czy i kiedy dokladnie transfer nastapi w czwartek. Moze sie okazac, ze wszytkie zarodki przestaly sie rozwijac...(Tfu!, Tfu! Przez lewe ramie!) x Teraz najblizsze w kolejce do testu sa chyba Aneczka i Berbla. Kiedy macie zamiar testowac dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jeśli mogę to do Was dołączę:) Ja jestem już po In Vitro, a konkretnie ICSI. To moje pierwsze podejście, mam 27 lat i niestety niedrożne jajowody.. Jestem 9 dzień po transferze, od 7 dnia po test sikany pokazuje mi DRUGĄ KRESECZKĘ!!:) oczywiście na początku to był cień, ale wczoraj w 8 dniu po podaniu 2 blastocyst - jest już widoczny całkiem wyraźnie!! Jestem przeszczęśliwa i nie dowierzam, że się udało... Czekam z niecierpliwością na wynik bety z krwi, dziś ma być, :) zobaczymy... Jak mogłabym jakoś pomóc i doradzić to piszcie! Pozdrawiam Wam i mocno ściskam dodając otuchy i siły w walce, którą dobrze znam:) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy to i ja "se plune" przez te lewe ramie :) Napewno bedzie dobrze!! Cierpliwosci. Kurde tez swoja bym chciala wlozyc w torbe i leciec, bo przez nia nie moge zbytnio nigdzie sie wybrac a do hotelu mi jej szkoda.To taka przylepa, a jak tylko ja przypne pasami w aucie to od razu obsikuje po zlosci swoj kojec i walczy z pasami :) wiec chyba zamkniecie w torbie nie przejdzie :( xx Kasssia gratuluje, w siodmym dniu pozytyw, pieknie. Silne te Twoje "bestie" musialy byc :) Teraz pozostalo Ci dbanie o Was i oczekiwanie na nowe zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasssia gratulacje! Napisz coś więcej o sobie, gdzie było ivf? Jaki mieliście problem? Tylko te niedrożne jajowody? No i ile czasu się staraliście:-) Dziewczyny po transferze jak się teraz czujecie? Aneczka, Blaza, Diana, Berbla? x Aliket hop hop jesteś tam? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczynki za miłe przyjęcie! Ja teraz siedzę jak na szpilkach, bo mniej więcej za pół godziny mój mąż ma dzwonić z nowiną jaką mam bete z wczoraj, czyli 8 dnia po transferze... Dam znać jak się dowiem:) Moja historia to właściwie 3 lata starań. Najpierw laparoskopia mięśniaków, potem ciąża pozamaciczna pęknięta i za rok znów usunięcię mięśniaka i badanie drożności jajowodów. Okazało się, że są całkowicie niedrożne... I zostało tylko In Vitro. Mój mąż wszystko ok. Sama stymulacja, punkcja i transfer super. Właściwie żadnych skutków ubocznych. Najbardziej nieprzyjemny był transfer, ale do zniesienia:) No i miło było oglądać dwa zarodki jak wędrowały do macicy. 5 dzien po transferze oprócz lekkiego ćmienia w brzuchu nie miałam żadnych objawów i oczywiście naszło mnie czarnowidztwo... A tu szóstego dnia wieczorem - baaaaardzo słaby cień. Mój mąż mówił, że nie widzi, ale ja byłam pewna, że coś jest na rzeczy..:) Rano już wyszła wyraźniejsza kreseczka. Leczymy się w krakowskim Parens, jestem bardzo zadowolona z podejścia calego zespołu, miło i przyjemnie i bardzo profesjonalnie..:) Bardzo się boję co będzie dalej, mimo, że wyszedł sikany pozytywny, to sane rozumiecie, że strach jest... Ale jestem optymistką:) A co u Was jest problemem? Ile się staracie? Trzymam mocno za Was kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko! Czy dobrze rozumiem, że czekasz na punkcję? A gdzie przystępujesz? Bądź dobrej myśli:) Choć wiem, że to oczekiwanie jest najgorsze.. Pozdrawiam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski!!!!! Ja nic mieczuje tylko czasami zakloja jajniki a co do testu to zrobie jak kazali25 lutego ale w przyszlym tygodniu mam dostac okres to sie wyjasni moze bez bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla wyjaśni się w ten sposób że okresu nie dostaniesz :-) x Kasssiu ja mam mieć punkcję w okolicach 16 lutego. Do ivf podchodzę w Invimedzie we Wrocławiu, to moje pierwsze i mam nadzieję ostatnie podejście:-) U nas pronlem jest po stronie męskiej. Aż się boję jakie teraz będzie nasienia, w pazierniku było tylko ok. 2,4 mln/ml:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny BETA wyszła 63!! 8 dni po transferze blastocyst:) wartość wydaje mi się, że jest prawidłowa. Co myślicie?? Justynko, nie martw się, przecież do In Vitro, a już na pewno do ICSI potrzebujesz tylko kilku dobrych plemników:) na pewno się uda! Pozytywne myślenie to podstawa! Ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Justynko! A czym jesteś stymulowana? Jak się czujesz? Ja też szłam długim protokołem, brała, Gonapeptyl, potem Gonal, Pergoveris i Ovitrelle.. Nie lubiłam tych zastrzyków, ale robiłam je myśląc o dzidzi, więc od razu było mi lepiej..:) Pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati gratulująędwóch tłuściutkich kreseczek ;-) x justynka 17 pęcherzyków super, na pewno coś z tego wyjdzie. Ja też w invimedzie we wrocławiu x aliket - już jesteś na końcówce ale wiem po sobie czekanie nie jest łatwe :-) x Kasssia4 witaj, trzymamy kciuki żeby dalej dobrze się rozwijało x u mnie czekanie, progesteron z wczoraj 13,2 ng/ml trochę mało betę miałam robić w sobotę 16 ale chyba zrobię w piatek 15, w klinice powiedzieli że w sobotę może być problem bo jest mniej pielęgniarek a materiał do badania zabierają tylko raz więcej lepiej zrobić w piątek. Wiem, dziś wtorek ale mam wrażenie że z każdym dniem dłuuuuży się bardziej - aneczka jak Ty dajesz rade? ja dziś kupiłam sikańca ale zrobię go chyba dopiero w czwartek jak myślicie ? dziś 8 dpt chyba za wcześnie zwaszcza że nic nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja też brałam Gonapeptyl i gonal, dziś ostatni zastrzyk chyba że jutro mi coś lekarz coś dołoży. Blaza a u którego lekarza jesteś? Mogłabyś mi coś więcej napisać jak wyglądała punkcja? I czy przed punkcją robią jeszcze jakieś badania krwi? Bo mi lekarz nic nie mówi:( Żeby tutaj dziewczynom nie truć mogłabyś napisać mi maila albo na gg? Bardzo bym była wdzięczna:-) plamka83@interia.pl lub gg 8317885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLAZA, dziękuję za trzymanie kciuków. Dziś masz 8 dzień po transferze, ja dziś 9. Wczoraj na becie wyszło mi 63, kupiłam testy paskowe na Allegro i w 7 dniu była już dość widoczna kreseczka, ale ponoć często tak nie jest. Dziewczyny na forach piszą, że często wychodzi dopiero w 10,11 dniu na pasku. Ja nie mogłam wytrzymać i zrobiłam wcześniej;) Także trzymaj się, oby czas Ci szybko leciał, bo wiem jak to się dłuży. Zresztą, to pozytywnym wyniku strach i oczekiwanie też jest ogromne.. Pozdrawiam serdecznie! I życzę dwóch kreseczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×