Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gerwazy ja własnie siedze sobie przy kompie,popijam winko a moj kochany M robi paste makaronowa z krewetkami a na deser zrobił tiramisu ktore sie chłodzi juz w lodówce...mmmmm pycha...taki z niego kuchareczek ;-) x Dziewczynki z tego co mnie poinformował lekarz to po transferze tak ok 2,3 dni raczej zalecał leżenie i odpoczynek a poźniej w miare normalne życie ale bez wysilku tzn sportów,długich spacerów,dźwigania zakupów.W sumie jestem w szoku co napisała Nielotek ze chodziła na silownie.Ja bym chyba sie bała takiego wysiłku ale jak widac nie zawsze leżenie plackiem jest dobre.Wszystko z umiarem i rozsądkiem ;-) x Wszystkim moim kochanym dziewczynkom zycze szczęsliwych Walentynek oraz takiej pysznej kolacji jak moja ;-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jeszcze raz gratulacje :) x Jestem po wizycie. Ruszam od 5 dc z Marvelonem :) Potem kolejna wizyta między 20-23dc i zaczynać będziemy stymulacje. Miałam o tyle rzeczy zapytać lekarza i jak zwykle z głowy wywiało. Jestem jednak szczęśliwa,że pomalutku zaczynam :) Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus 17
Cześć dziewczyny, ale u Was się dzieje. Ciężko nadrobić zaległości. Ja walczę ponownie, tym razem długi protokół, dr. powiedziała, że nie ma na co czekać, więc działamy. Jestem dobrej myśli. Trzymam za Was wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla, ja mialam dzisiaj po transferze zastrzyk brectavit czy jakos tak. I mam zrobic nastepny w poniedzielek. Faktycznie napisali zeby brac ASS 100 zaczynajac od 16 lutego. Noi oprocz tego ten gel crinnone. x Widze, ze stosuja standartowe podejscie do kazdego. x Dzis swietujemy Walentynki spokojnie w domu w piatke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BardZo dobrze tu wszystke widze rozwija, Gerwazy za dwa tygodnie juz bedziesz szykowac sie do kupowania wyprawki :) Xxx Milego wieczoru walentynkowego wszystkim, my z mezem traktujemy ten dzien normalnie, w koncu codziennie mamy walentynki :) Akurat dzisiaj, po pracy od razu mielismy goscia, archtekta z naszego mieszkania nowego, domowic pewne rzeczy, wlasnie wyszedl, na kolacje byly zwykle kanapki z herbata a teraz ide juz sie myc, suszyc wlosy, prostowac na jutro, ot dzien jak codzien. Xx P-a-d-a-m Xxx Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka, Twoja kolacja brzmi rewelacyjnie, mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, przyrost super! Ja mialam identycznie :) Xx Aliket, no to skoro decyzja podjeta, to teraz do przodu, 3 to szczesliwa liczba :) Xx Dob ranoc ponownie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie. pati.moj przyrost byl wolniejszy trochevod Twojego :) takze widzisz jak super Ci bobo rosnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket trzymam kciuki jutro, odważna bestia z Ciebie że bierzesz 3 bąbelki:) zdecydowałas już czy mrozisz jajeczka czy zarodki? O ktorej masz transfer? Ja mam punkcję o 8. Raczej w nocy nie pośpie:) Yasmin fajnie że zaczynasz ivf:) blaza robisz jutro bete? kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co coraz czesciej mysle o ivf w polsce (prawdopodobnie gdansk bo jestem z pomorza) ALE OCZYWISCIE TYM RAZEM SIE UDA takze nie bede musiala:) bo jak czytam wasze proby to bierzecie wiecej lekow, jakies zastrzyki po transferach a tutaj w uk po transferze tylko progesteron w czopkach i to wszystko!!! x pati10 bardzo ładny przyrost oby tak dalej:) x Aliket POWODZENIA, jezeli chodzi o zycie po transferze to ja wzielam sobie 2 tyg wolnego z tego względu, że w pracy mam duzo dzwigania , czas spedzałam aktywnie, ciągle cos robiłam w domu, spacery, wycieczki itp Nie wiem co zrobie tym razem..... x diana :) x madziula smacznego:) x yassmin ciesze sie razem z Wami, ze powolutku zaczynacie. Ja tez pewnie pod koniec marca zadzialam:) x justynka powodzenia jutro. x dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my Walentynkowy wieczór spędziliśmy w szkole rodzenia. Fajnie było :) Gerwazy w Wiesbaden nie robią weryfikacji progesteronu. Krew pobierają dopiero po dwóch tygodniach po transferze i wtedy badają betkę i poziom progesteronu. Madziula Uwielbiam to danie :) ogólnie wszystko co z krewetką. Fajnie ze masz takiego kuchareczka w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko powodzenia jutro. Punkcje są rano. Polecam być 20 min wcześniej. Transfery znowu po południu. Ja będę ok 14 . Nie dzwonili z kliniki, to znaczy że chłopaki M się dobrze rozmroziły i będą zapładniali wszystkie moje jajeczka. Jeżeli coś pójdzie nie tak to zamrożą jajka i będę czekała na męża. U mnie walentynki niestety tylko mailowo z M :( Duża różnica czasowa. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! x Justynka, myslami jestem z Toba. Bedzie dobrze! Pamietaj zeby po punkcji pic 3 litry wody na dzien i jesc duzo miesa - to pomaga zapobiec overstymulacji. x Aliket, o Tobie tez bede myslec po poludniu! Moj transfer byl z rana. Jezeli dadza Ci po tym booster shot HCG (mi dali Brectavid) to rowniez trzeba po tym pic 3 litry wody i jesc mieso. Ta sama rutyna bo grozi overstymulacja. Mam nadzieje, ze zaplodnily sie u Ciebie wszytkie komorki i bedziesz miala jeszcze 10 w zapasie na zimowisku :-D x Izabelka, uda sie przeciez tym razem! Ale moze dla rodzenstwa przyjedziesz do Polski :) x U nas wieczor minal spokojnie w domu ale pochwale sie, ze mi M zrobil ladny prezent na Walentynki. Jeszcze w klince rozmawialismy sobie o tym jak to kiedys bylo miedzy nami, potem o motylkach w brzuchu i ze teraz je wymieniam na 3 kruszynki ❤️ Noi M przychodzi po pracy wieczorem i przynosi mi w prezencie naszyjnik z Tiffany's z diamentowym motylkiem :) Dzisiaj sie pewnie poklocimy bo zawsze musimy nadmiar slodkosci odreagowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek33
cześć dziewczynki :) Alkiet trzymam mocno kciuki :) X Pati gratuluję pięknej bety :D teraz już można bardzo oficjalnie gratulować :) X Gerwazy.Malinowski widzisz tyle nerwów nie potrzebnie a już Twoje kruszynki są z Tobą i na pewno już zostaną :) X izkabelka1979 nie ma innej opcji uda się na pewno :) X justynka-83 jak tam po punkci się czujesz?? Ile jajeczek ?? X Buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko trzymam kciuki ;-) A ja wczoraj dostałam od męza piękny bukiet czerwonych róż ;-) I humor oki ;-) Ja jade w poniedziałek do lekarza juz sie boje ze znowu cos ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc ja tez jade w pon do lekarza ale do szpitala na ...gastroskopię....ale mam stracha wrrrrr.Trzymam kciuki za Ciebie zeby wszystko bylo dobrze kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy Ty jestes niemożliwa!!! ;-) Czytasz wszystko co popadnie,wariatko jedna ;-) Wiesz co ja jak przyszlam ostatnio do gina i zaczęlam mu rzucac jakimis terminami fachowymi to w pewnym momencie zapytał kim ja jestem z wykształcenia hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane dzięki za wsparcie. Ja już po punkcji. Czuję się ok, teraz wracamy do domku. Jest 14 jajeczek ale nasienie kiepskie wiec robimy imsi. Lekarz mówił że bedzie dobrze jesli bedzie 7 zarodków ale ja jestem pozytywnie nastawiona:) od dzis biorę duphaston a od jutra dodatkowo luteine. Transfer w poniedziałek. Aliket daj później znać jak poszło. Aneczko jak u Ciebie? Pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka bedzie dobrze!!! Trzymam kciuki!! xx Gerwazy widzisz, motylki w brzuchu, naszyjnik z motylkiem i juz niedlugo bedziecie na scianach wieszac motylki dla Waszego szkraba :) xx manjoc bez stresu kiedys te wszystkie czarne chmury musza odejsc,wiec badzmy dobrej mysli, ze juz wlasnie to teraz nastapi!! xx Aliket???? Iiiiiiii?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielot dziekuje za miłe słowa ;-) Man=m nadzieję, że masz rację i kiedyś to wszystko się pomyslnie skończy, jak u Ciebie, kochana ale o co chodzi z tym genetyczynm zarokdiem szukali wam, zeby było dziecko do Was podobne ? Opisz jak maszz siłe i checi jak to wygladalo. ;-) Justynko podziwoam 14 jaeczek super wynik ;-) Aby do poniedziałku i potem juz z górki ;-) I podejscie sie uda ;-) Madziula dzięki, ja tez trzymam za Cibie kciuki u za gastroskopie, a cos masz z zalodkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy szkoda, że to po angielku, ja nie za bardzo śmigam ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech dziewczyny
pozdrawiam Was i życzę aby każda z Was miała swoje upragnione dzieciątko :) albo i dwa albo i trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manjoc tak, czekasz az znajda dawce genami " takiego samego" jak moj m. Podobienstwo wizualne jak i genetyczne. Grupa krwi, kolor oczu, kolor wlosow, typ budowy, a nawet wyksztalcenie. Tak to mniej wiecej wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30--nie stresuj sie gastroskopią , ja juz 2 miałam i na prawde do przezycia tylko słuchaj sie poleceń lekarza, ja za 1 razem razem schizowałam i szło duzo gorzej, poszłam w makijarzu i w ogule odpicowana..wyszłam jakby mnie ciezarówka przejechała hihi na drugi raz juz zero makijarzu, wiedziałam co mnie czeka i słuchałam co do mnie mówia co mam robic i jak, poszło sprawnie i dla mnie duzo lepiej. Bedzie dobrze:-) to na prawde nie ejst takie straszne badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakie podejmujecie decyzje w sprawie mrozenia jajeczek, zarodków?? Co lepiej?? Jak czytam Was to o wiekszej połowie (wiem, wiem połowy sa równe hihi) nie mam pojecia ...a wy chodzace encyklopedie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane tak sie martwie :( :( :( bolały piersi po transferze a dzis juz wszystko oklapło i brzuszek, wolałabym miec jakies objawy wrrrrrrrrr. . . :( 7 dzien po transferze a tu nic. Pozatym ze miewam wybuchy goraca w nocy ? wiem wiem jeszcze 7 dni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuvena
Nie martwcie się brakiem objawów - to naprawdę nic nie znaczy. Ja w udanych podejściach nie miałam żadnych aż do 6-8 tc (oczywiście poza brakiem @). Nie miałam również plamienia implantacyjnego, więc byłam przekonana, że porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, nie martw sie niczym! Piersi bola od tych hormonow ktore bierzemy. Inne typowo "ciazowe symtomy" tez sa od naszych medykamentow IVF. O ciazy to nic ale to nic ni emowi. Mnie zaczely bolec PRZED transferem wiec nie ma sie wogole co tym sugerowac. Niedlugo bedziesz testowac i wtedy sie okaze. x Aliket, Jak poszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×