Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Czesc Dziewczyny. pewnie mnie juz malo kto pamieta ale zyje,ostatnio wrocilam do podczytywania was iiii do walki tez wrocilam. Co czuje trudno opisac pustke, jakis spokojwewnetrzny. wierze ze nam sie uda a jak nie to trudno pogodze sie z wola Boza ale niebedzie zalu ze zamalo zrobilam. IVF to 33%powodzenia. moze w moich 3razach zabraklo tego 1%-chce bardzo mocno w to wierzyc:-). Pytacie o puste jajo plodowe to zaplodniony i zagniezdzony embrionek w ktorym niestety niezaczyna bic serduszko. Ja juz sie tyle nasluchalam ze cieszyc bede sie nie z pozytywnej bety ale dopiero jak zobacze pulsujacy punkcik na monitorze. Stefania tak mi cie zal i tule cie mocno do mojego serduszka.Mi po ostatniej poraszce pomogla wciagajaca ksiazka i 3 tomy po 600stron sprowadzily mysli na inne tory i pomogly przetrfac. Ale co tam moj malutki bol do twojego...trzymaj sie kochana. No i na koniec najfajniejsze zostawilam MIKI .LUNEDE .NIELOTEK powodzeni dziewczynki i tak mocno sie cisze ze to juz za chwile wezmiecie swoje skarby w ramiona. Helenko super ze ci sie udalo kiedys ci pisalam ze wygonisz polipa i Helenka u ciebie w brzuszku zamieszka :-):-):-)ciesze sie niezmiernie i gratuluje. Wszystkim zaciazalym niewymienionym tez gratuluje zaczynam spowrotem wierzyc ze to szczesliwe forum.... Nam ktorym sie nieudalo zycze sukcesu i mam nadzieje ze i na nas przyjdzie pora :-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. pewnie mnie juz malo kto pamieta ale zyje,ostatnio wrocilam do podczytywania was iiii do walki tez wrocilam. Co czuje trudno opisac pustke, jakis spokojwewnetrzny. wierze ze nam sie uda a jak nie to trudno pogodze sie z wola Boza ale niebedzie zalu ze zamalo zrobilam. IVF to 33%powodzenia. moze w moich 3razach zabraklo tego 1%-chce bardzo mocno w to wierzyc:-). Pytacie o puste jajo plodowe to zaplodniony i zagniezdzony embrionek w ktorym niestety niezaczyna bic serduszko. Ja juz sie tyle nasluchalam ze cieszyc bede sie nie z pozytywnej bety ale dopiero jak zobacze pulsujacy punkcik na monitorze. Stefania tak mi cie zal i tule cie mocno do mojego serduszka.Mi po ostatniej poraszce pomogla wciagajaca ksiazka i 3 tomy po 600stron sprowadzily mysli na inne tory i pomogly przetrfac. Ale co tam moj malutki bol do twojego...trzymaj sie kochana. No i na koniec najfajniejsze zostawilam MIKI .LUNEDE .NIELOTEK powodzeni dziewczynki i tak mocno sie cisze ze to juz za chwile wezmiecie swoje skarby w ramiona. Helenko super ze ci sie udalo kiedys ci pisalam ze wygonisz polipa i Helenka u ciebie w brzuszku zamieszka :-):-):-)ciesze sie niezmiernie i gratuluje. Wszystkim zaciazalym niewymienionym tez gratuluje zaczynam spowrotem wierzyc ze to szczesliwe forum.... Nam ktorym sie nieudalo zycze sukcesu i mam nadzieje ze i na nas przyjdzie pora :-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko pamiętamy Cię fajnie, ze dalej walczysz. emilik trzymam kciuki za dzisiaj ;-) Zwracamy się z prośbą do obsługi cafe o ulepszenie forum bo nic nie działa , posty pojawiają sie na drugi dzień !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow działa nie wierzę , to już będziemy w kontakcie bo forum uzaleznia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko pamietam Cie. Fajnie ze wrocilas czasem trzeba odpoczac od tej walki, nabrac dystansu i wtedy przychodzi nowa nadzieja. Trzymam mocno kciuki!! X Mi1 teraz kochana duzo odpoczywaj i duzo pozytywnego myslenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko kochana dobrze że jesteś :-) Cieszę się że walczycie dalej :-) Kiedy zaczynacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziadostwo to forum :-( !!! Aneczko kochana witaj, tak się cieszę że wróciłaś i że walczycie dalej:-) Kiedy zaczynacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1, powodzenia! Niech dwa malenstwa zostana z Toba! Xxx Miki, trzymamy kciuki, juz bedziesz miala swojego syneczka dzisiaj!!! Xxx Nielotek?? Urodzialas?? Chyba tak? Mialas miec wywolywanie w tym tygodniu!! Xxx U mnie termin za 3 tyg...myslalam, ze jestem zdecydowana na CC, ale wciaz sie waham. Wczoraj w szpitalu lekarz zdiagnozowal pewne zaburzenia rytmu serca dziecka, tzn, najpierw my uslyszelismy na dopplerze,pojechalismy w nocy na pogotowie, tam wszystko bylo OK, ale jednak arytmia byla, wiec na drugi dzien mialam poglebione USG z expertem, ktory ocenil budowe serce i rytm. Budowa jest prawidlowa, tylko te przedwczesne skurcze nadkomorowe...podobno to nie jest niebezpieczne i powinno samoistnie zniknac, gdy dziecko sie urodzi. Oczywiscie duzy stres dla nas, ze tak, teraz pod sam koniec takie cos sie pojawilo... Xxx Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa2123
Hej dziewczyny:) ja miałam wczoraj transfer choć podlamana jestem bo stranferowalo mi 2 zarodki w stanie moruli:( i to w 5 dobie:( co o tym myślicie? dodam ze do 3 doby rozwijaly się bardzo dobrze, były klasy a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki jejku jak Ci cudownie!!!!! I z czerwcowej mamusi zostaniesz majowa, wiec sie zamienimy chyba bo u mnie dalej cisza. Jestem po ktg wczoraj, brak skurczy, rozwarcia zero mała natomiast ma sie dobrze, serduszko pieknie pracuje, przez cala godzine wsłuchiwałam sie w kazde uderzenie. :) W czwartek mam kolejna wizyte na ktg i juz kurcze mam naprawde nadzieje, ze cos ze mna zrobia skoro natura zamula :) Trzymam mocno kciuki i czekamy na wiesci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu nic nie dziala i nikt z tym nic nie robi,gdzie jest moderator do cholery???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja już na tym forum nie pisze,przenosze się na temat zalozony przez M1 bo tam można spokojnie pogadać i nie ma problemów z kafe,zapraszam Wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, juz chyba po porodzie?? jak sie czujesz? jak synek? xx Aneczka, witaj z powrotem! jaka ksiazke przeczytalas? xx buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny za tydzień we wtorek testuje, któraś z was też robi test w okolicy tego terminu? Na głowę dostaje. Nerwy odbijają się na mężu. Dziś wyzwałam go za to że "oddycha" (czyli za nic). Jak na razie znosi to po męsku. Nie wiem czy to hormony czy stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkcja przebiegla ok. dzisiaj jeszcze troche jajniki boa . Mamy 10 komoreczek i czekam na telefon ile sie zaplpdnił. w piatek transfer ona a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkcja przebiegla ok. dzisiaj jeszcze troche jajniki boa . Mamy 10 komoreczek i czekam na telefon ile sie zaplpdnił. w piatek transfer ona a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkcja przebiegla ok. dzisiaj jeszcze troche jajniki boa . Mamy 10 komoreczek i czekam na telefon ile sie zaplpdnił. w piatek transfer ona a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkcja przebiegla ok. dzisiaj jeszcze troche jajniki boa . Mamy 10 komoreczek i czekam na telefon ile sie zaplpdnił. w piatek transfer ona a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkcja przebiegla ok. dzisiaj jeszcze troche jajniki boa . Mamy 10 komoreczek i czekam na telefon ile sie zaplpdnił. w piatek transfer ona a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkcja przebiegla ok. dzisiaj jeszcze troche jajniki boa . Mamy 10 komoreczek i czekam na telefon ile sie zaplpdnił. w piatek transfer ona a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilik dzisiaj juz chyba jestes po punkcji jak tam sie czujesz??? ile ci pobrali komorek??? dzieki za wiadomosc o becie a to nadczo trzeba byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, może skoro inne wątki działają poprawnie, to trzeba założyć nowy? Ja od dwóch dni nie mam odświeżenia postów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunedd
Kikulec, jestesy tam gdzie m1 zalozyla nowy temat in vitro, link byl wczesniej podany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki , mnie pewnie już nikt nie pamięta , ja po histeroskopii się zregenerowałam i wreszcie w przyszłym tygodniu będę miała transfer mrożaczków już nie mogę się doczekać, życzę powodzonka tym kobietką , którym jeszcze się nie udało i gratuluję tym co już ujrzały swoje serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za debil zmienił to forum. bylo dobrze to wszystko utrudniaja, ledwo co znalazlam to forum myslalam ze sie juz na dobre zgubilam. masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi czy wiecie cos na temat invimed-u z poznania bo tak jest cos takiego jak in vitro do skutku??? prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×