Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Bass, powtorz koniecznie, a nuz wlasnie zaczelo rosnac, ale na razie wynik dwa raczej nie wskazuje ciazy, jesli za dwa dni urosnie to znaczy ze sie rozwija! Trzymam kciuki! Znalazlam ten raport od gerwazego, najnizsza zaraportowana bhcg przy udanej ciazy, http://www.betabase.info/showBasicChart.php?type=Single Xxx Alokaaa, powodzenia na punkcji jutro! Mysle ze goraczka u meza nie powinna byc przeszkoda, ale nie wiem niestety na pewno... Xxx Iza, ja nie mialam nigdy akupunktury, ale slyszalam wiele dobrego.. Xxx Nielotek, aneczka, helen, pati i wszystkie dziewczyny, pozdrawiam, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki nielotol już przeglądam i stresuje się nadal z małą iskierką nadzieji i oczekiwaniem do 14 doby tak jak zalecał lekarz Pozdrawiam wszystkie i na dzisiaj znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was juz o tej porze ... bede dzis pierwsza :-) Bass trzymam kciuki...mam nadzieje ze moze wlasnie zarodeczek sie zagniezdzil i beta bedzie rosnac, ale jak ja kiedys robilam bete mialam wynik 3,75 to mi powiedzieli ze im przykro...no i w ciazy nie bylam. takze duzo wiary ze to jednak pozne zagniezdzenie...miejmy nadzieje. X Izabelko ja czytalam kiedys ksiazke, nie pamietam tytulu ale byla ona pisana przez polskiego lekarza ktory wlasnie bardzo interesowal sie medycyna chinska i z tego co mowil nasza medycyna nie jest tak rozwinieta jak ich i ze akupunktura jest bardzo dobra dla organizmu. musze tego poszukac ... jak cos znajde to dam znac. :-) x Alokaa daj cynka jak punkcja... Aneczka i jak z mezem? x lunka jak sie czujesz :-) x dajcie mi kochane cynka co moge wziasc na kaszel bo cosik mnie rozbiera... :-( ah i podpowiedzcie cos jak ja mam sie odzywiac zeby jakos wielce nie przytyc? kurcze troszke sie boje bo mam w genach takie sklonnosci ze szok :-( x milego dzionka zycze :-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki:) annette super jakbyś znalazła gdzieś ten tytuł książki z chęcią przeczytam!! Czuję się jak tonący co brzytwy się chwyta:) Spróbuje chyba wszystkiego!! A co do nie przytycia to moze staraj się poprostu nie objadać no i nie jeść późnym wieczorkiem, a zresztą nie martw się tymi dodatkowymi kilogramami:):) x Bass trzymam kciuki za dobre wieści!:) x Aneczka mam nadzieje, że wreszcie dowiedza się co dolega męzusiowi i szybko to wyleczą!!! I już za niedługą będą dobre wieści. Całuje:):) x Dziewczyna która ma dzisiaj punkcje POWODZENIA :) x milej soboty laski pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!:) alokka daj znac jak po punkcji. anette ja mialam przepisany syrop stodal jak chorowalam w pierwszym trymestrze. A co do tycia to ja tez mam straszne tendencje do tycia a powiem Ci ze trzymalam sie dobrze. U mnie 24t i dopiero dwa kg do przodu a nie oszczedzam sie jakos wielce. Na wieczor jem ogorka albo papryke czerwona, duzo owocow i warzyw poprostu. Teraz juz jak brzuszek wychodzi to idzie w boki i biodra. A no i mam straszne parcie na slodycze :/ Takze podejrzewam ze wystrzele teraz jak proca :) haha Milej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce Dziewczęta w ten sobotni zimowy poranek, u nas tyle śniegu ze hoho. Bass i Helenka trzymam kciuki, zeby sie udało, mam nadzieję ze kolejne dni przyniosą dobre wieści ;-) x Aneczko napisz koniecznie co u męża , bo martwię się x Nielot jedz kochana na co masz ochotę , to są plusy ciąży, musisz małego babasa dobrze odżywiać ;-) To samo do Lune DE ;-) Pozdrawiam resztę forumowiczek pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Nielotek, ja nie wiem jak Ty to zrobilas, ze tylko 2 kilo do przodu jestes...ale rozmawialam z kolezanka, ktora w pierwsze ciazy ..uwaga...stracila 4 kilo! Si si! Niemozliwe staje sie mozliwe! Xxx Tigla, szkoda ze sie cukrzyca przyplatala...moja wndokrynolog powiedziala, ze jesli cukrzyca pojawi sie w ciazy to znaczy ze bedzie podwyzszone ryzyko w pozniejszym wieku, takze uwazaj na siebie i lecz lecz...ja mam genetyczne obciazenie od dziadkow, takze tez sie martwie, bede miala chyba pozniej te badania na cukier... Xxx Anette, donrze sie czuje, dziekuje, a Ty? Mnie juz mdlosci prawie minely, moze troche jeszcze, ale to juz prawie nic... Xxx Monjoc u nas tez zimowo :) Teraz nasza kolej na zakupy, ale takie bardziej ciazowe ubrania potrzebuje, dla dziecka na razie mamy gore ciuszkow :) Xxx Buziaki i milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette ja jem normalnie, ale dobrze z zalecanych dodaktowych kalorii, zeby to byly np platki owsiane, warzywa, jogurty, banany, platki sniadaniowe z rodzynkami i tego typu Xxx Na kaszel mi najbardziej pomaga plukanie gardla woda z sola Xx Pedze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annette takie są uroki ciąży, nie martw sie kilogramami :) U mnie 21 tc i 9 kg do przodu ;) masakra ale co zrobić. Tez staram sie już nie podjadac wieczorem. Lunede udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lune ja tego tez nie wiem, ale teraz juz bedzie tylko "lepiej" czyt. wiecej :) Wlasnie jestem po pizzy,takie szybkie cos na zab.:/ Udanych zakupow zycze, my dzis z m oboje mamy wolne i bierzemy sie za porzadek w szopce w ogrodku bo rzeczy coraz wiecej a miejsca niestety mniej. Dla dzieciaczka wszystko mam upchane w torbach na dnie szafy :) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Dziewczyny. Tak się cieszę, że jestem już po. Od miesięcy tak bałam się punckcji, a teraz to już za mną !!! :):):) Trochę mnie boli brzuch, ale spoko, daję radę. Dzięki, że jesteście !!!! Pobrali mi 12 komórek, ale 8 jest dojrzałych. Jutro i pojutrze dowiem się, jak się dzielą. Plemniki męża pomimo temperatury też podobno spoko. Dostałam masę leków do zjedzenia i ciężko się przy takiej ilości nie pogubić :) Teraz jestem już w piżamie i odpoczywam Pozdraeiam Was wszystkie serdecznie !!!!!!!!!!!!!!!!!! :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloka trzymam kciuki ,pozdrwiam za pare dni mam stymulacja:) jak narazie po diphrelinie czuje sie troche .. bez komentarza dlatego dlugo nie pisalam nie chcialam was zarazac swoim stanem płacze i wybuchy goraca ale jest ok :) dziewczyny im blizej tym wiekszy nerw a nic nie pomaga teraz tak mysle ze moze basen .... hmmmm kto idzie ze mna hihihihi:)pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alokaa to super! Teraz oby do transferu i czekanko na bete!! Trzymam kciuki!Odpoczywaj teraz. Diana basen z mila checia,wlasnie jutro tez sie wybieram :) Nie stresuj sie, wszystko bedzie ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Wszystkim zaciazonym serdecznie gratuluje! Wczoraj bylam w klinice w Irlandii. Wpadlam na pomysl, ze trzecia opinia nie zaszkodzi. Wyszlam z placzem! Co za typ! Rozumiem, ze moje amh jest niskie, rozumiem, ze czas nie jest po mojej stronie. Tyle, ze co miesiac robie sobie usg I co miesiac widze rosnacy pecherzyk. Oczywiscie co miesiac pojawia sie okres..... Nie proponowal zadnych badan. Od razu chcial ustalic termin ivf. Dodam, ze tutaj nie jest to w zaden sposob refundowane. To bylo troche jak spotkanie z przedstawicielem handlowym. Nigdy wiecej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Wszystkim zaciazonym serdecznie gratuluje! Wczoraj bylam w klinice w Irlandii. Wpadlam na pomysl, ze trzecia opinia nie zaszkodzi. Wyszlam z placzem! Co za typ! Rozumiem, ze moje amh jest niskie, rozumiem, ze czas nie jest po mojej stronie. Tyle, ze co miesiac robie sobie usg I co miesiac widze rosnacy pecherzyk. Oczywiscie co miesiac pojawia sie okres..... Nie proponowal zadnych badan. Od razu chcial ustalic termin ivf. Dodam, ze tutaj nie jest to w zaden sposob refundowane. To bylo troche jak spotkanie z przedstawicielem handlowym. Nigdy wiecej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga bardzo Wam tego sniegu zazdroszcze. U mnie pada deszcz i wieje wiatr. Jest bardzo nieprzyjemnie..... Bylam w Krakowie w zeszlym tygodniu. Cudnie bialo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30, pisalas kiedys ze leczysz sie u dr M. Po wizycie u lekarza w Cork nie wiem co mam myslec. Czy przy tak niskim amh iui ma sens? Czy nie jest to aby strata czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Alokaa, to super, teraz transfer :) Xx Moje zakupy dzisiaj okazaly sie porazka ...dobrze, ze w drodze do galerii zatrzymalismy sie w spozywczym, bo inczej wycieczka do francji bylaby calkiem na marne, a i tak byla, gdyz od naszego bio spozyczego do galerii lafayette ktora byla moim celem, jest jeszcse 50 km. Wiec gdy dotarlismy na miejsce, poszlam do toalety siusiu i zauwazylam krew na majtkach :( mega stres, od razu - samochod i powrot do szwqjcarii, do szpitala, urgencies, usg...ehh...wszystko dobrze, dzidzi jest, serduszko dziko bije, wiec skad to plamienie? Powiedxiala, zze widzi iz scianki pochwy sa bardzo ukrwione i ze moga pekac zylki w srodkui stad moze sie zdarzyc...no wiec taki dzien dzisiaj byl stracony. Jedyny dobry aspekt to te, ze widzielismy dzieciaczka, bardzo byl zywy, krecil sie i skakal caly czas. Xx Wzielam sobie rutinoskorbin, nie wiecie czy moze nie mozna go w ciazy? Bonchyba cxytalam gdzies na innym forum, ze mozna do 4 tavletek dziennie. Xxx Dobraenoc, ja juz w lozku, za duzo wrazen jak na mnie dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alokaa super, że juz po-- strach ma wielkie oczy co nie??? Teraz mocno trzymamy kciuki za ładne zarodeczki a ty kochana teraz odpoczywać, może jakis fajny film?? x diana nie stresuj sie kochana, wszystko bedzie dobrze zobaczysz, juz niedługo sama tak stwierdzisz:) x zuzia przykro mi, że spotkałaś sie z typem dla którego kolejna kobieta to kolejne pieniądze, niektórzy niestety tak do tego podchodzą. Ale nie zrażaj sie bo nie każdy taki jest, nie poddawaj się zasięgnij kolejnej opinii, poszperaj w necie może znajdziesz inna klinike!! Trzmam kciuki!!! x lunede no to niezła ta Wasza wycieczka, wierze że stres mega wielki ale na szczęscie zakończyło się uśmiechem na twarzy!! Kolorowych snów zyczę x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, sorry, ze mialas takie doswiadczenie ale powiem Ci, ze czasem brutalna szczerosc jest najlepsza. Sama mam tez taki AMH i na monitoringu pokazywalo mi piekna owulacje ale niestety, przy takim AMH zajsc w ciaze naturalnie jest praktycznie niemozliwe. Zdazaja sie cuda...ale lekarz powiedzial Ci prawde. Jezeli zalezy Ci na dziecku to zostaje Ci IVF i to jak najszybciej. x Pisze Ci to po to, zebys nie robila mojego bledu i tracila czas na zludzenia. Twoja opcja jest IVF w Polsce, gdzie naprawde ceny sa super a i poziom sukcesu fantastyczny badz na przyklad w Brukseli, gdzie maja wiele klientow z UK i Irlandii. x Popatrz sobie na strone kliniki Nowum w Warszawie. Jest tam masa informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LunaDe, Uwazaj na siebie! Wiesz, tu sie mowi w Niemczech ciagle, ze ciaza to nie choroba ale mysle, ze kazda ciaze po IVF powinno sie jednak troche tak traktowac jak ciaze wysokiego ryzyka. Postaraj sie duzo odpoczywac i lezec, to na pewno pomoze. I zycze Ci zeby reszta ciazy byla nudna az nie do wytrzymania! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Zuzia 117! Ja tez byłam w irlandii kilka lat ;-) A jesli chodzi o kraków,to tak- jeżdżę do dr.M ale jesli chodzi o Twój problem to za bardzo Ci nie pomogę bo akurat w tym temacie sie nie znam.Musiałabys porozmawiac z lekarzem.A Ty zamierzasz iść do dr.M? x Lunede uważaj na siebie i odpoczywaj jak najwięcej sie da.Tak jak pisała Gerwazy,ciąża z ivf to ciąża wysokiego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! x LuneDE uwazaj na siebie kochana, a co do rutinoskorbinu to moze i nie mozna nie wiem, ale lepiej zawsze sie dpwiedziec czy mozna?1 x Alokaa super ze juz po punkcji , ja tez bym chciala zeby u mnie juz po bylo ale nie wiem kiedy to nastapi ;-( x Diana ja tez przez 4 dni dopoki nie przerwalam stymulacji brałam diphereline i gonal,, i wiecie co od 10 dnia cyklu mam male krwawienie myslalam ze to chwilowe ale dzis 13 dzien i caly czas mam, a brzuch jak balon napompowany szok!! Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam do lekarza w Cork po "druga" opinie i na wypadek gdybym potrzebowała zwolnienia lekarskiego. W końcu nawet na iui będzie mi potrzebne kilka dni. U dr M lecze się od kilku miesięcy. Jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona. Następna wizyta u dr M pod koniec lutego. Madziula30, sama więc wiesz jak to jest z tutejszymi medykami. Gerwazy Malinowski, jestem przygotowana na ivf tak psychicznie jak i finansowo. Problemem jest to, ze ten konkretny lekarz nie zapytał o żadne inne wyniki, nie zlecił żadnych badań. Swoją diagnozę oparł tylko o wynik amh i histeroskopie, która wykonał lekarz w Polsce. Nam nadzieje miec inseminacje na poczatku marca i Mam nadzieje, ze się uda. Jeśli nie, wtedy zaczniemy przygotowania do ivf tyle ze na pewno nie w Irlandii a w Polsce w Macierzyństwie. Lunede uważaj na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, zycze Ci powodzenia! tez mysle, ze w Polsce wieksze szanse bo po prosty maja lepsze metody. x Nie ma gwarancji. A nuz uda Ci sie z inseminacja...Choc powiem Ci szczerze (nie badz zla prosze, to tylko moja opinia), ze wlasnie ta inseminacje uwazam za wyciaganie Ci kasy z kieszeni. Inseminacja ma sens, jak maz mialby jakis problem czy Ty mialabys wrogi sluz. Natomiast niskie AMH jest rowniez zwiazane z niska jakoscia komorek jajowych. Owszem one sobie rosna, na USG widac i masz owulacje. Co z tego, jak na przyklad to jajko jest w jakis sposob "chore", nie dochodzi do zaplodnienia,a jak juz to nie dochodzi do implantacji. Albo otoczka jajka jest za gruba i nie moze sie uwolnic. Niskie AMH to nie tylko niska rezerwa, to tez niska jakosc jajeczek :( x Zycze Ci z calego serca zeby Ci sie udalo. Widze jednak, ze wlasnie ten lekarz, ktory zadnych dodatkowych testow nie polecil wlasnie byl w porzadku bo Cie bezsensownie naciagac nie chcial! Wszytkie testy i tak Ci zrobia przed IVF. U mnie na wydruku z kliniki lista badan zajmuje cala strone. Do tego beda robic nastepne jak przyjde tam w 2 dniu cyklu. Przy 0.3 AMH liczy sie doslownie kazdy miesiac. I nie jest powiedziane jak zareagujemy na stymulacje. Lekarka w klinice powiedziala mi, ze zdarza sie, ze kobiety z moim AMH nie reaguja na stymulacje - produkuja tylko jedno jajeczko a nieraz wcale :( Albo takie nie do uzytku, z niewlasciwa liczba chromosomow :( Nie chce Cie straszyc - podaje Ci jedynie dalej co mi powiedziano. Dlatego, mimo, ze klinika ma dobre wyniki w moim przypadku szanse wynosza tylko jakies 20% :( A jestem zdrowa, M zdrowy, nie palimy i w zasadzie wszytkie wyniki zawsze byly ok. x Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tak szybko bo pedze zaraz na miasto z siostra bo musze odreagowac. U mnie nadal nic to juz 11 dzien jak nie ma@,wczoraj lekko pobolewał mnie brzuch i myślałam że przyjdzie i nic,i od wczoraj mam ból prawej piersi tak jakby była nabrzmiała jakbym jakieś zapalenia miała:(jutro bede dzwonila do lekarza,mam nadzieje ze cos mi powie. Pozrawiam was w piekny mroźny biały dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, Nie myslisz zeby moze jeszcze jeden test zrobic? Cos dziwne te opoznienie. Czemu nagle mialoby Ci sie az o tyle przesunac? Ja bym od razu myslala, ze to ciaza :) Mi sie nigdy @ nie spoznia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×