Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Aliket gratuluje i trzymam kciuki za piekny przyrost bety!! xx A u mnie na razie cisza. Mala nisko siedzi, brzuch juz strasznie nisko, ale wszystko pozamykane, szans na wczesniejszy porod, z tego co lekarz mowila niby nie ma. Czuje sie bardzo dobrze, odkad brzuch opadl brak boli kregoslupa i ucisku na zebra. Uuuuff :) Czasami jakies skurcze przepowiadajace i ciagnace pachwiny. Wiec dalej cierpliwie czekamy 2in1 ;) Zostalo nam 11 dni. xx Lunka w koncu doczekalas wolnego!. Odpoczynek zasluzony Ci sie nalezy!! xx Pozdrawiam Was dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) To ja Tygrysek333 musiałam zmienić nick bo padł mi laptop a razem z nim wszystkie hasała jakie miałam zapisane a nie pamietałam ich. Ale jestem wróciłam co prawda jeszcze się nie pogodziłam z tym że się nie udało :( Zmieniłam klinikę i teraz będę się leczyć w artymidzie w BS. Obecnie czekam na histeroskopię i między czasie na cud :( XXX Trzymam za Was wszystkie kciuki i gratuluję tym które są już w ciąży i życzę szybkiego usłyszenia bicia serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket gratulacje, to jest napewno ciaza!!! Izkabelka polecam ci stronki: www.mamazone.pl www.ebrzuszek.pl www.ciazatydzienpotygodniu.medserwis.pl twoja-ciaza.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket gratulacje, to jest napewno ciaza!!! Izkabelka polecam ci stronki: www.mamazone.pl www.ebrzuszek.pl www.ciazatydzienpotygodniu.medserwis.pl twoja-ciaza.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek witamy, bardzo fajnie ze wróciłaś, bardzo długo Cie nie było, ja Cie pamietam!! Mam nadzieje, że zmiana kliniki to bedzie strzał w 10:) x Nielotol 11 dni tak szybko ten czas leci?! Jak sie czujesz psychicznie przed porodem?? x mamaElisabethki dziekuje za stronki :) Dobranoc wszytkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabeka1979 ja też mam taką nadzieję że to będzie strzał w 10 :) Czy któraś z Was miała robioną histeroskopię ??? profesor powiedział mi że będę pod znieczuleniem ogólnym. My i tak nie będziemy na razie podchodzili do IVF bo nie mamy pieniędzy :( chyba że dofinansowanie wejdzie to wtedy od razu ruszamy. X Alkiet gratuluję na pewno jesteś w ciąży :) Jesteś dla mnie dowodem na to że przy endometriozie można zajść w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaa
Myszka333 taa a ty myslisz ze w tym roku sie załapie szbuahahahahahahahahahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziula ja nic nie mam troche bylo mi niedobrze,i zapach bardzo czulam ale pozatym nic martwi mnie to. myszka ja mialam histeroskopie mialam usowany polip,tez bylam usypiana.a ty dlaczego masz miec? wczoraj siedzialam z siostra i mama na grilku a nad nami zaczely latac dwa bociany i siostra zaczela sie smiac ze wkoncu moze cos przyniosa mi,po czym dolecial jeszcze trzeci i mama mowi ze teraz to hurtowo przyniosa:)wiec noze moje disco robaczki tam walcza:)oby tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ja mam mieć histeroskopię bo lekarz chce zobaczyć wszystko dokładnie i jakby jakieś zrosty czy polipy były to od razu usuną. Przede wszystkim chce zobaczyć czy endometrioza jest w środku czego bardzo bym nie chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - Tygrysek ;-) Ja Cie dobrze pamiętam kolezanko po fachu ;-) Może i dobrze, ze zmienilaś klinikę skoro nie byłaś zadowolona trzymam kciuki ;-) za dalsze działania ;-) Helenko i Madziula jak wasze maluchy ? Madziula chyba takie skurcze to dobre znaki coś się dzieje . Joasia ja jak już pisałam 3 dzień @ dziś w środę jadę i mam nadzieję ze dołączę do Ciebie i we 2 w maju będziemy miały transfer a potem dołączymy do Helenki i Madziuli czyli świeżych mamusiek ;-) Tylko się zasta nawiam czy od 6dc nie będzie za późno na leki ? Nielotek jeszcze tylko 10 dni a może już mniej czekamy z niecierpliwością na coreczkę . Lunede też czekamy na synka ;-) Zycze miłej niedzieli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko to napewno boćki coś Ci podrzucą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;-) Monia ja tez trzymam kciuki za Ciebie,tym razem będzie dobrze.Ja w sumie brałam leki od 5dc wiec mysle ze to chyba nie za późno. x Tygrysek ja tez miałam histeroskopie ale nie w znieczuleniu ogolnym tylko w momencie kiedy zaczęło bolec podano mi znieczulenie dożylnie.Ty w takim razie nic nie będziesz czuła wiec nie masz się co martwić. x Nielotol czekamy już na wiadomość od Ciebie kiedy mała kruszynka pojawi się na świecie:-) x A u mnie bez zmian,dzisiaj już nic się nie dzieje,zadnych objawów chociaż staram się nie doszukiwać.Tym razem trochę sceptyczniej podchodzę do tego transferu. x miłego dnia dla Wszystkick;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc czyl m1:) kazda chyba roznie bierze te leki zalezy czym Cie beda faszerowac, widzisz magda brala od 5 dc ja biore od 1 dc i tylko estrofen ktorego zwiekszam co kilka dni. skoro lekarz tak Ci kazal przyjechac to na pewno bedzie dobrze) madziula helenka trzymam ciagle kciuki za Was:) Izabelka jak sie czujesz w ciazy:) tygrysek witamy ponownie:) teraz na pewno sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko ja pamietam ze mi tez z 2 razy zrobilo sie niedobrze, moze to dobry znak:) a na dodatek te bociany. Mysl pozytywnie!! (przypomnij mi kiedy testujesz??) x Madziula jak ci dni leca?? Mam nadzieje, że szybko! x Joasiu dziekuje czuje sie dobrze. Tydzien po transferze zaczelam pożerac w ogromnych ilościach kapuste kiszona i tak mam do dzisiaj! ogolnie jest dobrze, nie moge doczekac sie tej wizyty czerwcowej wtedy wszystko sie okarze. x yassmin jak ty sie czujesz????? Aliket co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka wiesz jak to jest jak się odlicza do bety ;-/ Dni się dłużą ale już minęły prawie 4.Jeszcze 8 i będę wiedzieć. Kiedy zaszłam w ciaze za 1szym razem zaraz odrzucilo mnie od słodyczy,a było to dziwne bo ja uwielbiam słodkie,ale na samą myśl robiło mi się niedobrze.A Ty widze ze masz jazde z kapustą hahaha x Helenka te bociany może faktycznie zwiastują coś dobrego :-) x Asia a Ty jak się czujesz psychicznie i fizycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izkabelka ja testuje w piątek 17 czyli już niedługo,ja od 3 dni ucinam sobie drzemki popołudniowe co jest dziwne bo niegdy tego nie robiłam mąż zwrócił mi na to uwagę,i jem dużo a do tego pomidory wczoraj je pochłaniałam non stop,mam nadzieję że się nie nakręcam:( a ty miałaś plamienia zagnieżdżania albo bolało cię coś? Madziula a ty wiesz czemu poroniłaś? yassmin ,aliket dziewczyny dajcie znać co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć? kiedyś już o coś Was wypytywałam, ale teraz już na stałe... Bowiem właśnie, po dłuższej przerwie od nieudanych iui i bez cudu naturalnego, podjęliśmy decyzję o ivf. Mamy do zrobienia kilka podstawowych badań, typu wirusorologiczne, wymazy na chlamydię itp i pod koniec maja chcemy iść na wizytę. U nas po badaniach kariotypu, bardziej dokładnych badaniach nasienia lekarz stwierdził, ze nie zna przyczyny niepłodności i jedyne co nas zostaje to ivf. Traktowałam to jako ostateczność, ale czas leci i nie ma co czekać. Mieszkam w PL i będę podchodziła we wrocławskim Invimedzie. Czy są tu też dziewczyny, które też sie tam leczą/leczyły? Jakie są Wasze wrażenia i opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula oj pamietam jak to jest czekac i codziennie zastanawiac sie co to bedzie. Ja mysle ze przez te proby nauczylam sie cierpliwosci. ja dziewczyny czekam z Wami:) x Helenka teraz do piatku to juz z "górki". Ja tez drzemałam w południe, zauwazylam rowniez ze prawie pod koniec drugiego tygodnia wydzielina z czopka zrobila sie taka bardziej jak serek , nie byla juz taka wodna (chcociaz teraz mam na zmiane) nie pamietam wlasnie czy tez tak mialam za pierwszym razem , czy to normalne czy zwiastuje ciaze.NIE WIEM I NIE CHCE NIC SUGEROWAC. Bo moze tak sie czasem zdarza . Dziewczyny nie moge doczekac sie Waszych wysokich bet!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka propo bolu to mialam caly czas bol na okres, raz sie poplakalam ze nic z tego nie bedzie! Plamienia implanacyjnego nie mialam. Oczywiscie ciesze sie ze sa dwie kreski ale ciagle sie boje mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze. Z ta wizyta u lekarza tutaj to troche przerabane, ale jestem caly czas dobrej mysli!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka poroniłam z powodu odklejenia kosmówki zarodka.Lekarz twierdzi ze przyczyn może być wiele jak np. nieprawidłowe zagnieżdżenie zarodka lub uszkodzony zarodek.Tego nikt nie wiem.Z początku podejrzewano zaśniad groniasty ale po kontroli bety wykluczono go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula jak raz zaszłaś to i 2 się uda, tylko teraz już będzie dobrze ;-) Halenko już niedługo piątek nie mogę się doczekać ;-) Co u Ciebie Gerway bo nic nie piszesz? Izabelko mamuśko będzie oki już jest więc wizyta czerwcowa tylko to potwierdzi ;-) Ja też już wiem, ze jak bede miala 2 krio to wogóle nie będę myślała, bo teraz to myślałam czy to objaw czy nie teraz już inaczej bedę do tego wszystkiego podchodziła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam posta i mi wcięło! izabelko będzie oki -) Ja już czekam na Helenkę i Madzię. Madziula raz się udało to i teraz się uda tylko lepiej sie wszystko zakończy ;-) Gerwazy co u Ciebie? Julion dalej działącie? Aliet już dotarło szczęściaro do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, nawet nie biore pod uwagę ze się nie uda tym razem,musi się udać :-) Wiesz ja tez podchodzę trochę inaczej do drugiego transferu.Moj M ostatnim razem odebrał wynik bety i przyszedł do domu z kwiatami i dobrą wiadomością do mnie a tym razem powiedział ze nawet jeśli będzie pozytywnie to kwiatów nie będzie.Ja tez niby nie doszukuje się zadnych objawów ale ten wczorajszy skurcz był dość mocny wiec utkwił mi w głowie :-)Wiesz,5ciodniowe zarodki zagnieżdżają się od 1-2 dni po transferze, wiec mogło to być np. wczoraj(tak sobie tłumacze).Dobra ale nic czekam i czekam.....i oczywiście cały czas wmawiam sobie ze już jestem w ciąży heheh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula przecież to pewnie, że jesteś w ciąży nie ma innej opcji ;-) Na pewno dzieci już sie zadomowiły ;-) A będziesz robiła betę czy test ? Jeszcze 5 dni i Helenka ;-) Do jutra pozdrawiam pa idę do M poleżeć bo dziś ma urodzinki ppaaapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka witaj nawet chyba pamiętam twoje wpisy:) izkabelka ja biore luteinę i też zauważyłam że wydzielina jest inna bardziej serowata,ale nie wiedziałam że to może być,zobaczymy:)myślę ze i tak jesteś dzielna i wytrwała ja nie wiem czy nie szukałabym potwierdzenia jakoś jeszcze,ale może to dobry sposób,bo jak poprzednim razem robiłam betę co 2 dzień to prawie świrowałam.a chodzisz do pracy? Madziula a jak teraz lekarze zapatruje się na zagnieżdżenie u ciebie, bo u mnie powiedziała ze to że się udało 1 razem to jest duża szansa że teraz tez się uda i szczerze tych słów się strasznie trzymam.To tak jak mi1 napisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iwka ;-) Powiem Ci kochana, ze dobrze ze zdecydowaliscie sie na in vitro bo nie ma sensu robic wiecej iui lepiej kase na in vitro wydac. Ja zaluje tych 7 za ktore bym miała in vitro ! Trzymam kciuki Iwa działajcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do dodooooooo
iwka_82 lepiej poszukaj innego forum bo tu jest totalna zlewka jak piszą nowe osoby:O hamstwo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulko i Helenko Wam się udało za 2 razem tylko coś przeszkodziło teraz się uda na pewno. Już Wam zazdroszcze................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi1 złóż życzonka dla mężusia:)i dzięki za takie wsparcie kochana, wszystkim nam się uda tylko trzeba czasu:) napiszcie mi czy pijecie kawkę bo ja piję inkę ale dzisiaj prawie się złamałam i napiłam się z ekspresu:(i jem czosnek a może nie powinnam?jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja robie bete,żadnych sikańców.Beta jest najpewniejsza. x Helenka mój lekarz nic w sumie nie mowil jak się zaopatruje na 2gie podejście,po prostu przepisał inna luteinę,podobno lepsza i droższą,zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×