Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

iwka dziewczyny maja racje nie ma na co czekac i tracic czasu na iui. Ja mialam 3 a pozniej jak dostalismy skierowanie do innego szpitala to stwierdzili ze trzeba bylo od razu icsi a nie iui. Takze kochana uszy do góry i bedzie dobrze!!!!! x Madziula dobre podejscie:) Mój maz tez juz od transferu mowil do mnie w liczbie mnogiej:) x M1 wszystkiego najlepszego dla M :) x Helenka ja chodze do pracy, zwolnilam tempo na maksa, teraz to wykorzystuje innych nie bede nic dzwigala ani pchala ciezkiego. W pracy tylko szefowa wie takze tłumacze sie ze mam problemy z plecami, wiecie jak to jest powiesz komus w sekrecie a za godzine wiedza wszyscy!!!! x DZIEWCZYNY bedzie dobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj iwka_82 ja również będę podchodziła do in vitro we wrocławskim Invimedzie. Na 17 maja mam wizytę umówioną w celu ustalenie stymulacji, o ile dojdzie ta wizyta do skutku, bo wyniki kariotypu miałam mieć w zeszłym tyg., a będą prawdopodobnie dopiero 16. Mam nadzieję, że będą, nie chciałabym kolejnego miesiąca obsuwy. Jeśli chodzi o opinie to chyba niewiele Ci pomogę.My dopiero rozpoczynamy naszą walkę. Nie podchodziliśmy do żadnej inseminacji, z tego względu, że mniejsza skuteczność, a czasem wydane pieniądze przewyższają koszty in vitro. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomocccccc
witam wszystkich serdecznie. Jestem tydzien po transferze i zaczynam plamic.Nie mam pojecia co sie dzieje. Martwie sie bardzo.Czy to plamienie inplantacyjne,czy po prostu juz okres? prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki za miłe przyjęcie :) Jesli chodzi o koszty i skuteczność iui to my właśnie też stwierdziliśmy, że robienie kolejnych jest bez sensu, skoro hcg po każdej z nich wynosilo poniżej 1. Może wina jest po stronie moich komórek, a tego dowiemy sie tylko z in vitro. Tak naprawdę to cala moja wiedza dotycząca in vitro pochodzi z Waszych doświadczeń (chociaż wolałabym, abyście ich nie miały...) i od razu chciałabym podziękować Wam, ze dzielicie się swoją wiedzą na publicznym forum. :) Kikulec - fajnie że też jesteś. Razem będziemy przechodzić procedurę od początku mniej więcej w tym samym czasie ;) Dziewczyny - wysokich bet życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! x Iwka ja też leczę się we wrocławskim Invimedzie. Jestem po nieudanym imsi w lutym. Teraz biorę leki i kolejne podejście planujemy dopier w lipcu. Strasznie bym chciała spróbować szybciej ale co zrobić:-( U którego lekarza jesteś? x Madziula i Helenka trzymam kciuki za pozytynwe testy :-) A właściwie bety:-) x Gerwazy co u Ciebie? Jak po konsultacjach? x Lunede i Nielotol powodzenia i czekamy na wieści o tym kiedy wasze kruszynki pojawią się na świecie! Czytam Was codziennie ale nie udzialam sie bo u mnie nic się nie dzieje. Miłego dnia dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale mialam w nocy stracha obudzilam sie ze strasznym bolem a raczej dziwnymi skurczami macicy,po chwili lezenia i wsluchania sie mialam wrazenie jakbym wlasnie przeszla orgazm jakies dziwne to bylo,nie pamietam zeby cos mi sie snilo,myslicie ze przez sen mozna przejsc orgazm?po chwili mi przeszlo i zasnelam,nie plamie teraz tez nic mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze jeszcze raz. w nocy wystraszylam sie bo mialam dosc bolesne skurcze macicy ktore mnie obudzily,po chwili mi przeszly a ja mialam wrazenie ze to bylo troche tak jakbym przeszla wlasnie orgazm ,mialyscie moze kiedys cos takiego,nie plamie teraz troche cos mnie kuje ale nie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka - tym samiostnym orgazmem sie nie przejmuj, zdarza sie....ja tez taki mialam kilka dni po transferze, kolezanka z innego forum tez pisala ze miala. Tez sie wystarszylam ze cos nie tak ale ktoras wtedy napisala ze to nie wplywa na powodzenie lub niepowodzenie transferu Iwka - witamy serdecznie do osoby ktora ma nick prosze o pomoc - nie powiemy Ci dlaczego plamisz, moga byc rozne przyczyny albo implantacja albo oddzialywanie lekow, okres raczej nie bo dopoki bierzesz luteine czy duphaston nie powinnas dostac miesiaczki Madziula ja czuje sie w miare dobrze, teraz tez szykuje sie do crio wiec nie jest źle, troche mnie jakby boli cewka przy sikaniu nie wiem czy to moze byc jakies przeziebienie? kupie sobie chyba to co ty bralas na pecherz, jak dlugo to bierzesz?? M1 daj znac co tam u lekarza co Ci powie justynka - do lipca juz niedlugo, ale ten czas leci milego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia mi niestety czas się ciągnie:-( Wy jesteście po transferach albo w trkacie stymulacji a ja wciąż czekam.I dobija mnie ta myśl że jeżeli to drugie imsi się nie uda to zostaje nam tylko dawca ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do joasia
tak biore luteine.Wyglada to jak okres.Jak co miesiac tak i teraz bol przed okresowy taki sam.Wczoraj male plamienie,a dzis jazda na calego.Dodam,ze 4 maja mialam transfer.Marwie sie az mnie sciska i ciezko sie oddycha.Czarne mam mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, teraz wam mogę serdecznie podziękować To był chyba najgorszy weekend w moim życiu. Mój dzisiejszy wynik HCG 132,2. Poza tym u mnie dobrze, ale dalej nie mogę uwierzyć, że się udało i jestem w ciąży. Pierwsze USG planuję na przyszły piątek. I znowu to czekanie :) Iwka. Witam na forum. Ja podchodziłam we wrocławskim invimedzie. Jeszcze raz dziękuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket gratuluje, cieszę się że dr G. przyniósł Ci szczęście:-) Zazdroszczę :-) Ciesz sie kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket gratuluje i niech juz zostanie to twoje wielkie szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket to świetna wiadomość,gratuluję jeszcze raz i zycze dużo szczęścia i radości! x Joasia ja zazwczyczaj brałam ten lek na pęcherz przez 3-4 dni.Za krótko nie ma co bo możesz nie do końca się wyleczyć.3x dziennie po 2tabl. x do "proszę o pomoc" Zalezy ilo-dniowe zarodki mialas podane,ja mysle ze może to być plamienie implantacyjne ale również początek @.Kurcze trudno powiedzieć,hmmm może zrób jakiś test żeby sprawdzić.... x Helenka ale masz doznania w nocy nonono;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket - gratulacje do porsze o pomoc - a masz zywa kres czy brazowe plamienie? to moze zadzwon do swojej ginki moze cos poradzi, nie jestem ekspertem nie chcialabym Ci zaszkodzic... madziula dzieki za info....ja sama nie wiem czy mnie boli cz nie, tylko jak sikam to jakby cewke czuje....ale moze lepiej wziasc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobietki już późno ale w domku mnie nie było i musiałam teraz wejść i nadrobić zaległości ;-) ALkiet jeszcze raz gratuluje;-) Joasia oczywiscie ze napisze co i jak w srodę a Ty kochana jakie te leki bierzesz od 1 dc , ktory kochana masz dziś dzień cyklu? Helenko , Madziulko jak tam? Cały czas o Was 2 myśle . Pozdrawiam wszystkie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket - gratuluję:) super:) Justynka83 - ja u doktora G., widze, że Aliket też i z pięknym skutkiem. A możesz powiedzieć, dlaczego u Ciebie się nie udało? Czy lekarz powiedział co jest przyczyną? I ile Was kosztowało całe podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko no to masz doznania:) Czytalam ze ten orgazm sie zdarza,ja osobiscie nie doswiadczylam . Ja sie tylko spocilam kilka razy po transferze:) Dobrej nocki Pisalam juz wczesniej ale caly czas wyskakiwalo mi ze moja wiadomosc to spam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do prosze o pomoc,jak twoje plamienia dzisiaj?? Jezeli to zywa czerwona krew to to chyba @ niestety, tak mi sie wydaje, plamienie implantacyjne to raczej skape. Tak mi sie wydaje. Zrob test dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka ja też jestem u dr G. :-) Nie chcę się tu rozpisywać żeby dziewczyn nie nudzić bo już o tym pisałam. W każdym razie mieliśmy imsi ze względu na słabe plemniki. Jajeczek miałam dużo, zapłodniło się też sporo ale okazało się że zarodki słabo sie rozwijają i do transferu (czyli 3 dnia po punkcji) dotrwały tylko dwa i to słabej jakości. Teraz lekarz zalecił 3 miesiące przerwy i dodatkowo przeciwutleniacze, chociaż ja nie wierzę że tabletki coś pomogą. Próbujemy jescze jednego imsi ale dr G powiedział że jeśli teraz sytuacja z zarodkami się powtórzy to nie ma co więcej próbować z moimi jajeczkami. A Ty jesteś z Wrocławia? Jeśli masz ochotę to napisz na gg: 8317885. Jestem od 7 do 15stej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje i powoddzenia :) u mnie juz zaczyna sie 4 miesiac ach :) z całego serca zycze wam tych 9miesiecy uda sie.Musi i nie ma wyjscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m1 ja biore estrofen tylko w roznych dawkach w zaleznosci od nia cyklu, dzis jest moj 5 dc za tydzien w czwartek jade na usg i zobaczymy. a powiedzcie mi jak sie ma bakterie w moczu to cs to szkodzi do transferu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj lekko swiruje ze sie nie udalo dziwnie pobolewa mnie brzuch i strasznie mi sie w nim przelewa i burczy ale moze dlatego ze toche wzielam sie za sprzatanie bo juz mnie troche nosi,niewiem jak wytrzymac do piatku:(teraz najgorsze dni beda,mam ochote ryczec i krzyczec z bezsilnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Helenko juz zleci , ale wiem jak to się dłuży . Mi szybko zleciał tydzień i jutro już do lekarza. Joasia ja nie wiem, ale sama jestem ciekawa z tymi bakteriami. Dianka już 4 mies. ale szybko zleciało ;-) Nielot jak tam już może urodziłas co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia lepiej wylecz ten pęcherz.Nie wiem czy to ma jakiś związek z transferem ale kiedy ja miałam zapalenie pęcherze to chciałam się go pozbyć jak najszybciej. x Helenka ja jeszcze póki co jestem spokojna ale mysle ze jak będę mieć bliżej testowania tak jak Ty to tez będzie schiza na całego :-) Robisz wcześniej jakiś test czy czekasz do bety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziula jeszcze niewiem zastanawiam sie nad sikanym w czwartek ale niewiem czy dotrwam dzisiaj pobolewa mnie brzuch wiec @pewnie przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko pamiętaj , ze często objawy @ są jak ciąża więc trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula ty też już aby 6 dni zleci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×