Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Pisałam dziś do swojej ginekolog (przyjaciel rodziny), z zapytaniem o dźwiganie przy torbielu. Kazała mi po niedzieli przyjść na konsultacje. Zrobi mi USG i spojrzy na to swoim okiem. xxx Madziula napewno będziesz miała cudowne i zdrowe dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki noc byla straszna bilam sie z myslami,strachem,radoscia i bolem brzucha ale lekkim:)ale jest ok w klinice powiedzieli ze beta super w poniedzialek mam powtorzyc i jest szansa na bliznieta:) Madziula ja mialam tez tak ze nic mi nie bylo a apetyt mialam straszny jadlam tak samo co 2godz teraz juz mi wszystko minelo.czekam na twoja bete i modle sie za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula - my nie robilismy kariotypow, jak sie nie uda teraz to moze zrobimy jesli zdecyduje sie na drugie podejscie do calej stymulacji.... helenka na pewno beda blizniaki jeszcze raz gratulacje:) madzia - to teraz Twoj czas:) w poniedzialek czekamy na wyniki! pozdrawiam wszystkie i zycze milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1 Ty tez miałas @ po terminie a jednak się nie udało.Nie nakręcam się bo te wszystkie objawy mogą ale nie musza świdczyc o ciąży.Z reszta przy lekach @ nie musi przyjść na czas.zobaczymy...najważniejsze ze brzuch mnie nie boli nie ma skurczów już 2gi dzien. x Helenka, rewelacja z tymi bliźniakami,super naprawdę;-) Będziesz mieć dwójke za jednym zamachem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wlasnie wrocilam z kliniki punkcja w poniedzialek az nie moge sie doczekac:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula wierze ze u ciebie tez sie udalo,mysl pozytywnie.ja tez myslalam ze sie nie udalo.mnie brzuch pobolewa,wlasnie sie polozylam bo robilam obiad i opadlam z sil. czy ktoras moze napisac jak odstawila encorton w jakich dawkac.bo inaczej mam na rozpisce a inaczej mi dzisiaj powiedziala,a bole w nocy moga byc od pecherza,musze zbadac mocz w poniedzialek ale niewiem jak bo wracam do pracy:( ona super do poniedzialku juz blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia uda się zobaczysz w poniedziałek już niedługo ;-) Helenka super z tymi bliźniakami a powiedz mi czy zostały jeszcze Ci zarodki ? Ona super punkcja w poniedziałek to pod koniec tyg transfer ;-) Ona trzymam kciuki a powiedz mi ile masz lat i ile się staracie ? Kululec dobrze, za masz konsultacje bedziesz wiedziała co robić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko nie wiem gdzie pracujesz ale oszczędzaj się kochana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi1 został nam jeszcze 1 zarodek i 5 jajeczek niezapłodnionych. pracuję z dziećmi więc praca przyjemna ale czasami męcząca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket ja tez mialam bole na poczatku nawet silne ale obyło się bez tabletek. Teraz tylko bola mnie czasem jajniki na zmiane. Kurcze zazdroszcze Wam ze macie wizyty tak szybko, ja czekam i czekam i doczekac sie nie moge. Prywatna wizyta w polskiej klinice ponad 100funtow a troszke sie spłukalismy.... x Propo jedzenia ja dzisiaj po pracy zjadłam wielką miske surówki z marchewki jabłka i czerwonej kapusty mniam, na nic innego nie mam ochoty. Kapusta kiszona juz mi sie przejadła:) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Helenko !!;-) Ja też ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcieło mi posta ;-) Helenko ja też pracuję z dziećmi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi1 a pracujesz prywatnie czy w przedszkolu?nie wiem jak to będzie ale zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę się obawiam podnoszenia i takie tam ale będę musiała sobie jakoś poradzić,przynajmniej na początku:)a ty masz jakieś zarodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko w szkole ;-) Mam 6 zarodków na 3 podejścia mam nadzieję, że któreś się uda w końcu ;-) Kochana a to musisz dzwigać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Helenka bardzo Ci gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy :) Oraz trzymam kciuki za piękny przyrost bety:) Kiedy masz wizytę w klinice ?? XXXX Madziula teraz czekamy na twoją piękną bete :) XXXX ona232 powodzenia na punkcji :) XXXX Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche tak bo moja dzidzia ma 7miesiecy jestem niania:) kochana to masz jeszcze szanse i napewno sie uda:) juz nie moge doczekac sie jutra,wierze ze bedzie dobrze:)dzisiaj mam jakies obawy ze jak damy rade z blizniakami,troche to przeraza:) Madziula jak u ciebie dzisiaj? izkabelka a ty kiedy masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka jutro bede wiedziala wiecej jak odbiore bete ale mysle ze za jakies 2tyg bo wczesniej nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko poradzisz sobie ;-) Nie martw się . Zyczę Ci spokojnych 9 miesięcy ;-) Madziula jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona trzymam kciuki za punkcję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj helenko my z mężem własnie chcielibyśmy bliźniaki :) najlepiej chłopca i dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny mam nadzieje ze wszystko pojdzie ok:) ja mam 23 lata i 4 lata staran:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! U mnie nic nowego,spokojnie czekam do jutra.Brzuch nie boli,wczoraj za to mialam dosc mocny ból w klatce piersiowej.A tak wszystko po staremu :-) milego dnia dziewuszki! x Helenko nie martw sie na zapas,masz 9mcy zeby dojrzec do tej mysli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! U mnie nic nowego,spokojnie czekam do jutra.Brzuch nie boli,wczoraj za to mialam dosc mocny ból w klatce piersiowej.A tak wszystko po staremu :-) milego dnia dziewuszki! x Helenko nie martw sie na zapas,masz 9mcy zeby dojrzec do tej mysli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! U mnie nic nowego,spokojnie czekam do jutra.Brzuch nie boli,wczoraj za to mialam dosc mocny ból w klatce piersiowej.A tak wszystko po staremu :-) milego dnia dziewuszki! x Helenko nie martw sie na zapas,masz 9mcy zeby dojrzec do tej mysli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! U mnie nic nowego,spokojnie czekam do jutra.Brzuch nie boli,wczoraj za to mialam dosc mocny ból w klatce piersiowej.A tak wszystko po staremu :-) milego dnia dziewuszki! x Helenko nie martw sie na zapas,masz 9mcy zeby dojrzec do tej mysli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! U mnie nic nowego,spokojnie czekam do jutra.Brzuch nie boli,wczoraj za to mialam dosc mocny ból w klatce piersiowej.A tak wszystko po staremu :-) milego dnia dziewuszki! x Helenko nie martw sie na zapas,masz 9mcy zeby dojrzec do tej mysli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boze przepraszam za tyle postow,ale internet mi sie zwiesil w tel i kilka razy wysyłalam posta wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×