Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Monjoc kochana ja nie mam juz @ prawie 3 mce......odkąd poroniłam @ sie nie pojawiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pracy zrobilam test i co wielka dupa jedna gruba krecha chyba mi nieject dane byc matka.Musze sie powoli przyzwyczajac bo to bylo ostatnie padejscie na wiecej niemam sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbla, x No cos ty! Po pracy to nie mialo sensu! jaki wrazliwy byl to test? Kiedy bylas w toalecie i ile pilas wody od tego czasu? x Moim zdaniem ten negatyw nic nie znaczy , zwlaszcza, ze nie masz na razie okresu. Lepiej zrob spokojnie test z porannego moczu jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kupilam z DM testy ciazowe. Kosztuja cos kolo 5e od sztuki i sa niby wrazliwe. Specjalnie jutro chce wyprobowac czy dzialaja i choc raz w zyciu zobaczyc dwie kreski :P Powinny wykryc zastrzyk HCG-3000 ktory bralam w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba 1,5l a test byl czulosci 10 cos tam mozna go robic 4 dni przed okresem a robilam go okolo 14 ,fakt okresu niemam ale to tez moze byc zatrzymane przez progesteron piersi mam bolace i twarde i czasami kluje w brzuchu ale czy to cos moze znaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla test zrób koniecznie rano:) Aliket fizycznie czuję się ok. Psychicznie lepiej niż wczoraj, staram się myśleć pozytywnie ale ciężko mi to przychodzi. Zdaje sobie sprawę że w razie porażki nie prędko spróbujemy drugi raz ze względów finansowych. Dlatego tak mi zależało na pingwinkach. Ale teraz już nic nie zmienię. Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla, jak pilas duzo wody to rozcienczylo HCG w moczu. Zrob jeszcze raz z samego rana jak jutro wstaniesz. Poki nie masz @ ani nawet zadnego plamienia w tym kierunko to moze jeszcze wyskoczyc pozytywny rezultat. Zreszta i tak te z krwi sa badrzeij miarodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ilu dniowe zarodki Wam podawali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy dzieki za pocieszenie wiesz co moze to dobrze ze tay tak po tym internecie latasz ja tez trzymam za ciebie kciuki a test chyba zrobie w czwartek lub piatek jak do tego czasu ta malpa sie niepokaze. Monjoc mialam podane 5 dniowe zarodki i dzisiaj jest 10 dzien po transwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy na pewno sprobuje z tym ananasem ,mysle ze nie zaszkodzi a moze pomoc :) a juz niedlugo kolejny (trzeci) criotransfer -ok 5 marca :) szukam w necie jak by tu mozna bylo najlepiej przygotowac do tego moment . dziewczyny co myslicie o lykaniu oeparolu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basza, ja lykam oeparol od kilku lat, na zmiane z tranem, tak dla siebie. xxx Miki, Nielotek, ta mieszanka na chleb nazywa sie : Twoj Chleb Powszedni zytni na zakwasie firmy Mlyny Wodne. xxx pozdrowienia dla wszystkich! xx berbla, test sikacz tylko rano :) xxx Madziulka, Monjoc, Wasza kolej nadejdzie! trzeba sie teraz uzbroic po zeby w cierpliwosc i porzadnie okopac :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30 dzięki za odpowiedź:) LuneDe ja też Cię pamiętam z forum o iui ale stwierdziłam że szkoda na iui czasu i śledzę losy dziewczyn po lub w trakcie in vitro. Jakoś tak strasznie mnie to przeraża ale dochodzę do wniosku że to samo się jakoś potoczy i ułoży:)):) w końcu pozytywne testy po in vitro można częściej zobaczyć niż po iui:):) Trzymam kciuki te które są przed lub w trakcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop Hop mam problem siora wyciagla test z kosza i wiecie co jest cien drugiej kreski widzialam ja mama i siostra a jeszcza test byl w pudelku i co ja o tym mam myslec czy to mozliwe przeciez to jest po 8 gdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla Po 8 godz to już sie nie liczy. Musisz zrobić test z rannego siku i wynik jest wiarygodny tylko w tym czasie co jest napisane na teście. Gerwazy Ty panikaro :) Musisz wierzyć, ze się uda. To ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbla001 powtórz test rano i odczytaj wynik najpóźniej po 15 minutach. Na opakowaniu jest napisane że po upływie 15 minut test jest nie ważny ale zawsze wszystko jest możliwe :) Więc dlatego koniecznie albo powtórz test albo najlepiej idź na bete :) będzie pewniejszy wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane-marie
Czesc dzieczyny! Obiecalam sobie ze jak sie uda to napisze ( choc nigdy tego nie robilam- tylko Was czytalam). Jestem po 6 inseminacjach i 2 ICSI i to 2 sie udalo!!!!!!!!!!!!!!! Obecnie w moim brzuszku jest dwojka szkrabow na ktore czekalismy 4 lata! Wciaz nie moge w to uwierzyc:) To dopiero 7 tc ale wierze ze bedzie dobrze!!!! Pisze bo wiem ze takie informacje dodaja otuchy i sily!!!!! Trzymama za Was kciuki!!!! Uda sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbela a moze za szybko wyrzucilas test do kosza ;-) Zrob jutro rano tescik i wszystko bedzie wiadmo ;-) Ja wirzę , że ci się udało;-) Madziula a za ile @ moze przyjsc? Jagoda masz racje in vitro to duzo większe szanse niż iui ;-) Kochana , ale worek z ciążami się powoli otwiera , co chwilę na forum której sie udaje, niedlugo bedzie to watek ciążarówek ;-) LuneDe obys miala rację ze teraz nasza kolej ;-) Kochane ja od dziś biorę tabletki anty, to przez ten cykle a potem stymulacja , czy i 2 cykle mozna anty brac. Bo moj dr powiedzial, ze ten cykle i jak wszystko oki bedzie to potem stymulacja, ale sobie dzis policzylam co i jak i wypadalo by wszystko kolo świąt i znowu stres czy sie nie odciagnie. Bo przeciez nie zrobia mi punkcji czy transferu w sięta. Oby wszytsko ułożyło sie pomyslnie ;-) Ja teraz mam wizyte 11 marca , to bedzie akurat ostatni dzien brania tabletek . Pozdrowionka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANe - marie super , gratuluję 2 kruszynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie kochana mialas in vitro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEz tak mysle ze moze go za szybko wazucila zobaczylam ta jedna krowe i sru do kosza zobacze moze jutro zrobie z rana a jak nie jutro to napewno w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbela rób jutro nie katuj się czekaniem ;-) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc nie mam pojecia co z ta @.Lekarz mowil ze do 6-8tyg po poronieniu powinna przyjsc, a minęlo juz prawie 3mce.Niby wszystko ok bo byłam niedawno na usg.Sama nie wiem co jest grane.Najgorsze to czekanie.3maj sie kochana,tym razem musi byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ane-marie gratuluje blizniaków!Super,ja tez marze o bliźniakach :-) wszystkiego dobrego!Napisz od czasu do czasu jak tam dzieciaczki rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulko mogla by ta @ juz byc u ciebie , to by szybciej wszystko mozna bylo zaczac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przed chwilą zauważyłam na wkładce taką jakby kuleczke, wyglądało to jak zabarwiony na kolor zielono-brązowy płodny śluz. A dzis dopiero 2 dpt. Nie ma się chyba co łudzić:( Blaza powtarzałaś bete? Berbla i Diana jak testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka nie ma co sie denerwować.Taki sluz moze byc nawet po transferze.Nawet jesli beda jakies małe plamki czerwone,moze to oznaczac zagnieżdżenie zarodka.Dopóki nie ma @ i nie robiłas bety jeszcze nic nie jest przesądzone.Trzeba byc dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka jak to jest plodny sluz to i dobrze znzczy ze macica jest gotowa na przyjecie zarodka s on sobie skacze i szuka miejsca. Bedzie dobrze :-):-):-) Madziula ty to sie oczekasz bidyli na ta @. Pizdrowienia dla wsxystkich "przyszlych mam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tym pisaniem na tel - glupoty wychodza przepraszam. Mialo byc pozdrowienia a wkradlo sie" i "i az gwiazdki wstawili:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, jezeli bierzesz ten dowcipny zel ;) to moze tylko troche zelu wyszlo. Ja biore na noc i po poludniu zawsze jakies resztki tego zelu wychodza...Obrzydliwe to jest wiec nie pisalam o tym :O Popatrz na ta strone: http://www.nyufertilitycenter.org/ivf/embryo_transfer Ciebie dotyczy ta gorna tabelka. Na tym etapie to Twoje dwa male wojowniki pewnie dopiero zaczynaja sie wykluwac z ochronnej membrany. x U mnie 6 dpt i nic. Cisza i spokoj. Zero objawow i symptomow, nawet tych wyimaginowanych nie mam :) x M pyta kazdego ranka co u paczkow? Potem wysluch*je mnie spokojnie i mowi dzisiaj tak: Wiesz kochanie, jak one sie w Ciebie wdaly to pewnie zaczely sie juz martwic, siedza tam sobie i mowia: "a co tu tak ciemno? Nic nie widac...Czy to abynormalne? A jak my sie stad wydostaniemy?..." :-D :-D :-D x Berbla, Diana, co u Was? Robilyscie jakis nowy test z rana? x Aliket, Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×