Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Joasiu ja tez tak mam, ze jak sobie pomysle ze nigdy sie nie uda to masakra. Oczywiście staram się mysleć pozytywnie no ale przychodza takie dni jak dzisiaj i poprostu pękam! Ale będzie dobrze!! Wszystkim nam się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda się dziewczyny może nie odrazu ale mocno wierze ze wszystkie bedziecie mamusiami. Medycyna jest juz tak zaawansowana w różnorakich technologiach, że umieją lub będą umieć zaradzić lada chwila nawet w tych najtrudniejszych przypadkach. Macie jasny cel;I uwierzcie ze wynik może być tylko jeden: będziecie mamusiami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko, to dobry znak, ze akupunktura dziala! :-D Wlasnie akupunktura zwieksza ukrwienie i odbija sie rowniez pozytywnie na przeplywie krwi do macicy. Ja tez zaczelam troszke krwawic przy akupnkturze ale dopiero tak po 6 sesji. x Popatrz moze online albo na youtube jakich dziewczyny uzywaja trickow przy zastrzykach menopuru. Wszytkie narzekaja, ze menopur troche boli :( x Joasia, Przy cryo jak najbardziej polecane jest naciecie otoczki. Bedziesz im mogla zawczasu powiedziec i na pewno zrobia. Akupunktura cos daje ale z czasem, potrzebne jest tak z 10 wizyt przed transferem wiec dobrze by bylo zeby znalezc kogos dobrego. Nie wiem jak szukac u Ciebie...Moze zapytaj w klinice czy kogos znaja? Moze jest jakies stowarzyszenie akupunkturzystow gdzie mogliby Ci udzielic referencji? x Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Ja ostatnio pytałam mojego lekarza o nacinanie i on mówi, że jak trzeba to sami nacinają przy transferze. Ja czekam na @ jak nigdy ;-) Izabelko a czego Mąż nie robi ci zastrzyków, mi robił sama może tylko ze 4 zrobiłam jak go nie było. Gonal nie piecze, ale diphereline i merional jak brałam to pieklo. Kobietki uda się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, piszecie o zastrzykach. Możecie mi powiedzieć w jakiej postaci one są? Tzn. takie gotowe strzykaweczki do wstrzyknięcia jak przeciwzakrzepowe czy coś trzeba z nimi zrobić jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo2012
joasia2900 - wizytę mam w przyszłym tygodniu, będę pytać o wszystko, dr trochę małomówny ale mam nadzieję, że coś z niego wyciągnę. U nas problem taki, ze nie mam jajowodów, które zostały usunięte po ciążach pozamacicznych.. :-( Ale nic, próbować trzeba. Jeśli chodzi o stymulację to poczekam do czerwca/lipca ze względów finansowych i tak, żeby organizm odpoczął. Zresztą w te ciąże pozamaciczne zachodziłam właśnie latem to teraz może też się cos wykluje :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec To zależy jakie leki, ale większość to gotowe zastrzyki. Ja podchodzilam w Niemczech i tylko jeden rodzaj zastrzyka musiałam rozrabiać, reszta była gotowa. Gerwazy Czekam razem z tobą na wiadomości. Stresuje sie prawie tak samo jak przy moim podejściu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikluce ja miałam gonal, to jest gotowy w takim penie. Natomiast diphereline i merional musiałam rozrabiać płyn z proszkiem. Gerwazy też czekam na dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerwazy dzieki za info olo2012 to daj znac co Ci powiedzial lekarz i o co go pytalas jeszcze:) ja sie chyba jeszcze umowie do provity do dietetyka moze dam mi jakas diete plodnosci:) monjoc - ja tez czekam na @ i zaczynam badania po kolei czekam az mi odpisze moja lekarka dziewczyny a nie myslalyscie moze zeby sie poznac np przez facebooka albo nk? jak kilka lat temu z forum z dziewczynami tak sie poznałam i forum upadło a kontakt został do dzis ale ja uwazacie ze to glupi pomysl to ok nie bylo tematu:) milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co też tak sobie myśle co zrobie ze swoim życiem jak sie nie uda mieć dziecka ....może powinnam mieć plan B na życie ???? niewiem odpędzam te myśli ale same przyłażą....chyba każda z nas która się stara i walczy bije się z takimi myślami i lękiem przed tym .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony błekit mkzesz mi przypomniec ile macie lat?? albo dopisz w stopce bo tyle nas jest ze sie gubie. jak bede cos wiedziec to napisze napewno. widze ze masz pco a jak u Ciebie z owulką i z okresami masz regularnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny chcialam sie was zapytac kiedy moge dostac okres po zatrzymaniu(odwolaniu) punkcji (hipertymulacja)po przestymulowaniu,czy dlugo sie czeka,czy przyjdzie mi tak jak zawsze ,czy trzeba bedzie ja wywolywac??dzieki i milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kochana ella mysle ze @ przyjedzie normalnie , ale mogl ci dac ovitrelle na pekniecie pecherzyków . Mi @ chyba się zaczyna ;-) wiec jestem happy ;-) Jutro zapisze się na nastepny tydzien i mam ndzieje ze niedlugo krio ;-) Juz nie mogę się doczekać. Joasia ja tez znam sie z paroma dziwczynami na nk i fb. Jak chcesz to mozemy sie poznac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zilonyblekit ja staram się nie myslec o tym . Mam nadzieję, że będzie nam dane mieć dzieci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochana podaj jak mozesz maila . To wysle ci moje dane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze Cie nie ma na nk , bo bym z Tobą chwilkę popisała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc, to kapitalnie! Lada chwila i zaczniesz juz przygotowania na cryotransfer. Ale chcesz odczekac jeden cykl po stymulacji czy od razu w tym robic? x Polecam Ci akupunkture w miedzyczasie. Dwa razy w tygodniu az do transferu, a potem zaraz po transferze tylko raz. Podobno naprawde przynosi to poprawe rezultatow. x Izabelka, jak tam zastrzyki? Wprawilas sie w to klucie? Pytalam kolezanki o ten menopur bo miala i ona mowila, ze barala kawalek lodu z zamrazarki zawinietego w paier i najpierw chlodzila miejsce na zastrzyk, potem zbierala skore w taka solidna faldke, w to zastrzyk, i dopiero jak skonczyla zastrzyk to puszczala faldke, aplikowala nacisk z lodem zawinietym w kawalek paieru. To podobno pomaga na to, zeby nie szczypalo i zeby siniakow nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkabelka1070
Hej dziewczyny. Gerwazy może masz racje, że ta aku działa! Fajnie by było. Jak Ty się czujesz?? Zastrzyk dzisiaj lepiej ufff. Spróbuje z ta kostką lodu:) Ja juz mam dwa siniaki na brzuchu. Najważniejsze zeby zastrzyki zadziałały, siniaki zejda. x Monjoc mam nadzieje, ze ten okres czekania do krio zleci Ci szybciutko:) x A tu stronka o diecie, nie wiem czy któraś z Was mi ją dała czy ją znalazłam http://natural-fertility-info.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim starym i nowym starczkom :) Jesten z nowu z Wami! Drugie podejscie do IVF rozpoczete. Po ostatniej niedanej probie transferu chodzilam na akupunkture, to juz bedzie kilka dobrych miesiecy. Jestem na Lupron i Follistim. Jutro kolejne usg i krew. W srode pobieramy jajeczka :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×