Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gerwazy dziekuje za odpowiedź.Mysle ze to ma sens ale jak dla mnie to znowu dodatkowy koszt wiec nie wiem czy się zdecyduje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos bedzie sie testowal w przyszlym tyg? czy tylko ja? badanie krwi dopiero w przyszly piatek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania310 nie jesteś sama :) My tu wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie nawet jeżeli testujesz sama ;) Lunede Dziękuje ze pytasz :) U mnie OK, takie podstawowe dolegliwości jak ból plecków czy problemy ze snem się nie liczą. No i cieżko już z tym brzusiem ale wszystko dla maluszka :) Jutro kolejna wizyta i zobaczymy jak się ma Karolek. Jeszcze 8 tyg zostało, trza się powoli pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula a Ty skad jestes i gdzie sie leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede urzadziliscie sie już w nowym domku:) x Ania zycze aby tym razem zarodeczki zostały z toba na 9 m-cy:) Tym razem nie powiedzielismy wszystkim, wiedza tylko tescie z tego względu że przylatuja do nas w odwiedziny a to akurat bedzie koło punkcji. Nie mówie nikomu bo nie chce pytan i jak tam?? Udało się?? Jesteś w ciąży??? Oczywiście szefowa w pracy wie, ciekawe jak daleko to zajdzie, bo ostanio to chyba wszyscy wiedzieli, wkurza mnie to, niby dorosli ludzie a zajmuja się plotkami które rozchodza sie w extra szybkim tempie!! x Gerwazy znowu pewnie sie wszystkie zapłodniły:) Oj to czekanie, nawet ja się stresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dużo robiłyście badań przed ivf? X ania310 Musi się udać! Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasciwie wszystkie badania mialam przy monitoringu cyklu -przed stymulacja z clomifenem, tj. nasienia M , no i hormony w cyklu czy sa ok i czy sie prawidlowo zmieniaja. Wiec do IVF nie musialam nic robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Cześć dziewczyny, Ja dziś po kolejnej wizycie, ostatniej przed puncja a ta w czwartek na 9 Niestety moje pecherzyki rosną bardzo powolutku, dziś jeden miał 18mm a reszta po 14 , 12 mm plus jakaś drobnica, z tych nerwow nawet nie spytalam ile ich jest :( mam nadzieje ze jeszcze podrosna i dojrzeja przez te 2 dni, endo 12,5 a estradiol 4250 Dziewczyny mam pytanie do tych bardziej doświadczonych , dlaczego czasem transferuje sie 3 dniowe a czasami 5 dniowe zarodku? Od czego to zależy i czym to skutkuje? Strasznie sie martwię moimi malenkimi pecherzykami :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggi urosną jeszcze ;-) Trzymam kciku za czwartek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie - strasznie wysoki masz ten estradiol jeszcze sie kujesz czy masz juz zakonczona stymulacje i dostalas na pekniecie?? ja mialam estradiol ponad 3000 i lekarka bardzo bala sie hiperki. a jesli chodzi o 3 czy 5 dniowe.....to chyba w zaleznosci od kliniki...un mnie podaja 3 dniowe bo twierdza ze najlepsze strodowisko to macica ale ja chyba bym wolala zeby podawali 5 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
No mi sie tez wydawało ze wysoki ten estradiol aż sie poplakalam z nerwów choć lekarz nie uważał go za za bardzo wysoki... Nic z tego nie rozumiem :( Zastrzyki skończyłam wczoraj, dziś juz nic nie biorę a jutro 2ampulki ovitrelle i w czwartek punkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie wiem ze latwo sie mowi ale nie stresuj sie lekarz wie co robi:) przeciez my juz nie mamy wplywu na to co bedzie to bedzie. powodzenia na punkcji daj znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia bardzo mi przykro że zarodeczki nie zostały z Tobą. Może następnym razem się uda, musisz wierzyć. Starająca to ja kolekcjonowałam komórki jeśli masz jakieś pytania to pisz postaram się odpowiedzieć, jeśli tylko będe wiedzieć. Trzymam mocno kciuki za wszystkie starające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aniu dawno Cie nie bylo. a jak u Ciebie?? kiedy masz ta laparotomie?? ja teraz bede robic jeszcze jakies badania i ta histeroskopie takze mam miesac dwa przerwy, wiesz ciezko mi sie pozbierac myslalam ze jestem silniejsza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia nie mam jeszcze terminu punkcji, w piatek mam pierwszy scan takze zobaczymy jak tam w srodku sie wszystko rozwija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy powiedz mi gdzie masz wkłuwane igły na aku?? Pytam dlatego bo jak jak moja dr była na wakacjach to inne mnie "obsługiwały" i wkłuwały w inne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Kochane mam jeszcze jedno pytanie czy można umyć zęby przed puncją??? nawet mój gin nie umiał mi na to odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby mozna umyc, nie mozesz po prostu polykac wody. (ja zeby mylam przed punkcja) Zreszta jak mozna isc z nieumytymi zebami, ja czula bym sie nie komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lunede :) nie bylam pewna czy nadal tu zagladasz.... wow 7.5 miesiaca!!! ale ten czas leci... czyli niedlugo rozwiazanie! Cudownie! Chlopiec? Dziewczynka? Pochwal sie nasza mamo :) XXXX U mnie troche sie zmienily plany, w srode maialm miec pobrane komorki ale iestety :( Ta akupunktura naprawde dziala! dzis mialam robiona krew i niestety poziom hormonow szaleja, estrogeny za wysokie, wiec strach i hiperke, wiec kazali mi wszytko odstawic i czekac, jutro krew, pojutrze krew i zobaczymy. Usg pokazalo jak to moja lekarka nazwala smiesznie Jajcarnia :) Ja bym chciala tylko dwie komoreczki ale zeby sie obie przyjely. No zobaczymy, co ma byc to i tak bedzie! XXXX Gerwazy, wiesz co zapytam jutro o CGH, dobry pomysl :) pozdrawiam Cie :) Do Las Vegas mowisz.....hm tam raczej ciezko wygrac he he he! A jak juz wygrasz to korci zeby dalej grac i wydajesz co wygralas. No ale ktoz to wie? Moze wygrasz? Powodzenia :) XXXX Ania310, my tez nikomu nie opowiadamy, tak jak mowisz chcemy uniknac tego dopytywania, i jak? i co? Nie potrzebny nam ten stres. Ale jakby sie udalo to powiemy pewnie. Moze ktos ze znajomych bedzie potrzebowal porady czy pomocy w przyszlosci, beda wiedziec gdzie przyjsc :) Milego dnia wszystkim zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania310, miałam na myśli przed stymulacją. Mi się wydaje, że robiliśmy z mężem dużo tych badań: standardowo wszystkie hormony, wymazy do chorób wenerycznych, choroby wirusowe (HIV, żółtaczka B i C), M nasienie, morfologia i krzepliwość, ja dodatkowo konsultacja angiologiczna i ustawienie dawki heparyny ze względu na trombofilię no i ten kariotyp oboje, na wyniki którego trzeba czekać miesiąc i w związku z tym zamiast w kwietniu rozpocząć stymulkę, zaczynamy w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie tak pewnie wyszoruj zabki, tylko nie polykaj wody :) Ten twoj estradiol jest wysoki, u mnie ponad 2000 i moja lekarka panikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juloni hej. Milo Cie widziec znowu zwarta i gotowa!! :-) Trzymam mocno kciuki zeby nareszcie sie udalo!! xx Lunka u Ciebie juz tez z gorki. Kurde jak ten czas leci. :-) U mnie dzis juz 34t1d zostalo nam niecale 6tyg, termin ciagle ruchomy o pare dni. Nic mi kompletnie nie dolega oprocz plecow podczas lezenia i zeber ktore mala mi probuje przestawic ;-) U mnie na plusie 12kg , mala wazy 2550 i juz gotowa tez do wyjscia, ale jeszcze niech sobie posiedzi troszke. xx Ja pracowalam prawie do 32t teraz juz jestem na macierzynskim. Kochana dasz rade, ale nie wiem czy ja pociagnelabym tak jak Ty. Jak nowe mieszkanko? My czekamy na klucze i tez czas na zmiany;-) Pewnie zaraz po porodzie, dostaniemy wiec jeszcze przeprowadzka przede mna :-\ xx Miki Ty zaraz za mna :-) xx Dziewczynki trzymam kciuki za Was staraczki, testujace, transferujace za kazda z osobna i wszystkie razem. xx Pozdrawiam goraco!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×