Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

aGGI super wynik 10 zarodeczków , to musi się udać ;-) Gerwazy podziwiam Was za te plany z Coloroado, a wogole wy mieszkacie w Niemczech tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Dzieki dziewczyny, cieszę sie choć boje sie ze zapesze ;) X Stefania a ty kiedy robisz sikanca? Trzymam mocno kciuki X Monjoc daj jutro znać jak wizyta i kiedy transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! nie udzielam sie ale jestem z wami. Tak mi juz zostało, ze zagladam do was. Tak za kilka dni minie 3miesiace. trzymam kciucki i cieplutko pozdrawiam .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana ale to szybko zlecialo,juz 3m-ce a pamietam jak niedawno testowałas.Jak sie ogólnie czujesz?Widac juz troche brzuszek?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana dziekujemy za kciuki:) Jak sie czujesz? Faktycznie czas tak szybko leci:) x Aggie oby tak dalej:) x Ja jutro kolejny scan i chyba w srode bede miala punkcje, podbrzusze mnie boli szczegolnie jak siedze, takze pęcherzyki szaleja. U nas tez piękna pogoda dzisiaj, wreszcie troszke słońca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, ale fajnie :-D Ciesze sie, ze wszytko dobrze idzie i zycze Ci spokojnej i bezproblemowej ciazy! x Bylismy dzisiiaj na chrzcinach wiec udalo mi sie wytarmosic sliczna malutka dziewczynke :) Dopiero przed chwila wrocilismy do domu bo to bylo w innym miescie. x Monjoc, miezskamy w Niemczech ale zawsze mozna wszedzie doleciec. Swiat sie skurczyl :) Moj M dzisiaj juz kilka razy mowil, ze robimy latem wakacje w Colorado wiec chyba sie faktycznie nastawil na ta klinike CCRM (http://www.colocrm.com/AboutCCRM/SuccessRates/2011statistics.aspx). Widze, ze zapadlo mu to w pamiec...A ja juz sama nie wiem, czy robic tutaj moze jednak jeszcze jedno podejscie? x Nie wiem jak przezyje jeszcze tydzien do testu....:O Wykoncze sie nerwowo tym czekaniem i analizowaniem kazdego strzykniecia w jajniku :O x Aggie, super rezultat! Zycze Ci zeby wszytkie sie rozwinely w piekne blastocyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
witam dziewczyny,siedze tak od paru dni na waszym forum i czytam.jestem po 3 IUI i teraz bede podchodzic do IVF. Mieszkam w UK a dokladniej w okolicach Manchester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelko trzymam kciuki. Gerwazy mam nadzieje, ze ujrzysz II kreski niebawem, a do Colorado na wycieczkę pojedziecie we 3 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana szybko zleciało , juz aby patrzeć i będzie połowa ;-) Stefania a jak Ty się czujesz? Już nie mogę się doczekać wyników Twoich i Gerwazy. Powiem Wam, ze zawsze czekam z niecierpliwością jak dziewczyny testują, czekam na dobre wiadomości. Wierzę, ze juz tylko od tej pory takie będą ;-) Do jutra ppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz po punkcji, mamy 9 komorek, jutro beda dzwonic ze szczegolami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ witam właśnie nadrobiłam czytanie co u was chciała bym aby każdej już się udało bo jak czytam to każda z nas już sporo doświadczyla i przeszła . Trzymam mocno za was kciuki . u mnie nic cisz bola mnie tylko jajniki od czasu do czasu zero jakich kolwiek objawów . Stefani 31 aby do szczesliwego piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Tak was podczytuje i mocno trzymam kciuki :) wierze w to ze wiekszosci z nas sie uda :) gorąco pozdrawiam wszystkie dziewczyny te ktore mnie pamietaja i te co dolaczyły w ostatnich 2 miesiacach :) Nielotek juz bedzie niedługo rodzic, póżniej Lunede i Diana - ty kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wracam właśnie od dr w czwartek znowu jadę i zobaczymy co dalej mówił że oki jajniki wracają do normy ciekawe czy będę miała w tym cyklu krio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z 9 pobranych zostalo 7, potem tylko 6 sie zaplodnilo. W piatek transfer, chuba ze cos sie bedzie dziac, wtedy beda chcilei transferowac wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, czuje sie juz niezle, rano mnie bolalo wszystko jak poszlam do lazienk wiec wzielam tabletki przeciwbolowe i juz jest ok. Dzis w domu jestem, kurde od tego myslenia mozna zwariowac!!!! Jak sie czujesz? Stefani nic sie nie martw za wczasu, wiem: latwo sie mowi. Aneczka, kiedy wracasz na pole bitwy :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc lekarz nie powiedział Ci czy będziesz mieć kroi w tym cyklu,dlaczego? A ja cholera jasna zaczynam się obawiać bo coś mnie swędzi i piecze w intymnym miejscu i boje się ze to jakas infekcja.Sama nie wiem czy to pęcherz czy co bo niby upławów nie mam ale takie dolegliwosci jak na zapalenie.Za 3 tyg transfer a tu jakies paskudztwo się przypałętało.Poczekam do kilku dni jak nie przejdzie to ide do gina wyleczyć to bo w przeciwnym razie nie zrobią mi przecież transferu...wrrrrrr jaka jestm zła!!!!!!!!!!!!! x Aneczka miło Cię znowu "widzieć" ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania31 wiesz wiem że to żadne pocieszenie że i tak będziesz myśleć i szaleć do piatku ale wiesz trzeba mysleć pozytywnie sama sobie to wmawiam wiesz ja czuje troche jajniki od czasu d czasu i troche plecy na dole mnie pobolewaja ale tak mi słabo ocenić bo ja mam no-spe 3x dziennie wiec uśmierza ból POŻYJEMY ZOBACZYMY JA OD POCZĄTKU SIĘ NIE NASTAWIAM BO TYM RAZEM MAM WYJĄTKOWE SŁABE MROŻACZKI TRZYMAM ZA NAS WSZYSTKIE GŁOWY DO GÓRY COŚ TU DZISIAJ SMUTNO KAŻDY MA JAKIEŚ DOŁKI HEHE A SŁONKO WYSZŁO NAM TEZ ZAŚWIECI !!!!!!ZOBACZYCIE MAMUSIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Cześć dziewczyny Na jutro jestem umówiona na transfer na 11, dziś rano miałam 2 morulki i ok 7 zarodkow troszeczkę mniej rozwiniętych, ale jutro sie wszystkiego dowiem. Oby te dwie były jutro blastocystami X Juloni super oby do piątku ;) mi te 5 dni strasznie sie dluzylo a najgorsze czekanie jeszcze przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juloni i Aggi trzyma kciuki za Was! Czekam caly czas na dore wieści od Gerway i STefani. Madziula masz rację, koniecznie trzeba, te infekcje wyeliminowac. Kochana co do mnie w czwartek ma mi powiedzieć co dalej, narazie powiedział ze po hiper jajniki wracają do normy i endo jeszcze małe, bo wtedy miałam duzo pecherzyków i estradiol duzy, mam nadzieje,ze jak wraca do nomrmy wszytsko to moze uda sie krio w tym cyklu, napisze więcej w czwartek. Powiem Wam kochane, ze mamy pod góre ciagle, ilez musimy sie nameczyc zeby dojsc do konca in vitro a zeby posiadac dzieci to juz wogole paranoja. !! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agie powodzenia jutro :) Ja w czwrtek na akupunkture umowilam wizyte, no i w piatek planowany transfer. Dzis dzien mija okropnie, dola mam jakiegos :( Monjoc dzieki za kciuki. Mam nadzieje ze w czwrtek bedziesz miec dobre wiesci :) Stefani, Gerwazy prosimy o ladne Bety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Przyznaje, ze coraz rzadziej tu zagladam, niemniej za Was wszystkie trzymam kciuki! Xx Juloni, Monjoc, transfer juz za chwile, wiosna przyszla i z pewoscia przyniesie Wam szczescie. Xxx Izkabelka, powodzenia na punkcji w srode! Xx Madziula, dobrze, ze sie juz lepiej czujesz! Xx Aneczka, a co u Ciebie? Xx Nielotku, jak samopoczucie przed terminem? CzynTwoja krolewna nie jest owinieta pepowina? Mam nadzieje, ze nie, bo niestety moj synek sie owinal :( wokol szyjki..tak bardzo mnie to zmartwilo dzisiaj, moj maz nawet plakal, tak sie zdenerwowalismy ta sytuacja :(((( Synek jest dosc duzy,ponad przecietna, ma 1872 gr, w 32 tc. Ladnie wszystko wyglada, serduszko 124 bpm bilo, w czasie snu, mial czkawke w czasie badania...tylko ta pepowina :( Xx miki i jak Twoj duzy synek? Szykujesz sie na cc? Mi lekarz pozwolil wybrac cc, na pewno sie zdecyduje, chce go wyjac jak najwczesniej..ehh taki stres caly czas :( Xxx Gerwazy pozytywnego testowania zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede Nasz maluch jest jeszcze większy w 32tc1d ważył 2,6kg a lekarz tak mi to powiedział ze aż się przestraszylam a potem mnie uspokajał cała wizytę. Narazie nic nie mówi o cc, zobaczymy co w szpitalu powiedzą. Swoją drogą moja mama mnie urodziła naturalnie a wazylam 4,85kg :) tyle ze była 10 lat ode mnie młodsza. Ja tez boje się tej pępowiny bo mam dosyć długą, czasem są dni ze maluszek prawie się nie rusza i wtedy panikuje i siedzę z doplerkiem i go szukam. Poza tym śiadła mi kondycja, spacerek to prawdziwe wyzwanie, brzusio tak mi ostatnio urósł ze szok. Nie martw się Lunka musi być dobrze :) Gerwazy co tam u ciebie? Jak się czujesz? Aggie Trzymam kciukasy za transfer i zarodeczki do mrozenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! Mocno trzymam kciuki za testujące, szykujące się do punkcji i do transferu. Tyle nas tutaj że ciężko wszystko zapamiętać:-) x Lunede z synkiem an pewno będzie wsyztsko dobrze, ale rozumiem że się martwisz. Trzymaj się kochana!! x Miki, lUnede, Nielotol życzę Wam szczęsliwych rozwiązań :-) x Aneczko kochana odezwij się co u Ciebie. Jakoś tak jesteś mi bliska:-) Jeśli masz chwilkę możesz napisać parę słów na maila (plamka83@interia.pl) bądź gg(8317885). Helenko a jak u Ciebie?? x Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggi. Powodzenia na transferze! Daj znac jak poszlo! x LunaDe, Moze sie jeszcze maluszek odwinie z tej pepowiny. Jezeli nie, to slyszalam, ze w takich wypadkach najbezpieczniej jest robic cesarke. x MIKI, Ile Ty masz wzrostu? ;) Bo 4.8kg przy porodzie to chyba rekord :) W tym wypadku mam nadzieje, ze Twoj synek nie wdal sie w mame :) Wspominali Ci cos juz o sposobie porodu? Naturalny czy cesarka? Bo przy takiej wielkosci dziecka to chyba bezpieczniej dla Ciebie i dziecka byloby urodzic przez cesarke? x Ja sie czuje bardzo dobrze ale niestety nie mam zadnych ale to zadnych symptomow, dokladnie tak jak i ostatnim razem. Biore lekarstwa i zastrzyki i bede brac az do testu bo resztki nadzieji mnie nie opuszczaja ale mysle, ze sie niestety nie udalo. Nawet piersi mialam obrzmiale po stymulacji a teraz to juz schodzi :O To raczej nie wrozy sukcesu... x Rozmawialam z kobieta, ktora poznalam z forum w USA. Ona przeszla przez 4 cykle stymulacyjne i robila "embryo banking". To znaczy nic nie transferowala tylko zamrazala wszytkie te, ktore dozyly do 5 dnia. W koncu po 4 stymulacjach miala 10 zamrozonych blastocytow i wtedy zrobila test genetyczny (CGH - gdzie sprawdzaja wszytkie chromosomy) i...ani jeden z tych 10 nie byl normalny :( Lekarz doradzil jej jednak zeby dalej probowac bo czasem dobra komorka zdarza sie po prostu spontanicznie - tylko nie wiadomo kiedy. Wiec zrobila jeszcze 3 IVF i w koncu za 7 razem zaszla w ciaze i ma zdrowe dziecko. x Wiec my tez bedziemy dalej probowac... x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×