Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość Do iaww
jak w temacie 1. to nie jest forum religijne 2. Nie wycieraj sobie pyska bogiem, on z twoimi poglądami nie ma nic wspólnego, to twoj fanatyzm i nieumiejetnosc zrozumienia i uszanowania woli drugiego człowieka przez ciebie przemawia, 3. jesteś ZŁA i czynisz zło mową a to chyba grzech więc skup sie na naprawieniu siebie i czytaniu Biblii ze zrozumieniem a nie wybiórczo i nie dokładaj do tego swojej ideologii bo wypaczasz słowa Jezusa Jesteś jednym z tych ludzi przez których inni dokonują apostazji Wstydz sie! I weź sobie do siebie słowa kureczeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Pozostawiam Was Bożej Miłości, bo ja nie umiem Was przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do iaww
BOGA W TO NIE MIESZAJ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, Jak sie czujesz? Dalej nastawiasz sie na porod naturalny? x Trzymam sie ok, jak na razie, zobaczymy jutro po becie czy bede taka twarda :) Zaraz po wyniku dzwonie, zeby sie umowic na konsultacje w CCRm w Kolorado i w SIRM w Las vegas. Moze dlatego czuje sie w miare dobrze - mam jakas perpektywe na przyszlosc. x Stefania, daj jutro znac jak test poszedl bo pamietam, ze tez jutro testujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoswkwinka ja po 1 stymulacji przytyłam 7kg.Niby to nie dużo ale ja zawsze byłam suchciel więc trudno mi się teraz przyzwyczaić do "boczków"i "oponki"na brzuchu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy Jak narazie nic się nie zmieniło ale kto wie jak to bedzie ;) Narazie meczę sie w nocy bo ta pogoda mnie dobija, strasznie mi duszno i pocę się bardzo. Tak wię pól nocy nie śpię a w dzien dosypiam. We wtorek kolejny termin u lekarza i zobaczymy ile mój synuś przytył ;) Podziwiam Twoje nastawienie i będę trzymać za was kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tak niecalkiem nowa. Ja lecze się w Krakowie w Macierzyństwie.Jesli interesuje Cie cos konkretnego,pytaj,służę pomocą.Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula, ja tez bylam chudzielcem, a po tych hormonach przytylam 8 kg. No wlasnie oponka na brzuchu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izkabelka, dwa to moze nie armia, ale zawsze dwa! kochana, trzymam kciuki! xx Miki,a mam podobnie, chociaz ostatnio spie dobrze w nocy to bardzo mi goraco i mecze sie szybko...puchna mi tez nogi...tez jestem ciekawa ile przytyl Twoj maly! xxx pozdrowienia dla wsystkich! Gerwazy, Madziulka, Monjoc j Justynka, Pati , Nielotek i wszystkie dziewczyny! xxx Izoldi, wiem, jestem swiadoma i czujna, wiecej nie moge zrobic niestety :( xx codziennie z zegarkiem i dopplerkiem w rece licze prace serca i jest OK xx dostala zwolnienie na 50%, wiec wracam wczesniej do domu, a raczej na plac budowy w ktory moj dom a szczegolnie okolica sie zamienil i tak bedzie jeszcze dlugo dlugo xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania, mi tez poszlo w boki :( Zeby chociaz z tego dziecko bylo to by sie czlowiek nei wsciekal, ze w nic nie moze wejsc a tak to przy pieknej pogodzie humor mam zrypany bo sie W NIC nie mieszcze :( x LunaDe, Mam nadzieje, ze wkrotce kolo Was skoncza budowe. Kolo mnie budowa ma trwac do konca roku choc na pewno sie przeciagnie. Jak chodze do pracy to mi nie przeszkadza ale gdy w domu jestem to mnie to irytuje. Pokoik dla maluszka juz gotowy? Nie moge uwierzyc jak ten czas zlecial...Za chwile bedziesz go juz miala w ramionach... x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ iZABELKA - nie przejmuj sie teraz musisz byc nastawiona pesymistycznie. i trzymam kciuki a transfer GERWAZY - jutro wielki dzien daj znac trzymam bardzo mocno za Ciebie Madziula - pytalam Cie o nazwisko tego bioeenergo przez fb czy to ten sam? Stefania - kciuki za tes trzymam daj znac jak wyszlo! pozdrawiam wszystkie: brzoskwinka monjoc buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ iZABELKA - nie przejmuj sie teraz musisz byc nastawiona pesymistycznie. i trzymam kciuki a transfer GERWAZY - jutro wielki dzien daj znac trzymam bardzo mocno za Ciebie Madziula - pytalam Cie o nazwisko tego bioeenergo przez fb czy to ten sam? Stefania - kciuki za tes trzymam daj znac jak wyszlo! pozdrawiam wszystkie: brzoskwinka monjoc buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ;-) Gerwazy i Stefania już ważny dzień dla Was trzymam kciuki , piszcie na bieżąco !! LuneDe i Joasia dziękuję za pozdrowionka i też pozdrawiam Was i wszystkie dziewuszki ;-) Lunede mamusiu wszystko będzie dobrze ;-) Izabelko trzymam kciuki za transfer ! Ja dziś byłam u lekarza narazie wszystko oki endo powoli rośnie 6,2 dziś było, jak bedzie oki to w następnym tygodniu transfer, oby nic nie przeszkodziło. Mowil ginek. ze dzis była dziewczyna i miala w macicy ropę i mówi jej ze musi tę infekcję zalikwidować a ta płakała bo bo juz chciała. Moim zdaniem trzeba zeby oki było dopiero transfer robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, nigdy w takie historie nie wiezylam, poki sama tego nie doswiadczylam! Ja tez przy pierwszym IVF po tygodniu doslatam okresu. Byl skapy ale trwal tydzien (jak na mnie to dlugo). przestalam brac leki, na bete oczywiscie nie poszlam:( poszlam pozniej, beta byla 30 czyli b. mala, ale stale rosla. ciaze stracilam w 10 tyg. czlowiek sobie potem wyrzuca , ze leki przestal brac i wogole( ja poszlam na impreze odreagowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za dobre słowa. Boje sie poprostu co mi jutro powiedza, mam tylko nadzieje ze te dwie kruszynki poczekaja na mnie. A historia tej dziewczyny z innego forum to daje nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko kochana nie stresuj się będzie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy rzeczywiście niesamowita historia.Ja tez znam podobna.Kiedy byłam ostatnio w szpitalu leżala ze mna taka dziewczyna która była w 15tym tyg ciąży(naturalnej ciąży).Przyjechała do szpitala z potwornym krwotokiem,ale to takim ze pielęgniarki nie nadążały zmieniać jej podpasek poporodowych,zalewała łózko co chwila krwią.W ciągu tygodnia miała takie 2 krwotoki.Leżała przez kilka tygodni na klockach i nie wolno było jej się ruszyc z łóżka.Wyobraźcie sobie ze właśnie dzisiaj do mnie pisała ze urodziła,wprawdzie poźny wczesniaczek,lezy w inkubatorze ale wszystko z nim ok.Nie wierzyłam ze jej się uda,po takich krwotokach.A jednak,dziecko tak mocno się "uczepilo"mamy ze nic go nie wyrwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka bądź dobrej myśli,uda się zobaczysz. x Monjoc to już wkrótce transferek,super ze wreszcie się doczekalas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJ więc tak historia pozwala wierzyć w cuda . JUTRO WIELKI DZIEŃ STEFANIA31 Gerwazy .Malinowski mocno się trzymajcie i głowy do góry jutro .Izabelka1979 badż dzielna bedzie dobrze zostanom z toba te kruszynki wszystkie trzymamy kciuki .Reszte dziewczyn pozdrawim bo troche nas tu jest do jutra POWODZENIA LASECZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula mam nadzieje, ze niedługo, ale to się jeszcze okaże bo wiesz róznie moze być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
hej dziewczyny poruszylyscie ostatnio temat tycia w czasie kuracji do IVF.powiedzcie mi czy ktora z was brala moze rownoczesnie asequrelle.podobno jest bezpieczna i nie zmienia dzialania innych lekow.co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Modlicha nie stosowalam tego leku. Sprawdzam z ciekawosci co to jest i stosuje sie to przy antykoncepcji, zeby woda w organizmie sie nie zatrzymywala. Sklad -nic ciekawego: witamina B6 (pirydoksyna) wyciąg z zielonej herbaty wyciąg z ostryża długiego wyciąg z imbiru lekarskiego wyciąg z korzenia żeń-szenia wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy te ziola mozna stosowac w ciazy, ale na pewno wyciag z korzenia zen-szen nie powinno sie w ciazy stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czekamy na dobre wieści i mam nadzieje, że ja też będe miała pozytywne mewsy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam mocno kciuki za nas. A wogóle to sniło mi się dzisiaj , że uciekałam z jakimś dzieckiem nie moim dzieckiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Stefania, Gerwazy życzę powodzenia i trzymam kciuki Izabelka daj znać jak sie rozwijają zarodeczki Oby to był dobry dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania, o ktorej masz wyniki? x Ja juz bylam na becie. Wynik bedzie kolo 15.00. Maja do mnie zadzwonic. Wiem, ze nic z tego bo robilam nawet super wczesnego sikanca ale czlowiek sie ludzi az do gorzkiego konca. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×