Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gerwazy, a ty co bedziesz robic do 15? ja mam wolne i nie wiem co z soba robic. chyba tylko ryczec mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeeeeeeeeeeeeee
do iaw janiemoge ilez razy można do ciebie mówić głupia infantylna nawiedzona kretynko nie twoje życie nie twoja sprawa !!!!!!!!!!!!! idz stąd i niewracaj nitk twoich "cennych "rad niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iaww
wypier.dalaj!!!! jesteś zła osoba, sprawiają przykrość innym, żadna z ciebie katoliczka, jesteś chora urządzając tu krucjaty i siejac brak zrozumienia zostaw nas w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Słuchajcie trzeba ja zgłosić do moderatora i usunąć , bo zaśmieca tez inne fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
A, kto mówi, że ja nie rozumiem Waszej tragedii? Po prostu żadna tragedia nie usprawiedliwia wyzysku dzieci i jeszcze narażania je na zaburzenia emocjonalne i psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaburzeia psychiczne to jak naraźie jak widać masz ty czego nam tu dajesz dowód swoim zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iaww
To jesteś z in vitro!!!!! Ze swoimi zaburzeniami psychicznymi i emocjonalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Nigdy nie słyszałam, żeby w klasyfikacji chorób czy zaburzeń psyczicznych znajdowała się "obrona praw dzieci":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania, x Juz czesc dnia przeszla :) Po drodze z powrotem z kliniki M zaprosil mnie na sniadanie do fajnej knajpi zeby skierowac moje mysli na co innego. Jak widac bezowocnie :) x Oni tu w DE beznadziejni sa, no nie? Ty musiszdo 17 czekac...ja do 15.00. Przeciez ten wynik to juz po 2 godzinach powinien byc. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Jestem z Miłości Boga i miłości rodziców:) Zostałam poczęta w akcie seksualnym-w łonie mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że Wam się wcinam podczytuje wasze forum już długo też mam problemy.z zajsciem..naraźie walcze niepoddaje się ale sił coraz mniej podziwiam Was wszystkie jesteście silne dzielne kobiety które tyle muszą przejśc..jakie to niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, u mnie w klinice wyniki dla wszystkich sa od 17, wiec sobie wyobrazasz jak wszyscy dzwonia o tej godzinie! ostatnim razem 40 min probowalam sie polaczyc, rece mi sie tak trzesly, a mowic to ledwo moglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iaww
dziecko wszyscy sie z ciebie smieja, nikt cię tu nie bierze poważnie, nic tu niewskorasz, skoro bog dał ci rozum to grzechem jest z niego nie skorzystać , to nie boli-spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Dziewczyny nie reagujcie na tego IMBECYLA, bo o to mu chodzi, zeby Was sprowokować do dyskusji i zapewne zaciera ręce "widząc" jak sie irytujecie. Nie warto. Kretyn nie ma co robić całymi dniami to siedzi na necie i wypisuje brednie. Nie reagujcie na wpisy to w końcu odpuści, bo nie będzie odzewu ;) Mamy swoje zdanie na temat ivf i to jest najważniejsze. Trzymajmy się razem i nie wkrecajmy sie w chore gadki ;) Nawet jeśli pisze konkretnie do którejś z nas to nie dajcie sie sprowokować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
do margo: Szkoda, że interesuje Cię tylko Twoje zdanie na temat in vitro a zdanie Twojego biednego, skrzywdzonego od poczęcia dziecka już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka, daj znac co z Twoimi zarodkami i jak poszlo! x Stefania, u nas o tyle lepiej, ze dzwonia do Ciebie i nie musisz sama dzwonic. Ale zastanawiam sie kiedy sie polapia, ze mamy 21 wiek i wynik bedziesz sobie mogla kliknac w necie. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy i Stefania szybko dajcie znać jak bedziecie mieć wyniki bety,ja denerwuje sie razem w Wami i co chwile sprawdzam forum. x Izabelka Ty tez napisz jak zarodeczki sie miewają,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta prosze niedenerwujcie się tą iaww fanatyk na wielu forum jest i truje innym dupe o in vitro ona jest zacofana 100 lat za murzynami i tyle trzymajcie sie razem niepoddawajcie sie ja was popieram za waszą walką o dzieciątko i aby wam wszystkim sieudało tego wam serdecznie życzę niedajcie sie prowokowac bo to was tylko zdołuje a w tej chwili w waszej walce jest wogle niepotrzebne pozdrowienia dla was wszystkich oprucz fanatyka IAWW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz mi Madziula, ze siedze przyklejona do telefonu ale mowili, ze dopiero o 15 beda dzwonic. Nie ma znaczenia, czuje, ze @ przyjdzie dzis wieczorem....Ale czekam na ta bete. Czekam i czekam... Oszalec mozna. Najpierw czekanie na okres zeby zaczac... Potem czekanie na pierwsze USG czy sie tam cos rozwija przy stymulacji. Potem czekanie na punkcje, ile pobiora. Potem czekanie na to ile sie zaplodni i czy jakies wogole Potem czekanie czy do 5 dnia ktores przetrwa. A na koniec ta katorga z czekaniem na bete... Nam sie kuzwa wszytkim jakis order za to czekanie nalezy. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy spoko na order tez musimy poczekac:) Ja ciagle czekam opoznienie juz pol godz , napelniam pecherz od nowa bo nie wytrzymalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Gerwazy nic tylko ciagle czekamy....ale chyba wlasnie na tym polega nasz choroba bezplodnosc na ciaglym czekaniu az sie uda! Ja tez co chile sprawdzam forum czekam na informacje od Stefani, Gerwazego i izabelki. Mocno kciuki zaciskam dziewczyny!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje dwa zarodeczki sa juz ze mna! Jeden bardzo dobrej jakosci a drugi troszke slabszy. ufffff Doktor przepisal mi zastrzyk gestone takze moze pomoze! Gerwazy ty juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
izkabelka, niech Bóg dotknie Twoje serce Swoją Miłością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka, Gratulacje! Moze zostana z Toba obydwa :-D x Dzwonili z kliniki. I moje HCG=8, dzis jest 9dpt 5-dniowych zarodkow. x Dziewczyny, rece mi sie trzesa bo to pierwszy raz w zyciu kiedy mam beta HCG wieksza niz 1. Ale na razie traktuja to jako negatywna bete. Kazali mi przyjsc dopiero w przyszla srode o ile moj okres wczesniej sie nie pojawi. Oczywiscie przy tak niskim wyniku to raczej wskazuje na to, ze cos jest nie tak...ale jest promyczek nadzieji!!! Blagam moja kruszynke zeby ze mna zostala. x Czekanie bylo juz wczesniej katorga byla ale teraz to nie wiem co ja zrobie... Mowie Wam wyslalam juz chyba 20 smsow do M do pracy!!! Gdyby to byla Polska to bym jutro rano pedzila zobaczyc cz yjest jakikolwiek przyrost!!!! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Izabelka to super wiadomość, widzisz czasami nie ma co sie martwić na zapas, co ma być to będzie , my swoje zrobiliśmy a na resztę już wpływu nie mamy :) Gerwazy i Stefania mocno trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki miło mi się przywitać w waszym gronie. Janinka jestem i witam z mojego M-4 kupionego za gotówkę :) Zero rat moja zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iaww
wypier.dalaj Teraz to już przegiełas, jesteś zwykłą wywłoką która potrafi tylko krzywdzic ludzi i wybierać swój parszywy pysk bogiem za twoimi fanatycznymi poglądami nie stoi żadna wiara!!! Żadna!!! Nie ma wiary w której jest tyle nienawiści do innych ludzi i takie ograniczenie umysłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×