Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loojlknlknlknklnlnlknl

ile wg Was wynosi koszt utrzymania ....................................

Polecane posty

Gość zZ Zniecierpliwiony
""""""" ale jeśli ktoś skupia sie jedynie na dopie**alaniu samotnym matkom nie jest w stanie zauważyć różnic wynikających z samotnego wychowywania """"""" Samotna matka to porażka. Prędzej zasługuje na potępienie niż na promocję czy reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę/że taka
porażką jest Pan powyżej. chciałabym porozmawiać z nim w realu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""""" a ja myślę/że taka porażką jest Pan powyżej. chciałabym porozmawiać z nim w realu """"" Jeżeli ktoś mnie uważa za porażkę , to nie rozumnie jego potrzeby , rozmowy ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama n kama
A samotny ojciec to powód do chwały czy porażka czy może znów winne te głupie baby? Panie zniecierpek odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" Kama n kama A samotny ojciec to powód do chwały czy porażka czy może znów winne te głupie baby? Panie zniecierpek odpowiedz."""""" Samotny ojciec ....to powinna być norma. W tym sensie ,że dzieci powinno się przekazywać pod opiekę ojcom. W przypadku rozpadu rodziny. Jeżeli kobieta , matka nie potrafiła utrzymać rodziny i ta rodzina się rozpadła , to też nie będzie potrafiła wychować dziecka. Ani o nie prawidłowo zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiechu warte...----
zZ Zniecierpliwiony """"" Kama n kama A samotny ojciec to powód do chwały czy porażka czy może znów winne te głupie baby? Panie zniecierpek odpowiedz."""""" Samotny ojciec ....to powinna być norma. W tym sensie ,że dzieci powinno się przekazywać pod opiekę ojcom. W przypadku rozpadu rodziny. Jeżeli kobieta , matka nie potrafiła utrzymać rodziny i ta rodzina się rozpadła , to też nie będzie potrafiła wychować dziecka. Ani o nie prawidłowo zadbać. ty znowu nie w pracy? chłopie nie zmieniaj za wszelka cene tego co od zarania zostało ustalone-chłop nie jest od nianczenia on jest od zapierdalania-to głowa rodziny a nie niniek. w dzisiejszych czasach chłop niewieścieje-nie pracuje,nie utrzymuje rodziny,wpada w nałogi i takiemu chcesz powierzyć dzieci. idź teraz na spacer i zobacz jaki jest procent chłopów łażących,pijących pod sklepem a jaki kobiet nie trzeba przedkładać statystyk-sam to zaobserwuj nie twierdzę że zawsze kobieta to chodzący ideał bo zakały sie zdarzają czego dowodem sa choćby ostatnie głośne przypadki zabójstw dzieci ale większość nierobów to chłoptasie popatrz na siebie niuniek-siedzisz na babskim forum od lat,nie pracujesz,tworzysz nowe ustawy,źle interpretujesz istniejące - co komu po takim darmozjadzie nie wiem czy któraś z kobiet chciałaby mieć u swojego boku takiego niuńka jako męża i ojca swoich dzieci zgłoś się do PUP może znajdą dla ciebie zajęcie -popracujesz to i umysł zwolnisz od tworzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakalicjakakaka
Ciesze sie ze choc niektorzy zrozumieli o co mi chodzilo w mojej wypowiedzi :) Ja nie pisze czy wieksocs matek pracyje czy nie tylko o to ze nigdy w swoim zyciu nie chialabym takiej sytuacji, chce rozwijac sie i pracowac bo kazdy moze kiedys zostac sam a ja chce byc niezalezna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super. Będziesz niezależna. Ale na rynku pracy może być różnie. MOżesz stracić pracę. Może będziesz musiała iść do pracy za parę groszy bo nie będziesz miała wyjścia. Widać że jesteś nie doświadczona. Widziałąm już różne żeczy. Moja koleżanka przez całe lata (około 15 lat) utrzymywała cały dom. Siebie, męża i ich syna. Zarabiała dobrze. Pieniądze męża odkładali. Konto było na niego. Zachorowała i musiała odejść z pracy. Teraz, mąż wydziela jej i dziecku marne grosze na życie. Dziewczyna myśli o rozwodzie. Szuka pracy ale po 2 letniej przerwie nigdzie nie może znaleźć zatrudnienia. Skończyła 2 fakultety (politechnika) kilka kursów zawodowych. I co? Wszędzie słyszy że teraz ludzi zwalniają a nie przyjmują. Więc nie bądź zbyt pewna siebie bo możesz się na tym nieźle przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakalicjakakaka
Ja wiem ze roznie bywa i ze moge nie znalezc wymarzonej pracy. Ja mowie jaka chciałabym byc w przyszlosci. Chodzilo mi raczej o to zeby nie liczyc na faceta cale zycie. Dlatego chce postarac sie cos w zyciu osiagnac mysle ze takie cele dobrze o mnie swiadcza, poprostu jestem ambitna a co z tego wyjdzie okarze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakalicjakakaka
No ale co to mam nie studiowac, nie stac sie? Nie moge byc pesymistycznie nastawiona, chce chociaz sprobowac, jak nie sprobuje to napewno nic nie osiagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
Ale wiele kobiet się rozwijało, żeby być niezależną. Tylko jeżeli (odpukać) zostałabyś sama z dwójką dzieci, to ta niezależność wiele ci nie da i na alimenty i tak będziesz skazana. No, chyba że planujesz zrobić wielką karierę i zostać np. aktorką serialową, to wtedy faktycznie te grosze od ojca twoich dzieci nie byłby ci potrzebne. Pewnie, że są kobiety, które mają świetne zawody i zdobyły wysoką pozycję zawodową i w razie katastrofy życiowej dalej będą świetnie zarabiać i być w stanie pogodzić to z samotnym macierzyństwem, ale to margines. Niemniej życzę realizacji planów, bo świadomośc, że sobie poradzę w życiu sama, dodaje pewności siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" kakakakalicjakakaka Ja wiem ze roznie bywa i ze moge nie znalezc wymarzonej pracy. Ja mowie jaka chciałabym byc w przyszlosci. Chodzilo mi raczej o to zeby nie liczyc na faceta cale zycie. Dlatego chce postarac sie cos w zyciu osiagnac mysle ze takie cele dobrze o mnie swiadcza, poprostu jestem ambitna a co z tego wyjdzie okarze sie """"""""" Mądrze myślisz i tak działaj.Kierunek myślenia jak najbardziej słuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakalicjakakaka
Dzieki ze mnie popierasz. Jak bede siedziec i sie uzalac to nic nie osiagne a tak chociaz mam szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foska
kakakakalicjakakaka Dzieki ze mnie popierasz. Jak bede siedziec i sie uzalac to nic nie osiagne a tak chociaz mam szanse nikt nie neguje twojej nauki ale piszesz chaotycznie a poza tym życie pisze różne scenariusze i mozesz mieć wykształcenie a i tak byc uzależnioną od byłego męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakalicjakakaka
Caly czas pisze o tym ze nie wiadomo jak sie zycie ulozy. Ale kto nie probuje ten nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakalicjakakaka
Moja znajoma zaszla w ciaze i rzucila studia bo twierdzi ze i tak pracy nie dostanie. Nie chce tego podejscia, mam sie zalamac i nic nie robic? tak chociaz mam studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
do moja siostra koniecznie trzeba twojej siostrze to dziecko zabrać, bo to dziecko musi być nieszczęśliwe. Nie ma komórki, siostra mu obcina włosy.... można chodzić zbierać pokrzywy i suszyć i robić z tego dziecku szampon i herbatkę:P Ja dostaję w tej chwili 1000zł alimentów i to powiedzmy starcza na kieszonkowe. Dzieci sporo kosztują, chyba sobie nie wyobrażasz, że jak moje dziecko wkłada do koszyka winogron (uwielbia) za 10 zł, to mu go wyciągnę. Nie kupię mu czekoladopodobnego produktu (czytaj margaryna z kakao) tylko czekoladę prawdziwą... Moje dziecko jeździ na nartach, wiesz ile kosztuje całodzienny karnet na narty w Polsce (od 65zł do 100zł) do tego dolicz nocleg i wyżywienie. Gra w tenisa, wiesz ile kosztuje godzina tenisa? Laptop to sprawa oczywista, Cyfra plus - 108zł miesięcznie (ja w ogóle nie oglądam TV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
no obiecałam sobie, że do tego kretyna zniecierpliwionego się nie odezwę Samotna matka to tylko w polsce ma pod górkę, wiesz jak samotnej matce pomaga państwo niemieckie? Trzeba troszkę świata zwiedzić ale ty z tej swojej wsi nigdy nie wyjechałeś i nie masz o tym pojęcia. Ty w ogóle nie masz pojęcia jak żyją ludzie, bo, że 100gr łososia kosztuje 10zł za kilo i wystarcza na jedną kolację to nie masz o tym zielonego pojęcia. Proponuję wpisać w google łosoś, żebyś wiedział o czym piszę. Ty pewnie byś tym dzieciom serwował chleb z margaryną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foska
sama wychowuję moje dziecko-widzisz ja jestem pewna,ze przy narodzinach zniecierpliwionego nie było jego matki-to jakiś wyrzutek z kosmosu zauważ jak on nienawidzi kobiet,matek,dzieci-jego nawet do Biedronia nie można porównać bo ten to chociaż z wyglądu człowieka przypomina a te krzykaczki które tak wyliczają dzieciom głodową rację to chyba z choinki sie urwały-jak można byc tak okrutnym i żądać aby te dzieci samotnych rodziców wpędzać w jeszcze większą biedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Państwo niemieckie zawsze pomagało samotnym matkom. Zajść w ciążę! Słyszała o "domach matek"? Tam aryjczyk przychodził zaruchać. Bez gumy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TylkoJaja
TylkoJaja Państwo niemieckie zawsze pomagało samotnym matkom. Zajść w ciążę! Słyszała o "domach matek"? Tam aryjczyk przychodził zaruchać. Bez gumy! tobie chyba odłamek granatu uszkodził mózg w tamtych czasach dlatego 67 lat po wojnie wspominasz te domy i esesmanów. czytajac twoje chamskie wypowiedzi w których wyrażasz pogarde dla innych podejrzewam że jestes jednym z tych esesmańskich dzieci podobnie jak Anni-Frid Lyngstad chociaz ona nie przejeła tych złych genów po swoim hitlerowskim tatusiu jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
w dzisiejszych czasach chłop niewieścieje-nie pracuje,nie utrzymuje rodziny,wpada w nałogi i takiemu chcesz powierzyć dzieci. idź teraz na spacer i zobacz jaki jest procent chłopów łażących,pijących pod sklepem a jaki kobiet nie trzeba przedkładać statystyk-sam to zaobserwuj nie twierdzę że zawsze kobieta to chodzący ideał bo zakały sie zdarzają czego dowodem sa choćby ostatnie głośne przypadki zabójstw dzieci ale większość nierobów to chłoptasie popatrz na siebie niuniek-siedzisz na babskim forum od lat,nie pracujesz,tworzysz nowe ustawy,źle interpretujesz istniejące - co komu po takim darmozjadzie nie wiem czy któraś z kobiet chciałaby mieć u swojego boku takiego niuńka jako męża i ojca nooooo nie wiem,ale ty pewnie zza Buga jestes.Gdzie chlop i traktor to to samo,gdzie chlop musi pic pod sklepem,bo babie nie wypada.Ale w domu chla na potege. Jak smialo zauwazylas to mamusie,te najukochansze,od flaszki znecaja sie na potege nad bezbronnymi.To one rzucaja o sciane,to one topia w bajorze to one,podpalaja wlasne dziecko i ukrywaja w wersalce.Zauwaz ze niewdstatek w normalnej rodzinie,gdzie brak pie niedzy nie powoduje smierci dziecka.Dla mnie jestes psychopatka,ktorej dzis policja powinna wkroczyc do domu i zabrac dziecko,dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
sama wychowuję moje dziecko no obiecałam sobie, że do tego kretyna zniecierpliwionego się nie odezwę Samotna matka to tylko w polsce ma pod górkę, wiesz jak samotnej matce pomaga państwo niemieckie? Trzeba troszkę świata zwiedzić ale ty z tej swojej wsi nigdy nie wyjechałeś i nie masz o tym pojęcia. Ty w ogóle nie masz pojęcia jak żyją ludzie, bo, że 100gr łososia kosztuje 10zł za kilo i wystarcza na jedną kolację to nie masz o tym zielonego pojęcia. Proponuję wpisać w google łosoś, żebyś wiedział o czym piszę. Ty pewnie byś tym dzieciom serwował chleb z margaryną Ale jestemm pewna wiesniaro ze ty pewnie nigdy za granica nie byla.Penie ogladasz na FB ja to twoi znajmi w ciagu miesiaca liliarderami sie staja.Maja chalupe z 10 sypialniami,i 4 auta w w garazu made in 2012.Nie wqiem czy ty taka glupia,naiwna jestes,czy faktycznie w pipidowy gdzie listonosz przyniusl internet dzis rano. 20:31 [zgłoś do usunięcia] Foska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
"67 lat po wojnie wspominasz te domy i esesmanów." Żal ci że sie nie załapałaś? Próbuj. Jak masz złote włosy i wieeelką doope to masz szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Może Jurgen cie przytrzyma* a Hans popchnie :classic_cool: *żebyś mu kutasa nie połamała z ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
UUUuuuu za lososua zaplacic nie mozesz,to kAra smierci ci sie nalezy.Masz racje,dziecko musi regularnie pozerac szlachetne mieso.Taaa racja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×