Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Faceci też patrzą na waszą zaradność

Polecane posty

Gość jestem za partnerstwem
szczególnie dlatego ,że taka "kura domowa" zapieprzająć na 3 etaty , na koniec może usłyszeć ze jest nikim nie to co to pan i władca hoho.Ale jeśli facet jak ty szuka wykształconej, bardzo dobrze zarabiającej podejrzewam ze min 10 tysi , i zapewne pieknej , to obawiam się ,że też jeste tylko towarem.I nie płacz później , jak ci powie sorry stać mnie na lepszego.Pomijając fakt ,że 80% polków ma dwie lewe łapy, bo mamusia za nich robiła całe życie wszystko.Nadajecie się na mężów jak świnia do orania pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prawdopodobne
pustak z ciebie moja żona jest kasjerką w markecie i wiesz co/ Ciężko pracuje, a że wynagrodzenie nie jest równoznaczne z wysiłkiem to jej k**wa wina? Wolisz paniusie z tipsami w wielkiej firnmie co się puszcza z jeszcze lepiej zarabiającym od ciebie szefuniem FRAJER! nie koniecznie , ona go zostawi dla szefuncia albo kogos "bardziej zaradnego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem za partnerstwem
ależ to oczywiste , mnie kiedyś matka faceta zjebała ,że proszę go czasem o pomoc w domu , to mnie opierdoliła ,że jej synek się do tego nie nadaje i ciul z tym ,że jestem schorowana i czasem trzeba mi pomóc :P szmaty nienawidzę i ze względu na nią jestem w stanie zostawić faceta... typowego polaczka wychuchanego przez mamusię narzekacie na Polki popatrzcie na Włoszki;) też nie chcę faceta Polaczka który nie szanuje kobiet, mój związek wisi na włosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbsdf
Co z tego, że kobieta będzie zaradna jak będzie mnie zdradzać. Wolę taką kobietę po zawodówce jeśli mnie kocha, będzie mi wierna i odpowiada mi charakterem i wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za partnerstwem
dlatego zastosuj te reguły jakie on stosuje, jest egoista ty też bądź tym bardziej jak chorujesz, będziesz się męczyć jak typowa męczennica polska.Jak rozmawiam z ludzmi z zagranicy obiegowa opinia jest że ; faceci w polsce chleja, są agresywni do kobiet i przede wszystkim nie umieją kochać kobiet.I jak mam odpowiedzieć na pytanie dlaczego u was biją kobiety albo wolą piwo i mecz ?Sami sobie wyrobili opinię.Promile , nawet nie procenty polaczków są na poziomie europejskim tylko za kiepsko u nich z iq żeby wyjrzeć poza polszczyzne dulszczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnego kolegę
jak ty autorze i ma takie wymagania , skończył tylko zawodówkę :P też chce ładnej zaradnej i zeby na siebie pracowała ;) tylko ,że wiecznie narzeka ,że jest sam , cóż kolega tylko ma wymagania ale do średniego wykształcenia nie chce się podciągnąć i nie dociera ,że laski po studiach olewają go właśnie dlatego ,że ma zawodówkę tylko i wygórowane wymagania wobec kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;k876
Tak kobiety narzekacie a przecież wiedziałyście z kim się wiążecie. Weście raz odpowiedzialność za swoje wybory na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe czemu akurat
też się zastanawiam skąd ta opinia o Polakach za granicą , wrogowie z zachodu wymyślili ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za partnerstwem
weście? Kolejny po zawodówce? Weź się za ortografię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poj***ny autor topiku zaradność kobiety mierzy grubością jej portfela :/, od razu widać,że szuka dla siebie wygody i lekkiego życia, tylko ciekawe czemu nie pochwali się tym ile zarabia i kim jest....aaaa juz wiem!!! jest pasożytem, który chce czerpać z pracy i pieniędzy kobiety a to jest jego zaradność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, napisał w sumie, ze ma równorzędną relację z dziewczyną tylko nie napisał jakiego rzędu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra widze, że dosyć sporo osób to dotkneło. Nie mnie oceniać wasze wybory życiowe i to z jakimi kobietami/mężczyznami się związaliście. Ale spójrzcie na to z mojej strony: Mieszkam w Warszawie. Pensja na moim stanowisku z 6 letnim doświadczeniem wacha się od 3500 - 5000 netto (moja jest w górnym przedziale). Przykładowo zakładam rodzine z pracownicą Biedronki: pensja 1500- 2000 (w nadgodzinach do wieczora). Plan 2 dzieci. Do tego trzeba kupić mieszkanie co przy 2 dzieci min. 65m2 (chyba, że zamierzasz się kisić w 42 a wtedy baj baj życie intymne). 65m2 x 7000 m2 = 455000 koszt mieszkania co miesięczna rata w kredycie wynosi 3000 pln. Do tego warto kupić samochód i tak zasoby faceta się kończą. Dlatego powiedziałem sobie kiedyś, że nie wezmę dziewczyny, która bedzie zarabiała taki ochłap. Tu chodzi również o moje szczeście i moje potrzeby a jak wezmę sobie kobiete z taką pensją to jak tu żyć. Cwaniak może się wypowiedzieć jak mieszkanie kupili mu rodzice albo dostał w spadku po babci. Ja muszę zarabiać na wszystko sam. Pochodzę z bardzo biednej rodziny, ale to nauczyło mnie ciężkiej pracy i zaradności. Mam dziewczynę teraz co wyciąga mniej ode mnie bo lekko ponad 3000 ale jest też na początku swojej ścieżki kariery, więc wszystko przed nią. Nasze wspólne zarobki pozwalają nam żyć na godnym poziomie i tworzyć zdrowy związek, w którym wspólnie gotujemy i zajmujemy się domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe czemu akurat
autor będzie błyszczał ,żeby koleżankom mogła się luba pochwalić kogo ona znalazła , cud nad cudy jest szczęściarą co złapała pana B za nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56yuhhgf
A kobiety chcą zaradnych facetów bo same nic w życiu nie są w stanie osiągnąć, są nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle co zarabiasz
autorze ja wydaję na waciki :P dużo by było 50tys , z 5cioma netto nawet większego kredytu nie dostaniesz , no chyba ,ze wybranka ma tak samo ale pożrą większość kasy bankowe odsetki , 5tys to jest guzik obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"5tys to jest guzik obecnie" Ambicje mam być kiedyś managerem a potem dyrektorem ale to wymaga dużego rozwoju i doświadczenia. Jasne, że mógłbym sobie poczekać do 40tki jak bede zarabiał i 10tys ale po jaką cholerę mi dziunia, która poleci na mnie tylko dla tego, że mam kase bo najmłodszych lotów już nie bede. Ambicja u kobiety musi być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dust.in.the.wind
kogo to obchodzi? niedowartościowany ćwoku? przyszedłeś się chwalic leczyc kompleksy czy jak? idź się leczyć pojebie , nie zmieniaj tematu bo naprawdę nikogo to nie obchodzi życie takiego kutasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auto tak dużo mówi o ambicjach zawodowych - co w takim razie z pracą, która jest ambitna, prestiżowa - ale nie przynosi wielkich zysków i jest bardzo przeciętnie płatna?? Jak zapatrywałbyś się na kobietę wykonującą tego typu pracę? Pytam z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co to jest 5 tys. netto? to jest normalna stawka dla inteligentnego faceta w młodym wieku" Popatrz sobie na pensje w Polsce a potem się wypowiadaj. Są co prawda zawody, które tyle dają (Prawnik, lekarz po starzu, handlowiec w dobrze prosperującej korporacji, synek prezesa). 5 tys to dla większości Warszawiaków w młodym wieku to marzenie niespełnione. Lecz kompleksy dziewczynki brzydkiej bez ambicji gdzie indziej. Latasz za mną jak ten smród po wszystkich topikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvn bvbdf
Tu chyba nie chodzi by kobieta dużo zarabiała a o to by nie była pasożytem jak takie laleczki plastiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartość człeka to nie portfel
życzę ci z całego serca ,żeby twoja laska przejrzała na oczy i znalazła sobie wartościowego faceta , który by ja umiał kochać taka jaką jest a nie poprzez pryzmat portfela :P dla mnie tacy jak ty są nic niewartymi podludźmi którzy wartość człowieka oceniają po tym ile kasy mają , jesteś smieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Auto tak dużo mówi o ambicjach zawodowych - co w takim razie z pracą, która jest ambitna, prestiżowa - ale nie przynosi wielkich zysków i jest bardzo przeciętnie płatna?? Jak zapatrywałbyś się na kobietę wykonującą tego typu pracę? Pytam z ciekawości " To niech sobie taka zada pytanie czy chce założyć rodzinę i co do niej wniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvn bvbdf
wartość człeka to nie portfel życzę ci z całego serca ,żeby twoja laska przejrzała na oczy i znalazła sobie wartościowego faceta , który by ja umiał kochać taka jaką jest a nie poprzez pryzmat portfela dla mnie tacy jak ty są nic niewartymi podludźmi którzy wartość człowieka oceniają po tym ile kasy mają , jesteś smieciem Chciałbym by to tyczyło się również kobiet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartość człeka to nie portfel
to do Dust.in.the.wind , mój post wyżej wiesz co wieśniaku jeśli oceniasz ludzi po tym co piszą nazywając brzydką zakompleksioną dziewczynką to naprawdę żal mi ciebie i jesteś nikim, próżnym idiotą który nie potrafi zaimponować innym niczym innym po za tym ile zarabia, wartości człowieka nie ocenia się po portfelu smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To niech sobie taka zada pytanie czy chce założyć rodzinę i co do niej wniesie. " Wiesz, pieniądze to nie jedyna rzecz którą można ofiarować swojej rodzinie :P Pytam konkretnie o Ciebie, czy satysfakcjonowałby cię związek z kobietą wykonującą prestiżowy zawód, ale przeciętnie płatny, na przykład jakiś artystyczny. Malowanie wspaniałych obrazów z pewnoscią budzi podziw, ale ciężko się z tego utrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Topik uderzył również w obłudę kobiet do której te pomarańczki się nigdy nie przyznają. Załóżmy jesteście wykształconymi osobami, zarabiacie średnią krajową, jesteście niezależne. Nagle zabiega o was 30 letni facet i informuje was, że pracuje w Macdonaldzie i smaży kotlety. Już widze jakby was to nie obeszło. W waszych oczach to jest facet, który jest zdolny do założenia rodziny?? Zakłamanie i obłuda niektórych zakompleksionych dziewuch, które obrażają autora wykracza poza skale Prawda zawsze zaboli...zaboli podwójnie jak uderzy właśnie w taką obłudną osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartość człeka to nie portfel
autor niestety nie dorósł Majowa Panno aby odpowiedzieć na takie pytanie, taki prostak nie wie czym są uczucia wyższe tym bardziej , ja mu naprawdę współczuję i lepiej żeby był bezpłodny bo dzieci taki tylko skrzywdzi , będą miały wypaczona psychikę i traumę do końca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6786545
Majowa Panna..... To naprawdę Ty na tych zdjęciach w stopce? Cudnie wyglądasz serio 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Pytam konkretnie o Ciebie, czy satysfakcjonowałby cię związek z kobietą wykonującą prestiżowy zawód, ale przeciętnie płatny, na przykład jakiś artystyczny. Malowanie wspaniałych obrazów z pewnoscią budzi podziw, ale ciężko się z tego utrzymać" A ja Ci odpowiadam...czy taka osoba zamierza założyć rodzinę bo z takiej pracy bedzie nam bardzo ciężko. Wiele ludzi musiało podejmować decyzje słuszniejsze przekreślając niekiedy swoje pasje i zainteresowania. Malować może wieczorami...czas bedzie miała bo ja lubie gotować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×