Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Faceci też patrzą na waszą zaradność

Polecane posty

"Gdyby miały facetów, którzy zarabiają 1.5 zł nie mogłyby sobie na to pozwolić. Tylko z takimi pewnie by się nie związały. Trochę tutaj prowokuję, ale łatwo jest gloryfikować partnera i opowiadać o bezinteresownej miłości, gdy się jest jej beneficjentem, a nie osobą utrzymującą." Właśnie to mam na myśli... Każdy chwali swojego "pawia znoszącego złote jajka" Gmail...wybacz troche za mocno pojechałem. Chwali się, że mimo braku pracy pomagasz swojemu partnerowi. Ja uciekam. Może wróce wieczorem i pociągnę dalej wątek (pomijając ten syf co na mnie spływa) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
liczy sie tylko MIŁOŚĆ:) a ona często nie wybiera...tak jak rozum:) a taka dziewczyna , "prosta" dobra, pracująca uczciwie choćby w jakimś sklepie-ni9e zasługuje na szczeście? ludzi sie tak nie szufladkuje każdy jest inny. czasem ktos ambitny poprostu nie ma możliwosci pracy w kierunku w ktorym sie uczyl badz jest dobry. i wtedy taka kobieta musi pracowac w jakimś przysłowiowym "sklepie". i co??? jakby to spotkalo Twoja kobietę ktorą kochasz to powiesz do niej-"sorry ale musimy sie rozstac bo nie spelniasz moich oczekiwan finansowych" jakbys byl zaradnym acetem to bys sie tak tym nie przejmowal:) a najgorsze sa takie typki-du.pki -ze tak powiem-ktore wymagaja jeszcze od kobiet by charowaly. pokaz swoja męskość, zaradność jeden z drugim-takie cioty z dzisiejszych mezczyzn i tyle. Boicie sie byc za cokolwiek odpowiedzialni i tyle!!! w dzisiejszych czasach same cioty.! i pisze to dlatego ze mnie to boli za moich znajomych znajome! i za mnie tez! bo musze zyc wśród takiego pokolenia facetow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowa jaskółka
Dust.in.the.wind->Czy będziesz dzisiaj spędzał czas ze swoją przepiękną, długonogą modelką, która jakimś cudem zechciała żebraka, który nie jest dosyć męski żeby zapewnić byt rodzinie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowa jaskółka
PS. Czy koledzy zazdroszczą ci twojej dziewczyny i jej niebywałej urody?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze, żal mi ciebie. jestes zapatrzonym w siebie żałosnym materialistą. kasa, kasa i jeszcze raz kasa sie dla ciebie liczy. nic wiecej. tak naprawde jestes nikim. z ta twoja fantastyczna pensyjką w warszawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nauczycielka powinnam
rzucic prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GmailCom09
Tak dla sprostowania, kiedy poznalam swojego faceta ja zarabialam on rozkrecal firme i nie zarabial przez pierwszy rok nic, wiec to ja za swoje marne 1500 nas utrzymywalam:D Bylo ciezko ale jakos nie ubolewalam ze nie moge sobie kupic tego czy tamtego, i nie plakalam po nocach z tego powodu. Wiec przykro autorze ale twoja riposta jak ci sie wydawala zapewne zlosliwa byla zupelnie nietrafiona:))) Nie mam problemu z tym aby poswiecic cos na rzecz kogos kogo kocham. Jestes autorze stasznie plytki emocjonalnie. Skoro masz takie wielkie plany i ambicje i uwazasz ze wystarczy tylko po to czego sie chce siegnac to czemu sam nic nie robisz aby zarabiac miesiecznie te 20 000 zl i miec w powazaniu wszystko co? ltawo sie mowi gorzej wykonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkolwiek
Treśc wypowiedzi autora zawiera w sobie sporo prawdy to juz jej forma pozostawia wiele do zyczenia poniewaz pelna jest pogardy dla ludzi ktorzy nie osiagneli spektakularnego zawodowego sukcesu w rozumieniu autora (a ow sukces bynajmniej nie jest prostą funkcja ambicji czy ciezkiej pracy, bywa ze dziewczynie sytuacja zyciowa czy zwyczajny brak zdolnosci uniemozliwialy ksztalcenie sie np: na lekarza ale za to jest genialna, utalentowana kosmetyczka i bynajmniej nie sadze ze powinna sie z tego powodu czuc gorsza czy zazenowana a ktos taki jak autor a prawo patrzec na nia z gory. Zeby bylo smieszniej prosze sobie wyobrazic ze i kosmetyczka moze sie doskonalic i podnosci wlasne kwalifikacja a nawet snuc dalekosiezne plany na temat otworzenia sieci wlasnych zakladow o czym warto pamietac). A w odniesieniu stricte do tematu...coz, generalnie ciagnie swoj do swego. Zazwyczaj ludzie wiaza sie jednak z osobami posiadajacymi pozycje spoleczna podobna do ich wlasnej( malzenstwo Ordynatora szpitala+pani sprzatajaca to raczej jaskrawy wyjatek a nie regula, no chyba ze owa pami ma burze lokow, 19 lat i nogi do nieba a jej maz wielki brzuch oraz wlosy siwe jak golabek) bo po prostu obracaja sie w podobnych kregach towarzyskich, tak samo patrza na swiat, odpowiadaja sobie pod wzgledem poziomu intelektualnego, oraz stylu zycia itp itd.Nie ma w takim stwierdzeniu niczego oburzajacego, nikt nie chce byc z kims "gorszym" mowiac brzydko od siebie ALE ZAWSZE ZYCIE POZOSTAWIA PEWIEN MARGINES DLA ROMANTYCZNEJ MILOSCI KONCZACEJ SIE "WSPOLCZESNYM MEZALIASEM"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
poj***ny autor topiku zaradność kobiety mierzy grubością jej portfela : hipokryzha kobiet siega zenitu zaradnosc faceta mozna mierzyc gruboscia portfela ale juz zaradnosc kobiety nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimając te popłuczyny które na mnie lecą, wcale nie uważam się za materialistę. Raczej nazwałbym to kategoryzowaniem. Z doświadczenia wiem, że niemal każda dziewczyna kategoryzuje mężczyznę pod względem jego predyspozycji do założenia rodziny: jego prace, pozycję zawodową, dynamikę i obrotność. Jak już facet zacznie kategoryzować kobietę tymi cechami to jest sku*wysynem do kwadratu. Otrząśnijcie się obłudnice !!! Miłość, szacunek, zaufanie w związku są najważniejsze. Ja po prostu poznając dziewczyne jak mam do czynienia z jej małymi ambicjami po prostu nie biorę jako swoją partnerkę. Nie rodzi się miłość bo nie widzę w niej mojej partnerki życiowej. Mogę czuć pociąg seksualny ale na pewno nie bede o nią zabiegał A wy dalej ciągniecie swoje, co byś zrobił jakby ona zaszła w ciąże, co byś zrobił jakby zachorowała albo straciła prace. Ku*wa powtarzam wam po raz enty...wypadki chodzą po ludziach, ale to nie ma nic wspólnego z moim postem. Gmail - więc swojego faceta poznłaś jak byliście u progu własnego rozwoju zawodowego, więc nie wydziwiaj. Ani on nie wziął gorszej ani ty lepszego. Zaczynaliście od zera i ok. gratuluje że wam się udało Żadna jak do tej pory nie odpowiedziała mi czy związałaby się z 30 letnim pracownikiem smażalni hamburgerów. Ale z was obłuda bije...a smród wylewacie na moim poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Z doświadczenia wiem, że niemal każda dziewczyna kategoryzuje mężczyznę pod względem jego predyspozycji do założenia rodziny: jego prace, pozycję zawodową, dynamikę i obrotność. Jak już facet zacznie kategoryzować kobietę tymi cechami to jest sku*wysynem do kwadratu. Otrząśnijcie się obłudnice !!! @Dust bo kobiety to sa niesamowite hipokrytki one od facetow wymagac moga wszystko, ale facet od nich nic, bo przeciez od kobiet nie mozna wymagac, wystarczy ze jest kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh....rycerze smetnego oblicza wyszli na obchod swiata by ukazac swe bruzdy nieznoscie wyciskajace pietno na nieskalanych obliczach majestatu w stanie uaskawienia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj prawda... ale czasy się zmieniły. Prawdziwy facet ma wymagania...rezultat.? Spadek małżeństw, wzrost rozwodów, nasilenie ruchu feministycznego (patrz jednoczenie się kobiet nieudaczników, które nie umieją zdobyć i zatrzymać facetów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wyobrażam sobie, żebym mógł się związać kiedykolwiek ze sklepową, kasjerką z Hipermarketu, recepcjonistką, kosmetyczką" przecież nikt ci nie każe. weź sobi zaradną 40-letnią businesswoman i nie kwękaj jak uczniak przed klasówką z matematyki. z pewnością zarabiasz miliony i kobiety za tobą szaleją. i właśne dlatego siedzisz na forum dla bab\:D ".w środku subtelny i delikatny jak płatek róży" a to jak żywcem wzięte z harlequina. chyba jednak jesteś babą tworzącą męski projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Dzis w Rzeczpospolitej jest artykul, podnoszacy bardzo istotny problem w spoleczenstwie, prawie w ogole niezauwazalny, zwlaszcza przez kobiety. Problemem tym jest wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem mezczyzn, wymagania ktore sa sprzeczne i nierealne. Wiele kobiet, zwlaszcza tych singielek narzeka ze dzisiejsi faceci to dno, ze sa slabi, pytaja sie gdzie Ci mezczyzni. Narzekaja na jakosc facetow mowiac ze przez to sa skazania na samotnosc - typowa singielka mowi ze jest sama bo nie ma wartosciowego faceta z ktorym by sie mogla zwiazac. Kobiety nie zauwazaja ze wymagaja od facetwo nierealnych rzeczy. Faceci sie gubia, nie spelniaja wymagan kobiet, przez to sie czuja gorzej,traca pewnosc siebie i staja sie jeszcze mniej atrakcyjni dla kobiet. Drogie panie spojrzce na te wymagania. "Czy prawdziwy mężczyzna ma zachowywać się jak macho czy być miękki i grzeczny, nie tracąc nic ze swojej atrakcyjności? Zdaniem Boba Hanssona mężczyźni żyją pod presją dostosowywania się do wielu norm. Mają obowiązek utrzymania rodziny, nie mogą okazywać uczuć i mają być silni. Szwedzi za najbardziej męską cechę uważają „roztaczanie poczucia bezpieczeństwa", a za najmniej męską niemożność utrzymania swej rodziny twierdzi. To trzeba zmienić.Pisarz Inti Chavez Perez również jest zdania, że wielu mężczyzn czuje się przygniecionych istniejącymi stereotypami. Rola mężczyzny dusi nas i nie pozwala być w pełni człowiekiem podkreśla.Podobnie uważa Pr Strm, autor książki „Ucisk mężczyzn i władza kobiet". Od mężczyzn żąda się, by byli delikatni i otwarci na ideały równouprawnienia, a jednocześnie pielęgnowali cechy tradycyjnie uznawane za męskie. Nie sposób tego pogodzić . Drogie panie, zanim zaczniecie narzekac na facetow, szczegolnie polskich faceto spojrzcie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Kilka sprzecznych wymagan kobiet. Facet ma byc: - zabawny, dowcipny ale powazny, nie dziecinny - wysportowany, silny, ale wygladajacy normalnie, nie miesniakiem - twardy, zdecydowany, samiec alfa, stanowczy ale lagodny, ugodowy i ulegly - romantyczny, czuly, ale meski, twardy, ociekajacy testosteronem - romantyczny, ale pragmatyczny, twardo stapajacy po ziemii - zimny ale cieply - zakochany bez pamieci w kobiecie, ale opanowany, realista - tolerancyjny, ale zasadniczy To tylko czubek gory lodowy. Takich sprzecznych wymagan kobiet wzgledem facetow mozna mnozyc i mnozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Dlaczego jest tak wiele singielek? W duzej mierze za taki stan rzeczy odpowiadaja feministki, ktory zrobily niedzwiedzia przysluge kobietom. Dlaczego? Juz tlumacze. Feminstki wmowily kobietom ze wolne, wyzwolone, ze im tez sie nalezy. Mam na mysli tu przede wszystkim sfere seksualna, paradoksalnie z tego skorzystali najbardziej faceci, ktorzy juz teraz nie musza sie starac, biegac za kobieta by miec seks, bo za kazdym rogiem czekaja wyzwolone kobiety, ktorym tez sie nalezy. Maja seks i zero zobawiazan. Feministki sprawily ze znacznie obnizyl sie 'erotyczny kapital" kobiet. Singli bedzie coraz wiecej. Dlaczego? Wymagania kobiet rosna, a mezczyzni im nie potrafia sprostac. Mezczyzni gubia sie w tym szalonym swiecie, gdzie zanika podzial na meski i kobiece zawody. Kobiety wkraczaja w coraz to nowe pola, kiedys zarezerwowane tylko dla mezczyzn. Im kobiety staja sie pewniejsze siebie, tym faceci bardziej popadaja w kompleksy przez co sie staja mniej atrakcyjni dla kobiet i kolo sie zamyka. Znwou paradoksalnie bardziej na tym traca kobiety, ktore z oczywistych wzgledow gorzej znosza samotnosc, innymi slowy zwiazek kobiecie daje wiecej niz facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego czepiacie sie 40letch biznesmenek?...przeciez nikt wam nie zabrania nimi rowniez byc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /(.)(.)\.....
zimny ale ciepły..... no, ten punkt chyba najtrudniejszy do osiągnięcia. Pozostałe też nie za łatwe. Trudno być facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nddsdsdsds przciez facet nikogo nie obchodzi....jest potrzebny jako reproduktor i jako narzedzie do onanizowania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że jakość kobiet spada a wymagania rosną. Coś niesamowitego. W Wa-wie jest taki klub Platinium się zwie. Oprócz marnej muzyki zlatuje się tam sporo kolesi z kasą. Co jest najśmieszniejsze? Laleczki wypudrowane, wypindrzone a z boczków tłuszcz się wylewa.Uroda spada wprost proporcjonalnie do wzrostu wymagań. Rozmowa na poziomie inteligentnym - niemożliwa. Jak sobie przypomne ich rozmowy z tego klubu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dust to po tam lazisz? nie stac cie na klub na poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielo byc.....to po co tam lazisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Dust jestes z Wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie łaże...byłem tam ze 2 razy. Muzyka mi się nie podoba i słabo się tam bawie. Wjazd jest za darmo więc pewnie przez przypadek tam zajże nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Prof. Szlendak o sprzecznych wymaganiach kobiet Kobiety rozszerzają listę cech, których oczekują od mężczyzny. Chcą, żeby był on jednocześnie, w pewnych sferach, władczy i dominujący, jak mężczyzna tradycyjny. Z drugiej strony pragną partnera czułego i opiekuńczego. W rzeczywistości taki idealny typ, łączący te dwa przeciwieństwa, nie istnieje. Niestety jest to jedną z przyczyn pozostawania kobiet bez partnera. Nie znajdując go na studiach czy w miejscu pracy, nie decydują się na założenie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dust....wyprowadz sie z tej pipidowy do jakiegos normalnego miasta i skoncz zalewac robala piwem to moze w koncu znajdziesz to co szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Dust mozesz polecic jakis fajny klub w Wawie? fajny czyli nie bardzo drogi, z kobietami na poziomie oraz z przyzwoita muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie bardzo drogi to imprezy na Pradze...w centrum to raczej drogo. Ale lubię Capito przy placu bankowym. Ładne dziewczyny i fajna muzyka. Odradzam okolice placu teatralnego - lans i materializm. Niezbyt ładne dziewczyny (w większości) i słaba muzyka jak na mój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×