Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Ja zaczełam 7 tydzień , te bóle na okres są jak najbardziej normalne u mnie są nawet do dziś mój lekarz powiedział że mogę brać nospę doraznie , więc jak bardzo dokucza to biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka 85
a w którym tygodniu byłaś u lekarza? było już widać dzieciątko, a która to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża 1 , byłam w 4 tyg. na pierwszej wizycie kiedy to było widać pęcherzy ciążowy , a teraz byłam w 6 tygodniu gdzie zobaczyłam już serduszko i nawet posłuchałam jego bicia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka 85
ale super:) ja już nie mogę się doczekać aż pójdę do lekarza, a Ty w domku jesteś czy jeszcze pracujesz w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie na urlopie ale pracuję jeszcze :) wrażenie niesamowite naprawdę mąż był ze mną i był jak zaczarowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka 85
no napewno, też już bym chciała zobaczyć, mieć zdjęcie, i żeby mi lekarz powiedział, że wszystko jest wporządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedź zabiore wiec test, wynik bety i jej powtórkę bo bete robiłam 2 razy i jeszcze sprawdziłam progesteron co do objawów.... czułam sie jak przed miesiączką , lekki ból brzucha i ból piersi. Boł piersi mam do tej pory, strasznie mnie bolą i jakby szczypią ... czuje sie jak nastolatka , bolą mnie tak samo jak kiedyś gdy rosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odp. Właśnie któras z nas ma wizyte dopiero około 20 wrzesnia , trzeba sprawdzicz czy nie za pozno. Niby nie wielkie pieniądze w stosunku np do za granicy, ale bardzo przydadzą się każdej z nas.Ja akurat 4 wrzesnia ide do właściwego gina, zaloże wtedy kartę czyli w 9tyg. Jeżeli chodzi o ciągnięcie, to dosłownie jak podczas okresu, taki ból/ciągnięcie pochwy. Rownież stosuje nospę. Mam tak jak Julitek. Jak długo postoję to wieczorem normalnie brzuch i ogólnie cały dół pobolewa. Kasza czyli jak dobrze rozumiem zjechaliście na stałe z zagranicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWINKA a który to twój tydzień ciąży? Lekarze liczą od ostatnie miesiączki, mi wychodzi że 7 ale ja wioec że ciaża jest młodsza . Miesiaczke miałam 1 lipca a owu ok 15 wiec ciaża jest o jakieś 2 tyg młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wg miesiączki ja już nie liczę bo mam 9 a z usg mam 7 owulację miałam,pózna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka85 u mnie objawy brak okresu bolace piersi i brzuch a potem plamienie ale na to luteine mam dziewczyny z nocy wyciek po luteinie a teraz pieczenie co to koże być przeciez zabrałam teraz 2 tabletki to dopiero 4 chyba nic sie nie dzieje ale piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka 85
moja ostatnia miesiaczka 13 kipiec, potem wakacje nad morzem i wróciliśmy z małym marynarzem albo syrenką :) staraliśmy się od maja o dzidzie więc dosyć szybciutko, teraz czekam aż jakiś lekarz będzie chciał mnie przyjąć, narazie pracuje, mam prac ebiurowa przed komputrem, nie wiem czy to dobre dla dziecka , 8 godzin na krzesle przed laptopem ??? a poza tym czego jeszcze dziewczyny nie powinno się w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka 85
Chyba klimat sprzyja tam co??:) a w jakim okresie byliście nad morzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozka mnie piekło po tej luteinie cholernia jakbym miała zapalenie wszystko swędziało dlatego mi lekarz zmienił na duphaston doustny myslałam ze ta luteina mnie wykończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka 85 mówią ze ciąża to nie choroba a czego nie wolno nie wiem wiadomo palić pić , zbytnio się przemęczać , ogólnie to trzeba się wyluzować i zbytnio nie chucać na siebie jak kobiety typu jestem w ciąży muszę leżeć i pachnieć tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka 85
a ja w górach mieszkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czego Asiu mieszkania nad morzem? hehe kwestia przyzwyczajenia w tym roku nie byłam na plaży poczekam aż turysci wyjadą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka 85
ja byłam od 20 do 28 lipca w mielnie... pogoda piękna w tym okresie ani kropli deszczu, i jeszcze taka pamiątka z nad morza , zyc nie umierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja starałam sie 2,5 roku mimo że nasze badania były ok :( miałam chyba jakąś blokade psychiczną :( jak tylko w naszym domu pojawił sie pies (6 lipca) zaszłam od razu :) 31 lipca pozytywny test :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kiwoszka - mieszkania nad morzem - marzę o tym , mieszkam w w-wie i mam dośc miasta , zawsze jak jedziemy nad morze to żal wracać :( piękne okolice , plaza , fajni ludzie - zupełnie inny klimat niz w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWOSZKA a ty czasem nie pisałaś na jakimś forum dla starających sie ? ? ja jak się tak długo starałam często wpadałam poczytać na takie fora i wydaje mi sie że gdzieś cie juz "widziałam" ale mogę sie mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pisałam nawet na paru :) ale nie regularnie , tez sie starałam sporo czasu lecz u mnie były tarczycowe problemy. No w warszawie mieszkać bym chyba nie chciała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU cos musi w tym być bo skoro tyle czadu bez efektu.... nasza psinka była znaleziona w lesie, był brudna przestraszona. Zabrałam ja do domu , opiekowała sie nią , wstawałam po nocach gdy bała sie burzy, przelałam na nią swoją miłość a po poru dniach II kreski :) a gdzie sie podziała założycielka forum? coś dawno nie pisała.... KIWOSZKA a jednak pamięć mam dobrą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×