Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY ...TERMINPORODU karolowa...........synek???..................19.... ..............30.03.2013 mniejszabyc..... córcia......................17............... ...01.04.2013 Dzidek78...........synek......................18......... .........05.04.2013 olabia.............,,,?????.......................16... ...............09.04.2013 ::::Asia::::...........????.......................16. .................11.04.2013 Plusik_..............??????.......................16... ...............12.04.2013 kwietniówka2013.....???......................16....... ...........13.04.2013 Andzik1984.......synek.......................15.......... ........16.04.2013 Sekowa28..........???????......................15.......... ........16.04.2013 agalesna ...............???......................15.................1 6.04.2013 Bożka2930......córeczka .......................16....... ...........17.04.2013 e ona............... ??????.......................15..................18.04.2013 Otulka.............synek? .....................16..................18.04.2013 dagaa.............?????.........................16....... ............19.04.2013 antonówkaa......?????.........................16....... ...........22.04.2013 przyszlaMlodaMama..????.....................14.......... ........28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja po wizycie dentysta nastepna wizyta 14.11 a dziś skonczylo sie tylko na zmianie lekarstwa w zębie a u lekarze taraaaaaaaaa ---- na 99% coreczka wszystko w porządku waga 190g:0 leki nadal brac na na twardnienie brzucha jednak 3x1 tabletka nospa musi byc dziewczynki straszliwie sie cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona dokladnie 2 córeczka no przeczucie mialam :P Zuzanna mąz sie cieszy wszyscy się cieszą a paulinka w niebo wzięta bo bedzie miala siostrzyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozka2930 GRATULACJE!!! tez juz chcialabym byc pewna, ostatnio maz opowiadal o tym ze zostanie tata znajomemu, ten juz ojcem jest i wiecie co powiedzial? ze do 7 miesiaca lekarz ciagle mowil o dziewczynce, a w 8 miesiacu okazalo sie ze bedzie chlopiec :D no ale mysle ze takie pomylki rzadko kiedy sie zdarzaja ;) fajnie jest wiedziec o plci, mozna zaczac szalez troszke w sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, a ja chcę synka, ale jeszcze 2,5 tygodnia niepewności do połówkowego. A u mnie katastrofa 4 dni na antybiotyku i dalej zmiany w płucach, więc piątek szpital, no chyba że jakimś cudem się poprawi, na to wszystko ból żeber od kaszlu i pieczenie z upławami, normalnie położyć się i ryczeć, i tak leżę cały czas, Funiak teraz cię rozumiem z tymi infekcjami, oszaleć można, ale to pewnie od silnego antybiotyku się narobiło. A co do jedzonka to dzisiaj zrobiłam duszone żeberka i aż mi ślinka ciekła, a jak przyszło do obiadu to nic nie zjadłam. A wczoraj na pocieszenie zamówiłam sobie na allegro kurtkę i 2 pary getrów, któraś z dziewczyn wcześniej wklejała z nimi linka i chwaliła sobie, ale nie pamiętam. A i jeszcze odebrałam test pappa i wsio ok, więc bardzo się cieszę pomimo moich obecnych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :) *Karolowa martwie sie to cyto, bo osttnio miałam ją 5 lat temu. Najgorsze że te raki nie bolą i nie dają znaków.Aj tarczy tych smutów. *Bozka gratuluję dziewuszki:)Ja iestety jeszcze nie wiem i pewnie o płci dowiem się w połowie grudnia, bo wtedy jade na drugie usg genetyczne. Niektóre z moich znajomych+ moja mama twierdzą, że bedzie córa, druga, ale mniejsza połowa, że chłopczyk. Dziś miałam koszmar że poroniłam w takich strasznych bólach i jak się obudziłam to sprawdzalam czy rzeczywiście mnie brzuch nie boli i czy mój skarbek jest w środku, zmusiłam go do poruszenia się :) Z tym jedzeniem to zdecydowanie przesadziłyście ;) trochę litości tym bardziej, że ja dzis na mrożonkach jechałam i na kanapkach bo duzo pracy w pracy i w domu. Ja tak średnio z apetytem na słodkie, tzn mam tak jak przed ciążą. Jak mi sie zachce to moge tabliczke czekolady wciągnąć w minute, a pozniej zapominam o słodyczach. Napewno niezmienną ochotę mam na mączne jedzonko czyli krokiety, kopytka, pierogi, pyzy i na wędlinkę/mięsko. *Funiaku ja mam takie podejście do faceta co do mojego wyglądu w ciąży jak Ty. Niech tylko coś skomentuje, że nie tak, ze za gruba czy coś to jak ryknę.... no! Faceci bywają beszczelni. Kobieta w ciąży nie dość że zamknięta w domu, odcięta od życia towarzyskiego, o ograniczonym spożyciu, ze zmieniającym sie ciałem, hormonami to jeszcze ma fochy głównego sprawcy i zainteresowanego znosić?! o nie.Ja czegos takiego nie toleruję. Mój ma szczeście że co do sprawy ciązy to ma buzkę wyparzoną jak należy i waży słowa :) *Kwietniówko, ja też marze o synku, ale tak czesto to powtarzam ze juz mam wyrzuty sumienia i w końcu się uciszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze wyniki na następną wizyt e mam niec HBS, mocz i morfologia przepisal mi lekarz luteine ale nie wziełam recepty na torecan czopki przeciwwymiotne myslicie że moge iśc do lekarza rodzinnego po recepte ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozka, pewnie że możesz. Ja po recepty chodzę właśnie do rodzinnego. czasem nie ma jak się dostać do ginekologa czy innego specjalisty i rodzinny o tym dobrze wie, także spokojnie dostaniesz receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na takie migreny cierpiałam na początku ciąży, teraz jest super. Musze tylko troszkę z jedzeniem przyfolgować, bo zaczynam jeśc za dwoje a prawda jest taka że powinnyśmy spożywać tylko o 300 kalorii więcej. zmykam chyba poczytać i spać. dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor jaka tu cisza .... no taki dzien zadumy boli mnie dziewczyny brzuch i jakoś mi tak słabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mnie też od dwóch dni towarzyszą jakieś zawroty głowy. Ale to chyba wina pogody, nie cierpię jak chmury wiszą tak nisko :o Na cmentarze dopiero dzisiaj się wybieram, wczoraj cały dzień gniłam przed telewizorem, zaliczyłam jedynie 15 minutowy spacer w deszcz.. od dwóch dni jakbym mniej czuła dzidziusia i to mnie martwi. Do wizyty jeszcze trzy dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie to samo od kilku dni - zawroty głowy , nagle ciemno w oczach - jakies osłabienie , wczoraj kilka razy mało nie zemdlałam :( ciągle mi duszno - ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, może więc to faktycznie jakiś spadek ciśnienia, czy coś...Mnie ciągle chce się spać, jestem do niczego. Ale podobno weekend ma być ładny. Powiedzcie dziewczyny, czy w 15-16 tygodniu czułyście codziennie dziecko? Ja miałam jakiś czas temu taki dzień, że dokładnie czułam w którym miejcu i czułam przez cały dzień prawie takie smyranie, jakby dzieciak fikał koziołki, obracał się. A teraz jakoś mniej i inaczej. Przedwczoraj to w ogóle przez cały dzień nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funiak ja tez tak mam, poczulam doslownie kilka razy. U mnie wizyta za tydzoein i tez juz zaczyna sie paniowanie. Ja ogolnie cos nie mam humoru od dwoch dni, wszystko mnie wkurzai ogolnie tak jakoś nie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba faktycznie pogoda jest osłabiająca, bo ja jestem jak flak, nie mam siły na nic. Ale mimo wszystko dla mnie dziś jest fajny dzień, bo maluch zaczął fikać jak szalony:) Jestem pewna, że to coś czego jak dotąd nigdy nie zaznałam, a więc muszą to być ruchy dziecka. Opisałabym to jak wibracje w brzuchu:) Od rana poczułam to już ze 20 razy po kilka sekund:) Dziwne uczucie:) Od jakichś 2 tygodni miewałam takie wibracje, ale delikatniejsze i bardzo rzadko i nie wiedziałam czy to to, ale teraz to już na pewno to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funiak- ja przez 4 dni nie czułam zupełnie nic - teraz za to nadrabia :) tonormalne ze ruchy czujemy nieregularnie na tym etapie ciazy - zalezy jak mały jest ułożony , nie przejmuj się wszystko jest ok , po 26 tyg dopiero częstotliwośc odzczuwania ruchów ma znaczenie , teraz maluchy mają jeszcze sporo luzu w brzuszku -ruszają sie ale nie zawsze to czujemy - potem niemal każdy ruch poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ten 26 tydzien to dla mnie jakaś magia jest ;) Ja sobie wmawiam ostatnio że mam mniejszy brzuch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, aha. Tak właśnie staram się uspokajać, że to może być różnie, ale jak cały dzień nic nie czuję to czuję się dziwnie i smutno. Gdyby to była moja druga czy trzecia ciąża pewnie byłoby mi łatwiej, zawsze to już mniej więcej wiesz, czego można się spodziewać. A tak to wszystko jest takie nowe. I przez całą ciążę mniejszy lub większy stres ;) Sukienki obie ładne, choć ja w tak eleganckich na co dzień nie chodzę. Wybrałabym te, do której link dała e ona, bo ma zaokrąglony dekolt, ale w kolorze Asi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie_mama
postaralismy sie 31.07.2012 i mamy termin na kwiecien. celny 1 strzal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie mama gratulacje dzieczynki pomocy przespałam teraz 3 godziny tak slabo sie czuje ból i kłucie z prawej strony wziełam nospe i przeszło jednak bedę brała 3x 1 tab kiedy m sie plepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożka, a może to z jelitami coś? takie kłujące bóle są charakterystyczne dla jelit i też przechodzą po No-Spie. Miałam tak jak brałam progesteron, potem lekarz kazała odstawić, właśnie ze względu na te problemy i faktycznie, jelita jakby ruszyły. Choć nie powiem, zaparcia miewam okrutne czasem :o Pewnie nabawię się hemoroidów w ciąży :o Ja już się cieszyłam, że w końcu przeszło mi to wstrętne pieczenie w kroku, wczoraj tak od późnego popołudnia było zdecydowanie lepiej, nawet noc udało mi się przespać i jedynie 2 razy odwiedzić toaletę (ostatnio biegałam w nocy niemalże co godzinę). Rano nic nie piekło, ale teraz znowu trochę poszczypuje. Wczoraj zaliczyłam też jedno rzyganko i to po pierożkach ❤️, które uwielbiam. Z przykrością jednak muszę przyznać, że w ciąży to danie nie chce mi się na dłużej utrzymać w żołądku. Co u Was, dziewczyny, wstawać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożka2930 a zaparcia masz? wiesz mnie tez czasami klulo ale nie bralam Nospy ani nic. Wczoraj jechalam samochodem i myslalam ze zaraz mnie rozerwie, niewiem czy maluch sie rozciagal czy to macica, klucia z jednej strony tez mialam i wszystko jest dobrze. Choc czytalam ze klucia z jednej strony to bardzo zle u dr google :D daj znac jak sie dzisiaj czujesz? xxxoooxxx czesc Funiak 🖐️ xxxoooxxx wiecie co? ... kurde jestem na polowie drogi! :o :o :o Maluch juz czasami porzadnie da o sobie znac, dzis rano tez juz go poczulam, a wczoraj poklocilam sie z moim mezem a musialam wyjechac, po drodze zaczal fikać chyba :D zajrzałam do sklepu z odzieżą, jakie śliczne dżinsiki były :) ale nie wzielam, choc czywiscie patrzylam sie na odzież dla chlopca ;) :D jeszcze tydzień i dzownię sie umowic na wizyte, chcialabym zeby sie potwierdzilo ze to chlopiec bo juz sie przyzwyczailam, chcialabym chlopczyka, mialabym dwa Barany w domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry juz sie melduje tak tak może z jelitami tak mi strasznie kręciło wczoraj i jeszcze wzdęcie a zaparcia ??? sama nie wiem ide do toaety kilka razy az w koncu dam radę ale lekko nie jest a klucie dziś rano miałam jak wstałam po lewej stron ie teraz czuje brzuch apałyśmy z Paulinką do 8-30 teraz zjadłam wezmę nospę i zobaczymy jak nie to co do szpitala??????? przepraszam że was tak zamęczam moimi problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszalalas? nie masz za co przepraszac, od tego tez jestesmy tu :) a bardzo silne te klucia sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×