Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

dziewczyny olejcie te wpisy, ja ich nawet nie czytam i nie ma sensu sobie tym krzątać głowy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHŁOPAK :) bedziemy mieli synka ciesze sie bo wszystko jest w porzadku.maly wazy 400 g;)jak na koniec 20 tygodnia to duzo;) badania wyszly mi super, wreszcie nmiemam bialka w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie zwracajcie uwagi na pomarańczowe, bo na tym ich sens polega żeby syfu narobić, tak jak w życiu, tak i tu sfrustowane świnie się udzielają :) Już dawno po temacie, a dalej podnietę mają :)Takie suuuuki to mają przykre życie. I jeszcze jedno: pamietaj pomarańczowa ściero, że mi chorego dziecka życzysz. Bardzo prawdopodobne, że wypowiedziałaś te słowa w twoją złą godzine. Obyś na siebie nie zrzuciła jakiegoś cieżaru, a ZŁO WRACA Z PODWÓJNĄ SIŁĄ!!! :) Funiaku, ja już dawno stwierdziłam, że to musi być ktoś kto nas na bierząco czyta. Nie sądze, że terazniejsze forumowiczki, ale te przeszłe, które już odpadły. Moze jakaś młoda, głupiutka, albo stara zgorzkniała. Tyle w temacie. Bardzo sie ciesze, że wszytskie badania u Was ok. Gratuluje synkow i córuś Agalesna-gratulacje :) I jaki wypasiony ten Wasz Chłop ;) Moje malutkie waży 347g :D niesamowite, ale taka waga to już coś :) Zaraz bedzie pol kilo :) Stopka mojej małej ma 1,5cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Was dziewczyny przepraszam za mojego wrednego posta powyżej, ale nie mogłam sie powstrzymać. Już to się wiecej nie powtórzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agalesna tak przeczuwalas prawda? Gratulacje :) Dziewczyny a może pochwalicie sie swoimi brzuszkami hę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mialam racje ze
OLABIA jest ze wsi i po zawodowce :) widac po slownictwie ;) nic dodac nic ujac :classic_cool: Mowcie jej: "ściera" i "sucz". Tylko na tyle ja stac. Sama pluje jadem bo ja prawda zabolala. Ten jad do ciebie wroci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przepraszaj!!!!!!!
Świnia wyszla z ciebie i tyle. Pokazalas swoje prawdziwe oblicze olabia i tyle. Nie udawaj wiec milej bo widzimy na co cie stac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przepraszaj!!!!!!!
Świnia wyszla z ciebie i tyle. Pokazalas swoje prawdziwe oblicze olabia i tyle. Nie udawaj wiec milej bo widzimy na co cie stac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funiak mnie też się wydawało od początku ciąży, że to chłopak, tyle, że w moim przypadku chłopakiem pozostał :P mam nadzieję, że ten szpital ci wyjdzie na dobre, i że wreszcie odkryją powód twoich dolegliwości :( e ona: ale masz taktowną sąsiadkę, nie ma co! :D gratuluję wszystkim synusiów i córusiów! mój bobas to przy waszych kruszynka! tylko 300 g ;) pomarańczowe ignoruję, więc nic nie powiem na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowo sie zrobiło.Jedyne co mogę zaproponować to olać pomaranczowe wpisy, nie odnosić sie do żadnego, obojętnie co piszą. To jest internet, wiec na niektórych należy przymknąć oko. U mnie w miare, 22 tc, i chooooleeera dalej pawikuje. Dzień bez pawia dniem straconym. Jeden poranny ale musi być. Po wizycie potwierdzony 100 % penisek, 411 g żywej wagi, ogólnie skoczny "chopak" sie zrobił, bywają momenty, że brzuch lata. Gratuluje wszystkim mamom dobrych wyników i poznanej płci. To czy ktoś czuje euforie czy zgorzknienie po tym jak sie dowiaduje kogo nosi pod sercem to jego indywidualna sprawa. Ja sama nie mogłam uwierzyć, że bedzie penisek, pierwsza myśl zaskoczenie a po czasie "co ja zrobie z taką ilością różowych ubranek". I tylko niedojrzała osoba nie myśli o względach ekonomicznych przy kolejnym dziecku. Wiadomo,że nie ma sie wpływu i kocha sie maleństwo najbardziej na świecie, ale każdy ma prawo na chwilę zwątpienia. To sie nazywa szanowna pomarańczo "hormony", poczytaj troche na ten temat. Olabia ja na Twoim miejscu poszłabym do innego lekarza, zawsze tak robię jak opinia jednego nie do końca wydaje mi sie prawdopodobna. Zrobisz usg, najlepiej wypytaj wśród znajomych kogo polecają, może podpytaj jakiejś położnej, kto jest dobry w USG i odczytywaniu wyników i idz sprawdzić. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pożegnałam kogo trzeba :) madzisn, ja nie wiem skąd niektóre kobiety maja intuicję co do płci. Moja szwagierka juz w 4 tc wiedziała co będzie miała, a mnie jak tylko oznajmiłam, że zaciążyłam mama i dwie koleżanki oznajmiły jaka płeć z ogromną pewnością :) Ktoraś z Was mowiła że nie ma brzuszka piłki, bo rozchodzi sie na boki, ja też tak mam. Może to przez ułozenie miednicowe maluszka? A jak u Was umiejscowiły się dzieci? Na przekręcenie się do prawidłowego głowkowego polożenia mają podobno czas do 28 tc. Podobno, nie wiem jak to jest rzeczywiście. Dzidek78 gratuluję chłopczyka :) A z tym wymiotowaniem, to sie niestety często zdarza. Moja przyjaciólka całą ciąze dawała, aż przełyk sobie uszkodziła i w szpitalu sporo leżała, ale miejmy nadzieję, że Tobie to minie. Po lekarzach polata , ale nie u mnie w miescie. Tu nie ma specjalistów, tzn są ale od prawidłowo przebiegających ciąż :) Poczekam juz do 13.12 na genetyczne, jestem dobrej myśli, a poza tym wtedy bedzie ze mna mój mąż, także lepiej poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) *Ancyk dobrze, że u Waszego synka wszystko dobrze :) mniejszabyc cieszę się, że i u Was oki :) A test obciążenia glukozą... Fuj! Jak dla mnie to chyba najgorsze ciążowe badanie ;) Ale czego się nie robi dla bąbelka. *e ona nieźle nierozgarnięta ta Twoja sąsiadka. A z Twojego męża to widzę zabawny egzemplarz ;) Dobrze, że Cię potrafi rozbawić. *Funiak myślę, że nas całkiem sporo osób czyta jednak. Tak jest z tymi forami. Ale nie wydaje mi się, żeby te idiotyzmy któraś z nas pisała. Widzę, że od wcześniejszego szpitala nie uciekniesz :( Nie zazdroszczę, ale myślę, że lepiej dla Ciebie i Twojej Małej, jeśli porządnie Cię przebadają. Na ciśnienie też uważać trzeba jednak, bo 140/90 to już niemało. Mam nadzieję, że to jednak tylko efekt gabinetu. Sytuacji z pieskiem współczuję :( *andzik 1984 powodzonka jutro! trzymam kciuki i czekam na relację :) *przyszlaMM - cieszę się razem z Tobą, że koniec wizyt u stomatologa ;) *agalesna - malutko tych dziewczynek w kwietniu będzie, oj malutko ;) Spory już Wasz synuś, ale to bardzo dobrze. Niech rośnie chłopak zdrowo! *olabia - luzik :D Wyżyj się jak potrzebujesz ;) Ale ogólnie to olej, nie czytaj i nie przejmuj się! *madzisn 300 g to wcale niemało :) Przypomnijmy sobie jak wielkość naszych brzdąców jeszcze nie tak dawno w milimetrach się podawało :D *Dzidek ojejku długie to Twoje pawikowanie. Współczuję :( Mój brzuch też już drugi tydzień podskakuje ;) Z każdym dniem ruchy widać mocniej przez skórę. Ma siłę jegomość. Ale to takie fajne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spokojnie na ile sie to da, bo nie da się, wiem sama po sobie :P , ale na tyle żeby nie zaszkodzić sobie i maleństwu poczekaj do 13.12 i jak sprawdzić jeszcze raz. A myślę,że będzie dobrze, bo gdyby lekarz był pewien tego co widzi pokierowałby sprawę dalej. Swiadczy to też o jego debilności, cos na zasadzie "zła wiadomość stracił pan obie nogi, dobra to taka że pacjent obok chce od pana kupić kapcie". Nie martw sie za bardzo, cokolwiek by nie było, lepiej wiedzieć wczesniej i móc zainterweniować, ale wierze,że tu interwencja nie bedzie potrzebna. A lekarzowi jak wszystko wyjdzie ok należy sie opieprz. Porządny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spory spory 400 g to juz cos. wg usg to 22 tydzien (tydzien roznicy) bo jutro wchodze w 21 tydzien wszyscy w okolo wmawiali ze chlopak a ja upieralam sie przy coreczce a tu jednak chlopiec ;) ciesze sie, mamy 2 pokoje i dwoch chlopcow w jednym sie pomiesci no i ubranka juz mam i inne rzeczy nawet zabawki po synku. to duzo mniejsze wydatki beda ;) no i nie musimy sie zamieniac na mieszkania a z tego sie ciesze najbardziej, bo mialam u tesciow mieszkac a oni u nas tyle ze oni maja 4 pokoje - na co mi takie duze mieszkanie:) tu juz sie urzadzilismy i mamy wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gin ostatnio wpisywala poloznie... Wpisala rozne, bo fika orzelki... Rojberek:D X dzidek mi zdarza sie wymiotowac raz po raz teraz, oststnio siostra mi mowila ze niektore panie moga wymiotowac przez cala ciaze... X straszna mam skleroze, chcialam sie odniesc do waszych postow ale wszystko mi sie pomieszalo:D X gratuluje wszystkim ktore poznaly plec... Ale juz duze sa te Wasze "kruszynki":) x mi rowniez zaczely sie delikatne uplawy ale zakupilam lactacyd femina plus.. Zawsze mi pomagalo... X jutro na obiad pieroki z kapusta i grzybami.. Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wczoraj i dzisiaj troche bolal brzuch, musialam wziac nospe i pomoglo ale troche bolalo i nie czuje jakos dzisiaj malego, zeby sie ruszal , teraz tez mnie troche boli brzuch, to na dole, to z boku.... troche sie martwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! ;) u mnie wszystko OK. Dziś czeka mnie daleka podróż w obie strony 300 km , M nie chce mnie wziąć , ale ja nie chce sama zostać w domu, bo będę się tylko zamartwiać . Już za tydzień na badania, nie mogę się doczekać . Wiecie co? Wczoraj wysłałam mojego M do przychodni, żeby lekarz dał mu skierowanie na pobranie krwi do ustalenia grupy krwi, a on stwierdził, że nie może , bo nie ma takiej możliwości. Jeżeli chce to musi jechać do szpitala 50 km i tam oddać krew do stacji krwiodawstwa i tam mu powiedzą przy okazji.. To mnie zaskoczyli, już normalnie nie można dowiedzieć się jaką się ma grupę krwi? Spotkaliście się z czymś takim? :o i oczywiście gratulację synków i córuś!. Ja też już chcę wiedzieć.. cio tam za kruszynka siedzi i się wierci. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!! hmm...myślę, że pomarańczowe wpisy najlepiej lekceważyć.... 🌻 rzeczywiście większość chłopców u nas na forum, czy tylko ja nie wiem co tam u mnie w brzuszku siedzi? :) 🌻 bożka, taki cienki jeans kupiłam, bo ja w ogóle najwięcej w spodniach chodze...ale jaki komfort dzidziola nie uciskać :) Czuje już codziennie jak w brzuchu skacze;) 🌻 Funiak, może to i dobrze z tym szpitalem? lepiej niech dokladnie posprawdzają, pobadają - zdrówka dla Ciebie i Małej ;D 🌻 dzis umawiam się na usg połowkowe... 🌻 e ona - fajna sąsiadka ;D ja tam nie wiem jak wygladam czy lepiej czy gorzej... jestem chyba troszkę bardzoej blada...i ostatnio mi jakieś dziady na buzi powychodziły... no niestety tak jak u Dzidka - dzień bez pawika dniem straconym ;D ale już sie przyzwyczaiłam ;D 🌻 Kompletujemy prezenty na święta...zawsze mnie przerażają koszty świąt...ehh...ale co zrobić... miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknelam dzis do Was, i rozumiem ze pomaranczke niektore kojarza ze mna, twierdzac ze sa to osoby ktore czytaja Was i odpadly... podczytuje co u niektorych osob ;) ale to nie ja, zreszta jest jakis sposob po IP zeby to sprawdzic, wiec posprawdzajcie sobie zanim zaczniecie ukladac wlasna bajke... mnie "odwazne" obrazanie przez monitor nie bawi - taka osoba sama sie osmiesza... te pomaranczki zwyczajnie nakrecacie odpisujac im, bo dzieki temu osiagaja to co chcialy, ignorujcie zupelnie i szybciutko sie zniecheca, pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zdania że nie odpowiadać na posty pomarańczowych, niech sobie piszą co chcą ja je omijam. Co do świąt to też już zaczęłam kupować prezenty żeby nie zajmować się tym w grudniu. Piszecie o wadze maluszków, ja dopiero mam wizytę przed świętami więc nie jestem w stanie powiedzieć ile moje maleństwo waży. Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Karolowa, kochana, ja nawet Ciebie na myśli nie miałam z tymi pomarańczowymi. Stawiam na to że raczej to byłe forumowiczki. A dlatego tak myślę, ponieważ ten ktoś ciągle jest z nami, czyta nas i jak tylko jest jakiś temat dobry do krytyki, to ten ktoś od razu uderza z takimi tekstami. Innych kafeterian ciąża akurat nie interseuje i nie sądze, żeby ktoś wertował 200stron, znalazł nagle np moją wypowiedz i wyzywał. Poza tym juz kila razy byla taka sytuacja, ze jak któras z nas coś swobodnego powiedziała została od razu zaatakowana przez pomarańczowych zaśmiecaczy. W każdym razie olać ich :) *Napiszcie mi dziewczyny, jak wasze maluchy są ułożone w brzuszku? *Monika kwietniowa, daj spokój z tą nasza służbą zdrowia. Ja sie o morfologie raz na rok nie moge doprosić od rodzinnej, a mojej corce zrobila pierwszy raz w wieku 6 lat !!! bo przecież po co wcześniej, skoro dziecko wygląda zdrowo :o *dagaa w koncu poznasz płeć a im pózniej tym bardziej prawdopodobne że do pomyłki nie dojdzie :) *mniejszabyć ja tez juz powoli biegam za prezentami, za spożywką, za mięsem- wole kupić teraz i pomrozić niż pozniej w kolejkach jak w PRL-u stać ;) Od tygodnia, powoli, w żółwim tempie sprzątam w szafkach, szafach i mam nadzieje, że do świąt zdążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc i to wedlug mnie tez jest najlepszy sposob na pomaranczowe ;) masz juz prezenty swiateczne? zazdroszcze, chcialabym byc juz po tych zakupach, sa dzieci co maja wszystko i zakup dla takich maluchow to jest dla mnie ciezki los :( 🌼 olabio, dziekuję ;) byc moze, ale jak sie bedzie je kompletnie ignorowalo to w koncu sie znudza, jak kazdy :) w poniedzialek mam 4d wiec zobacze mojego synka jak sie ulozyl :) a Twoj maluszek jak tam? i brzuszek? duzy juz? mi wyskoczyl po 20 tc, taki smieszny spiczasty brzuszek, wieczorem po kapieli patrze sie i nie wierze ze to moje cialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagaa nie jesteś sama, ja też nie znam płci, nawet nie mam żadnych przypuszczeń. Dowiem się dopiero na połówkowym 17 grudnia, czyli aż za 3 tygodnie. Mogę sobie jedynie przypuszczać, ze to ona, bo zrobiliśmy ją dzień przed owulacją, a wtedy jest większa szansa na dziewczynkę. Zobaczymy co tam siedzi:) Powiem Wam (też a propo tych nieproszonych wpisów), że ja się starałam o dziecko w sumie 2 lata, pierwszą ciążę straciłam i dopóki się starałam to było mi wszystko jedno jaka pleć byle w ogóle było. Ale teraz kiedy już jestem w ciąży, kiedy wiem, że małe rośnie zdrowo, to zaczęłam myśleć innymi kategoriami i gdybym mogła sobie wymarzyć to chciałabym mieć córeczkę. Głównie dlatego, że ja z moją mama mamy świetny kontakt i jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami i chciałabym kiedyś mieć swoja taką przyjaciółkę na całe życie, a z chłopakami to wiadomo jak jest, w pewnym wieku wstydzą się mamusi i znikają w swoim świecie. Poza tym ta subtelność dziewczynek, te ubranka, kucyki - to jest fajne. Ale chłopca tez będę kochać nad życie. Chociaż przeszłam wiele, to nie uważam, że posiadanie osobistych preferencji co do płci dziecka jest czymś złym. Nie przesadzajmy, to normalne i ludzkie, a miłość do dziecka to zupełnie inna sprawa, kocha się wszystkie tak samo. Mi za to wydaje się, że jestem sama w innym temacie. Chyba jako jedyna nie czuje ruchów. Czułam na początku listopada, a teraz cisza zupełna. Na USG tydzień temu małe podskoczyło i wcale tego nie czułam, więc wiem, że z nim ok, ale trochę mnie to przytłacza, ze go nie czuję. Wyczekuję tego każdego dnia, a tu nic i nic i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znacie płeć to uzupełniajcie, bo chyba już się pozmieniało. x NICK----------------synek/córeczka------miesiąc ciąży------termin porodu mniejszabyc-----------córcia?---------------5----------- --- ----01.04.2013 Dzidek78---------------synek-----------------5----------- --- ----05.04.2013 kasia--------------------synek-----------------5--------- --- ---6-10.04.2013 kiwoszka--------------córka------------------5---------- -------08.04.2013 olabia----------------------?--------------------5------- --- -------09.04.2013 Ancyk80----------------synek-----------------5----------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::-----------------?-------------------5------- --- --------11.04.2013 Plusik-----------------------?-------------------5------- --- --------12.04.2013 kwietniówka2013-----córcia----------------5------------ --- ----13.04.2013 Andzik1984------------synek-----------------5------------ --- ---16.04.2013 Sekowa28------------------?-------------------5---------- --- -----16.04.2013 agalesna ------------------?-------------------5------------------16. 04.2013 Bożka2930------------córeczka------------5----------- --- ----17.04.2013 e ona-----------------------?------------------ 5------------------18.04.2013 Otulka------------------synek?---------------5------- -----------18.04.2013 dagaa-----------------------?------------------5--------- --- -------19.04.2013 monika_kwietniowka-----?----------------- 5-------------------19.04.2013 Funiak-----------------------?-----------------5--------- --- --------20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-----------------5--------------------21.04.2013 antonówkaa----------------?-----------------5--------- ----------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?---------------- 5--------------------28.04.2013 madzisn..................synek?.............5............ ........11.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia moj maly jest ulozony poprzecznie. glowke ma po prawiej stronie brzucha i juZ dosyc wysoko. najczesciej czuje ruchy po prawej stronie , chyba tak mu wygodnie:) ale znaczenie ma to jak mamy lozysko ja mam na scianie przedniej (ruchy moga byc slabiej oczuwalne bo jest grubsza warstwa). powiem wam ze na kase chorych nie robilam badan juz dawno, lekarze nie widza potrzeby aby mnie kierowac. w pazdzierniku bylam u internisty aby skierowal mnie do efrologa przez bialko w moczu, ktore byla w granicach 75 - 116 a norma jest >15 wiecie ze mnie wysmial. powiedzial ze to nie jego sprawa tylko ginekologa a dla niego to normalne to bialko. wyszlam z placzem i poszlam prywatnie. a moj syn mial w styczniu gronkowca w nosku i jak poszlam zeby mi pediatra zlecil badania (kontrolne po 8 miesiacach do tej pory nie moge sie doprosic) uslyszalam poki zdrowy nie ma co! a moja tesciowa umowila sie do neurologa i ma wizyte 2015 X i jest po peknieciu tetniaka, po 2 operacjach na glowe. to jest jakas masakra, po co ja place skladki zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa 🌻 fajnie że jesteś ;D antonówka , czyli nie jestem sama z tą niewiedzą ;D a z tymi ruchami to chyba nie masz się czym przejmować ;D pewnie się gdzieś tam schowało i dlatego nie czujesz ;D Umówiłam sie na badanie, na 10 grudnia, juz sie doczekac nie mogę ;D i nie mam pojecia ile teraz moja kruszynka waży, i jak jest ułożona...czuje ją tylko tak nisko w brzuchu... olabia, pewnie masz rację ż eim później sie dowiem tym większe prawdopodobieństwo ze pomyłki nie będzie ;D i mam nadzieję że tego 10 się już dowiem, bo na świeta chciałabym sie już jakoś do dzidziola odnosić, a nie tak bezosobowo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------synek/córeczka------miesiąc ciąży------termin porodu mniejszabyc-----------córcia?---------------5----------- --- ----01.04.2013 Dzidek78---------------synek-----------------5----------- --- ----05.04.2013 kasia--------------------synek-----------------5--------- --- ---6-10.04.2013 kiwoszka--------------córka------------------5---------- -------08.04.2013 olabia----------------------?--------------------5------- --- -------09.04.2013 Ancyk80----------------synek-----------------5----------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::-----------------?-------------------5------- --- --------11.04.2013 Plusik-----------------------?-------------------5------- --- --------12.04.2013 kwietniówka2013-----córcia----------------5------------ --- ----13.04.2013 Andzik1984------------synek-----------------5------------ --- ---16.04.2013 Sekowa28------------------?-------------------5---------- --- -----16.04.2013 agalesna --------------synek-----------------5--------------------16.04.2013 Bożka2930------------córeczka------------5----------- --- ----17.04.2013 e ona-----------------------?------------------ 5------------------18.04.2013 Otulka------------------synek?---------------5------- -----------18.04.2013 dagaa-----------------------?------------------5--------- --- -------19.04.2013 monika_kwietniowka-----?----------------- 5-------------------19.04.2013 Funiak-----------------------?-----------------5--------- --- --------20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-----------------5--------------------21.04.2013 antonówkaa----------------?-----------------5--------- ----------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?---------------- 5--------------------28.04.2013 madzisn..................synek?.............5............ ........11.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×