Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Kamilka, Ty to dopiero weteran jesteś :D Lolik, na którą idziesz? pamiętałam, że któraś ma dziś usg, ale nie pamietałam kto :D e ona, jak mąż zobaczy ciasto to może mu się przypomni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla mojego obecnego meza zerwalam poprzednie zareczyny. Byl obecny w moim zyciu juz od dawna, ale w ostaniej chwili zrozumialam, ze to on moze byc tym jedynym, a nie mezczyzna, za ktorego mialam wyjsc... To moze sie wydawac piekna i romantyczna historia i taka czesciowo jest, ale tak naprawde byly to najtrudniejsze chwile mojego zycia i wie, ze kilka osob zranilam moja decyzja. Mojego meza kocham najbardziej na swiecie, ale przez wiele miesiecy nie moglam sobie poradzic z ciezarem decyzji, ktora podjelam. W kazdym razie nie gladam sie juz za siebie i wiem, ze moja decyzja byla slyszna. Moj niedoszly maz tez ulozyl sobie zycie, ale nie utrzymujemy kontakow. Mysle ze tak jest lepiej dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, widzę, że niektóre z Was mają już ładny staż. My dopiero 2 lata po ślubie, tydzień temu mieliśmy rocznicę.. Zauważyłam, że od kilku dni gorzej się czuję, może od pogody, a może -oby nie!-nadchodzą powoli dolegliwości typowo ciążowe. W sumie myślałam, że mnie to ominie, skoro np. mdłości nie pojawiły się do 9. tygodnia, ale od paru dni jakoś gorzej się czuję. Delikatnie mnie mdli i wtedy koniecznie muszę coś przegryźć, bo inaczej to nieprzyjemne uczucie się pogłębia..Do tego strasznie chce mi się spać i szybko się męczę. Chodzę dzielnie do pracy, spędzam przy biurku po 8-10 godz., ale coś czuję, że długo tak nie pociągnę.. Jestem jak najbardziej za forum prywatnym: mój mail catherine8@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam na wiki, że gg ma 12 lat - ja używam od 14 no no :-D w każdym razie od początku; jeszcze lubiłam tlen; teraz gg mam tylko na jednym kompie zainstalowane, tlenu nie mam wcale, ale wszystko jest oczywiście do przywrócenia; na FB jestem albo za stara albo nie znam się - wiem z grubsza o co chodzi i nie przekonał mnie; zasadniczo lubię słowo pisane, lubię mailować, tylko zazwyczaj przy weekendzie nadrabiam; mam paru znajomych, z którymi jestem w kontakcie mailowym od lat; przyznać też muszę, że forum jest dla mnie zbyt chaotyczne - trochę tak, jak czat, tyle że tu na dodatek pozostaje historia wpisów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majakowa, bardzo to romantic :D ale domyślam się i podziwiam, że potrafiłaś podjąć taką decyzję, ja się cieszę, że nie byłam nigdy w takiej sytuacji, strasznie to ciężkie! Najważniejsze, że jesteś teraz bardzo szczęśliwa! jekaterina, widac i Ciebie dopadło w końcu :D ide popracowac trochę, odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenkaś właśnie ide szykuje więc zmykam , bo na 14 mam wizyte , odezwe sie jak wróce ale nie wiem kiedy bo jeszcze mamy troche spraw do załatwienia dzis na nowym mieszkaniu buziakii dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrocilam od lekarza, powiedzialam o swoich bolach brzucha i dostalam duphaston. i dostalam skierowanie na usg genetyczne, bo moja kuzynka urodzila synka z rzadka wada genetyczna i nie moga jej zidentyfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko z taką dwójką .... teraz jest chwila spokoju bawią sie klockami , ciekawe jak długo..... o no staż dość długi :) o LOLIK trzymam kciuki o CELA jesteś przepracowana myszko , powinnaś jak najszybciej powiedzieć w pracy mimo ze wiem ze ci sie to nie usmiecha ale przynajmniej nadgodzin tyle nie powinno być . Co innego 8h a co innego 12 czy jeszcze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka - jeszcze muszę poczekać dwa tygodnie, tak sobie założyłam; w październiku mamy targi, na które mnie wysyłają to już musze się ujawnić zawczasu; karcia - może Ty mi się mylisz tu z jakąś inną, ale czy nie miałaś już tego usg genetycznego, skoro (chyba) podawałaś nam wynik nt? oczywiście dla Twojego spokoju rób usg - nic to dziecku nie zaszkodzi; a od czego te bóle, co powiedział lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniagra zalozyla grupe dyskusyjna. Bylam tam juz, ale jakos dziwnie...;) Przywyczailam sie do kafe...Szkoda ze tu nie mozna nic prywatnego zalozyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamto usg bylo takie normalne, a on dodatkowo mi zrobil to NT i NB. teraz bede miala dokladne usg i badania z krwi :) a bole brzucha nie wiem od czego, ale tak jakby takie skurcze jak na miesiaczke i dla spokoju mam to brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co , jednak forum prywatne? wszystkie przechodzą czy jak? o CELKA to oby te 2 tyg szybko zleciały 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórzę: forum jest dla mnie zbyt chaotyczne - trochę tak, jak czat, tyle że tu na dodatek pozostaje historia wpisów... x osobiście przeszkadza mi to; czasem mam wyrzuty, że już napisałam za dużo; w pracy czasem ktoś mnie zajdzie od tyłu, spojrzy w monitor - nie chcę by ktoś pokojarzył fakty i później doczytał o sprawach, z którymi nigdy nie podzieliłabym się z ludźmi z firmy; oczywiście można pisać tylko z domu... ale to cały czas odbiega od standardów... x w weekend postaram się rozkminić ten mail grupowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnie ciastem :) W miedzyczasie zrobilam salatke, ale mnie naszlo, mniam ,nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeje kamilka, to już konkretny staz z mężem macie;) fajnie;) my mieliśmy niedawno 3 rocznicę ślubu, a razem od 7 lat jesteśmy... jakoś mi tak zimno, zmęczenie i zniechecenie mnie bierze... do tego też mam jakies takie problemy na buzi...no ale co zrobić;D miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja podobnie jak dagaa-8 lat jestesmy razem, 4 po slubie. A znamy sie od dziecka. To co? Logujemy sie na forum Karci? Ja już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem TAM, ale na razie mało kumam :o w domu to ogarnę, póki co dzięki karcia, że się tym zajęłąś;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzicie działy? ja tez staram sie to ogarnać :D utworzylam dwa dzialy. ogólny i zdjecia brzuszków. ogólny dałam na hasło tak aby nikt nam tam nie wchodził ... na razie haslo to kwietniowki, jak sie wszystkie zbierzemy to pomyslimy nad nowym. staram sie to wszystko ogarnac i widze juz 3 nowych uzytkownikow, w ona, celka i majakowa :) o Kamilka nie wiem co jest nie tak .. spróboj moze jeszcze raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama - przepisz tekst z okienka x ja już tego w pracy nie mam jak ogarnąć - zajrzę z domu; póki co - jesli tamto wypali to ja stąd znikam na dobre;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×