Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość milenka_z_gdyni
In loveee - chyba coś ci sie pomieszało, poronienie od macania brzucha? Dobre sobie. W pierwszych tygodniach ciąży nie ma bezpośrednich przyczyn poronień. Czasami tak już jest i tyle. Widocznie Bóg tak chce i trzeba się z tym pogodzić. Ale pierwszy raz słyszę, że od dotykania brzucha można poronić! Wiem coś na ten temat bo sama poroniłam 2 razy :( Pozdrawiam wszystkie forumowiczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana;D a nas taki wiatr wieje, że głowę chce urwać;D byłam wczoraj w kinie z koleżankami z pracy... staram sie nie myśleć i nie martwić fasoliną, wierze że bedzie dobrze i tego się trzymam;D własnie się też dowiedziałam że przełożona w pracy też jest w ciąży i też na kwiecień ma termin;D czyli wakacje były bardzo, ale to bardzo udane ;D Miłego dnia..ja dziś do 17 w pracy.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Coś mnie choroba bierze - mam katar i gardło pobolewa uuu... aż dziwne bo pogoda ostatnio nie jest najgorsza... Wiecie co, zaczełam sie juz zastanawiac nad kupnem kosmetyków na rozstepy, cellulit i do biustu... Macie jakies swoje typy? Ja chyba zakupie sobie kremy z firmy Dax Cosmetics - perfecta mama -> moja siostra używała i była zadowolona... wcześniej myślałam o Musteli - ale ceny jednak są powalające ;] Wkońcu juz niedługo 4 miesiąc to można zacząc sie smarowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja zupełnie nie mam doświadczenia w kremach. Dotychczas nie używałam nawet nawilżających. Zawsze miałam skórę w bardzo dobrym stanie i nigdy rozstępów. Dlatego też chętnie dowiem się co polecacie. Byłam mowa już o Palmers Oliwce Bubchen Bangla perfecta mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 0 BOSKA - wczoraj właśnie kupiłam perfecta mama- intensywny preparat przeciw rozstępom :), koszt niecałe 17 zł o ide wyprowadzić psa o u nas pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo a gdzie kupiłas, w rossmannie? :) bo widze, że bardzo tanio :) na necie pisze, że kosztuje 23zł... to zrobiłas interes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jesli chodzi o kosmetyki, to ja zdecydowanie polecam ten Elancyl Prevention Vergetures. Mam go od kilku dni i stosuje poki co tylko wieczorem. Ma przemiła konsystencje, skora jest meciutka i elastyczna. Do tego zbiera rewelacyjne opinie wiec raczej przy nim zostane juz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamati&13.04
Z tym macaniem brzucha, to faktycznie może dziwne się wydawać, ale to prawda, głaskanie może stymulować skurcze macicy, które w konsekwencji mogą doprowadzić do przedwczesnej akcji porodowej. Tak jak pisałam, ja miałam w zaleceniach przy wypisie ze szpitala "zakaz dotykania brzucha". To jest tak samo jak z dotykaniem piersi, też może się dziwne wydawać, bo co ma piernik do wiatraka?! A jednak tak jest. Co do rozstępów, mi się wczoraj mój Palmers skończył i zamierzam teraz dla odmiany kupić coś nowego, dostałam próbkę jakiejś nowej linii "Mum&Me", mają różne pierdołki dla przyszłych mam, nawet szampon i odżywkę :-))) Będę dzisiaj na mieście to sobie poszukam. Tu w UK generalnie liczą się dwa produkty na rozstępy, robiłam rekonesans wśród angielskich koleżanek, albo Palmers, albo Bio-Oil, tylko ten drugi sporo droższy bo flaszka taka większa to 20 funtów kosztuje. Jak troszkę podreperuje budżet muszę wypróbować. Mustelę osobiście średnio polecam, mimo używania zrobiły mi się rozstępy, tylko nie wiem do końca czy to nie moja wina jednak, spowodowana złym smarowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOSKA tak w rossmanie. Nie wiem czy to jakaś promocja czy ta cena zawsze taka była.... faktycznie w necie cena jest wyższa . Ogólnie jest tam dużo róznych produktów. Widziałam z firmy AA, są też jakieś oliwki ale póki co zdecydowałam sie na ten środek 0 ok idę po dzieciaczki siostry, czeka mnie duże wyzwanie ... 2 maluchy w domu , obym tylko dała radę. Szkoda ze taka brzydka pogoda, poszłabym z nimi na plac zabaw a tak to siedzenie w domu. Przeraża mnie troche spacer bliźniaczym wózkiem, mam wrazenie że nie mieszczę sie na chodniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🖐️ widzę, że wczoraj pomaranczowe wpisy rozgoniły całe forum, beznadzieja... wczoraj dzielna z mielna pytałaś czy do usg powinnaś się jakoś bardziej przygotować, mi lekarz powiedział, że na pewno trzeba sie wysikać, opróżnić pęcherz, zresztą to trzeba zrobić przed każdą wizytą u ginekologa nie tylko przed usg, bo potem widzą lub czuja wielki pęcherz, który im przesłania wszystko inne:D boska, ja na razie tez nie używam żadnych kosmetyków więc nie doradzę. Kamilka, długo będziesz miała dzieciaki? dziewczyny mi chyba jednak rośnie brzuch, nawet jak w poprzedni dzień mniej zjem to rano nie mam plaskiego brzucha tylko juz od rana jest wypchnięty i co jeszcze zauwazyla, strasznie drażnią mnie zapachy kosmetyków, które używam. Mam taki balsam bardzo owocowy i nie moge go znieść, do tego jakiś szampon z czarną rzepą, która tak cuchnie, że się wczoraj o mało nie udusiłam. Wcześniej mi te zapachy nie przeszkadzały. Celka, a Ty się wczoraj dlaczego wieczorem nie odezwalaś? Miłego dnia dziewczyny, będę dziś zaglądać bo raczej luz w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcza, a ja tak caly czas mysle o melwie. Wczoraj przejrzalam troche starych wpisów. To straszne, ze ja to spotkalo juz drugi raz. Tak sobie mysle, jakie to wszystko jest niesprawiedliwe. Kobiety, które maja wszystko w dupie, czesto z marginesu-pija, pala, cpaja nie dbaja o siebie rodza zdrowe dzieci, a jak komus zalezy i jest w tej wyczekanej ukochanej ciazy, chucha i dmucha na siebie czesto nie ma tyle szczescia. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilkaK - a w jakim wieku są brzdące? :) dasz rade! ja nieraz zostawałam z 5 dzieci w różnym wieku i jakoś trzeba było sobie radzic :) kamilkaK, Agacia, majakowa, mamamati, lenkaś - dziekuje za zainteresowanie i pomoc w kwestii kosmetyków :) choc chyba najbardziej skłaniam sie jednak do perfecta mama - cena przystepna i opinie też są ok :) majakowa - wydaje mi sie, że wszystkie Nas dotkneła sytuacja mel-wy. Tez uważam, że życie jest niesprawiedliwe, ale jednak moge z całą pewnościa powiedziec, że te kobiety (jesli je w ogóle mozna nazwac kobietami) które o siebie i o dziecko nie dbają w ciązy, piją, palą itd. - to tak naprawde nie rodzą zdrowych dzieci, czesto te dzieci są uszkodzone, czy mają zespół FAS. Ale to może Wam kiedys bliżej opowiem kilka historii na prywatnym forum, gdyż tutaj nie chciałabym o tym dokładniej pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska, ja mam krem do biustu właśnie firmy perfecta mama-konsystencja bardzo przyjemna, łatwo się rozprowadza szybko wchłania. Kupił mi go kiedyś z pół roku temu mąż abym sobie piersi smarowała(nie było wtedy mowy o ciąży bo dopiero przed slubem bylismy). Smaruje teraz cycuszki i mam dobre wrazenia. Zamierzam kupic tej samej firmy krem do całego ciała szczegolnie brzucha. Tyle tylko ze mozna je stosowac dopiero od 4 miesiaca ciąży wiec jeszcze zaczekam chwilę z tym brzuchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamati&13.04
he he he mam to samo z owocowymi rzeczami, mydło do rąk grejpfrutowe, żel pod prysznic grejpfrutowy i mandarynkowy, fuj i bleee. Wcześniej bardzo je lubiłam, a teraz muszą chyba poczekać do przyszłego roku ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.stylistka.pl/kosmetyki/pielegnacja-ciala/balsamy-i-zele-na-rozstepy/ ja mam ten le maadr m czy jakos tak :) czy skuteczny to nie wiem bo dopiero zaczelam go stosowac, ale opinie ma dobre a ja mam rozstepy na piersiach ale takie stare juz. Zobacze czy cos pomoze. Krem wg mnie powinien byc bardziej hmmm tlusty? albo miec mniej stala konsystencje by byc bardziej wydajny za ta cene. Mam dwa opakowania i kupie chyba jeszcze ta perfecte bo ten szybko sie skonczy. bede uzywac na piersi i brzuch a na uda i pupe perfecte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co dziewczyny? Bedziemy uciakly na prywatne forum? Mi te pomaranczowe wpisy lataja kolo d. ;) Ale rozumiem, ze moga buzic dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniagra - ja tez chce jeszcze poczekac, aż bedzie też 4 miesiąc :) ale kupic już nie zaszkodzi :) tylko właśnie - tu nasuwa mi sie pytanie :p od którego tygodnia wychodzi ten 4 mies.? od 14 tyg czy 15 tyg? bo słyszałam różne wersje :p anecka - dziekuje, też uważam, że krem powinien byc tłusty, tylko dobrze by było, aby sie szybko wchłaniał :) majakowa - jestem zaa :) tylko miło by było gdybyśmy wszystkie przeszły :) bez wyjątków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia 22 chyba cos zakladala juz nawet na gazecie. Karcia, daj znac z tym forum, bo chyba wracamy do tematu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamati&13.04
Właśnie olać te wpisy nudzących się dzieciaków, ale jeśli zdecydujecie się na prywatne forum, to ja się chętnie piszę :-))) Wiem, wiem, nie znacie mnie za dobrze jeszcze, ale jestem tu jedną z pierwszych :-))) siedzę na tym forum od samiutkiego początku, tylko ze dwa razy coś napisałam i mi znikło, straciłam cierpliwość do pisania, a potem uciekłam przez te cholerne, głupie diagnozy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietajcie
podac haslo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jesteśmy w domku. dzieciaki mają prawie 1,5 roku a pilnować ich bedę do 14 uciekam bo zaczynają broić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boska - ja nie wiem jak to liczyć, sama mam ułatwioną sytuację bo ost miesiaczke miałam 1 lipca więc odpiczam pelne 4 miechy i juz. Policz po 31 dni na miesiac czyli 4 x 31 i juz bedziesz wiedziala, mysle ze jak sie pomyslisz o tydzień to nie ma róznicy-to tylko krem:) sama mam rozstepy na udach i pośladkach ale to jeszcze z czasów dzieciństwa... :( szybko się rozwijałam i ciało nie zanążało :( więc pewnie bede smarować tylko brzuszek :) zeby chociaż tu nie wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak założymy prywatne forum to roześlemy sobie informacje na maile tak aby żaden baran czy inny imbecyl się tam nie dostał :) Wszystkie pomarańczowe mozecie być pewne/pewni że tam się nie dostaniecie, żałujcie bo tam dopiero zaczniemy nadawać...... hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majakowa, ja tez bardzo Cię rozumiem, zresztą to nawet czasem mój teść mówi, że te które nie dbają mają zdrowe dzieci a jak ktoś chce bardzi ppragnie, to albo nie może albo ciągle są jakieś komplikacje. To jest naprawdę straszne, nie wiem dlaczego świat zostal tak urządzony. Ne wiem czy oglądacie reportaże, ale ja często, a to o chorych dzieciach, doroslych, biednych, zawsze wtedy mnie nachodzi taka refleksja dlaczego tak jest. Boska, nie wiem jakie Ty masz przykłady ale ja znałam bardzo dobrze babkę z mojej wsi, która się łajdaczyła, piła, spała pijana w rowie zimą i tak z trójką dzieci... tak karcia już zakładała, musi się odezwać i powiedzieć co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak karcia nie bedzie miala tego forum to moze ja postaram sie ogarnąć takie które bedzie dziłało tylko na zaproszenie kogos z zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sobie nawet myslalam o zalozeniu prywatnej grupy na fejsie, ale tam by sie trzeba totalnie zdemaskowac wiec moze poki co nie, chociaż można i o tym pomyśleć w dłuższej perspektywie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz założyłam prywatne forum:) musze tyko rozkminić jak was zapraszac - pogrzebie i dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×