Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

CELKA ale przepisać oba te słowa? z przerwą czy bez? a potem.... zarejestruj czy wyślij? o MAJAKOWA weż mi pomóż :) jak ty to robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majakowa to teraz musisz powywyslac do nas hasla by moc cos pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już jestem na tym nowym forum,ale nie mam teraz czasu, żeby to ogarnąć. Karcia, dzięki za założenie:-) A propos forum, to....w jego tytule jest porządny ort:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) fajne to forum - wskakujcie, przynajmniej bedzie okazja lepiej sie poznac :) P.S. zazdroszcze Wam, że obchodzicie juz swoje rocznice ślubu, że możecie pochwalic sie stażem małżeńskim itd :) miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj dziewczyny, od nas jakiegos dzidka nie było nie? bo ktos sie jako dzidek zarejestrowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie pamietam żadnego dzidka... jako administrator mozesz chyba nie zatrwierdzic prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidosław
Hej, to ja Dzidek, pisałam wczesniej jako Dzidosław, ale miałam pauze, bo nie za fajnie sie czuje, walcze z krwiakami. Nie chce sie tutaj udzielać, wiec jak moge to chce dołączyć do forum. Jestem zalogowana ale nie moge korzystać z forum. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja też bym chciał a dołączyć. Czytam cały czas, niestety z pisaniem trudno :( Co mam zrobić, żeby wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ancyk - juz nadalam ci uprawnienia :) mozesz korzystac z forum. hasło na forum ogólne to kwietniowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...też sie zalogowałam...i narazie nic nie widze;D hmm... ciągle mi cos nowego na buzi wyskakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki karcia, bo uż myślałam że ze mną jest coś nie tak hehe;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagga mi tez :( w tych pierwszych tygodniach bylo cudnie a teraz sie zaczelo :( ale mi sie dziesiaj chce spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju, chyba jednak ze mną albo netem jest coś nie tak;D nie mogę tam nic napisać, bo ciągle mi wyskakuje okno do logowania;/ no nic, będę się starała jakoś to opanować hehe;D i w sumie bardzo miło i sympatycznie "tam" jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa - jak chcesz wejsc na ogolne po prostu wpisujesz w polu haslo kwietniowki i powinno ci sie otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona, ja może miałam przez pierwsze 2 tyg "spokój" a potem jakby wszystko naraz, mdłości, senność, problemy z cerą, bóle głowy, dziś pleców i pęcherz....nio kurcze.... ale czego się dla fasolinki nie robi;D dobrze, że mąż wyrozumiały;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia, otwiera się, a potem chyba mam coś z połączeniem z netem...i napisałam posta...i go nie ma;/ no nic, będę się starała jakoś to opanować...hehe;D kurcze karcia, ale Ty ładna jesteś;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×