Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

login z kafe ......................... adres mail 👄 👄 wpisujcie sie do tabelki jeśli chcecie i jestescie za prywatnym forum to powysylam wam zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny lenko, miło że o mnie pamiętasz - nie było mnie wczoraj, bo po pracy położyłam się: już 3ci dzień męczy mnie potworny ból głowy (nie mam do tego tendencji, nie mam migren ani nie jestem meteopatką); sądzę, że to z przemęczenia i stresu - od pn do śr spędziłam w pracy łącznie 32 godziny! nie wiem, jak się nazywam:( widzę, że powraca temat zamkniętego forum - dla mnie super! bo już nie mam cierpliwości tutaj, szczególnie, że okazuje się, że jesteśmy non stop czytane! co z tego, że nikt nie zna moich danych - i tak mnie to wkurza! proponowałam mailgrupowy.pl - z tego, co piszą o funkcjonalności wygląda nieźle; tyle że ja teraz nie mam czasu zająć się tym... co do furum na gazecie to mnie w pracy nie wpuszcza na te strony (mamy blokady); trzeba poczytać w sieci o 'grupach zamknietych' - to nie może być trudne;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celka, ja z ta glowa mialam to samo! Od trzech dni faszerowalam sie paracetamolem. Dzis jest pierwszy dzien kiedy jest ok. Pocieszajace jest to ze wszyscy sie skarza, ze cos wisi w powietrzu i glowy im dokuczaja. Najgorsze jest to, ze na mnie ten paracetamol praktycznie nie dziala ;/ Okropnie mi sie nie chce pracowac..., co z reszta widac po mojej aktywnosci. Porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie glowa bolala na początku, teraz juz nic mi nie dolega, orpócz tego panicznego strachu.... Eh, jak jutro wsio bedzie ok to sie upije ;) A dzisiaj mamy z mezem rocznice slubu, kurcze, szkoda ze na dzien przed wyplatą :P Chyba zrobie mezusiowi ciasto poprostu u mnie dzisiaj leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona, to wszystkiego naj dla Was;D mnie wczoraj tak strasznie meczył ból głowy...dziś przeszło to a zaczął pęcherz;/ ehh... sama nie wiem czy przeziebiony czy jak... co do prywatenego forum - dostosuje się;D a jeśli chodzi o kosmetyki to obiecałam sobie że z następnej wypłaty zaszaleje - z tej musze pokupowac jeszcze pare rzeczy do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamati&13.04
Celka ja drugi dzień mam okropny ból głowy, wczoraj już nie dałam rady i zażyłam w sumie dwa paracetamole, a i tak nic nie dały, ulgę przyniosło mi dopiero obwiązanie mocno głowy apaszką - sposób mojej mamy na bóle głowy, ale dzisiaj wstałam i od nowa to samo :-/ Ja u siebie podejrzewam brak świeżego powietrza, od poniedziałku siedze w domu, bo pogoda była nieciekawa, lało i zimno. A dzisiaj idę na długi spacerek, musimy pozałatwiać urzędowe sprawy, w końcu słonko ładnie świeci i jak rano małą do szkoły podprowadzałam to nawet nie jest za mocno zimno ( a tylko piżamke i szlafroczek miałam na sobie :-P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona wszystkiego najlepszego? ktoea to rocznica? ja.mialam wczoraj 3cia ale w zwiazku jestesmy juz 10 lat :) aneckaaa zielonaa@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona wszystkiego najlepszego? ktoea to rocznica? ja.mialam wczoraj 3cia ale w zwiazku jestesmy juz 10 lat :) aneckaaa zielonaa@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamati&13.04
O widzę, że ta głowa popularna jakaś :-P Ten paracetamol to sobie można w tyłek wsadzić, też średnio na mnie działa, do tego łykając mam potworne wyrzuty sumienia, że może dzidzi zaszkodzić :-/ Gratulacje z okazji rocznicy :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majakowa - a ja nic nie łykałam, nie ogarnęłam co mi wolno, co nie i nic nie biorę; wierzę, że po przez natłok pracy; dziś już najgorsze minęło, ale mam do zrobienia zaległości z początku tygodnia, z tym że mniej priotytetowe; x mieszkanie zarasta: przedwczoraj wróciłam po dwudziestej pierwszej, wczoraj o dwudziestej; zakładam, że pół pieczonego kurczaka mi zeszło, to samo zupa (nie miałam siły sobie tego podgrzać); a dziś w ogóle mam lichy wizerunek, co dodatkowo mnie osłabia (przesusza mi się i łuszczy buzia wokół ust i nosa - to coś nowego, bo nie miałam wcześniej taich problemów); kiedyś pisałam, że gdy zacznę brzydnąć to nie chcę pojawiać się wśród ludzi, szczególnie z firmy... no ale na razie jestem sama i nie ma mowy nawet o urlopie na żądanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majakowa, nie chcę na fejsie, nie ujawniam się z danymi nigdzie więc i tam bym nie chciała. Celka, współczuję, pewnie Cie z przepracowania boli głowa, już na szczeście dziś czwartek i już niedlugo koniec tygodnia, to trochę odpoczniesz. e ona, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu! 🌻 dziewczyny może przez tą zmianę pogody na ocieplenie Was głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Cie to pocieszy, ale mnie "ciazowy blask" tez omija szerokim lukiem. Cere mam przesuszona, a z drugiej strony ten problem z pryszczami na szyi.... Używam niby dobrych kosemtykow, ale jakos po mojej skorze tego nie widac. Nie chce mi sie pracowac, spadla mi wydajnosc i czuje sie jakby w ostanim czasie moj mozg stal sie bardzo malym laskowym orzeszkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agacia::;
Wszystkiego dobrego z pkazji rocznic! Jestem za zamknietym forum, mi by pasowalo na fejsie, nie przeraza mnie "ujawnienie" sie Wam. Ale fb tez pewnie blokowany w pracy. Zalozmy tam, gdzie z pracy bedziecie mogly wchodzic. Ja nie bylam nigdy na takim forum i nie mam doswiadczenia ktore najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny omińmy fejsa, niestety ja nie mam zaufania do wszystkich - nie obraźcie sie ale juz kiedys mialam bardzo przykry incydent z tym zwiazany. Mi osobiście jest tu dobrze, ale jeśli się przeniesiecie to ja pójde za Wami. No powiem wam że wymyslilam to ciasto i szukam najlatwiejszego przepisu na swiecie i chyba znalazlam, dam znac czy wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona, no to macie ładny staż :) Ja mojego meza znam od 7 lat, para jestesmy od nicalych dwoch ;) Slub cywilny wzielismy w grudniu zeszlego roku, a koscielny w kwietniu tego roku. Daleko nam jeszcze do okraglych rocznic ;) Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneckaaa ... ja biore duphaston ze wzgledu na to ze w kwietniu ciaza obymarla w 8 tyg. i 3 cykle po zaszlam w ciaze. jak narazie jest wszystko oki ale zastanawiam sie jak dlugo trzeba to brac. mi zmiejszyla lekarka dawke na rano 1 tabl. i wieczorem pół. swoja droga mam termin porodu na 16 kwietnia w rowny rok po zabiegu :/ teraz sie stresuje tym usg. mam 30 lat i chce jeszcze 1 dziecko - zdrowe. ciesze sie ze nas tyle jest na kwiecien. u mnie juz widac brzuszek - w sumie wywalilo mnie i wygladam jak co majnij 4 m-c :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneckaaa ... ja biore duphaston ze wzgledu na to ze w kwietniu ciaza obymarla w 8 tyg. i 3 cykle po zaszlam w ciaze. jak narazie jest wszystko oki ale zastanawiam sie jak dlugo trzeba to brac. mi zmiejszyla lekarka dawke na rano 1 tabl. i wieczorem pół. swoja droga mam termin porodu na 16 kwietnia w rowny rok po zabiegu :/ teraz sie stresuje tym usg. mam 30 lat i chce jeszcze 1 dziecko - zdrowe. ciesze sie ze nas tyle jest na kwiecien. u mnie juz widac brzuszek - w sumie wywalilo mnie i wygladam jak co majnij 4 m-c :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenkas - ja też nie lubię zostawiać swoich śladów w sieci; nie mam konta na FB, szczyt mojego ujawnienia to nk :-D aha, nadal mam sentyment do gg - numer mam od 14 lat, ale klika się tylko z ludźmi 'z tamtej epoki', bo gg nie jest na topie, jak FB ;-) pamiętam lenkaś, jak nie chciałaś nawet przesłaś swojej fotki; pomyślałam wtedy nawet, że może jesteś jakąś znaną osobą publiczną buahaha :-D ja np. nie mam nic przeciwko spotkaniu na żywo z kimś z forum, w końcu można na luzie pogadać - już jedno nawet odbyło się :-))) jasne, że do niektórych dziewczyn nie poczułam chemii, ale są tu takie, które chętnie poznałabym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznica jest 4, szybko wzięłam ślub, w wieku 22 lat, znamy się od 7 lub 8.... co prawie cale życie z jednym chłopem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś piękna pogoda, słoneczko i cieplutko, a z moim Mężulem znamy się 8 lat kuuupe czasu a we wrzesniu teraz była 2 rocznica slubu :) Chetnie pezejde na prywatne forum jak zadecydujecie już tak w 100% :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLIK dzis masz wizyte u gina? Jeśli tak to powodzenie :) o E ONA najserdeczniejsze życzonka z okazji rocznicy 🌼 O ja po ślubie jestem już 11 lat ! o głowa mnie boli ale od pisków dzieciaczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilkaK daj znać jak tam sobie dajesz rade :) Za życzonka dziekuje :) Mężowi jeszcze nie zlozylam, chyba zapomniał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celka, ja dalej myślę, że brzydnięcie jest spowodowane przepracowaniem, jesteś zmęczona i organizm to pokazuje, zwłaszcza jeśli do tej pory nie brzydłaś!Celka, ja nawet nk nie mam! ale cieszę się, że nie jestem sama :D ale mnie rozśmieszyłaś z tą znaną osobą :D:D nie wiem nie ciągnęło mnie nigdy do upubliczniania informacji o sobie . Kiedyś się gdzieś spotkamy, ja też bym chciała na żywo sie spotkać, niektóre dziewczyny pisały, że tak robiły na wcześniejszych forach. Też uważam to za fajna sprawę, ale to później, może już z dzieciaczkami się spotkamy :D majakowa, ja tez się dziś w pracy nie przemęczam, fakt mam mało roboty i ogólnie nikogo nie ma więc albo Was czytam albo oglądam płytki albo drzwi :D śmieszne z tym małym laskowym orzeszkiem :D akurat wczoraj jadlam laskowe :D a to widzę, że Wy szybko wzięliście ślub, fajnie, czyżby miłość od pierwszego wejrzenia? też jestem tegoroczną ślubującą :D e ona ja cie bardzo dobrze rozumiem! jak Ci wyjdzie ciasto i będzie proste to wklej przepis, może tez upiekę, bo na razie Kamilki przepis wykorzystałam. Ja Ci zazdroszczę calego życia z jednym chłopem :D żałuję, że z moim poznałam się dopiero jak miałam 24 lata, gdzie Ty juz byłaś 2 lata mężatką :D agalesna, nie martw się, domyślam się, że po utracie jednego dziecka cięzko na luzie pochodzić przy kolejnej ciąży, ale postaraj się nie martwić, dla dzieciaczka :D Dużo z Was ma juz dlugi staż małżeński, związkowy, u mnie to dopiero 4 lata i prawie 4 miesiące po ślubie :D mogę Wam służyć małżeńskimi radami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×