Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

hej dziewczynki :) wlasnie was nadrobilam i z gory przepraszam za wczorajsza nieobecnosc ale mialam kilka spraw do zalatwienia. Witam nowe staraczki, gratuluje tym ktore juz wiedza ze mala fasolinka juz z wami jest. A mnie sutki bardzo bola i sa wrazliwsze niz zwykle. ja mam takze odczucie ze sie ze mnie woda wylewa, jeszcze tyle sluzu wodnistego to nie mialam a w nd mam dostac @. ale cierpliwie poczekam z testowankiem. nie chce sie znowu zawiesc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................wiek.........cykl starań...........TP neneczka............33...............1 Lorien..............25................1 Stokrotka...........25................7 Szela89.............23...............1 DioraK.............23................5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już wiem że się w tym miesiącu nie udało. Piersi już powoli przestają bolec.. jedynie temp sie utrzymuje powyżej 37 stopni...a plamienie implantacyjne wypada mniej wiecej na 20-21 dzien cyklu przy cyklach 28 dniowych tak? bo z tego co liczyłanm to tak by wypadało i nie rozumiem jak to może zostac przesunięte tak żeby naszło na termin miesiączki. Sorki że pytam o cos takiego ale jakoś nie mogę tego zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szela mam nadzieję, ze będzie dobrze!!! głowa do góry jeszcze @ nie przyszła. Mysia u mnie też tak jest ze śluzem, cikawe czy to ciąża? Diorak nie rozumie z tym nałożeniem się krwawień :( jeśli cykl jest 18-dniowy, owulacja była ok 14-15 dnia to krwawienie implantacyjne powinno był ok 21-22 dzień no i potem już nie masz okresu . A jeśli implamntacja miał by miejsce np 10 dmi po owulce czyli ok 25 dnia cyklu to można to pomylić z okresem. O to chodzi?? u mnie w pierwszej ciąży było tak że owulacje miałam 1 listopada a 11 listopada na wkładce zobaczyłam troszeczke krwi i to tyle. potem długo,długo nic :) a za 9 miesięcy baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu jak ja bym chchiała żeby mi się za pierwszym razem udało a nie " znowu w życiu mi nie wyszło....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neneczka trzeba byc pozytywne mysli ;) jejku dopiero wyszłam spod prysznica 15 minut temu a juz mam (ze tak to ujme :) 'mokro w majach" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do moczu to czesto sikam :) hehehe, widze ze nie jestem sama z taka iloscia 'sluzu' i to trzy dni przed @ !! to jest nienormalne... :) jeszcze tak nie mialam nigdy, zawsze byly przed @ suche dni, susza jak na pustyni a tu tyyyyle tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mysiu mam nadzieję że to nienormalne okaże się normalną ciążą :) a nietrzymanie moczu to po porodzie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam taką nadzieję ;) wiem wiem :) a u ciebie jak samopoczucie? oprócz wodospadu miedzy nogami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak neneczka o to mi wlaśnie chodziło. kurde szkoda że nic z tego u mnie w tym miesiącu nie bedzie, Sama jestem z kwietnia i myśle że lepiej chodzic w ciąży zimą niż latem.. a są jakies tabletki na poprawe plemników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diorak coś dziewczyny na forach pisały o jakiś preparatach z cynkiem ale kurcze nie wiem do końca. Mysia bomba z tym wodospadem:) mnie bolą piersi i mam przeczulicę skóry na brzuchu- to są objawy już w którymś miesiącyu ciąży a mnie wciąż bluzki po brzuchu smyrają :) i takie dziwne uczucie w podbrzuszu- ale to pewnie autosugestia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bomby to raczej bym nie chciala miec miedzy nogami ;) hehe, zart :) a ja mam wrazliwe sutki i musze sobie wate wkładac zeby mnie nic nie obcierało bo mnie wtedy cos trafia, i czesto siku chodze :) brzuch mnie pobolewa, jakby sie rozciagal na wszystkie strony, ale to moze juz sobie wmawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu jak mi się uda to idę rano na betę, wyjeżdzamy z M na weekend bo to nasza rocznica ślubu i chciałabym wiedzieć czy mogę zaszaleć i trochę wypić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede cierpliwa i poczekam do niedzieli, jak @ nie przyjdzie to zrobie sikanca :) milego pobytu i mam nadzieje, ze jak wrocisz to opowiesz jak bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
Miłego dnia dziewczyny!:) I dla testujących dwóch kreseczek, bądź pozytywnej bety. ja odliczam czas ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry :) neneczka jak bedziesz miala wyniki bety pisz odrazu!! ;) lorien ja tez czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
dziewczyny mam pytanie do Was:) jeżeli teraz ma jakoś 39 dc a jak Wam pisałam wcześniej zrobiłam bete i z parametrów tam wpisanych wyszło mi że to 3 tydzień to kiedy mogę pójść do lekarza żeby było już coś widać? już nie mogę się doczekać aż coś tam zobacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neneczka no mam wparcie mamy, bo mój ojciec nie żyje..ale nie mogę na nią liczyć bo wiadomo różnie w życiu bywa..dziś jest jutro jej nie ma.. stokrotka, ja zrobiłam 2 testy w dniu spodziewanej miesiączki, następnego dnia 3 czyli w ten wtorek, a w środę miałam usg i już było widać pęcherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
a w ktorym dniu cyklu robiłaś testy? i w krórym jesteś teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze pomysle jaki nick..,
Witajcie :) Jestem tu nowa, i to moj pierwszy cykl staran. Otatni okres - 3 lipca. Zrobilam juz trzy testy ciazowe, ale gucik :/ Ja mam lat 32, maz 42- wiec mimo ogolnego optymizmu, pojawia sie tez duzo obaw. Do niedawna ogromnie obawialam sie ciazy, a teraz patrze, czytam Wasze wpisy i jestem zasmucona, ze tzw "starania" moga trwac az tyle miesiecy... Kurcze, wydawalo mi sie kiedys, ze w ciaze zajsc tak latwo.. Ostatnio mialam tez pare stresujacych sytuacji. Czuje ogolne zmeczenie. Boje sie wiec, ze owulacja mogla ucierpiec. Takze sluz wydaje sie byc malo sprzyjajacy. Probowalismy w tym cyklu, czyli tak od 10-go lipca do 15 lipca 4 razy. Nie czuje zadnych zmian w organizmie. Testy wyszly negatywne, ale wiem, ze za wczesnie je robilam. Teraz tylko czekam... A mam pytanie do Was: Ile razy w cyklu kochacie sie z mezem/partnerem? I jak do tego podchodzicie? Uroczyscie, normalnie, mechanicznie? U mnie niestety troche zmyslowosc ucierpiala, przez to myslenie o potomku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa_m
Witaj Nowa :) Ja też do niedawna miałam 32 lata ;) To również mój pierwszy cykl. u nas tak jakoś wyszło, że starania zakończyliśmy na 12dc. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli nie teraz to w kolejnych cyklach. Ja mam już jedno dziecko więc specjalnego ciśnienia na ciążę nie odczuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze pomysle jaki nick..,
@kwietniowa :) Fajnie, nie odczuwasz cisnienia, no i masz juz doswiasczenie. Ja natomiast czuje sie jak przedszkolak przed Wigilia :D Przesadzam, denerwuje sie, trzy testy za wczesnie robione, no bo a moooze jednak juz cos pokaza.. Ehh... :D W kazdym razie trzymamy kciuki za siebie. Chyba juz tu mamy pierwsza Mamusie. Ktora bedzie kolejna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzisiaj 29 dzień cyklu i wciąż po kilku- kilkunastu minutach pojawia się cień cienia ale na tych testach o czułości 10, już sama nie wiem co myśleć, przez tą niepewność mało udzielam się na forum bo nie wiem co myśleć, z jednej strony nie chce za wcześnie się cieszyć i zapeszyć a z drugiej czuje się troszke inaczej niż zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze pomysle jaki nick..,
Jeszcze sie przyznam, ze - mam juz liste wyprawki - odwiedzam regularnie sklepy online z artykulami dla dzieci - przegladam artykuly na necie, czytam o niemowletach No a starania 1-szy cykl. Jestem chyba zbyt przejeta, by to bylo wszystko prawdziwe.. Ahh! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaa:)
No jak się udało to ja też z chęcią do was dołącze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaa:)
ostatni @ miałam 29 czerwca... Mam nadzieję, że się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×