Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość izulietta
jeszcze nie. dopiero po niedzieli mam wizyty. ale szukam czego tylko się da. tak bardzo się boję. karolowa powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tarczycy to ja choruje od lat na niedoczynnosc i jestem pod opieka ginekologa-endokrynologa w sumie to byłam tak o 4-5 miesiaca , po tym czasie dziecko samo wytwarza hormony tarczycy i nie jest juz jakims zagrozeniem wahanie tego tsh , ostatnio sobie zrobilam z ciekawosci w sumie i wynik był ok z tym ze ja jestem na euthyroxie cala ciaże mialam stopniowo zwiekszana dawke a teraz biore juz tylko 100 na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca i dziwiaca sie
izuleta wez nie kombinuj dziewczyno! nie ma czegops takiego jak zgoda na porod naturalny bo zazwtyczaj jest porod naturalny zgode sie podpisuje na ceraske i na ewentualne uzycie kleszczy, proznociągu. Jesli na prawde chcesz cesarke to idz do prywtnej kliniki zaplac i bedziesz miec spokoj skoro nie ufasz lekarzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie też zima w pełni. Jest zimno, szaro, śnieżno, strasznie... Ale co tam, w końcu ta wiosna przyleźć musi. Nie rodzę dopóki się cieplej nie zrobi ;) *Wendywu to Ty już chyba faktycznie w kolejce do rodzenia się ustawiasz :) Daj znać jak tam się czujesz i czy akcja nie postępuje. *Olabia wiesz, że ja do wczoraj w ogóle nie myślałam o czymś takim jak odejście wód? Dopiero Twój post mi uświadomił, że takie coś może się jednak przydarzyć ;) I mnie też biodra dokuczają masakrycznie, o założeniu nogi na nogę nawet nie myślę, bo to zwyczajnie niemożliwe ;) *Przyszła MM cieszę się, że z mężem już dobrze ;) *Agalesna współczuję z tym malowanie, naprawdę. Ja jestem jakoś tak obolała i niezbyt zdolna do pracy fizycznej teraz, że nawet sobie nie wyobrażam pracy związanej z malowaniem czy sprzątaniem po malowaniu. *Dzielna z mielna, ja nie mam wiedzy jak moja tarczyca się ma. Nie pomogę. Ale nie sądzę, by maluszkowi mogło coś grozić. Bądź dobrej myśli. *Kornelia łykaj co trzeba i szybko dochodź do siebie. To nie czas na chorowanie :) *Izulietta nie wiem, czy takie postawienie sprawy coś da. Nie spotkałam się jeszcze z przypadkiem, by kobieta odmówiła porodu sn, choć pewnie takie rzeczy się zdarzają. *Sekowa super, że wszystko po wizycie tak jak ma być :) Nic tylko czekać aż maluch zdecyduje się wyjść :) *Karolowa kciuki mocno zaciśnięte. Mam nadzieję, że jesteście już po szczęśliwym rozwiązaniu. A jeśli nie to powodzenia z całego serca życzę ;) A ja ma dziś lenia dalej. Nocki kiepskie teraz, bo wstaję co godzinę do toalety, do tego biodra nie pozwalają normalnie spać. Dziś jak na złość w nocy złapała mnie seria skurczy w łydce i stopie. Cholerstwo bolało tak mocno i nie chciało przejść, że chyba sąsiadów pobudziłam. Myślałam, że z bólu się w ścianę wgryzę ;( Chciałabym czas pogonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulietta
DO CZYTAJĄCEJ I DZIWIĄCEJ SIĘ na prywatną klinikę mnie nie stać. a do lekarzy nie mam 100% zaufania odkąd na zwykły ból gardła w ciąży(1 trymestr)dostałam od lekarki antybiotyk którego nie wolno przez całą ciążę brać a zapewniała że jest bezpieczny, zaś inna zapytana co mogę na kaszel brać to kazała dopytać się już w aptece. tak tak tacy niedouczeniu pracują w przychodniach i nas leczą. więc sorry. dziecko też miałam zaszczepione niedawno z kaszlem niby alergicznym a po 2 dniach prawie 40 stopni gorączki i b.duże zmiany w oskrzelach. więc nie dziw mi się że chcę zrobić wszystko aby uchronić moje dziecko od ewentualnych błędów lekarzy czy powikłań w czasie takiego porodu. moja mama też zmarła kilka miesięcy temu bo zamiast zostać zakwalifikowaną do przeszczepu to lekarz tylko dawał mnóstwo leków. w rezultacie doszło do zmian w organizmie i nastąpił krwotok. sorry ale postaw się w mojej sytuacji. łatwo mówić komuś kogo ten problem nie dotyczy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca i dziwiaca sie
kazda matka chce jak najlepiej dla swojego dziecka i nei ma w tym nic dziwnego ale skoro kilku lekarzy (z tego co czytałam) powiedziało ze ułozenie Twojego dziecka nie jest wskazneim do cc to znaczy ze tak jest i dasz rade urodzic sn. u mnie w szpitalu tez z cesarka zwlekają ale robic kazdej ktora tylko tego zapragnie to juz przesada. Skonsultuj sie jeszcze z innymi lekarzami, poromzaia z położną. Niech Ci wytłumacza spokojnie jak to bedzie wygladac jesli bedziesz musiała rodzic naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulietta
będę rozmawiać z lekarzami jeszcze i do szpitala tez zamierzam podjechać. swojego pierwszego porodu nie wspominam źle (chociaż niemal połamali mi żebra bo sama nie mogłam urodzić) i byłabym przeszczęśliwa gdybym mogła rodzić naturalnie ale z ułożeniem dziecka główką w dół. próbowałam ją zachęcić na fikołka ale latarka nie pomogła a przy leżeniu na plecach i uniesieniu wyżej bioder robi mi się słabo bo brak mi tchu. po cichu liczę że zdarzy się cud i moje maleństwo przyjmie właściwą pozycję. bo nawet słyszałam że z laktacją mogą być problemy po cesarce a ja miałam i tak po porodzie naturalnym problemy co bardzo źle wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna 1209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
izulietta na kiedy masz termin? Moja mała 2 dni temu 9chyba bo poczulam takie szrpniecie i bol) ;) sie odwrócila, a tez mialam miec cesarke 25 marca:). Jednak czekam do 06.04 bo juz jest glowka w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulietta, dużo się ruszaj. U mnie po jednym takim bardzo aktywnym dniu w zeszłym tygodniu, mała się przekręciła. Aż brzuch mi się zapadł z prawej strony, którą sobie upodobała. Było dla mnie oczywiste, że zrobiła fikołka i stanęła na główce, myślałam że tak zostanie, ale po jakimś czasie wróciła na swoje miejsce. Dziś pytałam położnej czy duże są szanse że zmieni położenie jeszcze, to odpowiedziała, że wprawdzie są opisane takie przypadki, ale sporadyczne. Z tymże mi zależy akurat, żeby utrzymała swoją pozycję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... U mnie rowniez szaro buro i nijako... Chce wiosne, brakuje mi sloneczka... Dzisiaj mnie maz zaskoczyl... Zaczal sobie planowac ze jak sie dobrze postaramy to juz za rok nasz skarbek bd mial rodzenstwo:D ma wyobraznie nie ma co... :) owszem chce ale nie juz zaraz... Ciaza to dla mnie bardzo duze psychiczne obciazenie... Z jednej strony duza radosc, kazdy kopniak i sama swiadomosc ze pod moim sercem jest malutkie serduszko... Ale barkuje mi bardzo mojej sprawnosci... Napewno bd miec 2 dziecko zawsze marzylam o 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa... Ja rowniez caly czas jestem z wami myslami.. Niecierpliwie czekamy na wiadomosci... Eh... Jak ja Ci zazdroszcze u mnie jeszcze miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno przed chwila maly zmienil str brzucha z lewej na prawa i brzuch opadl.. Ciekawe kiedy bedzie chcial wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulietta
termin mam na 19 kwietnia. 2 dni temu gdy rano siedziałam przy komputerze bo nie mogłam spać mala bardzo się wierciła jak nigdy wcześniej. ale nie sądzę aby się odwróciła bo dalej wypycha jakąś część ciała na wysokości pępka i czuję jakieś małe części ciała w okolicach pachwin. mam takie dni że nie mogę nic zrobić ale są i takie że nie mam czasu leżeć. tydzień temu mąż miał pracującą sobotę. rozłożyłam sprzątanie na 2 dni. byłam cala obolała od tego ciągłego ruchu a i tak sobie dalej siedzi na pęcherzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jestem w szpitalu z powodu skaczącego ciśnienia, jak się nie unormuje to cc. To w sumie juz 39 tydzień więc nawet jakby to będę z dzidzia troszkę wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko trzymajcie się jakoś w tym szpitalu. A jakby co to rozpakowujcie szybko i bezproblemowo :) Pewnie lada moment będziesz tulić maleństwo. Trzymam kciuki za Was dziewczyny :) Odzywaj się do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge spac... Mamy synka! Urodzil sie o 8.50 cc 3500g i 56cm ma czarne wloski.,nasz maly piękny cud... Jesli chodzi o mnie to najgorsze jest wstawanie., strasznie slabo sie przy tym czuje... I nie ma to jak ktos bliski., i lekarze i caly personel super ale nikt przy was nie bedzie non stop a to się bardzo przydaje.,wlasciwie to wcźoraj Igusia karmil moj maz a nie ja, moimi piersiami :D ciezko z kom pisac pozniej sie odezwe, ciekawę ktora nastepna bedzie.? Powodzenia kochane ciezaroweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa, gratulacje :) trzymajcie sie:) mnie boli brzuch... Wczoraj wieczorem mialam strasznie twardy dzis juz lepiej ale rewelacji nie ma... Jak mi nie minie bd dzwonic do poloznej... Udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa ogromne gratulacje Mamusiu! Wspaniale, że macie już synka i że wszystko ok :) Teraz obyś szybko doszła do siebie a Iguś niech Wam zdrowo rośnie. Super też, że się odezwałaś. Czekałam na dobre wieści :) Jakoś miałam przeczucie, że w nocy napiszesz. Dla mnie też pierwsza noc po cc była całkiem bezsenna. Mam nadzieję, że ból nie będzie Ci zbyt mocno dokuczał. Z każdym dniem na pewno będzie lepiej. I powodzenia z karmieniem synka :) Przyszła MM uważaj na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa Gratulacje :) po cc te pierwsze dni najgorsze ale z każdą chwilą będzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już mnie to męczy :)
Cześć dziewczyny! Czytam Was cały czas i postanowiłam coś skrobnac. Serdeczne gratulacje dla świeżo upieczonej mamy! Ja mam termin na 28.04 ale 15.04 mam zaplanowana cesarke. Czyli w niedziele za dokładnie 3 tyg mam sie wstawić w szpitalu a w pon cesarka. To już będzie druga ale to czekanie cieżko znoszę. Podczas pierwszego porodu dopiero w trakcie wyszło ze musi byc wiec nawet nie miałam czasu o tym myśleć bo to wszystko tak szybko sie działo. Natomiast teraz już wiem co mnie czeka i strach rośnie z każdym dniem. Jestem osoba otylą wiec ciążę znoszę bardzo zle. Niby przytylam "tylko" 8 kg a w pierwszej ciąży 35 wiec nie jest tragicznie ale czuje poprostu strasznie. Nie mogę spać, jeść - bo ciagle mi niedobrze, i każdy ruch sprawia ból. Przed ciąża nie Przeszkadzała mi za bardzo moja waga ponieważ nie miałam większych problemow, ale Podczas ciąży zrozumiałam ze trzeba coś ze sobą zrobić po porodzie. Macie już wszystko kupione? Mąż będzie dzisiaj składał łóżeczko :) niby jeszcze 3 tyg ale już bardzo chce sie nim nacieszyć :) dzisiaj jeszcze ostatnie zakupy:) wanienka i przescieradlo do lozeczka i już wszystko mam. Już nie mogę sie doczekać. Tak bardzo chciałabym zobaczyć mojego synka. I chyba jeszcze bardziej upewnić sie ze jest na 100% zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karolowa gratulacje bardzo sie cieszę :) pisze ale słabo mi bo w nocy wymioty i ledwo zyję idę leżeć mi też brzuch twardnieje ale nospy nie biorę czy to prawda że po 36 tc już się nie powinno brać miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna 1209
a może któraś mamusia chętna na wyprawkę mam dwie dla dziewczynek http://allegro.pl/ekskluzywna-wyprawka-disney -0-3-6-m-j-nowe-50szt-i3117214463.html http://allegro.pl/ekskluzywna-wyprawka-disney -j-nowe-56-68-ok-50sz-i3119233366.html i dla chłopczyka: http://allegro.pl/cudna-wyprawka-disney-maly- tygrysek-0-3-6m-warto-i3122626993.html polecam i pozdrawiam przyszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa - gratulacje dla Was !!!! i buziaki dla Igusia!!!!! Nadziejka, powodzenia 🌻 Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko oj niedługo wy :) Trzymamy kciuki! Karolowa ogromniaste gratulacje :) Ale Ci zazdroszczę że już masz maluszka :) Ja wczoraj miałam najkrótszą wizytę w życiu, weszliśmy, fotel i badanie tetna Małego - 175/180, podejżenie tachykardii płodu i skierowanie do szpitala. Masakra, powaznie się zestresowalismy. Pognaliśmy do zdrojów, tam 50 min KTG które wyszlo poprawnie, z kilkoma skokami tetna do 180 ale lekarz powiedzial ze to normalne i pojechaliśmy do domu. Nikt mi nie zrobił jednak usg... Mały się rusza jak trzeba. Ale i tak się martwię... Milyscie tez takie skoki tetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------synek/córeczka----------imię------- ---termin porodu mniejszabyc--------------córcia-------------Lena----- ------01.04.2013 kiwoszka.................córka..............Hania....... ....01.04.2013 Nadziejka mała-----------córcia------------------------------05.04 .2013 Dzidek78------------------synek------------------------- ------05.04.2013 kasia-----------------------synek------------Filipek-- --- ---6-10.04.2013 321Mysza-----------------synek-------------------------- ----- 07.04.2013 olabia----------------------córcia--------Nina lub Inez-----10-15.04.2013 Ancyk80-------------------synek------------------------- ------10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia--------------------- --- ------11.04.2013 madzisn-------------------synek------------------------- -- ----11.04.2013 Plusik------------------------?------------------------- --- ------12.04.2013 kwietniówka2013--------córcia------------------------- -- ---13.04.2013 pyrda-----------------------synek-------Tymoteusz ----------14.04.2013 Andzik1984---------------synek-------------------------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek-----------Bartosz------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek-------------Błażej------------16.04 .2013 monika_kwietniowka---synuś------------Olaf-------------- --17.04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------Zuzanna ------------17.04.2013 e ona---------------------synek---------------- -----------------18.04.2013 Otulka--------------------synek------------Tymon----- --- ----18.04.2013 dagaa---------------------synek------------Samuel--- --- ----19.04.2013 Funiak--------------------córka------------------------ --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------------------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia------------Madzia------ ------22.04.2013 przyszlaMlodaMama----synek------------------------------- --28.04.2013 ROZPAKOWANE MAMY NICK-------------data ur.---------waga-----------cm------------imię Karolowa------22.03.2013r.-----3500kg-------56cm----------Iguś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×