Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiaKaLaSa

Jest was duzo ale chce zaczac swoj .. Dieta! Od dzis kto sie dolaczy?

Polecane posty

Ja jem wlaśnie ostatni posilek:platki fitness i otręby z mlekiem 0,5 %. Nie moge sie doczekać pierwszego ważenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damradę
Jestem, jestem... Właśnie zabieram się za śniadanie- chleb żytni z białym serkiem, pomidorkiem,ogórkiem małosolnym i cebulką plus kawa. Na obiad duszona pierś z kurczaka ze szpinakiem i pomidorami. O 17 rower, a jutro mam w planie całodzienny spacer po górach, jeżeli dopisze pogoda. Trzymajcie się dzielnie, udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zakwasy po wczorajszych brzuszkach.... Na obiad zjem udko z rosolu i kalafior. Ubieram malucha i biore go na dlugi spacer,powodzenia i milego dnia życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Od rana zjadlam dwie grahamki z serkiem i jeden jogurt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandananana
Cześć dziewczyny ;) Gratuluje wyników w odchudzaniu. Ja też się odchudzam i chciałabym się przyłączyć do forum. Potrzebuje motywacji i może jak będę tu pisać o swoich zmaganiach z kilogramami to bedzie mi łatwiej... więc waże ok. 61 kg +/- 1kg ( nie wiem dokładnie bo nie mam wagi :( ) od wczoraj jestem na diecie Stillmana. Jak narazie idzie mi dobrze, nie chodzę głodna a jem malutko ;) ( to pewnie przez białko). wczoraj zjadłam trochę kielbaski dzisiaj pierś z kurczaka i kilka plasterków szynki ( dieta polega właśnie na jedzeniu samego mięsa bez żadnych węglowodanów.W skutek tego organizm zaczyna zachowywać się jak na glodówce. Przez brak cukrów wytwarza się stan ketozy, co zmusza organizm do czerpania energii z zapasów tłuszczu) O diecie czytałam na różnych forach i tam dziewczyny chudły po 5 , 6 kg tygodniowo. Ja będę szczęśliwa jeśli zrzucę 3 kg w ten tydzień. Także trzymajcie kciuki ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damradę
Ja już po rowerku- 1,5 h jazdy, kolacje zjadłam o 17.30, a teraz tylko parę śliwek i arbuz- miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amandananana pisz jak ci idzie :-) ja postanowiłam że od dziś na kolację będzie świeży sok z jabłek:-) i staram się codziennie biegać około 15 min i do tego 100 brzuszków na wzmocnienie mięśni:-) miłego wieczoru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Witajcie dziewczynki:) troszke ostatnio ucichlam bo mialam duzo roboty ale szybkoo do was wracam:) jakies propozycje na sniadanie??:) wlasnie bede wybierala sie do sklepu i niewiem co kupic:( hmm.. Od dzis uznalam ze caly dzien bede jesc owoce oczywiscie te mniej kaloryczne miedzy posilkami.. Jablko arbuz nektaryny itp.. Poniewaz lubie jesc:) tymbardziej jak siedze i nic nie robie:) a z owocow sie tak nie tyje jak z reszty weglowodanowych bomb:) przede mna sniadanie:) od poczatku diety schudlam 2 kilo:) ale to przez miesiac:(czyli dlugo ale wazne ze cos:) choc po ubraniach malo widac:( no coz:)bede sie zmagala dalej:)do 1 celu zostalo mi 1 kilo:) do wymarzonego drugiego celu zostalo mi 3 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaiaKaLaSa
Co tu tak cicho:) piszcie jak wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandananana
Już piszę :) Dziś 3 dzień diety, efektów nie widać, no ale się nie dziwie, bo to jeszcze za krótko. Żałuje bardzo, że nie mogę ćwiczyc ( mam poobijane kolana i przy aerobach strasznie bolą) za to sporo spaceruje i robie a6w. Jem nadal mało bo jakoś mi się nie chce w takie upały. Dzisiaj zjadłam trochę kurczaka i szynkę, którą podsmażyłam sobie na patelni bez tłuszczu. Narazie nie mam szczególnej ochoty na inne jedzenie i mam nadzieję, że będze tak do końca mojej dietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damradę
Pozdrawiam- wczoraj nie pisałam, bo zrobiłam sobie całodniową wycieczkę górską ze znajomymi:) było super i pogoda dopisała. W sumie chodziliśmy ok. 6 godz. Starałam się trzymać i zjadałam tylko to, co zabrałam, ale w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w pizzerii, przez moment byłam twarda, ale potem zjadłam dwa kawałki, co prawda małe, ale zjadłam i mam wyrzuty sumienia...:( Dzisiaj postanawiam być za to twarda i tylko zjem tradycyjną owsiankę, a potem jakąś lekką sałatkę- trzymajcie się, miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki :) wpadłam zobaczyć jak Wam idzie. u mnie super, jak widać w stopce, waga leci w dół w końcu. tylko co tu tak cicho? mi brakuje czasu, bo od 17 zaczynam pracę i jestem na przyuczeniu. i jak nie w pracy to zabiegana jestem, i tak w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damradę
Ja też walczę, staram się odżywiać zdrowo, ale w miarę racjonalnie,zgodnie z zasadą powoli a do celu. W środę zepsuła mi się waga, ale dzisiaj dokonałam zakupu i jutro rano ważenie:)- mam nadzieję, że mobilizujące. Codziennie też ok. 1,5 godz. jeżdżę na rowerze. Trzymajcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleandrka
witam- bardzo proszę o podpowiedzenie mi na jakiej diecie mozna by schudnąć tak z 5 kg ( tyle mi zostało) bylam na mż ale waga juz stoi w miejscu , i z okolicy brzucha bym chciała schudnąć najwiecej weszlam tu na forum bo widze ze ladnie chudniecie . dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaiaKaLaSa
dziewczyny katastrofa :( w ogóle nie trzymam diety:( dzisiaj była tłusta jajecznica, a wczoraj byłam na mocno zakrapianej imprezie a przy tym była pizza :( i jeszcze odwiedziłam mcdonalda :( sama się gubie :( nie dam rady byc na diecie odchodzę a wam życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ej nie poddawaj się! później będziesz żałowała :( Ja tutaj stosuję troszkę niezdrową dietę, ale czuję się świetnie! nie chce jej nikomu doradzać, to sama już musisz zadecydować ;) 500 kcal dziennie. brzuszek maleje! może po prostu masz zastój i waga się ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damradę
MaiaKaLaSa- nie załamuj się! Wagę masz i tak niezłą przy Twoim wzroście:) podobną do mojej. Ja nadal walczę, ale tak jak pisałam powoli i racjonalnie. Mogę Cię w Tym wspierać, a na pewno się uda:) Ty nie jesteś gruba, tylko chcesz mieć lepszą sylwetkę i to jest osiągalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damradę
pozytywne nastawienie- fajnie, że się odzywasz i trwasz w swoim postanowieniu:) Ja dzisiaj niestety złapałam chyba jakiegoś wirusa i w południe miałam nieprzyjemne dolegliwości żołądkowe, a teraz zjadłam dwie kanapki z masłem i popijam tylko miętę:( Trzymajcie się dziewczyny, bo w poniedziałek wielkie ważenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tak cicho? no co wy :) ja dziś zjadłam: śniadanie: 2 * pieczywo chrupkie z pomidorem i cebulą obiad: brokuły kolacja: 3 śliwki i nektarynka jeszcze 2 kawy, a wy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damradę
A ja dzisiaj na śniadanie kawałek drożdżówki ze śliwkami, potem makaron z sosem pomidorowym, ale malutko, jabłko i dwa krążki ryżowe i oczywiście kawka:) Rano waga pokazała 53,5, czyli coś się dzieje:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co jest? Wszystkie się zrezygnowały? :( Ja się nieodzywałam ale tylko dlatego że nie miałam neta. Wczoraj się zważyłam i jest ok pół kg mniej, niezbyt dobry wynik ale moja dieta poszła troszkę w kąt bo jadłam codziennie jakieś frytki i makaron. Niestety kasy brakło na zdrowe odżywianie :( Ale jeszcze tylko dwa dni i znowu wracam do dawnej diety :) Piszcie co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! już wracam :) oczywiście, że nie zrezygnowałam! :) trzymam dietkę dalej, do 31 sierpnia. już 9 kilo za mną - uff jak się cieszę :) 1 września zacznę wychodzić z diety, i zacznę stosować zdrowszą, tak żeby mieć te swoje upragnione 65 kg :) ciekawe ile jeszcze zrzucę do końca miesiąca :D dziś na śniadanie brzoskwinia, na obiad pewnie brokuły a na kolację się zobaczy, a wy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywnenastawienie- chyba zostałyśmy same. Ważę kg więcej niż Ty ale zaczynałam też od większej wagi ;) Ja co do jedzenia niestety nie mam dużego wyboru bo zostały mi tylko same węglowodanowe produkty których nie jadłam w czasie diety. Teraz jestem zmuszona do zjedzenia ich :( Ale jak M. mi przyśle kase to zrobię sobie 2 tygodnie na warzywach :) Dziś zjadłam 2 kromki pieczywa chrupkiego, jednego ziemniaka średniej wielkości i kostke czekolady gorzkiej dla poprawienia nastroju (nie pomogło). Wypiłam ileś tam szklanek czerwonej herbaty i 2 kawy z mlekiem. Dziewczyny gdzie uciekłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wygląda :( a tak fajnie się zapowiadało. Ja mam jeszcze 14kg zrzucenia więc jeszcze długo to pewnie potrwa, ale jakoś się już przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×